Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Na początek, przepraszam ale nie wyrobiłem się dziś z porównaniem tych figurek, jutro mam wolne więc na pewno dość wcześnie zamieszczę wpis.

Co do tej kozackiej figurki, udało mi się ją zdobyć. Pięknie będzie wyglądać razem ze swoim większym "bratem" biggrin_prosty.gif

I na deser ja także pochwale się steelbookiem, udało mi się zdobyć 2 egzemplarze niezwykle rzadkiego okazu ^.-

95106403830721021663.jpg

@down

Dla mnie wysoka cena = ściśle rzadki i limitowany przedmiot.

Figurka z Hitmana była dostępna dziś za 700 pkt, od około 20 do 20.30 i była zapowiadana już od piątku.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ TTT: wow, świetny deal. Zapodasz zdjęcia?

@ CriX: steelbooki to całkiem ciekawe rzeczy, niejednokrotnie urzekające swoim wyglądem, lecz nie oszukujmy się - w większości przypadków trza słono się wykosztować, by nabyć pudełko.

Co do figurki, Orchii ma rację.

Sam ją mam, podobnie jak resztę dzisiejszych łupów, za konkurs.

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gabriele

Zdjęć nie dam, bo mam zamiar nagrywać filmik z moich ostatnich zakupów, bo trochę się tego nazbierało. Przy czym, nie wiem czy jest nad czym rozmyślać. To wydanie niewiele się różni od naszego, to głównie jakość materiałów, więc ogólny podgląd ma każdy. Jak filmik mi fatalnie wyjdzie, to wtedy na 99% dostaniecie szczegółowe foto. ;)

@ Crix

Nie wiem jak to robisz, ale weź i mi skołuj taki. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi nie musi być limitowana... Cena jest wysoka bo ludzie wiedzą jak sobie inni cenią steelbooki. Im ładniejszy - tym cena wyższa. Chociaż tu jest jeszcze coś takiego, że niektóre są dostępne tylko w niektórych krajach... Pomińmy już, że w ilościach hurtowych. :3

Dla nas obecnie każdy steelbook to "limitka".

Od kilku dni śledzę KG i nic... Siedziałem dzisiaj od 19 i figurka się nawet nie pojawiła.

@UP

Nie da rady - jak jeden uda mi się załatwić (dla mnie) to zwykle jest coś... Pomińmy już szczegół, którym jest załatwianie komuś czegoś. Nie będę wspominał ile zwykle wysiłku się z tym wiąże (mojego oczywiście).

@EDIT

Myślał ktoś z was o tym żeby zacząć zbierać figurki?

Mam pewien pomysł na nowy film (krótką serię na YT) i potrzebuje poznać wasze zdanie.

Musze wiedzieć czy tak, czy nie. Jak tak to jakie macie problemy, co was interesuje itp.

Niech nikt nie myśli że to nie jest związane z GRAMI i EK - jest i to bardzo, dlatego pytam.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Bez przesady, nowy filmik to nie żadna pańszczyzna którą powinieneś był dzisiaj odpracować wink_prosty.gif. Niemniej miło będzie zobaczyć obie figurczyny obok siebie i je porównać, także życzę powodzenia w nagrywaniu!

@Crix

Nigdy nie myślałem, że zacznę zbierać steelbooki. Teraz już się nie dziwię, że są takie popularna wśród kolekcjonerów na całym świecie.

Możesz rozwinąć tą myśl, bo osobiście nie widzę w steelbookach nic co usprawiedliwiałoby taki ich popyt na rynku growym i ceny rzędu kilkudziesięciu czy więcej eurasów :>

Edytowano przez bleub
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Żebym nie był gołosłowny tongue_prosty.gif

97106574233018168904.png

Nie bardzo rozumiem "sens" Twojego edita, także byłbym wdzięczny na jakieś rozjaśnienie tego co chciałeś nam powiedzieć tongue_prosty.gif

@TTT

Jeżeli jesteś w stanie dać 50 ~~ zł za tego steela to proponuję kupić to i odsprzedać samą grę.

http://allegro.pl/as...2755993382.html

@Yaper

Poszedł priv.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Crix

Spoko, wiem że to ciężkie, żeby coś załatwić, szczególnie kiedy mieszka się w kraju, gdzie większość piraci... Ale jakby któryś z Twoich kontaktów by Ci oferował ten steelbook w rozmiarze DVD Boxa do 50zł, to możesz do mnie pisać. :P

Tak poza tym, trafiłem dziś na ciekawą ofertę na Allegro. Niestety sam nie mam kasy, może więc ktoś z Was się skusi. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie załapałem się na małego Hitmana - też sprawdzałem KG o 20 i nic nie było. Pozostaje mi zadowolić się jego większym bratem...

@Orchi,

Steelbook z Most Wanted bardzo ładny - zdradzisz na PW, za ile i gdzie kupiłeś? Może byłbyś w stanie odsprzedać jeden? :>

@CriX,

Tak, od jakiegoś czasu zacząłem kolekcjonować figurki z gier. Idzie mi to mozolnie, bo ceny są wysokie, ale średnio jedna figurka na dwa miesiące mi wpada, więc nie jest źle. Na oku mam wiele kąsków, ale tak jak już pisałem - ceny odstraszają i muszę hamować swoje zapędy na ile to możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wie ktoś czy da się jeszcze gdzieś kupić te karty z Dishonoreda? gra niezmiernie mi się spodobała i chciałem sobie sprawić jakieś śmieci powiązane z nią.

CriX

tak jak Yaper, także zacząłem zbierać figurki, choć są to okazy z niższych przedziałów cenowych. tak do 150 złotych w porywach szaleństwa mogę dać, choć i to z bólem serca. aktualnie czekam aż na alensgroup pojawi się ta nowa figurka claptrapa, a niedługo powinna przyjść do mnie figurka Grayson'a z Bulletstorm.

a co do zastrzeżeń względem figurek to na myśl przychodzi mi tylko to, że ceny statuetek z Mass Effect są za drogie.

no, i te nieszczęsne zdjęcia poglądowe przez które można kupić tak badziewne figurki, że wstyd jest postawić je na półkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro "Heroes of Might and Magic Kolekcja Wszech Czasów" za 250zł. Trochę drogo, al;e chciałem mieć to wydanie. Dam znać jak dojdzie (z monitoringu Poczty Polskiej wynika, że paczka jest już u mnie w miasteczku). A tu aukcja :

http://allegro.pl/heroes-of-might-and-magic-kolekcja-wszech-czasow-i2749729967.html

Jak myślicie - opłacało się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie - "trochę drogo". W moim odczuciu nawet bardzo drogo, sam swego czasu sprzedałem egzemplarz w równie idealnym stanie jak ten i identycznym rozdarciem na rogu (swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby był to ta sama EK, uszkodzenie wygląda identycznie) za 220zł, a i to nie bez starań. Niemniej jednak, najważniejsze byś był zadowolony z zakupu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze ostatnio Waszmoscie sie steelbookami zainteresowaliscie. Chyba jestem za stary by zrozumiec te mode, bo dla mnie steelbook, choc zazwyczaj opatrzony ladna grafika, to wciaz tylko pudelko dvd, na ktore szkoda mi wydawac niemale badz co badz pieniadze. W przypadku steelbokow stosunek ich sredniej ceny do tego co za nia dostajemy jest dla mnie bardzo nieatrakcyjny. Zamiast kupowac puste pudelko za kilkanascie-kilkadziesiat euro, wedlug mnie duzo lepiej wydac te pieniadze na kolejna gre w wydaniu standardowym czy kolekcjonerskim, ewentualnie na jakis naprawde ciekawy, robiacy wrazenie growy gadzet, a nie? pudelko. No ale jak mawiali Rzymianie De gustibus non est disputandum, wiec jesli kogos kreca steelbooki, a ich dosc wysoka cena nie stanowi dla tej osoby problemu (albo moze je zdobyc tanio, czyli powiedzmy za gora 20 zl), to niech je kolekcjonuje, z mojej strony konkurencji miec na tym polu raczej nie bedzie ? w swoim posiadaniu mam ich chyba "az" trzy i nie zapowiada sie, aby w najblizszym czasie mialy przybyc kolejne.

EDIT:

Czyzbys blazercruel odmawial mi prawa do wyrazenia wlasnej opinii, ze ten wpis minusujesz? Przeciez wyrazilem tylko i wylacznie wlasne zdanie i do tego jasno napisalem, ze poniewaz o gustach sie nie dyskutuje, to jesli kogos metalowe pudelka kreca, to niech sobie je zbiera, a ja tego krytykowac nie zamierzam. Ech, niektorzy chyba nie sa w stanie zaakceptowac nawet neutralnych wypowiedzi jesli nie sa one "prawomyslne"... dobani.gif

Edytowano przez Tesu
  • Upvote 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie. Sam chętnie kolekcjonował bym steelbooki ale właśnie więcej niż 20 zł nie dam za takie cudo. Nie mam też za bardzo motywacji nawet tego szukać ale np. steelbook z Borderlands 2, Bioshocka czy tego przyszłego GoW bym przytulił. Dla mnie niektóre wyglądają bardzo fajnie ale jest to moim zdaniem relatywnie droższe niż kupowanie kolekcjonerek. Mówię relatywnie ponieważ cena w stosunku do tego co dostajemy niejednokrotnie jest duuuużo za wysoka. Ale miło popatrzeć :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...