Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Jak to jest ze zmieniającymi się cenami na Muve? Kilka dni temu wrzuciłem sobie do koszyczka kolekcjonerkę Max Payne 3, kiedy to stała za 99,99. Jak wiadomo, cena wróciła do 270 zł z hakiem. Jakbym chciał ją kupić, to płaciłbym tę stówę (w koszyku nadal jest po tej cenie) czy musiałbym się przystosować do tej nowej-starej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz zamówiłem na gram.pl zawsze było muve.pl zobaczę jaki to sklep . Zaskoczyły mnie audiobook'i fajny gratis do pobrania. Zamówiłem drivera i animusa . Pisali że wysyłka nastąpi w poniedziałek , więc myślę że w środę będzie u mnie kurier :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako totalnie niepraktyczny i biedny pojemnościowo pendrive w horrendalnie wysokiej cenie - spoko :trollface:

@Lethias

Było, było, z tego co kojarzę to w tej chwili nawet niełatwo z dostępnością tejże kolekcjonerki. Natomiast co do Animusa za stówkę - kupując go żyłbym w przykrym przeświadczeniu iż inni mają nową, zaktualizowaną edycję Ubiworkshop, dlatego podziękuję :trollface:

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie tylko pytanie, co to za twór widnieje na pierwszej wizualizacji kolekcjonerki Tomb Raidera. Litografia zamiast nędznego artbooka, płyta z soundtrackiem zamiast kodu do ściągnięcia ścieżki dźwiękowej i te plakietki. Czy ta edycja w ogóle była dostępna w Polsce ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AtanazY

też widziałem tą Pandarię

ale patrząc że jest wszędzie to ja jednak poczekałbym bo stawiam że będzie za jakiś czas do wyrwania za 100 PLN

zresztą nie mam nic ze świata WoWa więc to i tak nie dla mnie smile_prosty.gif

a swoją drogą to niezłe obniżki na koniec roku

max za 99 (byl) driver 60, alan 38, animus 99

far cry niby za 99

czekam na kolejne smile_prosty.gif

@down

niestety ktoś był szybki i 10 minut po Twoim cynku już było po zawodach

ciekawe czy to ktoś tu wypatrzył czy czesząc allegro

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą obudowę i faktycznie jest to bardzo ciekawy gadżet, oprócz faktu że wygląda bardzo ładnie to znacznie poprawia stabilność konsoli w pionie. Mi udało się ją wyrwać po jeszcze niższej cenie rok temu na poświątecznej wyprzedaży, ale te 200 zł w stosunku do około 320 to i tak dobry deal.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...