Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

http://allegro.pl/assassin-s-creed-revelat...2048918797.html

Kto Chce?

A teraz coś z zupełnie innej beczki(trochę niezwiązane z tematem, ale co tam):

Kupuje ktoś kolekcjonerki filmów? Ja z zasady nie kupuję(ew. dwupłytowe). Mam jedynie zestaw z czaszką z Indiany Jonesa 4(film słaby, ale gadżet całkiem ładny). Teraz chcę kupić(za 45 zł) edycję z motocyklem Batman: The Dark Knight .

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce kupić ek cartela to niech się spieszy ,bo ja kupiłem na muve.pl jedną z ostatnich sztuk ( już teraz nie mają nic na składzie ,ale dojdzie do nich jeszcze jedna dostawa we wtorek, najprawdopodobniej już ostatnia ,a przynajmniej tak odpisano mi w odpowiedzi na mojego maila).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/assassin-s-creed-revelat...2048918797.html

Kto Chce?

A teraz coś z zupełnie innej beczki(trochę niezwiązane z tematem, ale co tam):

Kupuje ktoś kolekcjonerki filmów? Ja z zasady nie kupuję(ew. dwupłytowe). Mam jedynie zestaw z czaszką z Indiany Jonesa 4(film słaby, ale gadżet całkiem ładny). Teraz chcę kupić(za 45 zł) edycję z motocyklem Batman: The Dark Knight .

Posiadam tą edycję Batmana z motocyklem, kupiłem ją dość dawno w okolicach premiery. Pojazd nie posiada ruchomych części, ale dla mnie to plus. Ogólnie fajne wydanie, tylko mam z figurką mały problem - nie trzymałem jej w pudełku i dość mocno się zakurzyła w trudno dostępnych miejscach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce kupić ek cartela to niech się spieszy ,bo ja kupiłem na muve.pl jedną z ostatnich sztuk

Jeśli nie ma na muve.pl to są jeszcze w "normalnych" sklepach, czasami nawet tańsze -w media expert w mojej miejscowości widziałem 3 zestawy cena 79zł (kto wie czy na zapleczu nie ma tego więcej, te co są na wystawie stoją na niej w tej cenie od około pół roku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcjonerka jeszcze w sprzedaży powinna być długo, może już nie na muve ale będzie. Po tym jaką inni gracze wyrobili opinie tej grze. To raczej dużo osób ją unika. Ale osobiście zachęcam. Gra świetna. Ale nikt w multi już nie gra, a szkoda.

Już też podzielę się wrażeniem o Warhammer 40k Space Marine Edycja Specjalna. Za 99 zł jest świetną okazją. Gra jednak nie rozczarowuje. Torba jest świetna, nadruk wysokiej jakości. Szkoda że jest ciut prymitywnie wyglądający. ;D Można było jakieś lekkie przejście kolorów zrobić. Ładny plakacik, oraz kod na Elitarne Pancerze.

Jeszcze myślę czy nie nabyć Homefront w ES, czy kupić zwykłą edycję za 14 zł taniej.

Na allegro Mass Effect zafoliowany, za kup teraz 550 zł. O ile się nie mylę to ostatnio nawet po 800 nie którzy kupowali. To prawie jak okazja ? :laugh:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedz.

Cartel jest na pewno bogatszy ale tutaj jeśli zależy ci na grze to AC według rankingów wypada lepiej.

Ta edycja AC nie jest bogata tak jak np Codex, czy Cartel ale ogólnie na półce bardzo ładnie się prezentuje - wiem bo mam.

Nie pamiętam czy wreszcie wstawiłem ale na pewno obiecałem. Growe gadżety:

No więc macie:

p8300164.th.jpg p8300165.th.jpg p8300166.th.jpg p8300167.th.jpg

p8300168.th.jpg p8300169.th.jpg p8300170.th.jpg p8300171.th.jpg

p8300172.th.jpg p8300173.th.jpg p8300174.th.jpg p8300177.th.jpg

p8300178.th.jpg p8300180n.th.jpg p8300182.th.jpg p8300183.th.jpg

p8300184.th.jpg p8300176.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie edycji kolekcjonerskiej gry Call Of Juarez: The Cartel.

[...] w media expert w mojej miejscowości widziałem 3 zestawy cena 79zł (kto wie czy na zapleczu nie ma tego więcej, te co są na wystawie stoją na niej w tej cenie od około pół roku).

Ta kolekcjonerka jeszcze w sprzedaży powinna być długo, może już nie na muve ale będzie. Po tym jaką inni gracze wyrobili opinie tej grze. To raczej dużo osób ją unika [...]

Dobry przykład na to, jak można pogrzebać dobrze rozpoznawaną markę. Daję sobie głowę uciąć, że gdyby Techland mógł cofnąć czas, to W ŻYCIU nie przerzuciłby się z epoki XIX-wiecznego Dzikiego Zachodu na współczesność. Gra została zjechana przez opinię publiczną na praktycznie całym świecie i żadna metalowa walizeczka z kilkoma pierdołami w środku nie ma możliwości tego stanu rzeczy uratować (nawet za kilkadziesiąt złotych).

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem EK Red Faction Armageddon. Koszulka jest całkiem fajna, komiks też, ale mimo wszystko ta edycja wypada... biednie i tyle.

Najbardziej się cieszę z tych dwóch koszulek kupionych na Allegro.

cdct.jpg

vffv.jpg

Jutro powinny dojść.

Edytowano przez Arturano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubek z CoD;MW2 , oraz jeszcze poradnik do GTAIV. To chyba tyle co u mnie zalega w regale z bardziej ciekawych rzeczy.

@Arturano

To jest Edycja Specjalna- EK nie było. Dlatego też nie ma co się dziwić czemu nie masz tam tony zbędnych bądź przydatnych gadżetów.

@Wuwu1978

Ciekaw jestem jakby było z tą grą ogólnie gdyby nie była wydana pod szyldem całej serii CoJ.

@down do Shortyy

Ale z pewnością nie była by tak sponiewierana, a czy Hard Reset przeszedł bez echa ? No raczej nie. Swoją drogą to wg mnie jedna z najlepszych gier ubiegłego roku. Ale już nie będę robił off-topic'a :tongue:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - nic specjalnego. A torbe na laptopa uzywam codziennie. Moze gdyby byla czarna...

@CriX

Wrzucales zdjecia zawartosci kolekcjonerki Skyrima? Bo nie moge sie dokopac do zdjecia... Gief link! :)

EDIT:

Dobra, juz znalazlem... taki niepozorny byl ten post Yapera z linkiem do jego recki EK Skyrim i zdjec. I... w sumie nie zaluje, ze kupilem wydanie jak najbardziej podstawowe. :P

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK nowego Jagged Alliance (jeny, kiedy grało się w dwójkę!) nie porywa, ale obecność stylizowanej torby na laptopa stanowi pewną ożywczość w kategorii mało ciekawych wydań. Wątpie żeby pojawiła się w Polsce. Mam nadzieję, że doczekamy się chociaż wydania pudełkowego samej gry, co nie zostało jeszcze potwierdzone.

@Tesu *EK Skyrim*,

Gusta gustami, ale lepszej kolekcjonerki w kategoriach: 'nie ilość, a jakość' oraz 'klimat' nigdy nie miałem. W tym roku czekam jedynie na EK 'Diablo 3', ale nie zanosi się na nic spektakularnego, a cena i tak będzie podobna [gdyby w zawartości owej EK był Book of Cain byłbym usatysfakcjonowany w pełni].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper widziałeś EK Diablo 3? Tak to trochę zabrzmiało jak byś nie widział jej...

Jak dla mnie nie jest to SUPER MEGA EK ale i tak lepiej wypada niż Starcraft II który (EK) był najwyżej dobry. No chyba że kogoś cieszą pety do WOW'a. A cena to zwalała z nóg szczególnie jeśli patrzeć na zawartość/cena w porównaniu do EK Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytamy na Polygami:

Do premiery odświeżonego Jagged Alliance pozostało kilka dni. Nie jest jeszcze za późno, by zdecydować się na zakup wersji specjalnej lub limitowanej edycji kolekcjonerskiej.

W skład pierwszego, specjalnego, wydania wejdą poza grą:

metalowe pudełko

powieść osadzoną w świecie Jagged Alliance

mapa

zestaw kart

Druga, limitowana (500 szt.) wersja, dodatkowo zawierać będzie:

ścieżkę dźwiękową na płycie CD

torbę na laptopa

Wydania wyceniono odpowiednio na 59,99 i 89,99 euro. Jedyny minus to taki, że obie edycje znaleźć można tylko w niemieckich sklepach. Wiąże się to z faktem, że zapewne i wszystkie dodatkowe materiały są w języku niemieckim. Jeżeli jednak nie stanowi to dla was bariery to z perspektywy fana serii są to interesujące oferty.

Tak więc jak najbardziej nie warto... O ile jeszcze pierwsze, mniejsze wydanie było by u nas coś warte to drugie już nie. Może polacy wymyślą jakieś lepsze wydanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX,

Oczywiście, że widziałem EK 'Diablo ]|[' - jest bogato, jest klimatycznie, ale chciałoby się więcej, a dokładniej 'Book of Cain', który można kupić osobno. Co by nie było, to dla mnie pozycja obowiązkowa w tym roku i robię natychmiast pre-order, jeśli będzie wystawiony z konkretną ceną i datą premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki gra jest wystawiona za 150 zł i ludzie ją kupują nie ma sensu obniżać jej ceny. Sprzedaż spada więc obniżamy do 100 zł, ci co chcieli kupić za 100 zł już kupili, więc wrzucamy do taniej serii za 70, i tak dalej - tak działa rynek i nic na to nie poradzisz. Sam nie jestem wielkim fanem tytułów blizzarda, ale ich gry to po prostu dobra marka i mają oni pewność że ludzie kupią grę na ślepo, nawet za większą kwotę. Każdy by tak zrobił na ich miejscu, bo przecież branża growa to nie żadna wyzwolona sztuka tylko czysty biznes.

A tak w ogóle zauważyliście, że kolekcjonerka Wiedźmina 1 potaniała? Ostatnio poszła za 420 zł + przesyłka, teraz ceny oscylują w okolicach 500 zł.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...