Jump to content

Wyatt

Forumowicze
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Wyatt

 • Rank
  Ork
  Ork
 • Birthday 11/14/1993

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Mam prośbę, czy ktoś mógłby powiedzieć, czy ten notebook SAMSUNG NP300E5C jest dobry? Planuje zakupić w najbliższym czasie coś nowego, i znalazłem właśnie ten model. Chodzi mi ogólnie o to czy w tym samym przedziale cenowym mogę dostać coś lepszego, a chciałbym wydać w granicach 2500 złotych. Za pomoc dzięki.
 2. Cel jest ten sam, ale środki inne. O ile radość jest większa, gdy szczeście osiągniemy dzięki własnemu wysiłkowi, niż gdy, dajmy na to, pójdziemy i wybierzemy 'hajs' z konta rodziców Niektórzy mają po prostu szczęście, że urodzili się z własnym kontem bankowym i z Ferrari na podjeździe willi z basenem. Wyolbrzymiam teraz, żeby pokazać punkt widzenia. Najważniejsze żeby fortuna nie zniszczyła człowieka, żeby się w niej nie zatracił, tylko pozostał sobą z trochę grubszym portfelem.
 3. W mojej opinii, najpierw trzeba patrzyć na szczęcie, dopiero potem na pieniądze. Kasa przyjdaje się do realizacji marzeń, to oczywiste. Jednak, nawet jeśli mamy pieniądze, a nie mamy szczęścia, to czy życie ma sens? Zamienia się ono w pustą, pozbawioną przyjemności egzystencję. Ja czuję się szcześliwy, mając w kieszeni 'dyche' którą wydam w czasie spotkania z przyjaciółmi. Lepsza sytuacja materialna innych może dodawać nam motywacji do polepszenia swojego stanu konta bankowego, jednak nie można patrzyć z zawiścią na kogoś z grubszym portfelem.
 4. @Wyatt, porównanie niezbyt trafione, bo jest wiele rodzajów broni, które można posiadać bez zezwolenia. Chodziło mi o broń ostrą, typu pistolet, karabin. Nie mówię o dildo z Saint Row albo o nożu, który każde dziecko może posiadać. Nie sprecyzowałem, przepraszam.
 5. Przecież to jest nielegalne. To tak, jakbyś miał broń w domu nie mając pozwolenia, niby na swój użytek, ale jednak przestępstwo. A słownik kup, może kiedyś się przyda.
 6. a można jakoś zmienić wygląd menu czy takich rzeczy? nie chodzi mi o tą zmianę systemową, gdzie do wyboru mamy dwie opcje.
 7. Mam pytanie czy istnieje możliwość zmiany soft'u w LG GD510 Eco Solar na jakiś inny? jakiś lepszy? Jeśli tak, to jak można to zrobić? nie jestem dobry w takim czymś, więc chciałbym otrzymać jakieś sensowne informacje. Z góry dzięki za pomoc
 8. jakiś raper ? może Kosi
 9. Aaaa, sory zapomniałem a ktoś wie jak tą postać odblokować ?
 10. Nie wiem jak odblokować 3 postać z God of War chains of olympus. Bo mam tylko tego "ziemniaka" odblokowanego i nic dalej, a już z 5 razy całą grę przeszedłem. Poradźcie coś.
 11. Wyatt

  Polski Hip-hop

  kiedy wyjdzie nowa płyta "Jedność" Hemp Gru ? Na zapowiedzi jest 26 marca, ale gdzieś na forum widziałem 16 kwietnia, a na innym że nawet 25 kwietnia. Ktoś może wie kiedy wyjdzie ?
 12. mi tam śnieg nie przeszkadza, dla mnie mogłoby być nawet 30 stopni celcjusza na minusie, i tak zawsze chodzę tylko w bluzie, kurtkę zakładam "odświętnie" NIECH ŻYJE NUKLEARNA ZIMA!!
 13. Łeee to tak trochę dziwnie, raczej zdecyduję się na PS3 trochę drożej, ale multi za free.
 14. Czyli jak mam to coś to gra przez multi jest za free ?
 15. Ostatnio znalazłem na Allegro coś jakby modem WiFi podłączany pod USB do konsoli. Czy może to zastąpić zwykłe WiFi normalnie wbudowane w konsolę?
×
×
 • Create New...