Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Jeśli nikt mnie nie uprzedzi, to na wiosnę nie omieszkam przedstawić i Kolekcję Wszechczasów Heroesów na moim kanale. Wydanie jak najbardziej bogate - prawdziwa biblia dla fanów serii.

Najs. Nawet, jak Tobie, Crix'owi (rób te filmiki, masz moje poparcie :ok: ) czy Kraven'owi unboxingi się zdublują, to nie ma problemu. Każdy prezentuje swoje gry w odmienny sposób, więc nie widzę problemu, jeśli wszyscy walniecie prezentacje HoMM KWC - będzie co oglądać :)

@Kraven

Film w porząsiu, sama EK natomiast dalej mnie do siebie nie przekonuje. Może, gdybym zagrał w samą grę, to zmieniłbym zdanie. Figurka kompletnie nie w moim stylu, nasionka również. Co kto lubi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Generalnie mało mnie obchodzi, czy ktoś przede mną zrobi tą, czy inną prezentację danej gry/kolekcjonerki. Kolekcje gier będą jedynie częścią mojego vloga, choć przyznaję, że chyba najważniejszą i najbardziej emocjonalną. Oczywiście na pierwszym miejscu będę zwracał uwagę na Wasze prośby, ale koniec końców będę chciał opisać wszystko ;) Najpierw muszę dorobić się kamerki internetowej o porządnej rozdzielczości, w rozsądnej cenie - jeśli ktoś ma w tej kwestii jakieś propozycje to proszę pisać na priv.

@EK The Settlers 7,

Dla mnie to jedna z najlepszych kolekcjonerek. Raz, że gra jest bardzo dobra i pokazuje Osadników na swój unikalny sposób. Dwa, wydanie nie jest przepakowane, a emanuje poczuciem dobrego smaku. Figurka bardzo mi się podoba i jest solidnie wykonana. Do tego ciekawe rozkładówki, soundtrack i gustowne pudełko - jestem jak najbardziej na tak, zwłaszcza za 69 zł, jakie w zeszłe lato wydałem.

@kraven2000,

Chyba jesteś moją bratnią duszą, jeśli chodzi o ulubiony gatunek gier, którym, jeśli dobrze mniemam, są strategie. Jak na razie wszystkie prezentacje dotyczą właśnie ich. Jeśli o mnie chodzi to w erze 3D znajduję coraz mniej kapitalnych pozycji z tego sortu (mega wyjątki: Starcraft2 i The Settlers 7), bo złoty wiek to gry w 2D, których było swego czasu pełno, a ich jakość porażająca.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Tutaj masz teścik od KŚ (w pdf). Wydaje mi się, że nie ważne, co wybierzesz, to każdą da się nagrać konkretny filmik. Nie wymagamy przecież fullHD i innych wodotrysków ;)

Sam mam coś takiego od Micros(hit)oftu i sobie chwalę - jakość obrazu jak najbardziej wystarczająca, oprócz tego dobre mocowanie do monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ek zbyt się nie znawywuje, lecz unboxingów w życiu oglądałem mnóstwo i muszę pochwalić kravena. Wyszło bdb. All filmiki. Bardzo profesjonalnie, mógłbyś jeszcze zarzucić od czasu do czasu jakimś śmiesznym "textem" i niedługo widzów będzie dużo. Ale filmiki zajejedwabiste.

PS. Subujcie go!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w okolicach 150zł bym się nie spodziewał, bo niewiele mniej będzie kosztować zwykła edycja. Kolekcjonerkę tą można zaliczyć do grona tych na "odwal się", pozostanie nam czekać na ewentualne obniżki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że wkręciłeś mnie tymi początkowymi 2 minutami :tongue: Nie raz zdarzyło mi się, że sprzedawca wysłał mi nie tą edycję lub w ogóle inną grę (czy też wadliwą gitarę do GH..).

Filmik bardzo udany, czuć było nutkę podniecenia w głosie, "hype" zawartością, jakby to Yaper określił ;), sam oglądałem ten unboxing z bananem na Twarzy widząc dorosłego faceta jarającego się kolekcjonerką gry komputerowej niczym mały chłopiec. "Żona mnie zabije" ;)

A sama gra - pierwsza klasa. Jeśli EK Infinite utrzyma poziom poprzedniczek to preorder biorę w ciemno.

PS. Też dostałem tak opakowaną SE Bioshocka, nie mam jednak tego Igorowi za złe, bo nie brał on dodatkowo pieniążków za pakowanie i latanie na pocztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...