Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Sudeki

Polecane posty

Masz absolutną rację (chyba sam już coś takiego mówiłem...). Sudeki to nie jest jRPG, a nawalanka z jego elementami.

Porównania do Morrowind'a, Mortal Kombat itd. itp. także były przesadzone (tak samo było przy Jade Empire). To zwalić można na marketing - w końcu dobra reklama się liczy, nie? Ja do Sudeki podszedłem nie, jak do cudownie zapowiadającej się gry, ale, jak do ciekawej gierki w klimatach mangowych. Nie zawiodłem się i nadal polecam Sudeki wszystkim. Ale jeśli oczekujecie Elder Scrolls'a albo SuperBijatyki - nie grajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhu, zdaje się, że nieźle odkopię ten temat.

Sudeki bardzo mi przypadło do gustu (: postacie ciekawe (już nie wspominam o Kazelu i Talu ;P), fabuła interesująca i, IMO, wciągająca, poziomy są różnorodne, nie przeszkadza mi "cukierkowa" grafika, a wręcz przeciwnie. W New Brightwater było całkiem miło ;P

System walk też niczego sobie. Spirit Strikes i zaklęcia są bardzo efektowne. Naprawdę, bardzo fajnie (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sudeki, heh... szczerze gdyby nie dodali tej gry do coverka CDA to nigdy bym jej nie poznał i nie zgłębił, chociaż nie przeszedłem jej całej. Zatrzymałem się gdzieś, nie pamiętam już, miałem fajnie wylevelowane postacie a sama gra IMO jest dobra, ale nic poza tym. Cechy trochę z jRPG [bo FF to nie jest xP], postacie są niezłe chociaż ich wygląd czasami rozwalał... a walki - fajne są. Ale gdy już mieliśmy w drużynie gościa, który walił coś w stylu pistoletów to wybierałem jego, uciekałem do tyłu i ciągle nawalałem tych złych :)

Zawsze się sprawdzało :D Hmm, ale raczej już do Sudeki nie wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, gdyby nie CDA też bym nie zagrała, a to byłaby duża strata (:

Pistolety? Czyli Elco, tak? Najlepsza jest Ailish i kropek. Ech, chętnie bym sobie wróciła do Sudeki... Chociaż czasem napadała mnie ochota, żeby wywalić płytkę przez okno (były chwile, kiedy gra się straszliwie zacinała), ale na szczęście mam dużo cierpliwości.

A w Sudeki ma wiele naprawdę fajnych pomysłów, także na pewno niedługo znowu do niej wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej frajdy w Sudeki miałem biorąc Elco i waląc wszystkim wrogom z Neutron Blunderbuss prosto w twarz (mało co mogło przeżyć taki atak). Ale tych fajnych pomysłów wiele nie widziałem, większość już była w wielu innych A-RPG czy jRPG.

No i gra kończy się raczej znienacka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tak z tym Elco? ;P fajne miał bronie (i moce - Trick Shot ;D), ale ja tam często się z nim nie bawiłam ;]

Nie grałam w wiele A- i jRPGów, więc dla mnie może być tam całkiem sporo ciekawych pomysłów ^^

Ano, kończy się znienacka... A szkoda. Chętnie zagrałabym sobie postaciami z rozdwojeniem osobowości ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFFF :D ja tę grę mam za sobą używałem poradnika aby znaleść te wolf totemy, i inne skarby, Szkoda że nie powstała kolejna część, przyznam fajna była Ailish, ale walczyć non stop w FPP trochę za trudne dla mnie było ale to nic, ciekawy byłbym gdyby znalazła się grupa moderów co by zrobli zamiane tych postaci na te z naruto :D (Tal-Naruto Ailish-Sakura Elco-Sasuke Buki- nie wiem może Ino), ogólnie grupa dobrze wywarzona, Jeden Facet Walczy drugi strzela i vice versa z kobitkami :) ale mogli zrobić żeby Elco jakimś bombami rzucal coś w rodzaju dyniowych bomb green goblina z spidermena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam, że nigdy nie musiałam korzystać z poradnika i szczerze mówiąc, nie wiem, skąd brałam siły na szukanie tych wszystkich totemów, czy na znajdywanie nowych zleceniodawców XD najlepszą broń po zdobyciu wszystkich totemów dostawali Tal i Buki. Jakoś ten pistolet Elco i różdżka Ailish nie były zbyt dobre, ale to tylko moje marudzenia ;P

Zamiast tych postaci z Naruto, zabraliby się za nową część Sudeki, o XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że to była jedna z moich takich mangowych ulubionych gier, gdzie specjalnie nabijałem 30 lv dla każdej postaci i dopiero ruszałem na ostatniego bossa wraz z całym full eq . Szkoda, że nie ma kolejnych części tego.

PS: Powraca ktoś z was czasami do tego tytułu ? Bo ja tak średnio co pół roku gram w niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...