Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@TTTr96

radziłbym przyhamować z takimi określeniami, gdyż mogą się znaleźć osoby preferujące Wieśka nad Deusa.

( przez to głosowanie na grę roku społeczność forumowa widocznie się podzieliła na zwolenników Wieśka i fanów Deusa/Skyrim, ale cóż zrobić....)

A co do wydania - bardzo mi się podoba i chętnie bym na swojej półce to postawił, ale nadmiar dobrych gier do kupienia skutecznie mi to uniemożliwia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej na razie odpuszczam sobie wszelkie kolekcjonerki. Ostatnio bylo zbyt duzo ciekawych premier, a ja majac do wyboru zakup jednej kolekcjonerki lub 2-3 gier w wydaniu zwyklym, wybralem druga opcje. Zreszta dopiero co poszlo troche grosza na wstawienie do kompa drugiej 580-tki i zwiazana z tym wymiane zasilacza na mocniejszy. Z tego samego powodu trzymam sie tez daleko od trwajacej na Steamie jesiennej wyprzedazy. ;) AC Revelations kupie w wersji podstawowej, jakos nie kreci mnie wydanie kolekcjonerskie tego tytulu. Dobrze, ze wiekszosc premier duzych tytulow jest juz za nami, moj portfel zlapie chwile oddechu (a przynajmniej tak sie stanie, kiedy juz kupie AC:R i ME3). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolekcjonerką Two Worldsa II mam małe komplikacje - przyszedł do mnie mail od sklepu RP, że ,,Zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu braku płatności.Prosimy o jak najszybszy kontakt.'' To mnie zdziwiło, przekaz pocztowy został wysłany już w piątek, a wczoraj przyszło do mnie potwierdzenie płatności z DotPay'a. Wysłałem im maila ze screenem wiadomości od Dot'a, mam nadzieję, że to tylko pomyłka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem w swoje łapki kolekcjonerkę Two Worlds II. Po pobieżnym przejrzeniu całości oceniam tą EK na 9/10. Bardzo duża, ładna, wysokiej jakości figurka już stanęła obok Geraltowego popiersia. Artbook, co tu dużo mówić jest świetny. Choć trochę krótki, co wpłynęło na ocenę końcową.Karty, jak to zazwyczaj w edycjach kolekcjonerskich bywa są dobrej jakości, na figurach specjalnych są postacie z gry. Mapa/plakat wydrukowany/a na dość dobrej jakości papierze (ciut gorszy niż w EK Wieśka 2) jest po prostu ładny/a. Nic dodać, nic ująć. Podkładka z ninja ładna, choć mogłaby być wykonana z lepszego materiału. :ninja:

Kody DLC, voucher dla wersji na Mac'a to zwykłe kartoniki z opisem tego co trzeba i artem z gry w tle.

Jest jeszcze bonus disc, który znajduje się w digipacku, na którym są obrazki z gry.

Pozostała rzecz najmniej ważna dla kolekcjonerów - gra. W standardowym pudełku znajduje się płyta i... instrukcja. Instrukcja w języku tylko i wyłącznie niemieckim. Rozumiem, że edycja sprowadzana z zagranicy, ale wszystko inne (artbook, tył pudełka z grą, tekturki z DLC i voucherem do Mac'a etc. etc. etc...) są w czterech językach lub w najgorszym wypadku - samym angielskim. Więc to co najmniej dziwne o.0

Tak, jak już wcześniej pisałem - w weekand zdjęcia.

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt okołokolekcjonerski, ale jednak, bo napinka na wszystko co związane z 'Diablo III' jest bardzo duża.

Book of Cain, czyli artbook-encyklopedia o uniwersum Diablo. Dla mnie bomba. Europejska premiera w lutym, jest cień szansy na polski przekład, bo Blizzard od zeszłego roku daje duże wsparcie dla naszego kraju. Zagadką jest również cena - moim zdaniem 150 zł byłoby tutaj optymalne, choć nie zdziwię się, jak to będzie plus-minus 200 zł. Ktoś oprócz mnie jest zainteresowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: Ja jestem BARDZO zainteresowany. Poza tym kupiłem Two Worlds ][ EK. Z Coda zrezygnowałem, by kupić sobie trochę więcej rzeczy, raczej nie związanych z grami. Ale może będę miał okazję i kupię GTA IV EK, bo na to mam odłożoną kasę i jej nie ruszam. Ps. ktoś zamawiał BACKA na Wirtusie, a jeśli tak, to przyszedł? Bo mi anulowali zamówienie i zamówiłem ponownie. Może przez AITD EK, ale jeśli znowu anulują to kupię BACKA na gram, a AITD EK na Allegro.

Może to kogoś zainteresuje. Prawdziwe cudeńko. Chętnie bym kupił.

http://www.amazon.com/DC-Unlimited-Warcraf...2348688-4122837

Down: Alone In The Dark Edycja Kolekcjonerska

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie otrzymałem figurkę z AC Revelations. Jak głosi napis na pudełku jest wykonana z PCV i ma 23 cm. Wygląda całkiem nieźle, malowanie idealne nie jest, ale i tak nie ma na co narzekać. Jeśli nie macie żadnej asasynowej figurki, jak najbardziej warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że tydzień po premierze, a żadna edycja ACR nie ma tu fotek. No cóż, nadrabiam zaległości i wrzucam, za jakiś czas te zdjęcia znajdziecie też w moim profilu i w odpowiednim wątku:

Assassin's Creed Revelations Edycja Kolekcjonerska + Figurka(nie udało się z Animusem)

Popakowane

Po rozpakowaniu

Sorki, że zdjęć tak mało i że jakość jest tak niska, ale nic lepszego nie dam rady zrobić.

UWAGA: Soundtrack umieszczony w kolekcjonerce ACR nie jest OST'em z gry, a składanką Best of AC. Nie uświadczymy tam żadnego kawałka z ACR, a to Best należy traktować z przymrużeniem oka, bo nie ma tam najlepszych kawałków jak "Ezio's Family". W każdym razie jest to jedyny bubel kolekcjonerki.

PS: Ktoś pisał na forum, że ma zamiar kupić Białą Encyklopedie AC. Czy mógłby się ze mną skontaktować? Chciałbym się go o kilka rzeczy dopytać, odnośnie samej białej, bo co do czarnej mam stały dostęp do wiedzy o niej. :)

EDIT: Usunięte fotki MMH6 EK z powodu słabej jakości, a na forum są w lepszej.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...