Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Andzia

Powinienem Ci dziękować na kolanach, to dzięki Tobie zdobyłem tą kolekcjonerkę. Niestety, wśród emotikonek nie ma takiej która klęczy więc w zamian, prosze: daje_kwiatka.gif . A, no i gratulacje tej paczki z KG oraz EK D SF.

Drodzy kolekcjonerzy, mamy problem, świat Was potrzebuje.

No dobra, nie świat tylko ja. Stronę wcześniej trwała rozmowa na temat EK Gears of War, uzgodniono że w zależności od kompletności cena powinna wynosić od 50 do 150. A jak tu ma się sprawa z EK Mass Effect? Pytam głównie o pełen zestaw bo nie interesuje mnie taki bez koszulki ( z tego co widziałem to najczęściej właśnie tak jest sprzedawane ), ale brak takiej smyczy jeszcze jakoś bym przebolał. Jakoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Tego właśnie się obawiałem, jak już mówiłem kilka razy spotkałem się z ofertą sprzedaży niepełnych edycji i cena nigdy nie spadała poniżej 100 złotych, najczęściej z zestawu znikały koszulka i smycz, czasem też pendrive. No nic, pozostaje mi polować na jakieś super oferty :) . Być może czas wskoczyć na zagraniczne portale aukcyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Powodzenia - ME Ek to jedna z najbardziej rozchwytywanych edycji bo jest to polski EXCLUSIV. Zagraniczni rzucają się na tą edycję jak zombie do gardła żywym... Ceny tam niejednokrotnie są dużo wyższe... Próbować można, ale prawdziwym szczęściem jest znalezienie jakiegokolwiek egzemplarza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix, a już myślałem, że kupując swój egzemplarz w prawie idealnym stanie, z nową koszulką za 250zł przepłaciłem :D. Co więcej, to ja sam zaproponowałem taką cenę, na którą sprzedający od razu i bardzo entuzjastycznie się zgodził, więc pewnie mogło byc jeszcze taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Nie nie, nie chodziło mi o poszukiwania EK ME na obcym internecie, bardzo chciałbym mieć ją na swojej półce ale jeszcze nie oszalałem ;) . Widziałem po ile na eBay'u chodzą polskie EK drugiego Wiedźmina. Chodziło mi o rozszerzenie swojej działalności jako kolekcjonera. Afterfall i Mass Effect 2 mówią mi że są kolekcjonersko samotne. Ale mimo wszystko myślę że muszę trochę zwolnić, może kupić jakiegoś steelbooka.

Crix, widziałem na Twoim kanale unboxing Alone in the Dark. Czy ~50 złotych to dobra cena? Słyszałem że figurka, która miała stanowić mocny punkt tej EK zawodzi wykonaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Groteska

To chyba trafiłeś na gościa który nie znał jego prawdziwej wartości. Jak by dał aukcję np. na eBay to mogę się założyć, że 500 zł to była cena minimalna... Oczywiście zależy też od stanu i kompletności. Aż boję się pomyśleć za ile by kupili kompletny i zafoliowany egzemplarz...

@UP

Jak to zawodzi? Za te pieniądze to jak za darmo. Wiadomo że nie jest to jakość jak np. GW 2 czy Skyrim, ale nie można powiedzieć, że jest brzydka. Jest ładnie wykonana, szczególnie zważywszy na cenę EK. Już gorzej wypada figurka Almy z Fear 3... Jednak i tutaj tragedii nie ma - widziałem gorsze, uwierz mi na słowo...

@DOWN

Wszystko fajnie... Jednak temat interesu na EK był tutaj już nie raz poruszany... Tak więc od sienie nie napiszę na razie nic więcej. Moje zdanie znacie.

Za to seelbooki fajne. Ja na swoje dalej czekam bo poczta się nie śpieszy...

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie robić off topu to stałam się posiadaczką EK Drive San Francisco. I jestem bardzo zadowolona z tej Ek, samochód zrobił na mnie duże wrażenie. Kupiłam nówkę za dość śmieszna cenę 79zł na Xbox'a360 (mimo że tej konsoli nie posiadam to grę sprzedam i wymienię na PS3).

Za 79 zł? To jest BARDZO DOBRA cena, jak za tą kolekcjonerkę. Chyba marzenie Bleuba i moje się ziściło, co do zjechania z ceną do poziomu poniżej 100 zł. 1970 Dodge Challenger, to samochód legenda i chcę go kiedyś postawić na swojej półce :) .

Tak patrzę na sklep Morele.net i rzeczywiście - ostały się tylko zwykłe wersje pudełkowe za 68 zł...

Dzisiaj doszło do mnie całkiem sporo stilbuków [...]

Steelbook od Test Drive Unlimited? Piękna sprawa. W życiu bym nie pomyślał, że coś takiego kiedykolwiek wyszło.

[DOPISEK]

To pochwal się Crix, gdzie ją widziałeś ;) ?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Driver stanieje poniżej 100zł to też będę zadowolony. Grę mam, nie mam tylko czasu i miejsca, żeby ją ściągnąć z Uplaya, a z chęcią samochodzik z edycji kolekcjonerskiej przytulę. wink_prosty.gif Jak tak dalej pójdzie, to następny rok będzie dla mnie jednym wielkim uzupełnianiem kolekcji. smile_prosty.gif

BTW: Na forum nikt ciągle nie odgadł co sobie zakupiłem. Odpuściliście sobie czy po prostu potrzeba Wam więcej podpowiedzi? ;)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki - tyle że za stówkę to chyba tylko używka albo jakiś podejrzany sklep wysyłkowy... Z tego co widziałem, to trudno o cenę niższą niż 179zł. Interesuje mnie w zasadzie tylko zestaw solarny - widziałem w necie że taki sam można kupić też oddzielnie. Niestety mam wątpliwości co do jakości wykonania. Właśnie zastanawiam się czy kupić kolekcjonerkę, czy normalne wydanie+dodatek. Chyba jednak wybiorę drugą opcję - będzie więcej grania, a wyjdzie nawet taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich powiedzmy 3 miesięcy parokrotnie widziałem ją w okolicach 100zł, radziłbym więc po prostu monitorować oferty i w przypadku wyłapania takiej okazji najwyżej zapytać w tym temacie, czy sklep przez Ciebie upatrzony godny jest zaufania. Wydaje mi się iż 180zł za taki zestawik to mimo wszystko troszkę za dużo, w związku z czym patrząc na wielokrotne przeceny najlepszą opcją jest zapolować na kolekcjonerkę.

W Empiku we wrocławskim pasażu leżą 2 sztuki po 149zł.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolekcjonerkę Anno 2070 - moim zdaniem jest naprawdę fajna, bardzo ładny arbook i twarde opakowanie. Dwie płyty z wyśmienitym soundtrackiem naprawdę cieszą. Jeśli chodzi o zestaw solarny - fajna zabawka i dość unikatowa jak na kolekcjonerki, ale wykonanie to typowa chińszczyzna, niestety. Niemniej jednak jeśli ktoś upoluje jakąś cenową okazję, to polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kupować EK Anno 2070 głównie ze względu na zestaw solarny to daruj sobie zakup, bo ten jest fatalny i prezentuje poziom zabawek z Kinder Niespodzianek. Owa edycja warta jest max 100 zł, za więcej nie opłaca się jej w żadnym wypadku kupować. Jedyne, co jest w niej warte uwagi to niezgroszy artbook, soundtrack i estetyczne pudło zbiorcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yapuś zestaw solarny jest biedny bo można go kupić bodajże za 25 zł na Allegro. Nie ma co się po takiej zabawce spodziewać cudów. Już lepiej kupić samą grę i co najwyżej dokupić do niej zestaw - może wyjść taniej... EK za więcej jak 100 zł - nie opłacalne...

@Co-relacja

Ale wtopa... Tyle czasu czekam a tu nic... Miała być dzisiaj i nie ma... Jestem zbulwersowany...

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...