Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

ET bardzo lubię tą gierkę.

Tylko szkoda że już jej nikt nie wspiera . Wprawdzie powstają nowe mody mapy itd.

Ale przydał by się jeszcze jeden patch poprawiający to i owo.

Filtry trochę źle działają , stabilność połączeń ( można by zastosować nowsze algorytmy) , problemy z pamięcią ( gra potrafi ściągać z neta parę razy to samo , i wgrywanie w pamięć 2 razy tej samej mapy że by sobie pograć po Disconnect) , ładowanie nowych plików :P to jest skrewi-one na całej linii powinien się uruchomić dodatkowy program który ściągnie to co trzeba , a my moglibyśmy pykać w tym czasie na innym serwku . Można by dorobić jakiś interfejs z flashgetem (ten program mógłby pościągać to co trzeba) .

Albo coś co robi np. cotygodniową aktualizację tego co mamy na dysku .Heh tylko .że u mnie ET zaczyna już zajmować 3GB .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej małej bitewki (AA vs. ET)... Ja sam jakoś gram w obydwie z wymienionych gier... czemu? Ponieważ bardzo się od siebie różnią, więc kiedy jedna mi się znudzi, mogę przejśc na drugą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm... Wczoraj zainstalowalem ta gre. Dzisiaj zaczalem grac z nudow. No i spodobalo mi sie! A co najlepsze, jestem w to dobry! Nie pamietam nazw mapek, ale na pierwszej nabilem 150xp mediciem i bylem pierwszy na servie. 2 mapka- 260+ mediciem, nadal pierwszy na servie. Ktos zrobil shuflowanie wedlug xp. No to spadlem do 130 expa, ale nadal bylem pierwszy. Nabilem 280 i caly czas pierwszy (gosciu na 2 miejscu mial cos kolo 160...), zaczely sie lagi i ktos znowu zrobil shuffle, wkurzylem sie i wylaczylem. Ale bardzo fajnie bylo. Mam tylko jedno pytanie, za moim nickiem pojawily sie kolorowe litery BFL. Co one oznaczaja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literki zależą od Twojego stylu gry. Jeżeli grasz zepsołowo to bedziesz miał inną, jeżeli będziesz samotnym fraggerem to inną itp. Jak na początek to miałeś dużo XP, ale pamiętaj, że jak się gra w drużynie to się nie powinno patrzeć na wskaźnik doświadczenia. Wejdź sobie na serwer UPC Polska ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET rządzi!! Gram codziennie!! Wybaczcie, ale dla mnie Americas Army jest słabsze bo:

:arrow: wolne tempo rozgrywki

:arrow: czasami ilość osób do wielkości mapy

:arrow: zajmuje 3 GB na dysku!!

:arrow: nie mogłem przejść treningu spadochroniarskiego (trzeba było wylądować w kółku- zrobiłem to, a mi nie uznali! Głupie to!

:arrow: Trening medyczny (rozumiem, że to realistyczna gra, ale bez przesady!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gra szkoleniowa amerykańskiej armii byłajest. Nie dziw się więc, że potrafi zaskoczyć rozwiązaniami, których jeszcze w fps-ach nie było. Mi tak nawet się gra podoba, ale gdzież jej do doskonałego ET, w którego mimo ubóstwa standardowych map( tylko 6) zagrywam się niemalże od premiery. I nigdy się nie nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat gram w et oj bardzo długo coś około 4 lat wszystko na pamięć wszysto :P hehehe wkońcu czas robi swoje :) Grało sie w dobrych klanach to sie miało osiągniecia i sie dostawało karty graficzne, myszki, klawiatury, sluchawki :) Bardzo polecam tą gre. Teraz aktualnie nie mam czasu na gre bo jest szkoła ale jak jakieś problemy to prosze pisać postaram sie pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniolex

ja akurat gram w et oj bardzo długo coś około 4 lat wszystko na pamięć wszysto
Fajnie tylko ta gierka ma 3 lata, wiec ciekaw jestem jak grasz od 4 lat :X

Wroce jednak do tematu.

Co sadzicie o nowym et pro ? jezeli gracie na tym modzie . Ja uwazam, ze zmiany, jakie zastosowal Bani sa spoko. Fajnie, ze widzisz jak ktos dal ready, pause, itd. Poprawienie bledow na mapach oraz tych ze starszej wersji takze pozytywnie wplynelo na calosc gry. Nowe celowniki moze nie wywarly na mnie dobrego wrazenia, ale moze ktos zacznie ich stosowac.

Mowiac juz o modach to ostatnio znalazlem mod o nazwie noquarter ( http://shitstorm.org/noquarter/wiki/index....=No_Quarter_Mod ), ktory z poczatku uznal za mile urozmaicenie, jednakze szybko wrocilem do gry na etpro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na paru serwerach z tym noquarter.Całkiem ciekawy.Nowe dźwięki,a field i saper mają shotguna(winchester 70)No i nareszcie alianci maja zamiast panzerów bazooki i swoje browningi.Zołnierze zamiast nosić thompa to noszą bara i każdy może mieć jaką broń tylko chcenp. wczoraj widziałem sapera z K43,fielda z miotaczem :D A najlepsza jest jedna broń przeniesiona z jedynki.VENUM.Naprawde spoko broń.A i jeszcze niemieccy coverty mają mp 34 a żołnierze Stg 44.NAprawde polecam,szczególnie że nie ma limitu amunicji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka,lecz byłem zbyt mały aby nią się cieszyć w 1992 roku....

Niedawno,grałem w nią usiadłem o 10:00 a wyłączyłem ją 13:00

(dodam że od pikselozy ból głowy minął ok.15:00) :shock:

Jak na takie coś to dobry wynik...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej napiszcie mi szybko do jakiego folderu przenosić ściągnięte mapy ? TYLKO SYZBKO BO CHCE MI SIĘ GRAĆ :P

P.S w Call Of Duty 2 fajnie się gra po sieci ?

Nie wiem czy nie jest za późno, ale cóż, lepiej późno niż wcale :P. Mapy, aby na nich grać przenosisz do folderu etmain :P

A Call of Duty 2 po necie jest IMO o wiele gorsze od ET. Ogólnie rzecz biorąc CoD2 po necie to takie wykastrowane Enemy Territory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GOL-u pojawiła się informacja o specjalnej ofercie Enemy Territory: Quake Wars:

Enemy Territory: Quake Wars również w wariancie kolekcjonerskim

Wielkimi krokami zbliża się Enemy Territory: Quake Wars – nowa pierwszoosobowa strzelanina, napędzana ulepszonym silnikiem z trzeciej części cyklu Doom i przeznaczona właściwie wyłącznie do zabawy multiplayerowej. Gotowy produkt dostępny będzie na trzech platformach: PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Właśnie uzyskaliśmy nieco informacji, dotyczących komputerowej edycji kolekcjonerskiej.

Otóż korporacja wydawnicza Activision zamierza, oprócz standardowej pecetowej wersji niniejszej gry, sprzedawać również nieco droższy wariant limitowany. W ekskluzywnym kartonowym pudełku znajdzie się dodatkowa płyta DVD, zawierająca grafiki koncepcyjne i inne interesujące bonusy dla fanów ET: QW. Całości dopełni zestaw dziesięciu specjalnych kart kolekcjonerskich.

Jak na razie podano zbyt mało konkretnych informacji by można było zacierać ręce na tą ofertę. Ciekawe jaka będzie cena i czym będą te interesujące bonusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ET kocham ;) świetna gra. Gdyby nie ona pewnie teraz byłbym bezmózgim nałogowcem tibii (bez obrazy dla NORMALNYCH graczy w tibie) moja ulubiona mapa z oryginalnych podstawowych map to Goldrush, z map twórczości kogoś innego (nie twórców) Venice - kupa dobrej roboty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...