Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Było już sporo filmików z unboxingiem gry Shogun 2 Edycja Kolekcjonerska. Ale gdyby ktoś chciał zobaczyć inny to zapraszam:

Takich ludzi nam potrzeba w tym kraju - z pomysłem, z jajem :) Tak trzymaj! Może kiedyś unboxing z Lubuskim Jagodowym? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co przejmowac ewentualnymi uszkodzeniami - box bedzie zapakowany w dodatkowy karton, zapewne najpierw owina go tez bablami. Kazdy, kto trzymal w lapkach EK by Blizz wie, ze ich pudla zbiorcze to grubasny, 2mm karton niepodatny na nawet spore naciski. Sprawdzilem - wydaje sie mocniejszy nawet od tego z pudla zbiorczego KWC Heroes.

Wyglad pudelka - me gusta :trollface: Wydaje sie dosyc spore, otwierac sie bedzie zapewne podobne do SC2 EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co przejmowac ewentualnymi uszkodzeniami - box bedzie zapakowany w dodatkowy karton, zapewne najpierw owina go tez bablami. Kazdy, kto trzymal w lapkach EK by Blizz wie, ze ich pudla zbiorcze to grubasny, 2mm karton niepodatny na nawet spore naciski. Sprawdzilem - wydaje sie mocniejszy nawet od tego z pudla zbiorczego KWC Heroes.

Wyglad pudelka - me gusta :trollface: Wydaje sie dosyc spore, otwierac sie bedzie zapewne podobne do SC2 EK.

Karton? No cóż, ja swoją edycję dostałem w torebce jednorazowej, czym sam byłem mega zadziwiony! Zastanawiam się, jak w ogóle ta gra dotarła i dlatego też dopłacę za kuriera...aby otrzymac towar zabezpieczony jak należy, w kartonie.

Może kobieta na punkcie odbioru była na tyle bezczelna, że otworzyła moją paczkę??

Co ciekawe edycja kolekcjonerska Guild Wars 2 znów jest dostępna na gram.pl

http://www.gram.pl/sklep/pc/guild-wars-2-p...olekcjonerskiej

Może sami wiedzą, jak jest i dlatego w opisie gry widnieje napis ,,Wysyłka tego produktu do punktów odbioru osobistego nie jest możliwa.

W zamówieniach z wybraną opcją odbioru osobistego forma dostawy zostanie zmieniona na dostawę kurierem.''

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj dwa ciekawe zdjęcia. Pierwsze to piramidka większości, ale nie wszystkich moich kolekcjonerek. Ciąg dalszy zastąpi.

mini_3959592689.jpg

Z kolei tutaj mini ołtarzyk WoW'a, choć do pełni szczęścia trochę brakuje.

mini_4993806875.jpg

---

Serce rośnie jak się patrzy na ten egzemplarz EK 'Diablo ]|['. Jeszcze 10 dni i sami będziemy się radować. Pudło robi wrażenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie na jednym z forów na których bywam, pewien użytkowników napisał, że dostał dzisiaj e-mail o anulowaniu jego zamówienia EK DIablo 3 bowiem CDP ograniczyło ilość EK.

Czyżby dostali jednak mniej od Blizza i teraz zabierają innym, żeby dla gram.pl wystarczyło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska sprawa z tymi EK D3. Nie, żebym zamówił, ale wiem co kolekcjoner czuje, gdy zamówi EK i dostaje telefon / maila, że nie mogą zrealizować zamówienia. Wiwat Cenega! :trollface:

@Yaper: robią wrażenie, masz sporo 'lymytowanych', uniktowych kolekcjonerek, które warto zunboxingować.

Z nowszych wieści. Na 80% niedługo nabędę kilka growych gadżetów, dużo unikatów:

- komiks z AC

- medalion wiedźmiński

- podkładka Razera z facjatą Geralta

- osadzona w wiedźminowym świecie karcianka

- koszulka z Rochem - ,,Patriot''

- koszulka z Geraltem i Triss

W drodze koszulka z białym wilkiem.

Nie, wcale nie jestem fanatykiem Białego Wilka :trollface:

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000: No to ci się udało mnie nastraszyć. Mam nadzieję, że gram.pl nie odwali czegoś takiego. Niby obiecywali, że "dla każdego starczy EK", ale ile w tym prawdy? Jeśli tak będzie, to będzie to moje ostatnie zamówienie w tym sklepie.

@Yaper: Nie ma co, ładna kolekcja. Jeśli nie jest to zbyt osobiste pytanie, to od ilu lat jesteś kolekcjonerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupowac EK Skyrima(xbox360) za 500zł? Przyznam, że poluję na wersję PC od już baardzo długiego czasu i wciąż żadnej oferty. Zaczynam tracic nadzieję, że w ogóle taka się pojawi. Mogę oczywiście brac z Ebay'a, ale zależy mi na polskim EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312 i kraven2000

Dzięki za info. Rzeczywiście, na fejsbukowej stronce CDP wrzucili info, z którego wynika, że ograniczono nakład przewidziany dla PL. Sam obawiam się nieznacznie, bo w końcu złożyłem zamówienie 15 marca (Wirtus), wydaje mi się jednak, że najbardziej "bezpieczni" są preorderowcy z gramu. Jeśli już zmuszeni są anulować zamówienia, co jest dla mnie niedorzeczne (Blizz, why :dry: ?), będą je kasować wedle kolejności zamówień od tych "najświeższych".

@Groteska666

Na chwilę obecną to chyba jedyna alternatywa na zakup tej kolekcjonerki. Czy warto? Decyzja należy do Ciebie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że już teraz jest bardzo trudno dostępna, w przyszłości sam miałem zamiar ją nabyć ale na to się nie zanosi, bo miast schodzić z ceną jej wartość systematycznie wzrasta (teraz człowiek zdaje sobie sprawę jak okazyjną ceną za tą EK była kwota 350zł z wliczoną wysyłką kurierem na muve).

@lobo1985

Podrzuć link, gdy już dokonasz dzieła i wrzucisz filmik na Y ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Groteska666

Na chwilę obecną to chyba jedyna alternatywa na zakup tej kolekcjonerki. Czy warto? Decyzja należy do Ciebie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że już teraz jest bardzo trudno dostępna, w przyszłości sam miałem zamiar ją nabyć ale na to się nie zanosi, bo miast schodzić z ceną jej wartość systematycznie wzrasta (teraz człowiek zdaje sobie sprawę jak okazyjną ceną za tą EK była kwota 350zł z wliczoną wysyłką kurierem na muve).

350zł za wersję Pc, której już nie ma wcale :/... chyba się skuszę. EK na pc już nie dostanę, a zawsze można zrobic tak, że do kartonu z wersji xboxowej wymienic grę na PC'tową i zostanie kwestia papierowej nakładki, która różni się tylko napisem XBOX 360, może ktoś się wymieni za dopłatą ^^. Reszta elementów z tego co się orientuje jest taka sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, czy lubisz serię. Jeśli tak - przepłacisz 50 - 80zł ale i tak będzie warto zważając na to, że lubisz Skyrima i resztę serii. Na Twoim miejscu bym kupił.

Sorki za mało składną wypowiedź, ale nie mogę przestać śmiać się z 'Koko koko' :P. Utrudnia to myślenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobo, jesteś fanem komiksów DC ? ;)

Fajne masz te "podchmielone" prezentacje i unboxingi ;) Polecam ciemnego Bossa, prosto z Witnicy. Naprawdę ciężki do zdobycia, z mocną nutką karmelu i kawy rarytasik, przeznaczony niestety głównie na eksport :/ Niemniej jak trafisz na Bossa, to bierz, nomen-omen, w ciemno ;) (intensywnie degustowałem to cudo w Mrzeżynie - od tamtej pory, jeśli urlop nad polskim morzem, to tylko Mrzeżyno i lokal Irish Pub A Kind of Magic ;) )

Co do Diablo III - Wydaje mi się, że z tą anulacją zamówień dotyczy osób późno starających się o kolekcjonerkę. Generalnie nie rozumiem tego. Blizzard zapowiadał, że dla nikogo nie zabraknie kolekcjonerskiego Diabolo... Z tego co pamiętam, to takich cyrków nie było przy okazji premiery StarCrafta II. Tutaj widać, że "instytucja" pre-ordera nie zdaje do końca egzaminu. Najuczciwiej byłoby sprzedawać produkt będący już w magazynie sklepu a nie tylko dyndający na stronce...

Ja swój egzemplarz zamówiłem w Wirtusie. Wierzę, że złowrogiego maila nie otrzymam a nawet jeśl... cóż, zawsze pozostaje wersja podstawowa, bo przecież kolekcjonerka / nie kolekcjonerka, liczy się przede wszystkim gra ;) Tak, wiem... marna argumentacja :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc już na same pudełko zbiorcze Diablo III aż żal serce ściska, że nie zamówiłem :/

@Yaper - No, no. Troszkę się tego nazbierało. Najbardziej zazdroszczę EK Wieśka 2 i DA2.

Edytowano przez Maliniorz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Yaper - moje zdanie o piramidzie kolekcjonerek już nasz. :tongue: Krótko: Amazin'!

Ja swój egzemplarz zamówiłem w Wirtusie. Wierzę, że złowrogiego maila nie otrzymam a nawet jeśl... cóż, zawsze pozostaje wersja podstawowa, bo przecież kolekcjonerka / nie kolekcjonerka, liczy się przede wszystkim gra ;) Tak, wiem... marna argumentacja :tongue:

Ja też na Wirtusie, dokładnie 21 marca, czyli nie tak daleko od ogłoszenia, ledwo parę dni. I zgadzam się - nie będzie EK, trudno, przeżyję, gra i tak zapowiada się fenomenalnie. Rozważam nawet coopa ze znajomymi z FA.

@ lobo1985 - poleciała subskrypcja, a nawet 2 komentarze, o unboxingu EK SCII i PS3. Pełen spontan, zero sztuczności i to chodzi. :brawa: Generalnie mąrze waćpan prawi, a i złocisty napój ciekawym dodatkiem. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage i Ferrou

Jedziemy na jednym wózku :trollface: Fakt faktem, ewentualne anulowanie preordera na Diablo III EK świata nikomu nie zawali. Mam jednak nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z premiery ME3.

@lobo1985

Widać, że zarówno przedstawiane treści, Twoja osoba jak i sama konwencja połączenia unboxingów kolekcjonerek/okołogrowych rozważań z popijaniem browarka ludziom się podoba - łapiesz coraz więcej subów i komentarzy ;) Sama kolekcjonerka mi osobiście bardzo trafia w gusta. Artbook "konkretny" (lubie to słowo :trollface:), pendrive wykonany z dużą dbałością o detale (no i podświetla się po podpięciu pod USB). Komiks rzeczywiście biedny, ale bije objętością ten z Balls of Steel Duke'a (a konkurencji raczej brak). Fakt, jest droga, ale dostajemy naprawdę wartościowe rzeczy - soundtrack i making-off nie zrobione zostały na odwal (jak w większości kolekcjonerek - soundtracki po 5-8 takich sobie utworów) i wydane są w oddzielnych pudełeczkach. Deklasować rywali będzie w tym aspekcie EK Diablo 3, która zawierać ma Making off na płycie Blu-ray :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamówione 2 egzemplarze, oba nie później niż dzień po pojawieniu się w danym sklepie (gram.pl i empik), więc jestem spokojny. A jakby mnie coś przypadkiem wystawiło, to najwyżej znajomy będzie się musiał martwić i wyklinać wydawcę.

Swoją drogą, jeśli to naprawdę wina CDP, to jak mam o nich najlepsze zdanie spośród poskich wydawców, tak tutaj totalnie dali ciała :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zapanowała dezinformacja z Diablo III a Ultimą. Powiem wam jak to jest. Otóż Ultima sugerując się słowami Blizza "nie zabraknie dla nikogo" naprzyjmowała więcej zamówień na D3EK niż im dał CDP. Potem próbując ratować sytuacje pisali nawet do gramu czy im nie oddadzą części swoich kolekcjonerek, ale że gram już wszystko wyprzedał(w sensie ilość pre-orderów wyrównała się z ilością egzemplarzy które mieli otrzymać) to im nie odsprzedali, zresztą kto mądry by oddał konkurencji taki gorący towar? I w efekcie Ultima EPIC FAIL. Moje mniemanie o tym sklepie było bardzo niskie już po tym jak raz u nich coś zamówiłem. Teraz jak widać, wcale lepiej nie jest. Co do mojej historii - nie jest ona zmyślona, możecie wierzyć lub nie, ja jednak mam dowody że to co napisałem wyżej jest prawdą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście epicki fail ze strony Ultimy. Osobiście nie miałem z nią nigdy żadnych problemów ale ta sprawa mocno nadszarpuje ich renomę w moich oczach. Nie zmienia to jednak faktu, że samo CDP napisało, iż nakład kolekcjonerki przeznaczony na PL został zmniejszony, więc obawiam się, że kasacji preorderów może być więcej.

PS. Możesz sam usunąć własny post :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...