Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pr1nce7

Gry, w które TRZEBA zagrać!

Polecane posty

Grę, którą chce polecić fanom RTS-ów i nie tylko jest "Earth 2150 Lost Souls". Pobierzcie do tego Moda o nazwie Super Storm 2.0 i będziecie mieli całą masę nowych, często oszukujących i będących przez to bardo wymagającymi SI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie trzeba zagrać w serię Gothic, bo to według mnie podstawa RPG, a także serie Diablo i Baldur's Gate.

Wśród FPS-ów, polecam jakąkolwiek część Battlefield'a oraz Call of Duty.

Jako strategię to oczywiście Age of Empires, a grę wyścigową - Race Driver: Grid.

No i wszystkie Assassin's Creed'y są warte uwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z BigL111, a zwłaszcza co do Ghotic, Diablo i Baldur's Gate, a i dodałabym jeszcze kilka, a mianowicie - Mass Effect, Dragon Age i Neverwinter Night i może jeszcze Wiedźmina i Oblivion i Starcraft i Battlefield i... w zasadzie mogłabym tak wymieniać i wymieniać, jeśli się nie opamiętam, a więc - przestaję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gothic - najbardziej klimatyczny RPG w jakiego grałem. Świetna gra, wprowadziła wiele elementów niespotykanych wcześniej w tym gatunku(np.nauczyciele).

2.Half-Life - tu chyba nie trzeba pisać dlaczego. Dla mnie najlepszy FPS ever.

3.Stronghold - chyba każdy kiedyś marzył by zbudować własny zamek i mieć swoich poddanych - ta gra to umożliwia. Dla mnie jedna z najlepszych strategii.

4.Call of Duty 2 - chyba najlepszy shooter w realiach II wojny światowej. Ogromne natężenie akcji oraz genialny klimat. Dla mnie najlepsza część serii.

5.Grand Theft Auto - otwarty świat, wiele rzeczy do zrobienia, klimat i niezła fabuła. To wszystko znajdziecie w GTA. Najbardziej polecam Vice City oraz IV.

6.Wiedźmin - jeden z najlepszych RPG w historii oraz najlepsza polska gra.

7.Polanie 2 - świetny miks RPGa i strategii. Naprawdę genialna gra. Dla mnie jedna z najbardziej niedocenionych gier...

8.S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla - klimat Zony jest nie do pobicia. Jedna z najbardziej grywalnych gier w które miałem okazję zagrać.

To by chyba było na tyle. Dla mnie te wszystkie wyżej wymienione gry to absolutna czołówka i koniecznie należy w nie zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak dla mnie to Morrowind lub Oblivion (zależy którą część kto bardziej lubi), Amnesia: The dark descent, Half life 2, Fallout New Vegas

Z logicznych to na pewno Portal, Myst, Machinarium, Neverhood :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że trzeba zagrać w większość gier z Pomarańczowej Edycji, Ekstra Klasyki czy serii EA Classics. Są to gry których średnia ocena w necie nie spada poniżej 80% m.in. Left4dead, Bioshock, Prey, seria Splinter Cell, Mafia, Antologia Dawn of War, Mass Effect +DLC, Chronicles of Riddick, i wiele wiele innych. Biorąc pod uwagę śmieszne ceny, wprost nieporównywalne do jakości tych gier śmiem twierdzić że we wszystkie (a przynajmniej większość) po prostu TRZEBA zagrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Od siebie dorzucam Borderlands. Naprawdę świetne połączenie FPSa z elementami RPGa. Długa, wciągająca i bynajmniej dla mnie - nie nudząca... Nie powiem, że powinien w nią zagrać KAŻDY szanujący się gracz, ale fani FPSów i RPGów koniecznie ;)

PS To mój 500 post ;) Nie sądziłem nigdy, że aż tak daleko dotrę na FA xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy miłośnik RPG powinien zagrać w najnowsze dzieło studia BioWare pt. Dragon Age II

Zapalonym strategom zaś, polecam zapoznać się z Total War: Shogun 2

Oba tytuły są jeszcze świeżutkie, linki prowadzą do wersji demo, więc każdy może samodzielnie sprawdzić czy któraś z gier przypadnie mu do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tytuły: Fallout i Arcanum. Dalej możesz zagrać w Baldurs Gate i Tormenta, ale to później. Ostatnią produkcją którą MUSISZ przejść jest Operation Flashpoint Cold War Crisis. Dlaczego? Zajrzyj do tematu poświęconego tej grze i na ostatniej stronie przeczytasz kilka wyjaśnień

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planescape Torment

Baldur's Gate (seria)

Call of Duty (seria)

Medal of Honor (wystarczy allied assault)

GTA (seria)

Battlefield (seria)

Fallout (seria)

Starcraft (seria)

Diablo (seria)

Gothic (seria)

SW: Kotor (seria)

Mass Effect (seria)

Wiedźmin

Dragon Age

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry, w które koniecznie trzeba zagrać - wymienie te starsze jak i nowsze.

- Dragon Age: Początek - jako wielki fan tej gry, bardzo ją polecam. Jak dla mnie to nawet lepszy niż Baldur's Gate (które też bardzo lubię). Zacieram rączki na dwójkę.

- Heroes of Might and Magic III - Najlepsza strategia turowa ever? Z pewnością! Kto nie zagrał ten lama :P

- Mount & Blade (+ dodatek Warband) - Ta gra pokazuje, że wystarczy pomysł (a nie grafika!) i gra jest świetna! No i otwarta do modowania.

- Gothic 2 Noc Kruka - Najlepsza część serii. Dość trudna ale nie przesadnie, świetne questy, i zaje*** fabuła :) .

- Gta IV - Najlepsza część tej świetnej serii. Choć nadal jest bardzo nierealistyczna (samo chodzenie po mieście z bronią jak nigdy nic, jazda jak pirat drogowy etc.) Ale w tej grze każdy się zakocha! No i świetna ścieżka dźwiękowa ; D (Choć Vice city miało lepszą!)

- Diablo II - Najlepszy H'n'S ? Czekam na Diablo III, od 2005 roku (wtedy DOPIERO zagrałem w Diablo II)

- WarCraft III - The Frozen of Throne - Jak dla mnie to przykład idealnej strategii fantasy. Zrównoważone klasy (no dobra, nieumarli wydawali mi się troszeczkę lepsi), świetne mapy, a granie na necie - super! No i dzięki tej gry powstały wszelakie Tower Defensy.

- Hitman: Krwawa Forsa - dla fanów skradanek - pozycja obowiązkowa.

- Just Cause 2 - Jak dla mnie największy konkurent dla Gta 4 (w mafie 2 nie grałem), świetna grafika, niezła fabuła, i do bólu efekciarska! Dla innych graczy może być minus że działa tylko na Viście/Siódemce (ja tam mam siódemkę ; P )

- Battlefield: Bad Company 2 - Jak dla mnie o wiele lepsze niż seria Call of Duty (która już mi się bardzo przejadła, i siódemki już nie kupiłem). Bardzo efektywna (rozwalające się pole bitwy). Polecam.

- The Sims 2 - Niby ta gra jest na dłuższą metę nudna, to jakoś często do niej wracam (widać kręci mnie budowanie chaty :P ). Dobrze, że poczekałem zanim dodatki stanieją i dopiero wtedy kupiłem :P .

To tyle, pewnie jest wiele świetnych gier, które pominąłem - ale te są wyjątkowe na swój sposób ponieważ ciągle do nich wracam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...