Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A co do Signature, to w białostockiej Alfie w Empiku jest ta edycja za 650zł. Jak ktoś zainteresowany, to proszę bardzo.

Bleub? Ty bogaczu :trollface: .

No, nic... teraz tylko pozostaje czekać na ujawnienie składu edycji limitowanej / kolekcjonerskiej Forza Horizon. Oby tylko tym exclusivem nie była paczka 3 x DLC. Chciałbym coś trwałego, niepowtarzalnego i w twardym, a zarazem gustownym opakowaniu.

Bleub, Yaper i Wuwu czekają :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzę teraz ceny 400zł i więcej co troszkę mnie dziwi bo jeszcze niedawno widziałem ofertę np. za 299zł. Radziłbym poczekać tydzień lub dwa, może pojawi się coś sensownego na horyzoncie.

@Wuwu

Tiaa, w dniu premiery te 6ipół stówy to było dopiero coś, choć dodatkowym bonusem był voucher pozwalający wziąć udział w konkursie, w którym to do wygrania był prawdziwy Mercedes SLS AMG. Ktoś musiał się na tego merola złożyć ;)

Edytowano przez bleub
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio po głowie chodzi mi zakup artbooka z Prince of Persia 2008, jednak nigdzie go znaleźć nie mogę... Jednak ciekawi mnie, ile on jest naprawdę wart? Jakiej jest grubości i jakiej jakości. Bardzo lubię artbooki i cóż, kilka artbooków dużych kiedyś do mnie trafi, a te małe w ogóle są fajne, może nie genialne, ale imo w swoje mikroskopijności są piękne wg mnie. :) Tak więc jakby ktoś był w stanie co nieco o nic napisać i go jakoś wycenić, to byłbym wdzięczny.

Dodatkowo, ciekawi mnie jakie są szanse, że pojawi się kiedykolwiek gdziekolwiek jeszcze Edycja Specjalna Assassin's Creed Brotherhood albo Revelations PC(chodzi mi o te edycje, co od podstawowej różnią się tylko DLC i to że mają napis na pudełku). Kilku moich znajomych się tymi edycjami interesowało, bo chcieli ze mną pograć na multi, ale poprzestali na samych kluczach, bo tych edycji nie kupili, a chcieli mieć jakieś DLC do gry(Codex albo Animus to dla nich zdzierstwo i zniewaga ich pirackich korzeni... Tylko jednego udaje mi się do kolekcjonerstwa przekonywać, to i tak sukces imo ;)) Szczerze mówiąc, sam z chęcią za jakieś 40-50zł jeden egzemplarz ACB albo ACR w Edycji Specjalnej przygarnął, bo edycje dość ciekawe(zaraz ktoś pewnie napisze, że kolekcjonuję napisy na pudełkach xD) w swojej skromności(bo interesują mnie zarówno dodatki fizyczne jak i cyfrowe, są dla mnie równe warte poniekąd) i cóż, fajnie by było przygarnąć taką, szczególnie że się uważam za małego fana AC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artbook do PoP 2008 gdzieś mi przemknął jakieś 2 miesiące temu na allegro za 30 pln o ile dobrze pamiętam i szturmu nie było na tą aukcję (to KT było chyba i z tydzień wisiała)

PS bleub masz chyba cichego wielbiciela bo przy wszystkich postach na "tej stronie tematu" jesteś "zaplusowany" :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem ten artbook jakiś czas temu, prawie kliknąłem "kup teraz" ale kasy nie miałem. No cóż poradzić, takie życie kolekcjonera.

PS: Idzie do mnie coś ciekawego (znaczy się ma być wysłane w poniedziałek). Możecie zgadywać co, ja Wam powiem tylko tyle, że mam zamiar zrobić unboxing na najwyższym poziomie, do którego nawet Wy się nie doczepicie, bo to co zamówiłem, to jedno z moim marzeń, od pierwszego wejrzenia.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96: Ten pierwszy widziałem kiedyś na jakiejś aukcji za bodajże 20zł. Wziąłbym, ale akurat miałem co innego na celowniku i nie mogłem pozwalać sobie na inne wydatki. Pamiętam, że był w twardej okładce, prawdopodobnie kwadratowy i był podobnej grubości (albo cieńszy) co ten w EK Fallouta 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artbook z PoP'a, jeśli chodzi o gabaryty to okładkowo jest taki jak te z Fallouta 3, czy też TW II. Ma maksymalnie 100 stron.

@TTTr: może podaj choć nazwę serii, z której jest Twój najnowszy nabytek?

Do mnie w środę powinna dotrzeć paczuszka z EK Darksiders. Nabyłem również ostatnio bardzo unikatowy gadżet z Wiedźmina - skórzaną podkładkę z drugiej części. Musi być baaaardzo unikatowa, bo dopóki, dopóty kontrahent nie poinformował mnie o chęci sprzedaży, nie miałem pojęcia, że taki gadżet istnieje :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się trochę na temat dawno już przez nas zapomnianej kolekcjonerski Darksiders II. Tak wygląda pudło zbiorcze: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/255425_404317286273090_326304019_n.jpg

Tak natomiast sama maska Śmierci (Głównego bohatera gry): https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/380212_397874713584014_1935576653_n.jpg

Wciąż nie jest jednak wiadomym, czy EK zostanie wydana w Polsce.

89.99 (EK) + 62.05 (Wysyłka do Polski) = 152,04 dolarów = (siedzicie? trzymajcie się mocno!) 513 PLN.

Zapytałem się już THQ na ich fejsbuku, jak z dostępnością owej EK w Polsce. Gdy odpiszą, od razu przekażę odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amazonie wisi preorder edycji na X360 za 68 funciaków. Po dodaniu podatku to jakieś 430zł. Przyznam szczerze że nawet, gdyby ta kolekcjonerka była dostępna w PL za 299zł to bym się nią nie zainteresował - maska to nie figurka a boli brak "fizycznego" soundtracka i niewielkich rozmiarów artbook.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u nas na PC będzie za dobrą cenę to się na pewno skuszę. Zawsze lubiałe Śmierć w literaturze, malarstwie itd. tak więc taka EK była by super. Maska bardzo mi się podoba bo jest bardzo klimatyczna biggrin_prosty.gif Mogli by jeszcze tylko kosę dołożyć, ale o to chyba będe musiał sam zadbać biggrin_prosty.gif

Mam takie pytanie do pozostałych kolekcjonerów. Gdybym mółg sprowadzić Game Guide do gier po ok 70/80 zł to byłby ktoś zainteresowany kupnem? U nas takie coś chodzi na allegro zazwyczaj po ponad 100 zł. Ale to tak na marginesie.

A jeszcze nie zapominajcie, że trzeba sobie przypilnować EK Borderlands 2 biggrin_prosty.gif

@DOWN

Chciałbyś :D

Mam się zapytać o tą książkę?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszę jaka to edycja, to każdy się dowie o co chodzi, bo tylko ta gra, ma taką edycje. To nie jest Edycja Specjalna albo Kolekcjonerska, tylko nazwa unikatowa dla tego wydania. Jak tylko paczka dojdzie, szykujcie się na unboxing, a mam zamiar rozpakowywać zafoliowany egzemplarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że jak zdradzę nazwę edycji, to się skapniecie dokładnie o co chodzi. tongue_prosty.gif Chyba że źle zrozumiałem poprzedni post <spogląda kilkanaście postów wcześniej>.

Edit:

Hah, nazwa serii zrozumiałem jako wydanie gry, a nie jako seria w sensie np. Dragon Age czy Mass Effect. Hmm, jak zdradzę, to pewnie zrobicie szybkie zwiady co mogłem kupić i w takim efekcie, każdy będzie wiedział co zakupiłem... Powiem tak, seria którą bardzo lubię i... tyle ile mogę wam powiedzieć. Wydaje mi się, że nikt nie dawał własnego unboxingu tej edycji, a jedynie był link do unboxingu od arhnue.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak matrix napiszę AC Animus

skończyła się parę dni temu taka na allegro no i nie przypadkiem chyba zakupił ją ktoś o nicku "t...6" biggrin_prosty.gif

wprawdzie mało kolekcjonerski temat ale może ktoś chciałby skorzystać

http://muve.pl/pages/search?query=pkk%20promocja%203za1&page=2

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...