Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

grubo

a ile to kosztuje ile sztuk mają wydać i czy da się to kupić z PL lub z UK?

wiesz coś?

@down

nie no jak 500 to wysiadam, choć tu jeszcze pytanie o jakość tych elementów (ale to i tak za wiele imho)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również bardzo się ona podoba. Może na zdjęciu za bardzo tego nie widać, ale wszystkie grafiki wyglądają tak jakby były naszkicowane ołóweczkiem. Sam papier nie jest śnieżnie biały, widać na nim różnego rodzaju zabrudzenia, plamy od grafitu. Nie każdemu może się podobać, ale mi ten minimalizm również pasuje. Szkoda, że tak rzadko do gier z kolekcjonerek dorzucają alternatywne okładki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arggh, nienawidzę takich ludzi jak on - kupił po dychu i teraz wystawił na licytację.

http://allegro.pl/elder-scrolls-antologia-kolekcjonerskie-pudlo-bcm-i3668225814.html

jeśli się te pudełka nie pojawią w niedługiej przyszłości, to się zdenerwuję i kupie w folii. Nie ma ktoś pudełka, tego co chodziły po dychu do sprzedania, dorzucę na dwa piwa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było, jest i będzie :/

W zasadzie to mam małe zapytanie. Czy ktoś w ostatnim czasie robił zakupy na game.co.uk ? Ostatnio kilku znajomym przesyłki z tego sklepu szły do Polski prawie miesiąc, a ja mam zamiar zakupić tam limitkę Forzy 5. Nie bardzo podoba mi się jednak perspektywa otrzymania tego tytułu po tak długim czasie, więc jeśli ktoś ostatnio robił tam zakupy i byłby skłonny podzielić się tym jak długo oczekiwał na paczuszkę, byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko wg. mnie edycje kolekcjonerskie maja coraz gorszy stosunek ceny do jakosci?

Wyjatkiem potwierdzajacym regule jest np. Wiedzmin 2, STALKER, King's Bounty.

Za 179zl (za tyle zamowilem premierowo na gram.pl) dostalem metalowa puszke, w ktorej znalazlem mape Zony, pamietnik Stalkera, koszulke Stalkera, oczywiscie gre w fajnym malym opakowaniu i tabletki anty-radiacyjne czy cos w tym stylu, tez w fajnym opakowaniu i mialy smak pomaranczy.

Duke Nukem Forever - gra dosc slaba, ale dali swietne popiersie Duke'a.Bardzo ladnie mi sie prezentuje na biurku.

Wiedzmin 2 - takiej sobiej jakosci glowa Geralta... szalu nie ma niestety. Ale i tak bardzo fajne!

Gothic 3 - ladne pudelko, w srodku nic szczegolnego, oprocz duzej i dobrze sie prezentujacej mapy Myrtany oraz... medalionu z czaszka Sniacego! Niestety mi zginal... ;/

The Godfather - nie pamietam co bylo w Edycji Kolekcjonerskiej bo zostalo mi tylko metalowe pudelko i pudelko z gra. I tak - prezentuje sie ladnie.

A EK teraz? Metalowe pudelko, plyta z muzyka / making offem i jakies kody do DLC / skinow / broni do multi.

Te fajne EK kosztuja juz ponad 300zl.

Alone in the Dark - figurke niestety zmaltretowalem i polamalem, ale tez sie ladnie prezentowala. I tak super bo kosztowalo 29zl.

Edytowano przez Radeghost
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Wiem, że jestem tu nowy, ale temat od jakiegoś czasu śledzę i wreszcie postanowiłem się zarejestrować. Mam nadzieję, że nikomu nie będzie to przeszkadzać.

Redeghost nie mogę się z tobą zgodzić. O ile faktycznie wychodzą edycje, które żywcem wydzierają z człowieka pieniądze, to i tak bardzo dużo edycji ma naprawdę dobry stosunek ceny do zawartości.

Dla przykładu z nowych tytułów:

Splinter Cell Blacklist - za około 170 PLN dostawaliśmy edycję ze steelbokiem, bardzo ładną figurką i jeszcze kilka przedmiotów.

Assassins Creed 4 Black Flag - tutaj chyba nie ma się do czego przyczepić, bo każda edycja daje nam naprawdę super rzeczy w relatywnej cenie. Przepiękne figurki (2 warianty) i masa dodatków.

Jeszcze bym się pokusił o Watch Dogs bo za około 50 PLN więcej od ceny premierowej mamy edycje Vigilante. Niby nic nadzwyczajnego, ale jednak dla kogoś kto lubi przedmioty związane z grami - naprawdę fajny zestaw.

No i mamy naszych krwiopijców:

GTA V - wiem, że czapka markowa, ale tak szczerze - chyba nie tego szukam w edycji kolekcjonerskiej. Reszta przedmiotów powiedzmy, że jest ok, ale cena jest zdecydowanie kosmiczna.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałem z poczty antologie tES no i powiem Wam całkiem zacne wydanie (choć cena premierowa mocno przesadzona 100pln byłoby ok, no ale to nie ja ja ustalałem :D ) niestety późno zapłaciłem i może zostały najsłabiej wyglądające egz. mój ma pęknięcie wzdłuż krótszego boku zewn. obwoluty i popękane plastikowe "opakowanie", choć może to być też wina PP no ale za 10+10 pln nie ma co narzekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank to wina poczty. Przy transportach PP traktuje paczki jak śmieci i rzuca nimi gdzie popadnie, dlatego teraz jak jest dostępna opcja paczkomatów to z tego lepiej korzystać, albo kuriera, byle szybko szło.

W sumie tak teraz patrzę na ceny Antologii TES i Skyrima w Legendary - różnica 30zł na wirtusie. Legendary chciałem w sumie kupić na czasie, ale patrząc na niewielką różnicę cen w zamian za całość TESa chyba się skuszę na antologię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mam małe zapytanie. Czy ktoś w ostatnim czasie robił zakupy na game.co.uk ?

Jakbyś czytał w moich myślach, ponieważ dzisiaj rano założyłem tam konto, aby także zakupić Forza Motorsport 5 - Limited Edition. Na oficjalnym forum jest nawet wątek na temat tego wydania i niestety wszystko się zanosi na to, że ten sklep będzie jedynym na całą Europę, który będzie posiadał wyżej wymienione wydanie. Dlaczego niestety? Ponieważ darmowa wysyłka jest tylko do Wielkiej Brytanii i szkoda, że nie poszli tropem Amazona. Gra kosztuje niecałe trzy stówy, ale trzeba będzie doliczyć jakieś tam koszty wysyłki. Zamówienie będę robił jakoś na dniach i wtedy będę wiedział coś więcej, ponieważ dla fana serii (fanboja?) zwykła wersja pudełkowa to trochę za mało :trollface: .

P.S. Chyba, że Cenega czyta ten wątek i może nas jakoś mile zaskoczy. Choć czasu jest już mało.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Ja już tą limitkę mam tam zaklepaną od kilku tygodni. Za wysyłkę liczą sobie bardzo mało, mianowicie tylko 2,95 funta, więc jakieś straszne koszty to nie są. Coraz większe obawy mam jednak co do tej wysyłki. Znajomi, którzy zamawiali z game pokemony na 3DSa, które premierę miały na początku października otrzymali dopiero w zeszłym/tym tygodniu. Zupełnie nie wiem czemu, gdyż wysyłane były z UK to były macane przez urząd celny.

Co do ekskluzywności tej edycji dla game, to można tą limitkę zamówić jeszcze w niemieckim oddziale amazona za 80 euro, z wliczonymi kosztami wysyłki. Różnice w cenie niewielkie, do tego z amazona prawdopodobnie będzie to wysłane DHL, a nie zwykłą pocztą, więc duży plus. Jest jednak małe ale, boje się bardzo, że ta niemiecka wersja będzie miała tylko i wyłącznie niemieckie dialogi/napisy, a obawiam się, że tego nie zdzierżę.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie odebrałem z poczty antologie tES no i powiem Wam całkiem zacne wydanie (choć cena premierowa mocno przesadzona 100pln byłoby ok, no ale to nie ja ja ustalałem biggrin_prosty.gif ) niestety późno zapłaciłem i może zostały najsłabiej wyglądające egz. mój ma pęknięcie wzdłuż krótszego boku zewn. obwoluty i popękane plastikowe "opakowanie", choć może to być też wina PP no ale za 10+10 pln nie ma co narzekać smile_prosty.gif

To nie wina poczty. Też kupiłem tą edycję za 10 PLN. Ta edycja była niemal rozrywana w sklepie w którym ją otwierano. Główna zawartość idealnie wypełnia tą plastikową obwolutę więc nie ma możliwości, żeby pękła nawet jeśli była wysyłana w kopercie z bąbelkami. Widziałem edycje moich znajomych i u nich było podobnie - edycja była otwierana na siłę, a czasem nawet nadcięta nożem (ten plastik). Nie mniej jednak, nie ma co narzekać skoro wszystko kosztowało 10 PLN.

PS. O dziwo moja edycja jest w stanie idealnym :P

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przekonałem dziś, że nie warto zawsze szukać po jak najniższych cenach, gdy otrzymałem Far Cry 3 Edycja Szaleńca z allegro. Pudełko przyszło w kopercie z folią bąbelkową, całe pogięte w rogach, lekko spłaszczone, folia była w niektórych miejscach porwana, a po wyjęciu "poradnika przeżycia", miałem wrażenie, że była jeszcze zalana. Na szczęście figurka i pudełko z grą dotarły w stanie idealnym, więc najważniejsze elementy chociaż się zachowały. Absolutnie się tego nie spodziewałem, do tej pory wszystko co kupowałem przez tę stronę przychodziło w idealnym stanie, ale chyba po prostu trafiłem na allegrowicza, który uznał za genialny pomysł wrzucenie gry do koperty. Eeehhh, czyli pudełko na półce nie postoi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkpoland666

Kolega nie myli przypadkiem zalania ze "stylizowaniem"? Poradnik do tej edycji jest oryginalnie pogięty i wygląda jak używany. Chyba, że twój ma jeszcze coś "bonusowego". Możesz wstawić zdjęcia jak cały zestaw wygląda u ciebie?

A mówię o czymś takim, jak ten gość pokazuje: http://youtu.be/NbNpcqbeSQI?t=2m46s

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jeśli tak jest to mój błąd, przepraszam. Skoro tak, to po prostu chodzi o to, że pudełko w jakim przyszła gra jest w stanie fatalnym, ale zawartość się zgadza - użytkownik wrzucił je w kopertę i pogięło się przy dostarczaniu.

@DJAndzia - kolekcjonerki od Blizzarda są dość duże, dziwne że wolał szukać takiej koperty niż wysłać w paczce. Szkoda, że niektórzy dbają o własny interes, a innych mają w głębokim poważaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...