Skocz do zawartości

Minecraft


Polecane posty

Ja gram na takim serwie kolegi.Mam nawet dobrą prace a mianowicie jestem kapłanem i dostaje darmowe itemki.A to ktoś w ofierze złoży świnkę a tu wełna czy węgiel (oczywiście świątynia wymyślonego boga) i w planach mamy ołtarz do przyzywania herobraina (taki plugin na serwie) .W sumie serwer ładny i zadbany, budowle ładne i ogóle ale trza mieć zaproszenie specjalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam pytanie. W najblizszym czasie planuje zakupic Minecrafta, lecz nurtuje mnie jeden szczegol. Czy jesli zakupie teraz gre, to bede posiadal wszystkie poprzednie uaktualnienia gry i czy jak teraz ja kupie to kolejne patche tez bede mial darmowe? Czy bede musial za nie doplacac jak za np: DLC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dopiszę - Jeśli w przyszłości będą jakieś dodatki (DLC) to one jako jedyna rzecz będzie płatna jeśli kupiło się grę po Alphie. Użytkownicy Alphy będą je mieli za darmo ale wątpię czy pojawi się chociaż jakiś jeden mały dodatek jednak różnie się to może potoczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy Alphy będą je mieli za darmo

Notch zdementował te plotki. Nic już nie ma o faworyzowaniu Alphy, więc proszę odejść już od tych starych domysłów. Jeśli już to wszyscy, którzy kupili przed wydaniem gry będą mieć za darmo.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to w licencji alphy - WSZYSTKIE późniejsze dodatki, nieważne, czy darmowe, czy nie, posiadacze alphy będą mieć za darmo. Przy zmianie na betę wpis ten usunięto. W każdym razie nie martwiłbym się, rzeczy płatne to co najwyżej jakieś bajerki kosmetyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krex - miał, ale dopiero dziś czy wczoraj Jeb dostał listę bugów od ekipy odpowiedzialnej za bukkita, zostały one naprawione (wraz z innymi ze zwykłej 1.8 ) , ale przy okazji znaleziono/stworzono nowe :D

Edytowano przez deffik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takie małe podsumowanie co wiemy o nadchodzącym patchu 1.8?

Więc: będzie nowy mob- Enderman (nie pamiętam jego drugiej nazwy), będzie można napinać łuk aby mocniej i dalej strzelać, zajdą też kosmetyczne zmiany (IMO na gorsze :/) w wyglądzie wybuchów. Przykładowo ten "dymek" gdy je... ekhm wybuchnie Creeper trochę się zmieni (będą gwiazdkiii łiii). Dojdzie dodatkowy pasek głodu więc cza bedzie karmić naszego górniko-kowalo-myśliwo-sadystę. Oprócz tego będzie się też zbierało punkty doświadczenia (XPki) nie jestem pewien za co dokładnie je dostajemy (pomożecie?). I chyba co najważniejsze będą wioski i NPCe w nich mieszkające. Od nich też będzie można brać questy. Dojdzie też nowa ryba bodajże Silverfish żyjąca w jaskiniach a dokładniej tamtejszych wodach. Hmm to chyba wszystko o czym mi wiadomo. Poprawcie mnie i dopowiedzcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPC nie będzie w 1.8 Nie wyrobili się. W 3 miesiące... Expa będzie się zbierało za zabijanie mobów. Narazie będzie bezcelowe z tego co wiem. Skille dojdą później. A silverfish to nie ryba tylko robak. Rybik Cukrowy. Tak btw co ty masz do wybuchów? Mnie się podobają, te kółeczka, a nie gwiazdeczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam do wybuchów? Sam nie wiem jakoś mi nie przypasiły/nie spodobały się/nie przypadły do gustu. Ale nie będzie mi to przesadnie przeszkadzać w grze :) Co do Silverfish to sugerowałem się nazwą, dzięki za sprostowanie. Słyszałem właśnie, że NPCów ma nie być jeszcze w 1.8 tylko trochę później. Skoro tak to poczekam chyba z aktualizacją Minecrafta do czasu gdy wprowadzą te wszystkie nowości. Bo jak pomyślę, że znów będę musiał wgrywać te wszystkie mody... Argh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...