Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Mam do was pewne pytanie. Nie wiem czy pamiętacie, ale Heroes VI miał kilka edycji, w tym ta dostępna tylko w Media Markt, gdzie była koszulka. Tak się zastanawiam, czy te koszulki dołączone do tej edycji miały różne wzory, czy jeden? Na Allegro widuję różne i właśnie nie wiem które prawdopodobnie są oficjalne, a które nie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były różne-z tego co pamiętam, był wzór każdej rasy.

@edit

Wie ktoś, co się stało z pudełkową wersją Fable 3 PC i dlaczego nie można jej już znaleźć w prawie żadnym sklepie ? Na grę zbyt wielkiego popytu nie było i niemożliwością jest, że została wykupiona. Aha, i da się gdzieś znaleźć jej kolekcjonerkę w rozsądnej cenie ? Btw. linki do kolekcjonerki pierwszej części Fable też będą mile widziane.

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie wiem jak z normalnymi sklepami (choć chyba w Saturnie we Wrocku jakiś czas temu ją widziałem), ale np. na ultimie Fable III jest normalnie dostępne.

Co do EK Hitmana - jest jeszcze biedniej niż przy Mass Effect "numer czy", ale biorąc pod uwagę cenę zwykłej edycji (119,99, przynajmniej na muve) to nie powinna być zbyt droga, jakieś 150-160 zł. Jeśli rzecz jasna będzie w Polsce.

Jeszcze z ciekawych informacji - figurka z Ghost Recon Future Soldier na muve. Wygląda na coś w stylu figurek Asasynów od ubi.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Hitmana jest naprawdę biedna (w zasadzie to nie jest EK). Chociaż, dla najwierniejszych fanów (pat661 ;) ) to sama wiadomość, o tym, że się pojawi jest szczęśliwa. Swoją drogą, jak tylko zobaczyłem wiadomość o tej EK, to chciałem podzielić się nią, ale jak widać, ktoś mnie uprzedził.

Co do figurki z GR:FS to jak dla mnie bardzo ładna. W ogóle będzie EK tej gry? Bo jeśli nie, to chyba zamówię sobie samą figurkę na pocieszenie. W dodatku cena, 90 złotych, wcale nie jest odstraszająca (po akcji z Afterfallem mam jakieś takie dziwne obawy, że produkt który chce kupić, zniknie w ilościach hurtowych).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z tym GR FS robi się całkiem przyjemna sprawa. Do wersji przedpremierowej tej gry, poza grą i masą DLC ma być dodawana koszulka albo bandana(a przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź na Facebooku Ubi), a do tego całkiem fajna figurka, za dosyć małą cenę. Dzięki temu możemy stworzyć coś na styl "własnej kolekcjonerki" za jakieś ~200zł. Chyba podobnie kosztowała Biała Edycja Assassin's Creed II, a zawartość bardzo podobna, dlatego dla fana serii na pewno warto. Sam bym kupił taki zestaw, gdyż seria mnie interesuje, aczkolwiek nigdy nie wciągnęła, jednak brak wolnych funduszy(teraz wszystko wpycham w Risen 2 EK, a potem szykuję coś wielkiego z AC3 ;)), więc muszę się obejść ze smakiem, co najmniej do 2013 roku. Ewentualnie jakieś dodatkowe fundusze znajdą się po AC3. ^^

Poprawka #1

Jednak źle zrozumiałem, cóż czytałem na szybko :D

Wasza pomoc potrzebna :)

Pracujemy nad edycją limitowana Ghost Recon Future Soldier. Co do niej dodać koszulkę czy bandanę?

Źródło

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie zawierać owa "Edycja Limitowana"? Ma ktoś już jakieś info o niej? Bo szczerze powiedziawszy, najbardziej mi zależy na figurce (w takim razie odwołałbym zamówienie na muve.pl, a kupił całą edycję), jednak zapewne to będzie steelbook+sama gra+koszulka/bandana (steelbooka opcjonalny)+masa DLC (wyciętych z gry oczywiście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie z innej beczki:) tzw o wartość kolekjonere(do jakiej ceny opłąca się brać). Wszystkie w stanie idelanym.

Wsyztskie werje na PC:

1. Far Cry 2

2. Gothic 3

3. Age of Empires III

4. Dead Islan (cała kolekjonerka bez gry)

5. Anno 1404

6. Alone in the Dark

Dzięki z góry za odpowiedź:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DJAndziu,

Odpowiem Ci, jak ja to widzę:

Far Cry 2 - max 50 zł, bo po tyle chodzą nówki

Gothic 3 - jeśli to kompletna kolekcjonerka, czyli z medalionem to można sobie życzyć nawet powyżej setki, bez medalionu: 75-100 zł

Age of Empires III - tutaj to już jest absolutny rarytas - 150 zł można nawet zaśpiewać

Dead Island - jeśli bez gry to 70-90 zł będzie rozsądną ceną, na chwilę obecną, a panuje klimat unikatowości tej edycji

Anno 1404 - co to za EK? ta z kufrem? jeśli tak, to 150 zł

Alone In The Dark - ta kolekcjonerka chodzi za naprawdę niskie kwoty w stanie nowym - 40-50 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 - chodzi o wersję z drewnianym opakowaniem. Wiec chyba wtej medalionu nie było.

Anno 1404 - tak z kufrem.

Alone In The Dark i Far Cry 3 - gdzie dokładnie można znaleść nówki? Mówisz o aukcjach czy o jakiś sklepach konkretnych?

Dzięki za odpowiedz:)

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam od siebie, że EK Dead Island to zwykłe chińskie badziewie, którego nie opłaca się kupować. O wiele lepiej w jakości i cenie prezentuje się bodajże Platinum Edition. Kosztuje w granicach 80 zł, a poza grą masz fajną koszulkę.

Co do Alone- gra jest uznawana powszechnie za słabą, więc dobrze się namyśl, zanim kupisz jej kolekcjonerkę. No, chyba że bardziej zależy ci na samej zawartości EK, ale kupowanie gry tylko dla EK jest IMO nieco przesadzone.

Co do reszty nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Dead Island to byłam ciekawa mniej wiecje ile można za te rzeczy wyciagnac, bo natknełam sie na jedną taka ofertę. Kolekjonerka ta mnie w ogole nie ciągnie. Popieram Twoje zdanie I3ig.

To zostaje chyba tylko z tego znaleść edycję FC2. Bo inne pozycje cenowo do tych podanych są mocno zawyżone pzrez sprzedającego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolekcjonerke AitD. Kupiłem ją za jakieś grosze po 30 zł chyba. Powiem tak te 3 dychy warto dac za zawartości (bo gra słaba). Jest dość duża fajna figurka (tylko twarz tragiczna) soundtrack (niezły, w cd-box) artbook ( fajny choć krutki i w miekiej okładce) a do tego making off i kolorowy poradnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijajac fakt kiepskosci samej gry i dodatkow w tej EK na allegro mozna ja kupic za jakies ~70zl, a wiec sporo taniej.

@down

Gralem swego czasu w demko na X360 i osobiscie od gry mooocno sie odbilem. Zadziwiajace jest, ze tyle kolekcjonerek tego tytulu jeszcze wala sie po magazynach.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawi mnie kiedy ruszy preorder PE Hitmana. jak myślicie?

Może w połowie maja? Premiera 21.06 więc czemu nie.

[EDYCJA]

Chodzi Mi oczywiście o sklepy POLSKIE. Już można zamawiać na stronie angielskiej. (przynajmniej tak pisało na gry-online)

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuka ktoś 9 kompanii

http://allegro.pl/9-kompania-edycja-kolekc...2271421918.html

niestety bez naboju ale cena nie jest zła

@down

moim też :) czekam aż się gdzieś trafi za 50 PLN a jak się nie trafi to są lepsze miejsca na moje 50 PLN :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...