Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Hyhy, tajni agenci wrogiego układu :trollface:...

Oj, Ty mi zawsze humor poprawisz :laugh: .

Ktoś kiedyś pytał się w tym temacie o Hitmana w edycji kolekcjonerskiej. Chodziło mu o "Absolution", a ja wtedy odpowiedziałem mniej więcej: "czy kiedykolwiek wyszła jakakolwiek edycja kolekcjonerska Hitmana?". Jednak okazuje się, że wyszła:

http://allegro.pl/hitman-edycja-kolekcjone...2253936548.html .

Mea culpa, mój przyjacielu.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jest 2 "anonimowych" i 5 gości na temacie :trollface: .

Chyba wyczuli "bluesa". Ten temat jest światełkiem w tunelu dla wielu niezdecydowanych / chcących się szybko dorobić / niewiedzących, co zrobić z kasą / łechtających swoje ego :trollface:, dusz :) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW: zauważyliście, że kolekcjonerski WoW'a są zawsze takie same? Artbook + podkładka + karty + making of + soundtrack + gra :P

A tak BTW 2: jednym ze szpiegów wrogiego zgrupowania jest CriX :trollface:

To samo można powiedzieć o Starcrafcie II i Diablo III. Ale cóż - lepiej dawać te same, sprawdzone i świetnie wykonane gadżety niż wymyślać nikomu niepotrzebne pierdoły.

@UP

No właśnie - 3 lata temu. Tak to jest z kolekcjonerkami - wartość powoli wzrasta i czasem dochodzi do wręcz niewiarygodnego poziomu ( chociażby EK od cd-projekt takie jak Mass Effect czy Wiedźmin).

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW 2: jednym ze szpiegów wrogiego zgrupowania jest CriX :trollface:

Z całym szczurkiem dla jego kolekcji i pasji, IMO mimo wszytko jego brak jakoś nie jest znaczący dla forum a nawet mogę powiedzieć że wyszedł na lepsze forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyczuli "bluesa". Ten temat jest światełkiem w tunelu dla wielu niezdecydowanych / chcących się szybko dorobić / niewiedzących, co zrobić z kasą / łechtających swoje ego trollface.gif, dusz smile_prosty.gif .

Ja jestem ciekaw, czy jak by dać coś absolutnie nic nie wartego na aukcje, a później napisać kilka pozytywnych komentarzy o tym w tym temacie (najlepiej przez kilku użytkowników) to czy ludzie by to łyknęli. Pewnie cena przekroczyła by 500 złoty :trollface: . Chociaż nadal nie jestem w stanie zrozumieć, człowieka, który zamówił 9 EK, których nigdy nie odsprzeda.

A tak BTW 2: jednym ze szpiegów wrogiego zgrupowania jest CriX trollface.gif

Z tego niezły dreszczowiec może być. "Jeden z wyjątkowo ambitnych agentów zwolniony za niesubordynacje, teraz mści się na własną rękę". Teraz tylko tytuł i hit murowany (a pieniądze i sława nasze). Ja proponuje "CriX z krainy dreszczowców".

Tak btw. to właśnie mamy 15 gości i 4 anonimowych.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze trzy lata temu pakiety "The World of.." (Splinter Cell, Myst, Hitman, Prince of Persia) chodziły wszystkie do 40zł za nowe. Serio serio.

Odpowiedz sobie teraz na pytanie: "Czy warto inwestować w edycje kolekcjonerskie?".

Moim zdaniem warto.

I uważam, że to jest dopiero początek, ponieważ jak na razie dystrybucja cyfrowa jeszcze nie zdominowała sprzedaży wydań pudełkowych, ale (niestety) prędzej, czy później to nastąpi i wtedy dopiero kolekcjonerzy "zabiorą głos" na aukcjach :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, tajni agenci wrogiego układu :trollface:...

Ktoś kiedyś pytał się w tym temacie o Hitmana w edycji kolekcjonerskiej. Chodziło mu o "Absolution", a ja wtedy odpowiedziałem mniej więcej: "czy kiedykolwiek wyszła jakakolwiek edycja kolekcjonerska Hitmana?". Jednak okazuje się, że wyszła:

http://allegro.pl/hitman-edycja-kolekcjone...2253936548.html .

Mea culpa, mój przyjacielu.

Jam się pytał, mój przyjacielu. ZAWSZE gdy będzie coś związanego z Hitmanem to albo ja zadałem to pytanie, albo ja odpowiedziałem, albo walić z tym do mnie :trollface:

I Jakbym miał kurcze kaske to bym kupił. Co prawda mam wszystkie części, ale nie zaszkodzi by mieć ich po raz drugi (i to w takim wydaniu) jako największy z tego forum, tak sądze, fan

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW 2: jednym ze szpiegów wrogiego zgrupowania jest CriX :trollface:

Z całym szczurkiem dla jego kolekcji i pasji, IMO mimo wszytko jego brak jakoś nie jest znaczący dla forum a nawet mogę powiedzieć że wyszedł na lepsze forum :)

Off - topic? :trollface:

A tak BTW 3: EK Afterfall: InSanity to prezent Wielkanocny od mojej rodzicielki :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nadal nie jestem w stanie zrozumieć, człowieka, który zamówił 9 EK, których nigdy nie odsprzeda.

Niezbadane są zakątki umysłu kolekcjonera oraz siła, która pcha go do tak niecnych czynów :trollface: .

[...] jednym ze szpiegów wrogiego zgrupowania jest CriX trollface.gif

Z tego niezły dreszczowiec może być. "Jeden z wyjątkowo ambitnych agentów zwolniony za niesubordynacje, teraz mści się na własną rękę". Teraz tylko tytuł i hit murowany (a pieniądze i sława nasze). Ja proponuje "CriX z krainy dreszczowców".

Przestań :laugh: . Aż mnie brzuch rozbolał ze śmiechu :laugh: .

Heh odkryliście mnie... to ja CAŁY CZAS kryje się pod tajemniczym nickiem...GOŚĆ...

Ale jedyna moja kolekcjonerka to F3, i nie zamierzam wam zabierać z przed nosa kąsków:D

Jeden, już zdemaskowany :laugh: .

A, tutaj moi drodzy dowód na to, że jednak warto:

http://www.ebay.co.uk/itm/World-Warcraft-C...=item4cff3eaccd

Premierowy World Of WarCraft (zafoliowany). Ceny - z przyzwoitości - nie przytoczę :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix

a Twoje przypominanie o CriXie nie jest offtopem? Zadziwia mnie skłonność obu z was do pisania nie na temat, a gdy ktoś temat pociągnie, albo jakoś rozwinie go nie po waszej myśli, zarzucacie mu offtop. Nie rzucaj tematem, który nie ma żadnego związku z przeznaczeniem tej części forum, to nie będziesz miał problemu z offtopem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW 3: EK Afterfall: InSanity to prezent Wielkanocny od mojej rodzicielki smile_prosty.gif.

Dostałeś 9 egzemplarzy tego :trollface: ?

Nie off-topując, zastanawialiście się czemu, EK D3 na allegro chodzi po tyle? Bo na amazonie jest cena całkiem przystępna (i wysyłka darmowa), a na allegro widzę co to nowe EK D3 za 600 złoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ponieważ ludzie nie sięgają poza polskie strony ? Albo po prostu nie są obeznani w temacie i boją się, że otrzymają grę tylko w j. ang. Chyba że uwielbiają przepłacać i te 2 stówki nie robią dla nich różnicy.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dedexus: Pewnie większości po prostu nie chce się ,,kombinować''.

A dostałem jedną sztukę, następnie dwie osoby kupiły po jednej i na końcu ten ,,ktoś'' kupił hurtem sześć.

@RIP: Tak wyszło, nie robiłem tego celowo. Proponuję zakończyć dywagacje o szpiegach i wrócić do wcześniej zaczętych wątków :)

Aż mi serce mocniej zabiło, gdy zobaczyłem swój nick na czerwono :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, tutaj moi drodzy dowód na to, że jednak warto:

http://www.ebay.co.uk/itm/World-Warcraft-C...=item4cff3eaccd

Premierowy World Of WarCraft (zafoliowany). Ceny - z przyzwoitości - nie przytoczę trollface.gif .

Zastanawiam się czasami, czy takie ceny nie biorę się z tego, że ktoś wrócił "po kilku głębszych" i dla żartu/popisu nie wstawił kilku cyfrowej ceny. Teraz problem taki tylko, że jak sobie przypomni co zrobił, to się załamie psychicznie. Może nawet dla niego lepiej, że nie pamiętał co robił przez cały wczorajszy dzień, pamięta tylko pójście do baru......chociaż nacieszy się życiem niczym do niego kurier z paczką i rachunkiem przyjdzie. Bo 700 złoty za EK (tutaj już mówię tylko o bardzo dobrych EK) jeszcze, jeszcze ujdzie (jako tako dla kolekcjonerów). Jednak taka cena (nawet jej nie przytoczę) za EK WoW'a (która, aż taka dobra nie jest) to grupa przesada.

@Rafi: Niby tak, ale jeśli dla kogoś jest tak ważna EK D3, że gotów jest za nią słono przepłacić to powinien rozglądać się za wszystkimi możliwymi sposobami zakupu. Chyba, ze ktoś cierpi na jakże poważną chorobę Syndromu.Za.Grubego.Portfela.

PS: Nie pamiętam czy juto mówiłem, ale wszystkim życzę wesołych świąt ;).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja z EK pierwszego WoW nie jest kierowana w strone takich zwyklych kolekcjonerow jak my, a najbardziej zajadlych z zajadlych fanow WoWa, ktorzy nerke sprzedadza by miec taki unikat w posiadaniu. Bardzo ograniczony naklad i wielkosc marki robi swoje. Jest popyt, jest i podaz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten wiedźmin 2 numerem 0008 co to o nim pisane było poszedł za marne 315 zł

dla mnie to duże zaskoczenie, spodziewałem się czegoś w okolicach 500-600

ale może jest na to trochę za wcześnie, sam byłbym nim zainteresowany ale akurat traf chce że nie mam kasy (i długo mieć nie będę R2 - D3 i co tam jeszcze:)) jakbym miał choćby lekki luz finansowy to przy tej kwocie coś bym rzucił bo nie była nazbyt wygórowana IMHO

co do inwestowania to trzeba na nie mieć, niestety przy tej ilości kolekcjonerek (które łykam - miałem sporą przerwę - staram się nadrabiać) to nie ma zmiłuj, nie ma z czego wysupłać na oszczędzanie pod inwestycje (przynajmniej u mnie)

co do "szpiegów" nic na to nie poradzimy i tak jak ktoś zauważył niestety albo informacja trafia do "każdego" albo do nikogo, prawie każdy z nas wymienia jakie tytuły go kręcą ale weźcie to spamiętajcie i piszcie na PW akurat do zainteresowanych, życzę powodzenia :)

PS a chyba że dałoby się jakoś ograniczyć dostęp do tematu - czy to techniczne możliwe (np goście widzą posty po 24H - to by było już całkiem dużo)?

@down

ja ostatnio wziąłem używkę nie zniszczoną za 100 PLN wieśka 2, ale w tej powyżej chodzi o niski numer, niektórzy się strasznie "zabijali" żeby załapać się w 1 tysiącu przecież (gram chyba miał wtedy problem ze stabilnością serwerów)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Wiedźmin 2 za 315 zł to nie są wcale małe pieniądze, te wydanie nie jest bardzo limitowane, nawet na gramie nie schodziło, promocje robili na nie, a teraz ''cfaniaki'' żądają za nie horrendalnych sum. Imho 250 zł można za nówkę nie śmiganą dać.

Co innego kolekcjonerka pierwszego Wiedźmina - tej było tylko trochę ponad 3000 sztuk i chociaż w dwa lata po premierze taniutko chodziły po allegro, to teraz jeśli już są to kosztują od 300 zł w górę. Mi właśnie chyba udalo się wyrwać kompletny (jeno bez koszulki) zestaw, niebawem więc mozna spodziewać się unboxingu trzech kolekcjonerek Wiedźmina ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...