Skocz do zawartości

Minecraft


Polecane posty

Gra jest naprawdę super. Podobno w nowym patchu ma być jakiś nowy monster , możliwe , że smok :D Ma być też dodana tarcza dla gracza. Wyobraźnia + kumple = dobry fun. Zwłaszcza jak się buduje ogromne domy , posągi jakieś :D Rollercostery :]. Jeśli macie zamiar popykać w tą gre radze wpisać na YT Poradnik do minecraft #1 , koleś wszystko tam ładnie opowiada co i jak a jeśli chcecie znać ALL (wszystkie) crafty (przedmioty , które można stworzyć ) to podaję linka :D

----> http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting <---- Stronka jest po Eng ale chyba to nikomu nie przeszkadza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notch na twitterze pisał, że nikomu gift code'ów nie sprzedają, tyle, że tego twitta nie przytoczę, bo ciężko go będzie znaleźć...

http://www.minecraft.net/buy_gift_codes.jsp

pozdrawiam,

Pisząc to miałem na myśli resellerów. Kupując dużo kodów nie ma niższej ceny, Mojang nie prowadzi sprzedaży hurtem ze zniżką, ale mimo tego niektóre serwisy sprzedają te kody taniej. Coś tu śmierdzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc to miałem na myśli resellerów. Kupując dużo kodów nie ma niższej ceny, Mojang nie prowadzi sprzedaży hurtem ze zniżką, ale mimo tego niektóre serwisy sprzedają te kody taniej. Coś tu śmierdzi.

Wykorzystują kursy walutowe, żeby obniżyć cenę kupna. Kupują tą walutą, którą się bardziej opłaca po prostu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A większość serwisów sprzedaje po ~40zł... Mówię wam, za tym wszystkim jest wielki spisek (na czele którego są jak zwykle ruscy).

@Matkulus

To, że gra nie ma tekstur w HD, a modele setek wielokątów nie znaczy, że grafika jest zła. W tej grze miała być taka, jak nie pasuje to jest pełno paczek tekstur, a nawet modów dodających zaawansowane shadery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakobeks: cóż, nie ma wątpliwości, że duża część tnie w wała, masz rację, że ta cena bywa podejrzana (chyba, że ktoś pewny odsprzedaje stare konto - ja kupowałem jeszcze alfę, więc zapłaciłem 9,95?), ale sposobów na zbicie ceny faktycznie jest trochę i może to być myk z walutami. Zresztą, np. keye.pl, które sprzedają za 46 złotych to raczej rzetelny (z tego, co słyszałem) sklep. Anyway, lepiej kupować od mojanga

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi just cause 2 chodzi na średnich detalach i zmniejszonej rozdziałce bez zarzutów, a mc bez moda optimine potrafi chrupnąć na mgle normal. :f

Na optimine z ustawieniem max fps i mgłą far wszystko chodzi płynnie, jak ktoś ma problemy mogę zarzucić linka, ale google nie boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to pokutuje silnik, na jakim MC jest zrobiony. Java nie jest najbardziej wydajna na świecie. ; )

Ostatnio strasznie dawno nie grałem, co boli, więc nawet nie wiem co się ciekawego dzieje w świecie Minecrafta. Jest już ten patch z przygodami? Bo mapy już weszły, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alaknar masz rację, przez to, że Minecraft jest napisany w Javie jego hmm wydajność pozostawia czasem wiele do życzenia. Choć ja tam nie marudzę mi chodzi bezproblemowo czy to deszcz czy to śnieg. PS to rzeczywiście dawno nie grałeś skoro pytasz się czy mapy juz wyszły. A nowy patch będzie pod koniec sierpnia. Przynajmniej tak mówią tutejsi forumowicze.

@up a instalowałeś Mod Loadera? Musisz mieć go jeśli chcesz wrzucać jakiekolwiek inne mody. Jak chcesz instrukcję to mów, próbuję napisać ci z pamięci, wiele razy go wgrywałem :)

Edytowano przez fergiX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że minecraft chodzi jak chodzi nie jest winą Javy (która de facto nie pożera tyle pamięci ile się mówi), a bardzo zaawansowanego generatora i sposobu wyświetlania klocków. Gra wymaga posiadania dobrego procesora i byle jakiej karty graficznej. Dodatkowo jak ktoś ma windowsa 64 bitowego, a Javę z instalatora sieciowego to ma wrzuconą wersję 32 bitową, przez co gra chodzi trochę wolniej ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://notch.tumblr.com/post/8829997577/wedding-weekend

Notch się żeni, więc urządził promocje na weekend, każdy kto kupi MC (na stronie Minecrafta) w ten weekend otrzyma kod, który będzie mógł dać znajomemu,rodzinie,dziewczynie,chłopakowi itd.

Super okazja dla tych co nie mieli, albo jak ktoś chce wciągnąć znajomych do gry :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BladyPiter, fergiX:

To nie jest chat... Ani miejsce na takie dyskusje.

EDIT:

@fergiX:

Bo wasza dyskusja przeszła w to, jak go zainstalować. IMO bardziej do Pomocnej Dłoni, niż tutaj. Poza tym - przeradzało się to też w lekki chat...

@Shaker:

Ty chyba też czytałeś Regulamin? A tam jest wzmianka o tzw. syndromie moderatora. Wyjaśnianie, czemu moderatorzy coś wycieli zostaw im.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Minecrafta. Kto z was leci na Minecon? :trollface:

Sama cena biletu wstępu na imprezę nie jest super wysoka, bo wynosi obecnie 90 dolarów. Jednak widząc bilety lotnicze to się, aż odechciewa. Jak tak spojrzałem na ceny to przylot 17 i wylot 20 listopada z Las Vegas kosztowałby 2,6 tysiąca(z przesiadkami), co na moje realia jest nieosiągalne i zwyczajnie zbyt wysokie. Nie mówiąc już o zakwaterowaniu...

Przynajmniej należy się cieszyć, że wtedy zostanie prawdopodobnie przedstawiona pełnoprawna wersja Minecrafta. Jak ktoś ma za dużo gotówki to może się tam wybrać i zabrać mnie ze sobą, jak będzie tak miły. :D

@up

Yes, sir. Zapędziłem się...

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...