Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

Gość [Fpp]Lexer

Na pierwszych stronach była dyskusja na temat. Kto nie miał kompa poniżej 95-96 to nie poczuł klimatu wolfa. Sorry bardzo ja miałem pierwszy komputer w domu 2000r. I wolf przypadł mi wspaniale do gustu, po mimo tego że na rynku stały takie tytuły jak quake3 arena albo unreal. W tą grę chciałem zagrać od zawsze i przygoda z pogrywaniem czasem w wolfa skończyła się po wyjściu Dooma3. A o clasic doomie już nic nie chcę pisać, bo chyba wszyscy mogą się spodziewać ile przy nim przesiedziałem:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka ostatnich dni w Wolf' a nie grałem, ale to dla tego, że tata był w domu (nie żeby mi zabraniał ale dziwiłby się, co ja w takie starocie gram), a w dodatku kupiłem BF' a 2. Muszę do Wolf' a wrócić!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ET jest najlepszym shooterem online. Jest baaaardzo grywalne, ma wszystkie chyba zalety jakie powinna miec gra online (no poza wyjatkami jak , np. uzycie pojazdow). Niesamowicie wciaga :D. Ma pare bugow ale co z tego skoro i tak grywalnoscia bije wiekszosc gier na glowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ET jest duzo lepsze od CS bo ten drugi jest po prostu moim zdaniem tepy :P ale to moja opinia. Szczerze jezeli chodzi o CS to o wiele wolalem wersje 1.5 bo 1.6 to dla mnie lipa gra sie nudno i beznadziejnie moze wy nie widzicie roznicy ale dla mnie ona jest, albo po prostu przejadl mi sie CS ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w CS nawet nie grałem :) I dobrze mi z tym, ET jak wymiatał, tak wymiata. Trenowałem sobie z ludźmi z klanu ( www.dywizjon.xt.pl ;) )ostatnio trick jumpy, jest do tego specjalna mapka treningowa :D Krótko mówiąc, fizykę w tej grze można czasem niesamowicie oszukać... że o cudownym trickplancie na Oasis nie wspomnę :D Jedna kontrowersyjna rzecz - w najnowszym ET Pro można wysadzić tylnią bramę na Battery... przedtem bez zgrania opsa z engiem (ops się przebiera i otwiera drzwi dla enga) się nie dało oszwabić ( :twisted: ) axis, a teraz... prościzna :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwosc wysadzania tylniego przejscia na seawallu byla juz wczesniej widocznie nie zauwazyles tego. Bodajze juz przy wersjach ET Pro 3.0.0 byla ta mozliwosc. MAp do trenowania TJ jest w brod, najprostsza chyba jest |KoB|Trickjump. Map takich jest bardzo duzo mozecie nawet sprawdzic na www.etmaps.de bo tam jest baardzo duzo mapek.

     

Dla mnie ET jest duzo lepsze od CS bo ten drugi jest po prostu moim zdaniem tepy Razz ale to moja opinia. Szczerze jezeli chodzi o CS to o wiele wolalem wersje 1.5 bo 1.6 to dla mnie lipa gra sie nudn

No ja mam dokladnie takei samo zdanie :D. Duzo bardziej wole ET od CS'a. Ponadto dla mnie 1.6 jest jaksi taki nudny i tepy w przeciwienstwie do 1.5, ktory mimo to ze byl prosty to dawal duza satysfakcje z gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlog mnie ET to najlepsza gra w historii!!! Nie ma lepszej - ET Quake Wars to juz nie bedzie to samo :((((

Ano nie będzie :) Choćby z tego względu, że będzie płatne :P A IMHO to ważna składowa fenomenu ET. No i strzelanie do ufoków... zupełnie nie pasuje mi do nazwy ET o_O Miejmy nadzieję, że ludzie nie odejdą i nadal będzie z kim grać na serwerach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET będzie, dopóki będą gracze, a tych jeszcze przez lata nie zabraknie (w to wierzę). Ale mogliby kiedys wydac cos jak CS:Source. Takie ET np. na enginie Queja 4. Tylko mało map jest, te zrobione przez fanow są słabsze, podstawowe 6 to mapy IDEALNIE wyważone. Jeśli na początku wydawało mi sie, że któreś nie lubię, wystarczyło więcej pograć, żeby polubić. Najwięcej grałem na Fuelu(jakoś tak wyszło) i dlatego to moja ulubiona mapa. Może sam naucze sie mapy robić... Nie, jak ja pralki zaprogramować nie umiem, a z grafiki, to byłem raz w warsztacie grafika (takim prawcziwym - z kwasami, prasami, blachami)... nie, chyba nie... Jak znacie jakieś ciekawe mapki, ale taki ktorych nie ma w dużych map-packach, to krzyczcie. W ogóle, jakie są wasze ulubione mapki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione mapki to tak:

- TC Base, Alleys, SaberPeak, Supply Depot 2, Braundorf_B2, Baserace_b3, Valhalla, Kac_Place, Transmitter, Venice, Oasis, Radar, Goldrush, Sw_Goldrush, Rommel, Base 47, Eagles_b1, Killhouse, Rop_river, no i jeszcze pare mapek do tj'ow i dueli.

Mapy, ktorych nie lubie:

- Fueldump, Caen, Beerrun, Et_headshot(mogliby poprawic ta mapke to by sie lepiej gralo), Mp_beach, Et_beach, Supply depot 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każdy 6 map podstawowych musi lubić :) Na pozostałych mało gram, ale za naprawdę dobrą uważam Venice. Choć potrzeba na nią czasu :) Z podstawowych najmniej lubiłem Battery, przynajmniej do czasu dania możliwości wysadzenia tylnego przejścia :P A tak to lubię Gold Rush, Fuel Dump, Oasis... z Radarem to są raczej podchody - grab'n'run większy niż na Gold Rush :D Bardzo fajną sprawą był Stalingrad, ale za mało tam grałem :sad:

Chciałbym kiedyś pograć na mapach do ET przerobionych z gry Goldeneye 007, ciekawe, jak im to wyszło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każdy 6 map podstawowych musi lubić
Oj mocno sie mylisz. Wiekszosc graczy nie przepada za radarem gdyz gwaltownie na nim spadaja fps'y. Ja osobiscie nie znosze Fuela bo jest nudny moim zdaniem i dopiero cos ciekawego zaczyna sie dziac jak gra sie w Axis i broni sie juz bezposrednio Fuel'a. Wtedy jeszcze jakos ujdzie. Za battery nie przepadam, ale nie, nie lubie jej. Nie jest tak nudna jak Fuel xP. Reszta moze byc tylko zwykly Gold mi sie przejadl, sw jest fajniejszy. Osobiscie polecam grac na mapkach niestandardowych bo jest ich duzo i, niektore sa swietne, szkoda tylko, ze tak malo servow na trybie SW maja jakies malo znane mapki ;/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił mnie temat: "Komentarze: RTCW:Enemy Territory"... Przecież tu nie ma czego komentować. Lepiej ten czas poświęcić na granie w ET :D . Dla mnie to najlepszy FPS w historii. Chociaż przyznaję, nie grałem w CS. Ale jak po jakimś czasie grania w ET, ściągnąłem na prośbę kolegi Unreal Tournament2k4, poczułem, że ta rzeźnia jest w porównaniu z ET śmiertelnie nudna. Wyinstalowałem i włączyłem ET :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja zacząłem grać w ET dopiero na serio od dzisiaj. Sciągneło mi przez Xfire i gram. Niesamowita giera, takich emocji niema nawet (z tych gier co mam) MOHAA i UT2004. Na razie moim jedynym osiągnięciem jest zdobycie jednej "gwiazdki" do Battle Sense. tak w sumie, nie za bardzo wiem czemu, byłem akurat w takim domku (chyba mapa Siwa Oasis , ale nie jestem pewny) i przez głośniki słychać zbliżające się bombardowanie więc przeczekałem je nie dając się zabić.

Ale, ja chciałem suię zapytać szanownych zaawansowanych graczy w ET, jak grać ?? Na razie mam mod ETpro. Coś trzeba robić dalej ?? Jestem totalny noob.

I jeszcze jedna sprawa: znacie jakieś fajne, cool, serwery??, raczej polskie chociaż Polaków można spotkać na obcojęzycznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś trzeba robić dalej ?? Jestem totalny noob.

I jeszcze jedna sprawa: znacie jakieś fajne, cool, serwery??, raczej polskie chociaż Polaków można spotkać na obcojęzycznych.

Cool serwery mają to do siebie, że szybko zdobywają graczy i szybko padają :P Lepiej poszukać za pomocą programu All-Seeing Eye średnio "zaludnionego" serwera i sprawdzić, czy nam tam będzie pasować. Złotej recepty nie ma.

Poza tym pościągaj sobie dodatkowe mapy: Caen, Venice, Stalingrad... często przy wejściu na jakiś serw mapa zacznie się ściągać, co może trwać bardzo długo i zniechęcić do gry ;/ Lepiej pościągać osobno, np. z www.etmaps.de . Dalej to poczytaj sobie poradniki na www.enemyterritory.pl ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja normalnie sie zakochalem w tej grze jest tylko jeden mankament ze w czasie gry wyskakuje mi takie cos CONNECTED INTERRUPTED czy cos takiego i musze wyjsc z gry nie wiem czemu sie tak dzieje ?? Jesli ktos wie jak to rozwiazac prosze o napisanie :) POZDRAWIAM i z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pościągaj sobie dodatkowe mapy: Caen, Venice, Stalingrad... często przy wejściu na jakiś serw mapa zacznie się ściągać, co może trwać bardzo długo i zniechęcić do gry ;/ Lepiej pościągać osobno, np. z www.etmaps.de . Dalej to poczytaj sobie poradniki na www.enemyterritory.pl

Na tej zagranicznej stronie co podałeś jest od groma mapek i nie wiem które mam pościągać. Mogłbyś mi wymienić te, które najbardziej się opłaca zassać ?? :wink:

PS. Szukam klanu. Posiadam mikrofon (TS-a nie umiem skofnigurować ale mam nadzieję, że mi ktoś pomoże), jestem gotów na duelka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...