Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@DjAndzia

Gratuluję zakupu. Oczywiście liczymy na reunboxing, jak już dostaniesz paczkę z grą ;)

@Mikel666666

Chyba parę stron temu ktoś zarzucił link do tej edycji. Cena w stosunku do zawartości jest "z czapy", ale fani jak widać nie zawiedli i wydawca swoje zarobił ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven

Instrukcja na papierze kredowym to miłe rozwiązanie. Ilość papierowych ulotek, kart rejestracyjnych i gwarancyjnych to też już dzisiaj niespotykany dodatek. Kolejny box z serii AoE do kolekcji, teraz chyba czas na zbiorczą kolekcjonerkę pierwszej i drugiej części ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D3 zostanie do produkowane prawdopodobnie, ultima czeka na kolejny rzut. Wiec współczuje komuś kto kupił za 600zł :diabelek:

ale przecież ultima tę informację o tym, że czeka na potwierdzenie kolejnego rzutu ma od samego momentu wyczerpania pierwszego nakładu i nie mają rzadnej pewności, że następną transzę dostaną. To tak samo jak "towar chwilowo niedostępny" na gram.pl. Może być, a może nie. Ja tam nie desperuję :) Mam zamówione dwie, w tym jedną opłaconą w empiku, jak będzie tego tyle, co w przypadku Starcrafta, to zwyczajnie z drugiego zamówienia zrezygnuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RIP - ta druga EK D3 to na handel wspomożenie spóźnionych fanów? Ciekawość... :wink:

Ostatnio natknąłem się na imponującą kolekcję. Myślę, że nie ma się co rozpisywać, ale pierwszy raz widzę zbiór takiej ilości sprzętu i gier. :) Przekonajcie się sami: klik!

A trafiłem na owe forum szukając zdjęć EK Age of Empires III (ciężko znaleźć zdjęcia, więc liczę, że DJ Andzia zrobi jakiś unboxing i się nim podzieli z nami) - czysty przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RIP - ta druga EK D3 to na handel wspomożenie spóźnionych fanów? Ciekawość... :wink:

Tak :) Między innymi o takim wsparciu myślałem, choć brałem też pod uwagę możliwość (a wręcz byłem pewien), że jednak ilość egzemplarzy zgodnie z tym, co Blizz mówił wcześniej, a co miało miejsce przy SC2, wcale nie będzie tak ograniczona.

Ale też sprzedaż wcale nie była (i nie jest) jedyną możliwością zagospodarowania naprogramowego pudełka, którą rozpatrywałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000: Recenzja (albo unboxing, co tam wolicie) naprawdę fajna, chociaż najlepsze było "pudełko specjalne". Sam byłem wyjątkowo ciekaw, co oznacza słowo "pudełko specjalne". Widziałem tylko zdjęcia ze strony Segi, wydawało się wyjątkowo pomysłowe (miałem nawet obiekcje, czy to nie jest prawdziwy bambus, ew. jakaś jego tania imitacja). Jednak jak zobaczyłem zwykłego big boxa (który mimo wszystko 10 lat temu był absolutną normą) z tekturą wepchaną do środka (jako wewnętrzne "obicie" pudełka) to myślałem, że padnę. Co do samej edycji, to całkiem niezła, jednak warta tak gdzieś 30-40 złotych więcej od ceny normalnej gry. Więcej bym nie dał (szczególnie po tym "pudełku specjalnym"...). Ciekawe, czy za 10 lat, zwykła instrukcja (która liczy w sobie załóżmy 50 stron) będzie nazywana "ekskluzywnym opisem gry".

Zmieniając lekko temat, to recenzja KZ3 Helghast Edition już przygotowana razem ze zdjęciami (strasznie chciałem dorzucić jeszcze do tego unboxing w postaci filmu, ale sprzęt odmówił posłuszeństwa i to chyba dosyć poważnie). Teraz tylko muszę wpaść gdzie ją wrzucić (bo w pdf nie specjalnie chciał bym ją tu dawać).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraven2000 zapodał nam 3 ciekawe unboxingi naprawdę dobrych pozycji.

Może idąc chronologicznie:

1. Master Of Orion 3. Trzecia część z serii strategii uznawanych w niektórych kręgach wręcz za kultowe. Mnie niestety ona jakoś ominęła. Całość, jak na duże pudełko prezentuje się OK. Ten napis "Fajna cena" w ogóle by mi nie wadził, gdybym był właścicielem gry ;) .

2. Age Of Empires II: The Conquerors - Expansion. Naprawdę, ale jak na grę wydaną w 2000 roku, to po tych 12 latach wygląda, jakby wyszła prostu z fabryki.

Kraven! Te problemy z folią, to był znak z niebios, ŻEBYŚ TEGO NIE ROZFOLIOWYWAŁ :trollface: .

Za 10 lat wspomnisz moje słowa :wink: .

Jeżeli chodzi o sam tytuł, to co tu można wiele pisać? Klasyka strategii czasu rzeczywistego i bardzo wysokie stany grywalności.

3. Shogun 2: Total War. Pierwszy "forumowy" unboxing przedstawił Ferrou, więc wiedziałem, czego się spodziewać w środku. Masz rację - za ówczesną cenę premierową, to była pozycja całkowicie nie warta kupna. Obecnie - całkiem niezła opcja. Trochę smutno, że SEGA nasz rynek potraktowała po macoszemu i nie dorzuciła szachów wraz z tymi pieczołowicie zrobionymi figurkami.

Podsumowując:

Trzy konkretne filmiki z trzema konkretnymi grami. Moje gusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŁŁ JEEEE!!!

Hitman Rozgrzeszenie: Edycja "Zawodowca" będzie w polsce!!!

http://cenega.pl/news/hitman-rozgrzeszenia...rmy-cenega/7390

Co do obrazka, niby pisze zamów już dziś, ale gdzie?

pobadam jeszcze sprawe Tobiasa.

Też się spodziewałem, no ale cóż.

A wogóle, żeby to nazwać gównianą to troche przesada nie sądziesz? Co najwyżej "nie warta kupna". A co ja sądzę o tej edycji możesz przeczytać strone (albo 2,3) wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o czym myślisz pod pojęciem "gówniana", ale na pewno taka nie jest. Jest całkiem ładna (dosyć ładne pudełko zbiorcze, artbook też wygląda na niczego sobie), jednak trudno to nazwać Edycją Kolekcjonerką. Bo takie edycje widuje się za złożenie pre-orderu (ew. jakieś edycje specjalne która są o 30-40 złotych droższe od gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pat661 Nie, nie sądze. Twórcy jak zwykle dali to co jest WSZĘDZIE [ w każdej kolekcjonerce] Artbook, DLC(ehhh...) i making off. Gra to gra nie zalicza sie do zestawu... Ja nie kupie nawet za 60zł... Tym bardziej że wg. mnie Hitman to troche nudna gra... Są wyjątki[patrz Krwawa Forsa która była znośna]. Ale jednak Kasy sobie zarobią na fanach serii [Jak w The Elder Scrools V:Skyrim gdzie za artbook i figurke smoka(dość duża na zdjęciu) zarabiają prawie 500zł<!>]... Gra może warta zagrania ale napewno kolekcjonerka nie warta kupna.

Edytowano przez xPROx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, masz prawo. Nie musiałeś również cytować CAŁEGO mego postu. Wystarczyło, że poprostu, tak jak ja w tej chwili napisze ten post pod Twoim. Grałeś chociaż w te części?

Czy ja mówie, że jesteś gorszy? Chodzi o to, że zdecydowana większość 11-13 latków nie widzi sensu grania w tą serie. Z wiadomego powodu. Może jesteś wyjątkiem. Zgadzam się z Tobą. Nie jesteś gorszy ode mnie, ani ja od Ciebie. Uważam jednak, że przesadziłeś ze stwierdzeniem, że EZ nowych odsłon przygód Tobias'a Reiper'a, jest dobra (dla mnie wspaniała). Artbook w twardej oprawie, ładne pudełko (szkoda, że nie steelbook szczerze mówiąc), making off i DLC, to może i mało jak na taką wyśmienitą serie gier, ale dla mnie jako dla fana, już samo pojawienie się EK jest świetną wiadomością. Pozatym, z kąd wiesz, że to będzie JEDYNA EK tej gry? Może jeszcze twórcy nas czymś zaskoczą (wątpie szczerze mówiąc :wink: )

Widze, że już pan " PRO " usunął swój post...

kraven- owszem, dam rade z tym żyć. Ty podejrzewam wolisz RPG'i, ok szanuje to. Tylko że ty "kulturalnie" mówisz, że Ek Ci się nie podoba itp. a On poprostu napisał że jest "gówniana" ot moje zdenerwowanie.

ALE KRAVEN! To wszystko było do niego. On poprostu usunął post. Treść dla Ciebie zaczyna się od "kraven-owszem..." a kończy na "...ot moje zdenerwowanie."

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Hitmana stawiałbym na równi z EK ME3 - jest ubogo, ale cena nie przekroczy 180zł, więc przynajmniej każdego fana będzie stać na dopłacenie tych paru dyszek dla fajnie zapowiadającego się artbooka i soundtracka na CD. Bynajmniej nie jest to "gówniana" edycja, na pewno na wyrost nazwana kolekcjonerską, ale jeśli cenowo w dniu premiery będzie stała na poziomie 180zł to git majonez.

@Kraven

Unboxing jak najbardziej w porządku, wydawało mi się jednak, że nieco za szybko pokazujesz wszystkie elementy - taką książkę czy karty mogłeś chwilkę dłużej przytrzymać w łapkach ;) Apetyt rośnie w miarę jedzenia, teraz czas na premierówkę Shoguna :wub:

@Dedexus

Stwórz bloga i tam ewentualnie wrzucaj materiały do czasu naprawy kamerki. Rzetelną reckę Helghast Edition bardzo chętnie przeczytam.

I do wszystkich - bardzo dobrze, że mamy choć czasem inne opinie na ten czy tamten temat, ważne, by dyskusja była kulturalna i ugruntowana jakimiś rzeczowymi argumentami. Ciągłe przytakiwanie sobie nawzajem robi się z czasem zwyczajnie nudna ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no wg mnie również ubogością zajechało przy tej EK Hitmana

żeby nie było nie grałem nigdy (obserwowałem jak ktoś inny grał w 1 i patrząc było fajne ale miałem wtedy ciekawsze tytuły na tapecie)

a z innej beczki

http://allegro.pl/outlaws-lucasarts-premie...2267573627.html

wg mnie tanio, a gra jest super, wiadomo grafika może zabić co bardziej wrażliwych ale jeśli wracasz czasem do Q2 to tu też warto poświęcić jakiś czas (świetny klimat dzikiego zachodu i parę ciekawych i trudnych zagadek - jak przejść dalej - a to shooter)

PS aha Kraven unboxingi super i te kocyki też fajne :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak zawzięcie komentujecie edycję specjalną nowego Hitmana, to i ja dorzucę swoje zdanie.

Hitman to jedna z moich ulubionych marek, wychowałem się na pierwszych częściach serii i można powiedzieć, że prawdopodobnie od nich zacząłem swoje obcowanie z grami akcji z perspektywy trzeciej osoby. Miałem zatem ogromny apetyt na kolekcjonerkę z prawdziwego zdarzenia, której ukoronowaniem byłaby figurka Hitmana. Jestem naturalnie rozczarowany na potęgę, ale za te 40 złotych więcej od ceny podstawki można jak najbardziej zakupić. Artbook tym samym dołączy do kolekcji... i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że już pan " PRO " usunął swój post...

Wu te ef? Ja nic nie usuwałem...

Tylko że ty "kulturalnie" mówisz, że Ek Ci się nie podoba itp. a On poprostu napisał że jest "gówniana" ot moje zdenerwowanie.

Dobra sorry :) Nie powinienem tak naskakiwać :) Przyznaje się do błędu

http://allegro.pl/wiedzmin-medalion-unikaty-i2269435342.html

ocb!? 100zł za kawałek metalu? Kolekcjonerka była fajna ale tyle kasy za medalion?!

Ciekaw jestem ile będzie kosztowała kolekjonerka 3 :) O ile 3 wyjdzie kiedykolwiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że już pan " PRO " usunął swój post...

Wu te ef? Ja nic nie usuwałem...

Tylko że ty "kulturalnie" mówisz, że Ek Ci się nie podoba itp. a On poprostu napisał że jest "gówniana" ot moje zdenerwowanie.

Dobra sorry :) Nie powinienem tak naskakiwać :) Przyznaje się do błędu

Po 1... Pewnie moderator usunął. Więc sorrki :laugh:

Po 2... Dobrze, że się przyznajesz :wink:. Ja też nie powinienem być taki ostry :trollface:

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...