Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

na http://www.enemyterritory.pl/ mozna czasem znalezc ogloszenia, ktore sa bezbledne. Po przeczytaniu takowego od razu humor sie polepsza, albo pogarsza. Co do serwerow, to jakos nie lubie grac cmpg, zdecydowanie bardziej wole SW (tutaj nie mam ulubionego serwa) albo poskakac (tutaj rzadzi niepodzielnie exilica.Trickjump 83.243.82.84:27962).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie smiesza klany w ktorych kazdy rekrutuje kogo popadnie

A mnie śmieszą też gracze, którzy są na końcu stawki, których od przodu można zadźgać nożem, a którzy co chwilę piszą 'szukam klanu", potem strzałka do góry, enter i tak kilka razy.

Eh, ET dobra gra. Gdyby nie to, że mi się internet z... to pewnie nadal bym w to grał. I choć już nie w klanie (kiedyś się nawet CL'em było, ech stare dobre czasy ;p), to samemu, na publicach chętnie bym popykał. Świetna gra. No i swego czasu na kilku polskich i czeskich serwerach znany byłem jako "Rambo-medic". Kolesie widząc moje niektóre akcje śmiali się ze mnie i właśnie tak mnie przezywali. Heh. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz go chyba nie ma? :cry: Za to kiedys byl to moim zdaniem najlepszym serwerem a tak btw pozdro dla stalej ekipy tego serka 8). Jesli chodzi o sama gre to chyba wystarczy jak powiem ze gram w ET praktycznie odkiedy wyszlo, a Naprawde rzadko tak dlugo (prawie bez przerw) potrafie meczyc jedna gre :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET trzyma się doskonale, biorąc pod uwagę małe wsparcie ze strony Activision, a także wiek tej gierki. W międzyczasie wyszły gry takie jak BF2 i CS:S, ale żadna z nich nie jest tak dobra jak ET. Gra ktoś w ogóle jeszcze w bfa? :roll:

Szkoda, że ET ma mocno zrąbany silnik (w css mam tyle samo fps co w et...), ale pewnie jest to wina tego, że gierka ta nigdy nie została dokończona. Dzięki temu za to jest darmowa, co na pewno ma duży wpływ na jej popularność.

Co do serwera CDA, to mam miłe wspomnienia. Szkoda, że pod koniec wprowadzono jakieś dziwne mapy i niepotrzebne mody, ale imo był to jeden z lepszych serwerów.

Pozdrawiam ludzi, którzy nadal grają w ET.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w ogóle jeszcze w bfa? :roll:

Tak, ja gram w BF... ale Vietnam... niby to najgorsza część serii, ale muzyka i dżungle jakoś mnie zachęcają do gry

a ET?? Świetna gierka... od kiedy mam neta (wrzesień) bez przerwy w to grałem (chyba nawet ponad 12h dziennie) aż do listopada, kiedy poznałem Lineaga... ale w ET wciąż gram, choć ostatnio coraz rzadziej...

Moja ulubiona klasa: Engineer

Ulubiona mapa: Oasis i Gold Rush (duże pole do popisu dla Inżyniera a GR jest dodatkowo ciekawa i rozbudowana)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yossarian-> hehe, cos wiem o tym Lineage'u :D Co do klasy ulubionej to definitywnie med. Medem mozna robic cuda o ile ma sie sklad dobry (czyt. w miare ograny i taki, ktory wie, ze sold idzie przodem a med na koncu.). Co do map to czy ktos tutaj zna Adlernest_b7©? Mapa niezwykle rzadko spotykana (przynajmniej ja jej nie umiem znalezc...), a jest swietna!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole zwykłego RTCW od ET.Rozgrywka jest w RCTW zdecydowanie bardziej dynamiczna.Świetne jest grzanie na oślep...hehe.A jeśli chodzi o klasy to najczęściej gram zwykłym Soldierem ale najciekawsza według mnie to medic.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem w AA i mi sie nie podoba ze wzgledu na za dlugie rundy co do reszty jest calkiem spoko ale czasami nawet na malej mapce czekac 10-15 min na zakonczenie rundy to cos bardzo denerwujacego.

red91>> Dla mnie medyk jest troche lamerski ze wzgledu na self heal i regeneracje, wole enga/fo duzo ammo czyli duzo sieki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem w AA i mi sie nie podoba ze wzgledu na za dlugie rundy co do reszty jest calkiem spoko ale czasami nawet na malej mapce czekac 10-15 min na zakonczenie rundy to cos bardzo denerwujacego.

Ale te długie rundy mają sens. W ET jak cie zabiją, po kilku sekundach znowu możesz grać, więc twoja śmierć nie miała żadnego sensu. W A'A trzeba się starać, żeby cie nie kropneli, jest jakaś motywacja przynajmniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wole indywidualne respawny niz druzynowe po rundzie wiecej dynamiki w grze a w ET chodzi o to by jak najszybciej dzialac i przede wszystkim byc skoncentrowanym przy tym i myslec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J ET chodzi o to by jak najszybciej dzialac i przede wszystkim byc skoncentrowanym przy tym i myslec.

Hummm.... Szybkie działanie i myslenie rzadko mają cos ze soba wspólnego.

Jak to mawiaja niektórzy ludzie: "Śpiesz sie powoli". Nie mówie, że ET nie jest dobra grą. Spędziłem przy niej naprawdę wiele przyjemnych godzin, ale traktowałem to bardziej jako odskoczne, odreagowywacz stresu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grales w klanie ET, wiec racz wiedziec, ze szybka reakcja i co najwazniejsze koncetracja z odpowiednia ocena sytuacji to podstawa razem z koordynacja z innymi czlonkami w klanie. ET rozni sie duzo w trybie gry i nie wymaga super skilla tylko bardzo dobrego zgrania i myslenia podczas gry, w przeciwienstwie do takich gier jak, np. Quake, UT, CS. Gdzie podstaw sa wlasnie umiejetnosci strzeleckie i tak zwane path walk, czyli sciezki za ktorymi sie chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w WoW -a więc mogę się mylić , ale uważam , że RTCW : ET jest najlepszą grą Multiplayerową .

Zgadzam się w pełni z kolegą maciokrólikiem! Nie ma lepszej gierki multiplayerowej! A WoW niech nam zazdrości medyków, soldatów, fieldów, engów i covert opsów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczajac sie do dyskusji powiem, ze kuubaa ma racje, ze ET jest najlepsze w swojej klasie gier ale co do prymatu Lineage nad WoW to sie nie zgodze. WoW jest bardziej rozbudowany i jest w wiekszym stopniu rpg niz L2, ktore jest po prostu siepanka z elementami rpg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki maly offtop...

Masz racje, L2 jest nastawione, a tak mi sie przynajmniej zdaje, na pvp. Zalezy co kto lubi... BTW w L2 masz jeszcze pozniej zmiany profesji czego w WoWie raczej nie ma... A skoro L2 mnie odciagnelo od ET i nie gralem juz od miesiaca (czasem cos pogram jak serwer lezy...) to znaczy, ze mi odpowiada nawet bardziej niz bardzo :P ET i L2 rulez

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole America's Army. Pewnie wszyscy fani ET krzykną jednym głosem "Na stos", ale mnie naprawde przyjemniej gra się w AA. Zresztą sami spróbujcie :)

Na stos! Ukrzyżować go! :D . Cóż, każdy lubi co innego ;).

Panowie nie porównujcie ET i WoW, gdyż sensu w tym nie ma. ET jest najlepszym multi w FPS, a WoW MMORPG, i tyle ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...