Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

Poza tym pościągaj sobie dodatkowe mapy: Caen, Venice, Stalingrad... często przy wejściu na jakiś serw mapa zacznie się ściągać, co może trwać bardzo długo i zniechęcić do gry ;/ Lepiej pościągać osobno, np. z www.etmaps.de . Dalej to poczytaj sobie poradniki na www.enemyterritory.pl

Na tej zagranicznej stronie co podałeś jest od groma mapek i nie wiem które mam pościągać. Mogłbyś mi wymienić te, które najbardziej się opłaca zassać ?? :wink:

PS. Szukam klanu. Posiadam mikrofon (TS-a nie umiem skofnigurować ale mam nadzieję, że mi ktoś pomoże), jestem gotów na duelka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam... mapy dodatkowe sciagaj jezeli chcesz faktycznie na nich grac. Jezeli na serwie sa jakies mapy ktorych nie chcesz to piszesz przed polaczeniem sie z serewem w konsoli:

/seta cl_allowdownload 0

i nie masz problemu z pobierajacymi sie mapami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na serwie sa jakies mapy ktorych nie chcesz to piszesz przed polaczeniem sie z serewem w konsoli:

/seta cl_allowdownload 0

Albo w ogóle można w opcjach wyłączyć jakikolwiek download plików ;] Choć wiele serwerów wymaga niestandardowych map lub jakichś małych modyfikacji, więc osobiście tego nie stosuję ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest to CONNECTED INTERRUPTED

"Połączenie zakłócone"

Ludziska powiedzcie co mam zrobic

"Dzieci rób jak nie wiesz co robić" :) Przyczyn może być wiele: szalejący firewall, masz niestabilne połączenie, trojany, spyware'y, łączysz się z niestabilnym serwerem/serwerami. Do zgłaszania problemów z ET jest odpowiedni topic w dziale "gry"... -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za of-topp ale naprawde szlag mnie trafial poniewaz gierka jest super ciagle proboje w nia grac chociarz widze ze mam PING 999 i praktycznie jest po grze a co do problemow wlasnie wszystko sprawdzilem i nie wiem co moze byc Firewall wogole odlaczylem wszystkie programy wylaczylem sprawdzilem anty vire no i nic nie wiem co jest grane aha mam radiowe lacze predkosc kolo 80 kb wiec powinno wszystko smigac a tutaj kicha ;/ ( mam taka cicha nadzieje ze jakos pomozecie POZDRO i dzieki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc stało się :D! Wyjdzie kolejna część praktycznie mojej ulubionej strzelanki.

Wolf 3 był moją drugą gierką w jaką zagrałem (pierwsza to coś tam Earth, czyli popularne armaty). Oczywście z miejsca stał sie przedmiotem kultu. Co prawda nie nigdy nie przeszedłem wszystkich sześciu epizodów, ale zaliczyłem cztery, co prawda na łatwym, ale trudno wymagać harda od małolata ;].

RtCW powitałem z wielkim entuzjazmem i mimo wszstko isę nie zawiodłem. Gra miała fajna fabułę, nie była monotonna. Niektórzy zarzucaja jej syndrom jednoosobowej armii, ale mi to nie przeszkadza. W końcu czas romantycznych bohaterów jeszcze nie przeminął ;]. Po drugie zwyczajnie lubię sobie pograć w takie FPSy starej konwencji, gdzie jestem tylko ja i przeciwnicy, a nie ja, loteryjnie wybuchające pociski i kupa strzelającyh na oślep botów.

Kolejna sprawa to trudność, mi przejście RtCW sprawiło większą frajdę i satysfakcję niż konkurencyjnego Medala.

A teraz co? Twórcy raczą nas dwójką :D. Szkoda, ze jest tak mało przecieków, ale podejrzewam, że będziemy mieli prolog, a konkretniej to to, czym miało być Enemy Territory.

PS Tak swoją drogą to mam taką propozycję o zmianę nazwy topicu. Już zrobię to za jednym zamachem z tym postem, bo po co sie rozdrabniać i pisać w "regulaminie" ;). Po prostu najlepiej wykreślić to 3D i zostawic samo Wolfenstein. Po prostu takie gry jak RtCW 1 i 2 powinny mieć swój topic :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ET gram od niedawana ale już jestem uzależniony.Dziennie gram pare godzin a przez święta to było prawie 24h na dobe.Teraz szkoła i niemam czasu na...szkołe, zamiast siedzieć na lekcjach lepiej jest pograć w ET.Niewiem czemu wcześniej olewałem ET.Ale teraz to bez tego chyba nie przeżyje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doslownie nie ma jak uzaleznienie :)

Ja tez ( chyba :P ) sie uzaleznilem od ET ale udalo mi sie znalesc lek na to schorzenie....

... zaczolem grac w BF2 hehehehe

A no właśnie jak jest z wami, bo ja nabyłem BF2 z nadzieją że uwolni mnie od ET, ale w BF2 pograłem, pograłem i wróciłem do ET. BF2 na pierwszy rzut oka wydaje się lepsze, bardziej urozmaicone, dopracowane, ale jednak większość graczy po pierwszej fascynacji weóciła do ET...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się odezwać i uratować ten kącik przed zapomnieniem, bo szkoda by było, szczególnie ze względu, że to naprawdę świetna gra. By jakoś reanimować to miejsce, niech każdy wpisze np: najciekawszą akcję z jaką się spotkał w grze, najlepsze osiągnięci czy cokolwiek innego.

Jednym słowem: przestańcie ciągle grać w ET a zacznijcie coś pisać o ET :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ci juz bedzie wygrana ataku w 6 minut z hakiem na sd2 z klanem, ktory mial 17 miejsce w cb euro. Wygrana ze znanym dlugograjacym i bardzo dobrym klanem klanem na polskiej scenie ET w mniej niz 4 minuty na ataku na braundorfie_b2. Nazw klanow nie wymienie bo nie jestem do tego upowazniony( powiem tylko ze jednego nazwa zaczynala sie na "B" nie liczac przedrostka a drugiego na "A").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... raz gralismy sobie takie zwykly meczyk, mapa goldrush. Bank otwarty, trzeba wziac tylko skrzyneczki i wiac. Probujemy tak z 5 minut. Do konca 1,5 minuty. Axis osiadlo na laurach, my sie zmobilizowalismy. Szybki atak, wzielismy skrzynki, zapakowane na trucka i wiejemy. 30 sek do konca a my musimy jeszcze naprawic ciezarowke. Do konca ok 5-10 sekund i koniec, wygrywamy. pozniej sie wkurzali Ci z Axis;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS jest najlepszy chciaż przyznam że ET też dobre dośc długo w to grałem.

Zaczołem od ET potem Battlefield 2 potem dodatek do BFa 2 Jednostki specjalne a teraz kupiłem se w tym tygodniu CSa S i teraz w niego tylko gram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CS jest gorszy od ET bo jest duzo ubozszy pod wzgledem rozgrywki. Ja gralem bardzo dlugo w CS'a i w ET ale CS jakos zawsze po pewnym czasie mnie nuzyl poza tym nie moglem wysiedziec czekajac na kolejna runde, bo czasami ludzie szukali sie z 5 min co bylo bardzo denerwujace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy was też zastanawia zjawisko ostatnio bardzo powszechne, mianowicie Klany Lam, gram na serwerze Galileusz 85.14.68.2:27966 <-polecam i byłem świadkiem powstania i rozpadu już trzech klanów, oczywiście nie ma mowy o jakimś teście dla członków, piszesz na gg i jesteś w klanie, wczoraj rozpadł się klan ETK (ET Killers :roll: ) a dziś lider klanu ETK zakłada już nowy klan (pod zmienionym nickiem by się z niego nie śmiali) serio rozśmiesza mnie to że ci "Klanowicze" nie mają swojego nawzajem GG, (nie mówiąc o xFire) i dziś jeden z nich nie wiedział że jego "klan" się rozpadł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...