Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Hellspawn,

Mnie byłoby niezmiernie ciężko się oprzeć, zatem gratuluję silnej woli. Sam ubolewam nad tym, iż nie mam PS3 i omijają mnie epickie kolekcjonerki przygotowywane pod exclusivy tejże konsoli, dlatego z przyjemnością oglądam Twoje prezentacje, ostatnio chociażby fajnego Uncharted 3, ale też Batmana: AC, którą to EK sam zamierzam kupić (na Mikołajki? :>). Twoja rodzina ma rację, sam wróciłem wieczorem do domu, a na biurku leżała gigantyczna paka. Z początku pomyślałem że mi monitor przywieźli omyłkowo, ale na szczęscie była tam tylko i wyłącznie wymarzona kolekcjonerka. Obecnie równie mocno oczekuję tylko na jedną EK: tą przy okazji premiery Diablo 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze Skyrimem zwlekałem, zwlekałem... Aż w końcu nakład się wyczerpał. Wysłałem maila do ultimy, może otrzymają niedługo jakieś egzemplarze. Albo 4 stówy pójdą na Revelations z figurką i EK Batmana

PS

Ktoś z Was posiada już może figurkę ?

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie posiadam figurki, ale wiele o niej słyszałem od osoby która ją widziała na żywo i na unboxingach ją widziałem. Figurka jest ponoć świetna. Chyba niższa od tej z ACB, ale ma zdecydowania więcej detali niż ta z ACB. Poza tym jest to nasz ostatni Ezio, więc prezentuje się ogólnie najlepiej na figurkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie posiadam figurki, ale wiele o niej słyszałem od osoby która ją widziała na żywo i na unboxingach ją widziałem. Figurka jest ponoć świetna. Chyba niższa od tej z ACB, ale ma zdecydowania więcej detali niż ta z ACB. Poza tym jest to nasz ostatni Ezio, więc prezentuje się ogólnie najlepiej na figurkach.

To fajnie, figurka zamówiona z Edycją Specjalną (ta z gram.pl)

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w wakacje można było nabyć CoJ: Więzy krwi edycja kolekcjonerska (gdzieś widziałem ją o ile nie mylę faktów). Teraz widzę że nigdzie nie ma. :ohmy: Jeżeli ktoś coś widział, co kolwiek wie. Proszę o link :laugh: Poszukuję tego.

P.s. Tak, wiem xD za późno się obudziłem, aby teraz kupić. Ale może ktoś coś wie. Sam będę się rozglądał. :tongue:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Trzeba było. Ale tak się nie stało. Teraz będę oczekiwał aż pojawi się na allegro lub gdzie kolwiek. Za rozsądną cenę.

Swoją drogą Edycja kolekcjonerska Anno 2070, nawet za cenę 160 zł wydaje się być nie opłacalna. Sam może bym w samą grę i zagrał. Ale to nie jest coś co muszę koniecznie mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet za 50 zł Ek Anno 2070 nie kupił - nie moje klimaty :/

Też nie moje klimaty, ale jak spadnie do Ubisoft Exclusive, to czemu nie (oczywiście mówię tu o edycji zwykłej).

Jeżeli chodzi o "Driver: San Francisco - Edycja Kolekcjonerska", to - o dziwo - najtaniej jest do nabycia w Media Markt... Cena wynosi 149 zł i nawet sklepy internetowe nie mogą się pochwalić taką ofertą. Miałem tą paczuszkę w rękach i wygląda dosyć porządnie. Jak spadnie do 120 zł, to decyzja będzie tylko jedna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały 'granatnik' to pewnie jeden z wielu niepoważnych sklepów internetowych, których oferta jest aktualizowana raz na ruski rok. Nie ma się co eskcytować faktem, że taka, czy inna pozycja jest tam dostępna. Zresztą, nawet cena tam podana jest wybitnie premierowa, co powinno już samo dać do myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszukując strony, też na GRAnatnika trafiłem :)

Dostępność: na zamówienie może budzić jakieś nadzieje ,ale cena premierowa. Teraz 2 lata po premierze to kpnina. Może jakiś forumowicz będzie odsprzedawał :tongue: albo na serwisach aukcyjnych trzeba też szukać.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...