Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Hej ! Szukałem dzisiaj The Elder Scrolls Anthology samego pudelka i przypomniałem sobie, że wyszła też antologia asasynów. Wstukałem hasło w google i wyskoczyła mi taka o to oferta :

http://www.empik.com/assassin-s-creed-anthology-ps3-ubisoft,p1062881004,multimedia-p

Wydaje mi się że warto zakupić tą antologię, bo oprócz gier zawarte też są DLC i cena też jest niska (249,99 zł). Jedynym problemem są jedynie płytki , które nie mają wyglądu premierowych, tylko wzięte są z serii Classics.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kizami - nie licz na instrukcje - najczęściej nadrukowane są na nich klucze i mało któremu sprzedawcy chce się je wycinać (ja mam taką tylko z Hitamana Professional Edition - klucz został wycięty). Pomijam fakt, że dzisiejsze gry albo w ogóle ich nie posiadają (EA), albo najlepszym w pudełku są 4-6 stronowe świstki w 4 językach (Cenega).

Odpowiadając na pytanie, u tego konkretnego sprzedawcy nie kupowałem, ale kupowałem u manyak2 i igstation_PL (obie firmy sprzedają pudełka) i nigdy, poza tym jednym wyjątkiem, nie otrzymałem instrukcji.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci da instrukcja?Teraz ludzie tną koszty,a jak za czasów PSX,to (miałem C.Bandicoot 2) instrukcja była zlepką 10+ stron,a teraz zamiast instrukcji normalnej,jest tylko instalacja+prawa itp. za sprawą tutoriali.Mniejszy koszt produkcji i wydłużona gra o parę minut.

A tak z czystej ciekawości: istnieje kolekcjonerka Wormsów?Bo jakoś pomyślałem,że bullshity mogą mieć EK,to czemu nie Worms.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką odwiedził mnie kurier. Antologia TES wygląda obłędnie, do teraz jestem w szoku, świetnie wykonana. Patrząc na pudełko faktycznie można odnieść wrażenie, że jest to księga, dodatkowo całe pudło całkiem sporo waży. Nie spodziewałem się aż tak dobrej jakości, ale po raz kolejny Bethesda pokazuje, że jakość to jakość. Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić to skala przedstawionych światów na mapkach. Jakością obiegają trochę chociażby od mapy, która znajdowała się w Skyrimie, o kolekcjonerce nie wspominając, ale i tak jest świetnie. Jestem w mega szoku, że sprzedawali to po 10 zł.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny nowej generacji. 250 dolarów. Pewnie 250 euro u nas. Chociaż 18-calowa figurka to już coś. Premiera 11 marca jakby co (14 marca u nas).

I lol'd @ ten mały znaczek "PC". MS naprawdę chce to przepchnąć jako XBOX-only brand.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Titanfall

Cena 250 $ w przeliczeniu na złotówki jest ogromna, ale dla ostrych zapaleńców jeszcze akceptowalna, bo zestaw jakby nie patrzeć całkiem syty, ale to co EA zrobiło z ceną w Europie zakrawa na skandal. 299 Euro lub 250 funtów ? Chyba się im waluty pomieszały. Chociaż znając życie wszystko się i tak sprzeda, a gracze pokażą, że kupią wszystko nawet za kosmicznie wygórowaną cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelicznik cen jakiejkolwiek elektroniki czy dóbr konsumpcyjnych już od dawien dawna wynosi 1$ = 1 ojro = 1 funt brytyjski, nie dziwi mnie więc 250 funiolów. 300 ojrasów to już niewielkie zaskoczenie z mej strony, być może taniej więc będzie sprawić sobie kolekcjonerkę z brytyjskiego amazona. Absolutnie nie jestem targetem tegoż wydania, imponuje jednak zarąbiście wielka statua oraz bogaty artbook. Za ponad 1000 złotych jestem w stanie kupić sobie Vitę i masę gier na nią, stąd musiałbym chyba wygrać w totka by zdecydować się na zakup tak drogiej edycji kolekcjonerskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem przelicznik 1$ = 1 Euro, ale nigdy nie było tak, że 1 Euro = 1 funt, najprostszy przykład PS4 - 399 Euro - 349 F, X1 - 499 Euro - 429 F itd. Tutaj EA poszło o krok dalej, nie dość, że jak zwykle poszli po korzyści, tylko przelicznik 1:1 już im nie wystarczył. Po co dać 250 Euro, skoro można dodać kolejne 50, a przelicznik 1$ - 1 Funt niech sobie wsadzą. Już wolę dołożyć kilka stów więcej i mieć PS4. No thanks

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili, mam do Was takie tam pytanko. Czy znaleźliście może gdzieś taniej EK Batman Arkham Origins niż na empik.com? Sam dziś mam zamiar zamówić tę kolekcjonerkę i ją opłacić, ale się zastanawiam, czy gdzieś nie wytarguje taniej. Jbc, to interesuje mnie edycja na Xbox 360, ze względu na rozmiar steelbooka.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby się wypowiedzieć o kolekcjonerce Batmana, którą dzisiaj odebrałem. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. HGłówny element - statuetka, bardzo ładna i fajnie wykonana, obok statuetki z Injustice wygląda wyjątkowo fajnie spójnie. Artbook to chyba największe pozytywne zaskoczenie, bliżej mu do formatu A4 niż do A5, do tego masa grafik i tekstu w fajnym wykonaniu. Miód, cud. Akta taktuję jako dodatek ala litografie, ładne i klimatyczne, ale szału ni ma. Na potępienie zasługuje słabej jakości pudło, słaba i cienka tekturka.

Batman AO Unboxing

nfgb.jpg

sjqs.jpg

9jw0.jpg

i95i.jpg

kcc7.jpg

felw.jpg

@down

Nadal występuje ten problem ?

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pierwszy mini unboxing Edycji Bukaniera. Figurka w częściach to ciekawa sprawa, ale po elementach można wywnioskować, że będzie się prezentować co najmniej okazale. JA dziś otrzymałem wiadomość z uplaya, że wysłali mi Czarną Skrzynię, także w poniedziałek podzielę się z Wami małym co nieco biggrin_prosty.gif

@edit

Przed chwilką otrzymałem informację z grymela, że premiera zestawu 4 figurek Ezia została przełożona na grudzień. Edward + Czarnobrody powinien być dostępny na dniach.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć? Za dopłatą zaledwie stu złociszy od ceny gołej premierówki dostajemy epicką figurkę, fizyczny soundtrack, nie najgorszy artbook, dwie ładne litografie w gustownej kopercie, dlc i samą grę, o której jakość dziwnym trafem się nie boję. Czyż to nie jest epicki deal? Czekam na Ciebie Edziu, idź ciągnij łosie. <3

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...