Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Czy wiadomo coś o kolekcjonerce ( czy w ogóle zostanie wydana ) Metro: Last Light?

Ja nie znalazlem zadnej wzmianki o edycji kolekcjonerskiej Metro Last Light. Na oficjalnej stronie gry jest napisane jedynie o tej wersji limitowanej, ktora niestety oferuje tylko wirtualne bonusy i przynajmniej dla mnie jest malo atrakcyjna. Podejrzewam, ze moze to po czesci wynikac z upadku THQ i zmianie wlasciciela praw do marki. No coz, dokladna data premiery gry nie zostala jeszcze podana i mozemy miec tylko nadzieje, ze mimo wszystko jakas wersja dla kolekcjonerow zostanie ujawniona...

Pozostaje mieć nadzieję, że zrobią coś więcej, bo w takim wypadku, to wolę po prostu kupić w empiku premierówkę. Nigdy nie zrozumiem "edycji specjalnych" i limitek z głównie dodatkami wirtualnymi. Ale cóż, ja jestem pod tym względem staroświecki. Lubię pudełka i gadżety

@Edit

Taka mała rada, warto na bieżąco wertować konta allegro muve.pl i wirtusa ( Homefront Specjalna - 20 zł, Tron specjalna - 20 zł ), bo są świetne okazje ;)

Edytowano przez Clexane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do ktoś linka do profilu wirtusa na allegro? Bo nigdy nie mogę go znaleść.

Proszę to ten profil GRE12 : http://allegro.pl/show_user.php?uid=527522

Ceny Dead Island EK są moim zdaniem chorendalnie wysokie . Bez gry za 180zł + wysyłką ?! I poszła . Trochę mnie to zaskoczyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na gram są już do kupienia edycje kolekcjonerskie nowego Splinter Cella. Jeżeli ktoś kupił wcześniej pre-order, to ceny są pomniejszone o jego wartość automatycznie. Ceny PC: tańsza to 139,90 zł (110 zł z pre-orderem), a droższa 179,90 zł (150 zł z preorderem).

http://www.gram.pl/s...dycja-ultimatum

http://www.gram.pl/s...cja-5th-freedom

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Co Ty tak za tym muve jesteś trollface.gif Co z tego, że muve było pierwsze. Dla osób, które wcześniej kupiły tego pre order paka na gramie cena kolekcjonerek jest wręcz śmieszna i grzechem byłoby nie skorzystać z tej oferty.

@DjAndzia

Ja nie miałem problemu z dodaniem do koszyka, ani ze złożeniem zamówienia. Przed chwilką testowo próbowałem dodać do koszyka kolekcjonerki na różne platformy i również nie było problemów. Może spróbuj na innej przeglądarce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem, ze ktos wyjedzi z tym tekstem. Daje tylko propozycje jakby nie chcialo dzialac. Mi, gdy sklep odmawia wspolpracy to daje zarobic innym :) Co o znizce to nie wiedzialem,, jesli cena jest nizsza o te pare zlotych to sie bij ze sklepem. Pozdro Orchi :]

@Up

Dzieki za info, skorzystalem sobie :)

Edytowano przez Skoday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skoday

Po co ta spinka ? Jeżeli mam mieć 50 zł w kieszeni to wolę się "bić ze sklepem" chociaż nie wiem, czy chwilowe problemy ze złożeniem zamówienia można tak nazwać. Wole się "bić ze sklepem" niż dać zarobić tym, którzy w 90 % wychodzących tytułów narzucają ceny z kosmosu i robią graczy w bambuko na wielu frontach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie nie spialem. Po prostu dalem propozycje sklepu. Jezeli ktos jest inteligentny to poszuka sobie najtanszej oferty. Rownie dobrze moglem jako propozycje dac Gol' a, Ultime itp. tyle, ze tam (prawdopodobnie) jeszcze tych EK nie ma. A to "Pozdro Orchi." Bylo w formie grzecznosciowej. Po prostu zle sie zrozumielismy. Tak jak wspomnialem wczesniej, NIE WIEDZIALEM o znizce. Hej :)

@edit

Moglbys mi przyblizyc sprawe tej znizki? Jest ona w ogole jeszcze dostepna? Chetnie bym skorzystal.

Edytowano przez Skoday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych steelbooków, to jakbym wiedział, że to taka okazja, to wkleiłbym link do aukcji już w piątek, bo wtedy sam zamówiłem. A zniżka na gram polega na tym, że można było wcześniej kupić preorder pack ze steelbookiem za 30 zł i ta cena teraz jest odejmowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Empiku też już można zamawiać nowego Splinter Cell: Blacklist

Edycja Wyższego Eszelonu (PC) 99,99 zł

Edycja 5th Freedom (PC) 169,99 zł

Edycja Ultimatum (PC) 135,99 zł

różnice w cenach minimalne

a co do "zniżki" na gram.pl to ten preorder dalej jest dostępny http://www.gram.pl/sklep/pc/splinter-cell-blacklist-pre-order-pack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w piątek kupiłem tego steelbooka, ale w cenie 14 zł i od innego sprzedawcy...

Trzeba było poczekać trochęsmile_prosty.gif

Jakby ktoś coś brał z Gramu to niech weźmie dla mnie tego steela Splinter Cella. Nie uśmiecha mi się płacić bodaj 14 zł za wysyłkę.

Chyba że ktoś chciałby się zamienić na steela Company of Heroes 2

@sergeon

Każdy steelbook za 5 zł to okazja:)

@Fander

Chodzi mu o tą drugą. Sam mam taką ale na xkloca.

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...