Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Kolejny filmik od Ferrou, który oglądało się z zaciekawieniem "od deski do deski" :) .

Co do gry, to powiem, że te nazwy prowincji i rodów też mnie trochę przerażają, ale po tym unboxingu zaczynam powoli nabierać ochoty na tą część naszej ulubionej serii.

Z edycji kolekcjonerskiej najbardziej spodobała mi się koszulka i minimalistyczne, ale jakże klimatyczne pudło zbiorcze. Format artbooka można przeboleć, tylko dlaczego producent nie zdecydował się na twardą okładkę?

Podsumowując:

Kciuk w górę :) .

P.S. Dzięki, Bleub :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fortunnie dla mnie,udało mi się wygrać na aukcji z Call of Juarez Więzy Krwi EK :happy: . I odnośnię hype-u, to nie wasza zasługa tylko moje zaplanowane działanie od chwili gdy dowiedziałem się iż taka istnieje, czyli od lutego zeszłego roku. :dry: Nie od zawsze pasjonowałem się takimi edycjami ale jestem zdania iż warto cierpliwie czekać,nie rzucać się na preordery głośnych tytułów i rozsądnie dobierać cel do ilości pieniędzy.Miałem zezowate szczęście i wyczucie,nic pozatym. :rolleyes: Tak na marginesie, raz się licytowałem już z osobą na aukcji z drugiej pozycji licytujących użytkowników i obawiałem się iż wartość zalicytowana przez użytkownika przekroczy 300zł naszczęście tak się nie stało i mogę stanowczo stwierdzić iż jestem szczęśliwszy o kolejną pozycje. :wub:

Tak na marginesie oprócz wyżej jestem również posiadaczem Wiedzmin EK, Wiedzmin 2 EK, Gears of War EK, Call of Juarez Cartel EK i Dead Island EK.Nie zawiele ale za to bardzo jakościowo(według mnie), i nie zamierzam szybko pozbywać się ich.Jak również World of Warcraft Warth of the King Lich oraz Cataclism obie w EK.

Post w sumie wyszedł jak za przeproszeniem:"chwalidupstwo", nie zamierzam nikogo przyćmić, obrażić ani tym bardziej wyszydzać ze względu na przegraną w aukcji ponieważ samemu aż tak lepiej nie mam :smile: . Ale udało się i jestem z tego niezwyklę zadowolony.Kolejna pozycja z wymarzonych EK mniej.

I odnośnie przyszych planowałem zakupić sobie wiedzmina 2 z mrocznej edycji ale po tym zakupię chyba zrezygnuje. Pozostałe nowości prezentują się ciekawie szczególnie Diablo3,Raisen 2 ,Guild Wars 2 ale jakoś nie czuje chęcie zakupu. Pomimo początkowego hypu czuje iż Diablo 3 nie spełni oczekiwań i Blizzard już nigdy nie powróci do świtnoście z poprzednich lat,Ek risena 2 będzie dostępna(co prawda w trochę wyższej cenie ale później sprzedawana będzie na potęge po okazyjnych cenach) ,a Guild Wars praktycznie nikt nie tknie(na pewno nie ja).

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ek risena 2 będzie dostępna(co prawda w trochę wyższej cenie ale później sprzedawana będzie na potęge po okazyjnych cenach) [...]

Moja szklana kula mówi coś innego: ta edycja kolekcjonerska Risen 2: Dark Waters z beczułką, będzie od około roku po premierze, białym krukiem i unikatem. Ciekawe, czy ta wizja się spełni...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy, moim kryterium tego co stwierdziłem był sam fakt chęci sprzedaży po premierze tej edycji. Kiedy to nastąpi nie wiadomo ale na pewno na początku wzbogacą się ci którzy kupią ją po niższej cenie i potem sprzedawać na aukcjach. Nie mam w zwyczaju rzucać się na każdą nową edycję kolekcjonerską jak "szczerbaty na suchary". A czy to będzie biały kruk zadecyduje ilość owych.

Zgodzę się jeśli będzie to niezwykle mały nakład(3000 jak w przypadku Wiedźmina,1000 Call of Juarez Więzy Krwii , 999 Stalker:Cień Czarnobyla, 2000 Gothic 3 poprostu któryś z wariantów. Wiedzmina Dwójki nie wliczam ponieważ był dostępna aż do października).

W przeciwnym razie albo będzie tak popularna iż po prostu rozpocznie się masowe odsprzedawanie po nieco wyższej cenie,ale nie takiej jak na początku(oczywiście nie za 50zł za cały komplet (minimum 200zł zwyż), tak jak niektórzy z tego forum polują na wszystko po okazyjnej cenie - co nie wiąże się z moim tokiem postępowania,ale rozumiem sam pewnie bym to robił gdyby nie inne priorytety).

Albo będzie trudno dostępna przy czym będzie występowała dwie, trzy pozycje w odstępach 3-6 miesięcy lub rok po zawyżonej cenie lecz nie przewyższającej początkowe wyceny.(200-400ZŁ).

Ciekawe, czy ta wizja się spełni...?
- dlaczego mam dziwne wrażenie iż ciebie to rozdrażniło @Wuwu1978 - przez to iż obniżam wartość(to jest wyłącznie mój wymysł, przecież nie każę każdemu koniecznie wierzyć w każde słowo.Ty to udowodniłeś i sądzę iż inni też zrozumieją. Chciałem skrócić ostatnią wypowiedz do minimum ponieważ jestem niezwykle wylewny jeśli mam okazje. :cheesy: Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu - próbuj, próbuj. Shogun 2 to taki hmmm... Medieval ale w Japonii. Zamiast rycerzy feudalnych czy zagonów konnicy normandzkiej ma się do dyspozycji samurajów uzbrojonych w naginaty, katany, yari czy łuki. Również występują machiny oblężnicze. Bitwy są niezwykle dynamiczne i emocjonujące - czuć siłę uderzenia samurajskiej konnicy.

Dodatkowo jest to pierwszy tytuł serii, w którym na mapie strategicznej zastosowano kamerę 3D.

Poza tym to również pierwszy Total War z grywalnymi bitwami morskimi, w których jednostki nie są żaglowcami a o sile floty nie decyduje artyleria pokładowa.

Wprawdzie to nie rzymskie galery czy średniowieczne łajby, jednak wreszcie można zobaczyć jak wyglądają morskie batalie bez udziału broni palnej.

Pomimo początkowego hypu czuje iż Diablo 3 nie spełni oczekiwań i Blizzard już nigdy nie powróci do świtnoście z poprzednich lat

Tak jakby Diablo II miał pierwotnie spełnić te oczekiwania... A jak jest dzisiaj? Każdy wie.

Poza tym też ma znaczenie o jakich odbiorcach mowa. Osoby nie grające we wcześniejsze części, bo np. nie było ich jeszcze na świecie lub były na tyle małe by nie wiedzieć co to gry komputerowe, mogą nie być zainteresowane trójką, bo np. grały już w Torchlighta i więcej im nie trzeba.

Natomiast starsze pokolenie choćby z czystej ciekawości i mniejszego bądź większego sentymentu sięgnie po ten tytuł, prędzej czy późnej. Ja sporo czasu spędziłem zarówno z "jedynką" jak i z "dwójką". Na trójkę wciąż czekam a beta, w tym oczekiwaniu, nakręca jeszcze większe emocje. Wiem, że z "trójką" spędzę wiele godzin.

Co do edycji kolekcjonerskich SC II i Diablo III. Gdzieś już pisałem, że obie są "skomponowane" pod ten sam wzór (poza dodatkowym bajerem w postaci czachy w zestawie Diablo). Mimo, że obie są atrakcyjne, to obie są jakby... niedorobione w tym sensie, że brakuje im ostatecznego szlifu, przysłowiowej kropki na "I" w postaci jakiejś figurki nawiązującej do odpowiedniego universum itp. Może to zabrzmi dziwnie ale akurat dla mnie jedynym znakiem rozpoznawczym i zapadającym w pamięć detalem obu tych edycji, jest jedynie pudło zbiorcze. Zawartość jakoś się rozmywa, rozpływa wśród natłoku dziesiątków innych artbooków, soundtracków czy pendriveów. Na szczęście same gry są niemal bezkonkurencyjne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi EK Diablo i SC się zgadzam, choć tak naprawdę, jeśli wziąć pod uwagę w jakiej cenie są one dostępne w naszym kraju i w jakiej cenie sprzedawane są podstawki, idea kupna EK wcale nie jest taka nieopłacalna, jak się pierwotnie zdawało, bo w sumie różnica tych ok. 150zł to nie tak wiele. A na pewno nie jest to już taki rozbój w biały dzień, o jaki posądzano Blizza po ujawnieniu zawartości tej edycji :) (już prędzej takim jest cena podstawki, ale przy setkach (a może przy dwójce to były tysiące...:D) godzin, które znów spędzę przy grze, nie jest to kwota wygórowana. zwłaszcza przy jakości wykonania, jaką firma oferuje. Mnie osobiście już same pudła zarówno EK SC, jak i nadchodzącego Diabła (będę miał :P) rozwalają. A te pendrive'y to jednak dobrze wykonane jakościowo unikaty są i nie wstyd ani powiesić takiego gdzieś nad monitorem (nieśmiertelnik Starcrafta), ani ustawić gdzieś w czaszkowej "stacji dokującej" - w przeciwieństwie do np. takiego USB z EK Twierdzy, którye z całym szacunkiem dla każdego, kto ją ma, nie jest ani zbyt estetyczne, ani też praktyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do edycji kolekcjonerskich SC II i Diablo III. Gdzieś już pisałem, że obie są "skomponowane" pod ten sam wzór (poza dodatkowym bajerem w postaci czachy w zestawie Diablo). Mimo, że obie są atrakcyjne, to obie są jakby... niedorobione w tym sensie, że brakuje im ostatecznego szlifu, przysłowiowej kropki na "I" w postaci jakiejś figurki nawiązującej do odpowiedniego universum itp. Może to zabrzmi dziwnie ale akurat dla mnie jedynym znakiem rozpoznawczym i zapadającym w pamięć detalem obu tych edycji, jest jedynie pudło zbiorcze. Zawartość jakoś się rozmywa, rozpływa wśród natłoku dziesiątków innych artbooków, soundtracków czy pendriveów. Na szczęście same gry są niemal bezkonkurencyjne :)

Z tym ostatecznym szlifem to niestety prawda. Patrząc chociażby na ostatnie EK od Blizzarda, czyli 'Starcraft 2' i 'WOW Cataclysm' do ostatecznej świetności tych edycji wystarczyłaby kolejno figurka Marine (Tychus!)/Zerga (Kerrigan?)/Protossa (Zeratul) w przypadku SC i Deathwinga w WoW'ie. Przebolałbym nawet tą setkę w górę.

Z jednym stanowczo się nie zgodzę. Artbooki w EK Blizza są prima sort! Moim skromnym zdaniem przebija je jedynie ten ze 'Skyrima'. Kiedyś zrobię porównanie najciekawszych artbooków to sobie ocenicie wzrokowo.

Pudła zbiorcze w przypadku WoW'a są imponujące - stylizacja na poniszczoną księgę jest jedyna w swoim rodzaju. Z kolei pudło ze SC2 wyjątkowo mi się nie podoba - kolor nie ten, no i nie jest tak masywne i trwałe jak w przypadku WoW'a. To z 'Diablo 3' zapowiada się dużo lepiej, ma wszystko to, co uwielbiam: minimalizm, ciakawe kolory, kapitalne logo gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Czyżbyś pił do mnie z tą Twierdzą? ;) Dla mnie pendrive ma być przede wszystkim sensownie pojemny i sprawny. Kształt jest sprawą drugorzędną. Poza tym co za różnica jak wygląda skoro rzeczony ma "dyndać" przy monitorze. W tym momencie też można by mieć wątpliwości czy pamięć przenośna z już zaaplikowaną zawartością jest dobrym rozwiązaniem. W tym momencie nie wiadomo za bardzo co z czymś takim rozbić. Wywalić pliki? Trochę głupio, szczególnie jak się dało za całość niemałe pieniądze. Z drugiej strony co mi po pendrive'e z zawartością, którą już mam? Ewentualne wcześniejsze części Starcrafta czy Diablo powinny być na płytach CD czy jednej DVD.

Z tą różnicą cenową pomiędzy EK a zwykłą, to jak ze wszystkim w życiu: wszystko jest względne i punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Prawda jest taka, że za te 150zł można mieć inną premierową grę a patrząc na ostatnie wyprzedaże i kolekcjonerka się znajdzie.

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SasWickas

Twój zbiór kolekcjonerek budzi respekt - dobierane są z głową i prawie każda to naprawdę wypaśna i zacna sztuka.

Nie zgodziłbym się ze stwierdzeniem, że EK Risena 2 będzie za rok-dwa w jakichkolwiek przecenach. Nie znamy jeszcze (i nie wiadomo, czy poznamy) nakładu EK szykowanej na polski rynek - jeśli nie będzie on większy niż te ~5000 sztuk to dałbym sobie rękę uciąć, że w miesiąc-dwa zostanie wykupiona i szansa na wyrwanie jej po niższej cenie niż w chwili premiery będzie graniczyła z cudem. Jak mówicie - wszystko zależy od nakładu, w mniejszej mierze od miodności samej gry.

Co do EK Diablo III - wszelkie pogłoski mówią, że gra będzie co najmniej bardzo dobra, więc nie powinno być problemu ze sprzedażą jej edycji kolekcjonerskiej, tym bardziej, jak już ktoś wcześniej zresztą wspomniał, że różnica pomiędzy nią, a edycją pudełkową to jakieś 160zł, a w zamian dostajemy naprawdę sporo fajnego stuffu. Dla porównania - WotLK pudełkowa kosztowała w dniu premiery 120zł, EK natomiast - 320zł (200zł różnicy). Starcraft 2? ~200zł za pudełkową i 4 stówy za kolekcjonerkę. Z Cataclysmem było chyba podobnie jak w przypadku WoTLK. Także reasumując - EK nowego Diablo za 330-350zł jest naprawdę warta zainteresowania.

I rozumiem Wasze żale, że przydałaby się w tych EK jakaś przysłowiowa wisienka na torcie, sam podzielam zresztą tę opinię. Blizz stara się chyba utrzymać swoje kolekcjonerki w tym samym tonie, co gry z ich stajni - tym EK zawsze troszeczkę do ideału brakuje, nie zmienia to jednak faktu, że stoją na bardzo wysokim poziomie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie związane z EK Diablo 3. Czy ktoś się orientuje z czego jest zrobiona ta czaszka? Bo wbudowałbym sobie ją w mojego blaszaka. Epicko by to wyglądało :D. Już w wielu sklepach internetowych nie ma już EK do zamówienia. Jestem ciekawy czy będzie jeszcze jakaś dostawa czy to już koniec? Mam szczęście że zamówiłem wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie też można by mieć wątpliwości czy pamięć przenośna z już zaaplikowaną zawartością jest dobrym rozwiązaniem. W tym momencie nie wiadomo za bardzo co z czymś takim rozbić. Wywalić pliki? Trochę głupio, szczególnie jak się dało za całość niemałe pieniądze. Z drugiej strony co mi po pendrive'e z zawartością, którą już mam? Ewentualne wcześniejsze części Starcrafta czy Diablo powinny być na płytach CD czy jednej DVD.

To akurat proste :) Ja akurat faktycznie potraktuję pendrive'a jako ozdobe, bo i tak mam dwa normalne o tej samej lub większej pojemności i nie mam potrzeby jeszcze używać ich na zmianę z trzecim. Ale jeśli chcesz używać tego pena jako normalny przedmiot użytkowy, to po prostu wywal te gry z niego :) Akurat polityka Blizza na to pozwala, bo dostajesz przecież klucz do drugiego diabełka, przy użyciu którego możesz spokojnie ściągać grę z ich serwerów :) Albo sprzedaj grę jako sam klucz i parę złotych z kolekcjonerki odzyskasz :)

A pen z Twierdzy...yy..tak:) do Ciebie :) ja nosze takie ustrojstwo w kieszeni, co by mieć szybki dostęp do niego, a tamten za bardzo na to nie pozwalał :) Ale nie czepiam się :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NieMy

Nie mam zielonego pojęcia, z czego zrobiona jest ta czacha, ale strzelałbym, że to zwykły plastik. Jeśli będzie lepiej to tylko gratki dla Blizza, bo jak na razie to czacha jest jedną wielką niewiadomą (rozmiarami na pewno nie powali). Gdyby zrobili ją z czegoś cięższego to mielibyśmy w końcu namiastkę figurki, a wiadomo, że lepsze to, niż nic.

No Panowie, Diablo III EK zaczyna już w sklepach brakować. Looknijcie na muve i gram.pl - w obu nakład został już wyprzedany. Robi się ciekawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultima i wirtus z tego co widziałem też już nie mają, ale za to mają komunikaty w stylu "czekamy na potwierdzenie kolejnej partii". Także pewnie jakiś czas będzie można to dostać. Moje zamówienie, złożone na gramie dzień po ogłoszeniu daty premiery gry, jest potwierdzone. Blizz na pewno nie wytnie takiego numeru jak EA z ME3, więc jestem spokojny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do niedawnych promocji edycji kolekcjonerskich w sklepie Cenega - właśnie dzisiaj dostałem przesyłkę ze sklepu Muve.pl i cóż mogę powiedzieć? Odbudowują wcześniej nadszarpnięty kredyt zaufania. Wszystko przyjechało w doskonałym stanie, dobrze zabezpieczone, a każda z trzech zamówionych pozycji była oczywiście zafoliowana. Zamówiłem w rewelacyjnej cenie 50 zł / sztukę:

- Polskie Imperium: Od Krzyżaków Do Potopu

- Duke Nukem Forever - Balls Of Steel Edition

- Mafia II - Collector's Edition (Xbox 360)

Ze zdjęciami jeszcze się wstrzymam, bo 3 "kolekcjonerki" na aktualizację, to jeszcze za mało :trollface: . Cierpliwości - poczekajmy, aż się tego uzbiera więcej i wtedy strzelimy update'a.

Powiem szczerze, że te wszystkie 3 pozycje kupiłem z zamiarem późniejszego sprzedania :trollface:, ale jak tak patrzę na tą drewnianą skrzyneczkę od Polskiego Imperium, to dosłownie... nie mam sumienia się tego pozbywać - wygląda rewelacyjnie.

Ferrou? Chciałem zakupić Twierdzę 3 - Edycja Kolekcjonerska, ale w takiej zabójczej cenie, to zeszła dosłownie na pniu i niestety... musiałem się obejść smakiem...

P.S. Nie wiem, jak u innych, ale w paczce znalazłem kupon rabatowy "-25 %" na dowolną grę z Muve Digital.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dotarła do mnie EK King's Bounty. Widać że skrzyneczka (głównie wieko) dużo przeszła klik i teraz mam dylemat czy zostawić tak jak jest, czy odpryski liznąć jakimś lakierem/farbą do drewna. Pozostałem elementy są bez żadnych skaz. Jak na 30zł nie jest aż tak tragicznie.

@up

Też dostałem ten kupon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie też można by mieć wątpliwości czy pamięć przenośna z już zaaplikowaną zawartością jest dobrym rozwiązaniem. W tym momencie nie wiadomo za bardzo co z czymś takim rozbić. Wywalić pliki? Trochę głupio, szczególnie jak się dało za całość niemałe pieniądze. Z drugiej strony co mi po pendrive'e z zawartością, którą już mam? Ewentualne wcześniejsze części Starcrafta czy Diablo powinny być na płytach CD czy jednej DVD.

Myślałem, że tylko ja mam takie problemy :D. Pendrive, pewnie wyląduje jako ozdoba, bo nie będę miał serca, aby usunąć jego zawartość (a jak się domyślam, pewnie będzie zapełniony). Niby klucz jest, ale z czystego sentymentalizmu pewnie i tak nie usunę tej gry z tego pendrive.

Zmieniając temat, to zrobiłem coś, czego dawno nie robiłem. Złożyłem zamówienie na EK Diablo III (powiem szczerze, że jest to chyba moja 2 gra w EK którą posiadam, mimo, że gier mam mnóstwo). Nigdy, nie widziałem jakiejś specjalnej potrzeby na dopłacanie 300 złoty, aby mieć jakiś artbook czy figurkę. Szczególnie, że dzisiejsze EK zazwyczaj polegają na wycięciu jakiegoś elementu gry (który był niepotrzebny) i wsadzeniu go jako DLC do EK. Teraz jednak, postanowiłem dołożyć te 150 złoty i mieć "zawartość specjalną". Zaczynam jednak żałować, że złożyłem to zamówienie na gram.pl. Po tym, co zrobili z ME3 straciłem do nich zaufania (co prawda ta sprawa nie dotyczyła mnie, ale jednak niezbyt przyjemna sytuacja). Mogłem w zasadzie zrobić to chociażby na muve.pl, i mieć pewność, że nie dostanę e-maila "przykro mi, ale nie mamy towaru" tydzień przed premierą gry.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, Diablo III EK zaczyna już w sklepach brakować. Looknijcie na muve i gram.pl - w obu nakład został już wyprzedany. Robi się ciekawie :)

Powiedziałbym, że robi się bardzo ciekawie. Na Gram.pl i Muve ma już status "niedostępne", ale myślę, że z Wirtusem może być podobnie. Wiem po sobie, bo kiedyś u nich kupowałem. Nie pamiętam, jaka to była gra, ale po około dwóch tygodniach od złożenia zamówienia, wysłali do mnie e-mail, w którym napisali, że nie mają tej pozycji na stanie (pomimo, że już ją formalnie zakupiłem) i czy chcę coś w zamian...

Zwróćcie teraz uwagę na to, jaką siłę ma w sobie marka "Diablo". A do premiery pozostało prawie 2 miechy...

A nie mówiłem, że inwestycja w tą "kolekcjonerkę", to będzie dobra inwestycja :trollface: ?

Ceny poszybują w górę i to szybko...

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal żywię nadzieję, że gram.pl nie wypnie się na mnie i z 'Diablo 3' będzie wszystko w porządku. Składałem AŻ 2 godziny po ogłoszeniu, a wiadomo jak okrutny hype panuje na markę Diablo :> Oby przypadek ME3 był odosobniony, ale nie chcę ciągnąć dalej tego tematu, bo im częściej o tym myślę, tym większe mam obawy :laugh:

BTW: Niedawno kurier zawitał do mnie z ogromnym pakunkiem od muve.pl Póki co otworzyłem jedynie karton i zarówno Batman AC, jak i DNF z wierzchu wyglądają OK - żadnych wgnieceń itp. Z kolei Kings Bounty nie jest już zafoliowane, zatem to chyba jakiś ostatni leżak magazynowy, ale tutaj się nie martwię, bo egzemplarz kolekcjonerski mam już od jakiegoś czasu. Więcej detali, jak wgryzę się w folię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978: A czy to nie jest przypadkiem, spowodowane wliczoną ceną za odbiór osobisty? Bo ja mam dokładnie tak samo, ale to jest chyba spowodowane tym, że do zamówienia została już doliczona cena przesyłki (w moim przypadku te 3 zł za, odbiór osobisty).

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie może ulec zmianie i zapewne już się nie zmieni. Wuwu nakręca hajp, o którym pisze ;) . Pewnie go Blizzard zatrudnił :P .

Mimo, że kolekcjonerki Diablo ma nie zabraknąć to po incydencie z Mass Effect 3 EK jakoś nie mam zaufania do Gram.pl. Jednak złożyłem tam zamówienie instynktownie jak tylko zobaczyłem news o premierze Diablo III. Mam nadzieję, że sklep nie zawiedzie. Długo czekałem na EK i muszę ją mieć w swoim posiadaniu.

Edytowano przez Ryba2111
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...