Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Zakochałem się...

Assassins Creed : Renesans, czyli wydanie trzech gier z Eziem w roli głównej, limitowane do 500 sztuk, dostępne tylko i wyłączne w republice czeskiej.

http://collectorsedition.org/game-db/assassins-creed-renesance-numbered-edition-pc-dvd-rom

A po drugie, zacząłem ostatnio interesować się serią "The World Of" bo po taniości dostałem tę serię ze Samem w roli głównej, i mam pytanie, czy istnieją inne - poza właśnie SC i Hitmanem serie wydane w "The World Of" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedł do mnie steelbook SC: Blacklist z zavvi za 4GBP. Był normalnie włożony w kopertę bąbelkową bez folii i dodatkowych zabezpieczeń. Przez to ma małe wgniecenie na boku gdzie jest tytuł gry (przy CELL). Zdziwiła mnie pieczątka urzędu celnego na kopercie (Dopuszczono do obrotu) skoro to było z UK i przy okazji za tak małą kwotę. Poniżej zdjęcia.

https://lh5.googleus...1010_102418.jpg

https://lh3.googleus...1010_102432.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już długo się nie udzielałem na tym temacie, albowiem wpierw moje zbieractwo przerwała matura, a następnie przymusowe wygnanie do Holandii. Ale dzięki temu drugiemu znalazłem się blisko gigantycznych pchlich targów, gdzie często mogę znaleźć jakieś wybitne perełki. Nie przedłużając - oto co udało mi się złapać:

Album na imgur:

Tutaj

Żadna z powyższych gier nie kosztowała więcej niż 5 euro

Niestety obawiam się nieco o swoje przyszłe kolekcjonowanie - zakupy gier cyfrowych wydają się być dużo bardziej opłacalne i chyba moja kolekcja niedługo przestanie się rozrastać. Ale na targach zawsze będę szukał biggrin_prosty.gif

Edytowano przez bielik42
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem tą edycje kolekcjonerską za 120zł w Empiku w dniu premiery. Jedynymi mocnymi elementami są steelbook, soundrack oraz DLC dodawana do gry, a poradnik snipera ,artbook to budżetowe dodatki które nie są warte wydanych 120zł. Za 75zł warto jak najbardziej jeśli lubisz średnie strzelanki.

Edytowano przez SasWickas
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea unboxing-ów zatacza coraz szersze kręgi

oto ciekawy unboxing ;)

ale żeby nie było zupełnego off topa to wspomnę że ten sniper w cenach 59 i 69 stoi tam już z miesiąc i jakoś nie jest szturmowany więc jak ktoś tyle czekał to może poczekać jeszcze trochę na 30pln (jak przy homefroncie, red faction etc.)

a co sądzicie o przesunięciu Black Flag? celowo idą w kierunku mikołaja czy coś się pośliznęło?

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych edycji specjalnych najbardziej mi polecacie, gatunek jest mi obojętny głównie chodzi mi o wasze opinie. Najbardziej interesująco wygląda tron ze względu na figurkę, ale mogę się mylić

FRONTLINES FUEL OF WAr Edycja Specjalna

Tron Evolution Edycja Specjalna

Homefront - Edycja Specjalna

red faction armagedon edycja specjalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka z TRONA jest badziewiasta i szczerze jej nie polecam. Jedyne, dla czego warto to kupić to płytowy soundtrack. Z tych czterech polecam najbardziej ES Red Faction Armageddon. Fajny big box, niezła gra plus niezgorsza koszulka. Wszystkie Twoje propozycje to budżetowe kolekcjonerki, zatem szału nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve dodają do każdego zamówienia pudełkowego Black Flag flagę z emblematem gry. Niestety tylko do podstawki, szkoda bo do Buccaneera mogli by dorzucać. Mam nadzieję że będą na allegro po jakieś 30zł. Jak widziałem te z gamescom schodziły po 80zł na allegro.

Bez%C2%A0tytu%C5%82u(2).jpg

Edytowano przez Fander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...