Jump to content

Saguarre

Forumowicze
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Saguarre

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 11/21/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

2,041 profile views
 1. Ja przemówienie Galta pominąłem po dwudziestu stronach (zostało mi jeszcze 60?), bo wydało mi się ono podsumowaniem tego, co Rand niezbyt subtelnie pakowała mi do makówki przez ostatnie tygodnie lektury. Nie przedłużając- to jest bardzo trudna lektura, a zęby zgrzytały podczas czytania z niewiarygodną częstotliwością. Ale moje podejście do szeroko rozumianej pracy zmieniło się diametralnie po jej ukończeniu. Dlatego to Atlas Zbuntowany zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Jestem na tablecie, nie chce mi się pisać, przepraszam.
 2. Bohater jest w tej grze określany zarówno przez mechanikę, jak i samą fabułę. Sposób, w jaki radzi sobie z problemami decyduje o tym, czy pozostanie Lordem Protektorem, a może królewskim zabójcą. A to, ze względu na jego pozycję, wpływa także na innych.
 3. Wątek z Shizune to ciekawe doświadczenie. Widać, że wiele postaci różni się swoich odpowiedników w pozostałych historiach. Niemniej jednak, w porównaniu do pozostałych leży i kwiczy.
 4. Kupię "Piknik na skraju drogi" Arkadija i Borysa Strugackich, wydanie dowolne, w conajmniej dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Preferuję odbiór osobisty (Włocławek) bądź przesyłkę za pobraniem. Dogodnym dla mnie byłoby także dokonanie transakcji poprzez Allegro, acz nie jest to warunek konieczny.
 5. Jeżeli jeszcze oferta aktywna to chętnie kupię "Piknik na skraju drogi".
 6. A jeszcze trzy lata temu pakiety "The World of.." (Splinter Cell, Myst, Hitman, Prince of Persia) chodziły wszystkie do 40zł za nowe. Serio serio.
 7. @Dedexus: 1. Maksymalnie rozwinięta szarża w pełni regeneruje tarcze. Nova nie ma cooldownu, więc możesz użyć jej bezpośrednio po szarży. Wierz mi, w multi sprawdza się to znakomicie. 2. Bardzo dobrze sprawdzają się także strzelby "Sejmitar" (8 naboi w magazynku i całkiem szybka) oraz "Adept"(prawie tak celna, jak wyrzutnia kolców, ale dużo wygodniejsza w obsłudze). Z rozwiniętą amunicją podpalającą niszczą wszystko jak leci. 3. Biorąc którąś strzelbę z tych przeze mnie wymienionych będziesz w stanie wziąć ze sobą jeszcze karabin (np. Mściciel). To pomoże w sytuacjach, gdy walka w zwarciu jest niemożliwa.
 8. Mam wrażenie, że ścieżka Shizune to jakiś eksperyment. Chronologicznie inna (fabuła rozciąga się na dłuższy okres, przy porównaniu do innych ścieżek pojawiają się liczne nieścisłości), postaci są zmienione (wbrew pozorom- zdecydowanie Kenji, częściowo Lily, Mutou), inaczej przedstawia się bohater oraz choćby sytuacja Shanghai. Jest też znacznie bardziej przegadana, za to prawie doszczętnie ograbiona z jakiejkolwiek interakcji (może mam coś z pamięcią, ale była chyba tylko JEDNA!). Ścieżkę Shizune polecam jako wasz drugi wybór. W ten sposób nie zostaniecie zniechęceni do trzeciego podejścia do gry, a zapoznacie się z historią alternatywną (choć niezbyt dobra w porównaniu do reszty to warta uwagi ze względu na Kenjiego i Mishę). Ja już przygodę z Katawa Shoujo zakończyłem. Przyznaję, że ścieżka Rin jest najlepsza. Łzy same płyną do oczu.
 9. Alpha Protocol to świetna gra, ale te napisy to jakieś piekło. Nie ma ŻADNEJ synchronizacji z dźwiękiem, a kiedy są, to i tak zapieprzają szybko, bo pokazuje po 2 słowa.
 10. King Kong cieszy mnie bardzo- demo swego czasu mnie zmiażdżyło- wrażenie bezradności wobec kilkumetrowego mega goryla jest niezapomniane. Rajd Polski- zagram. Nie każda gra, którą mile wspominam otrzymała wysokie oceny. Zresztą, możliwość przejechania się po polskich odcinkach specjalnych.. miodzio
 11. Na początku zrobiłem listę i wyszło ponad 20 różnych utworów. Ale jakoś wybrałem. Mój przedpowszechwtęiwewtę kawałek to...:
 12. Darksiders.. Achh.. no i w sumie tyle. Streściłem moje przeżycia z grą maksymalnie. Nie chcę się rozwodzić nad zaletami- gra dostała 9 w CD-Action i wg. mnie zabrakło jedynie plusa. Ale jest jedna "wada", która sprawia, że w moim odczuciu gra nie zasługuje na pełną dychę- chodzi tu o brak "systemu oceniania" w stylu Devil May Cry. Jedyne co widzimy to cyferka mówiąca ile zadaliśmy ciosów w serii Combo. To nie przebije radości, jaką daje zdobycie SSS podczas walki z czarcimi pomiotami i innym cholerstwem.
×
×
 • Create New...