Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

u mnie byłaby identyczna sytuacja, gdyby...nie była jeszcze gorsza. -13/+1 :( - i nagle trudno znaleźć gościa, która zagra na 3,5 gwiazdki,to jakiś dramat.Zmniejszyłem drastycznie udział treningu kondycyjnego - może w przyszłym tygodniu będzie jakaś porządna zwyżka, bo przeciwnik będzie już znacznie lepszy niż "półbot" czekający na mnie w niedzielę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef mi mówił, że ma ruszyć od 20-tego. Pewnie wcześniej ogłosi grupy.

Hmm...ale z tego co jest napisane w temacie o pucharze to na razie zgłosiło się do pucharu tylko 12 osób (ze mną trzynaście) A nie pamiętam ile ma być ale chyba 16....Chyba że stefan trzyma jakieś zgłoszenia bez wpisywania na liste (tak jak moje)

Dawno nikogo nie kupowałem więc mam pytanie. Ile, mniej więcej, musze uzbierać na jakiegoś przyzwoitego bocznego obrońce (20-25 lat)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy przyzwoity?

solidzi chodzą od 200 do 800k

znakomici bańka do dwóch

fantastyczni 2.5 - 3.5 mln

olśniewający koło 5 mln

wszystko zależy od wieku, poziomu skilla, boków i TSI. Np. możesz kupić solida z TSI = 700, który jest tuż po skoku za 200k, ale solid z TSI 2000, tuż przed skokiem, bokami i dobrymi SF będzie kosztował 800. Natomiast "goły" znak z TSI = 1200 kosztuje koło bańki. Ja w zeszłym sezonie kupiłem znaka za 1.7 mln, który po jednym treningu awansował na fantastyka i jego cena wzrosła do 3 mln.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie o to mi chodziło...Będe sobie zbierał na fantastycznego albo na zakomitego...Może na solidnego młodzika, ale chyba raczej nie. Troche mi brakuje kasy (nawet dużo, niedawno pierwszy raz od początku gry byłem na minusie :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uch, troszkę mnie nie było tutaj, to opiszę wszystko ze szczegółami :>

Zerniki 2 - 4 Warsaw

0 - 1 Agop Cantürk 21'

0 - 2 Fernando López Obregón 24'

1 - 2 Gianfranco Tidona 33'

2 - 2 Raymon Bloem 58'

2 - 3 Federico Guerreschi 67'

2 - 4 Fernando López Obregón 74'

1 ostrzeżenie Agop Cantürk 53'

Kontuzjowany Juha Nordgren 39'

-Sezon zacząłem od pokonania w pucharze bardzo ciekawego rywala trenującego pomoc, jednak doświadczenie przeważyło, niestety straciłem Nordgrena, który leczy się do dziś...

SKB 0 - 4 Warsaw

0 - 1 Per Eriksson 32'

0 - 2 Per Eriksson 74'

0 - 3 Fernando López Obregón 87'

0 - 4 Fernando López Obregón 88'

1 ostrzeżenie Pedro López de Madrid 37'

Pauzuje w następnym meczu Filip Durnez 82'

1 ostrzeżenie Adrián Pérez 85'

Kontuzjowany Tadeusz Regulski 26'

Kontuzjowany Federico Guerreschi 83'

Lekko kontuzjowany Aldo Occhipinti 86'

Kontuzjowany Fernando López Obregón 89'

-... Następnie w lidze odprawiłem z kwitkiem rywala na wyjeździe, co zostało ogłoszone na forum ligowym niespodzianką kolejki, w rzeźnickim meczu w ulewnym deszczu zdrowie stracili zmiennik Nordgrena i mój bramkostrzelny def napastnik, po strzeleniu dwóch bramek w minutę. Potem rywal twierdził, że zagrał na 30%, ale patrząc na jego dzisiejsze 0:5 nie sądzę by jakoś specjalnie się osłabił...

Warsaw 3 - 5 Dąbroczanka

0 - 1 Félix Silva 13'

0 - 2 Meir Lapid 22'

0 - 3 Leif Eriksson 25'

1 - 3 Thomas Ericsson 28'

2 - 3 Américo Montinho 34'

3 - 3 Bogdan Cylkowski 47'

3 - 4 Otto Närhi 75'

3 - 5 Erwin Kotyński 87'

Kontuzjowany Américo Montinho 59'

-... Potem przyszedł czas na niezwykle dramatyczny mecz w pucharze, gdzie zmierzyłem się z silniejszym równoligowcem, niestety straciłem zmiennika zmiennika (!!!) Nordgrena i w końcówce również dwa gole przesądzające o moim odpadnięciu z pucharu, ale wstydu nie przyniosłem...

Warsaw 2 - 0 Dynamo

1 - 0 Fernando López Obregón 36'

2 - 0 Agop Cantürk 84'

1 ostrzeżenie Adrián Pérez 9'

1 ostrzeżenie Pellegrino Bilotta 79'

Lekko kontuzjowany Per Eriksson 81'

-... No i nadszedł dzień dzisiejszy. Za kontuzjowanego Nordgrena, jego zmiennika i zmiennika jego zmiennika -_- musiał zagrać trener, dodatkowo kiepsko też stałem z formą i generalnie mam dużo gorszy skład niż rywal. W typerze ligowym rywale obstawiali w kolejności "batowej" 0:2, 0:3, 0:3, 1:4, 1:5. :laugh: I jakby nie patrzeć, sam się modliłem o najniższy wymiar kary. Jak się jednak okazało, mecz był dość jednostronnym widowiskiem, które zakończyło się zasłużoną wygraną moich chłopaków i w ten sposób sprawiłem niespodziankę kolejki i poprawiłem sobie humor o 100%!

A i jeszcze słowo o juniorkach. Niestety zapomniałem o ustawieniu składu na ligę, co skończyło się eksperymentalnymi pozycjami, a Fabiszewski zagrał na skrzydle. Zagrał na 6*. Solid obrona, zadek podania, zadek/przeciętne skrzydło, przeciętne rozegranie. Czuję ten hajs!!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalafior 2 - 1 GKS

Wymęczone zwycięstwo na własnym terenie. HT przyznał mi 5 akcji, z czego wykorzystałem jedną. Przeciwnik dostał dwie, a jedną wykorzystał. (_!_) uratował mi mój SP, który właśnie wrócił po kontuzji i walnął bramę z SF w '81 minucie, zaliczając tym samym trzydziestą bramkę w karierze i zostając samodzielnym królem strzelców drużyny. Martwi mnie natomiast forma strzelecka moich napadziorów. To już drugi sezon, gdzie tylko plączą się po boisku, a bramki strzelają obrońcy. No i te niewykorzystane sytuacje - 20% skuteczności, to jednak zbyt mało jeśli chce się myśleć o utrzymaniu w lidze. Spora przewaga w pomocy, dobra defensywa, a do bramki przeciwnika nie mogą trafić. Może im zafunduję korektę wzroku? Najlepiej widelcem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-tyle osób zgłosiło się do pucharu i na dzień dzisiejszy tylu bierze w nim udział. Ruszamy tj. Pezet wspomniał 20.1. W dniach 16-17 powinien pojawić się terminarz. Znajdziecie go w temacie o pucharze. Jakby ktoś chciał się jeszcze zgłosić to nie widzę przeszkód. Obecnie system będzie polegał na zapełnieniu luk botami, więc zamiast nich może ktoś grać. Osoby biorące jeszcze udział w PP proszone są o powiadomienie mnie, coby ich mecz w PP nie zbiegł się ze startem FA CUP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witches 5 - 0 Sportowy

Planowany spacerek na PICu. Po dwóch kolejkach wysunąłem się na prowadzenie, z dwoma punktami przewagi nad dwoma niezbyt groźnymi rywalami, trzema nad groźnym, który niespodziewanie w poprzedniej kolejce przerżnął 5:0 mimo lepszej obrony i ataku, z tylko troszkę słabszą pomocą i pięcioma nad zdaje się najsilniejszym, który w zeszłym tygodniu nieznacznie przegrał u siebie ze mną, a dziś prowadząc 2:0 na wyjeździe padł ofiarą bronienia rezultatu, ostatecznie remisując 2:2 z dotychczasowym liderem... fajnie :)

Licznik zwycięstw z rzędu ciągle tyka :) aktualnie 22 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieruń 2 - 3 Poraj

0 - 1 Borys Wróż 2'

0 - 2 Edmund Lidak 6'

1 - 2 Antoni Jemioł 29'

1 - 3 Andrzej Rączy 71'

2 - 3 Ricardo de Luaces 84'

[]Carlo Sciuto 5'

[]Ricardo de Luaces 10'

José Maria Lindoro 87'

Troche wymęczona wygrana na wyjeździe u teoretycznie najmocniejszego przeciwnika. Wynik troche mnie dziwi, szczególnie po tych 2 bramkach na początku myślałem że będzie łatwo. Moi piłakarze postanowili mnie jednak negatywnie zaskoczyć i troche dali przeciwnikowi pograć (i postrzelać). Nieplanowany spadek na 2 miejsce z powodu gorszego bilansu bramek troche martwi, ale następny mecz gram z totalnym słabiakiem więc odrobię.

PS-patrze tak sobie na następne mecze i widze że pierwszy raz od początku gry mam oczekiwania fanów "bułka z masłem" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚMIARDOWO 6 - 2 WKSHP

Druga porażka w lidze, ale nic dziwnego, bo podejmował mnie lider. W związku z tym spadłem na miejsce przedostatnie (niżej jest tylko ekipa grająca formacją 0-0-0), co absolutnie nie psuje mi humoru, wszak "każdy dzień w tej lidze to cud" i zdobycie jakiegokolwiek punktu będzie niespodzianką.

Za to juniorki mi się ostatnio trafiające zacne, więc je trenuję ile wlezie, a potem się rozkmini, które sprzedać, a które wesprą seniorów w IX lidze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vault-Tec Enklava - Białystok FC 2 - 4

Odpadłem z PP po zaciętej grze z Białystok FC (II.3). Jestem strasznie niepocieszony bo gra trzymała mnie do 81' minuty w niepewności, bo wygrywałem 2-1, a wtedy przyszedł gol na wyrównanie a w ostatnich 4 minutach wpadły zwycięskie gole. W sumie nie mogłem oczekiwać wygranej z drugoligowcem ;) ale przynajmniej mój zespół pokazał godną grę i co najciekawsze po niedawnej rozbudowanie stadionu udało mi się już zapełnić wszystkie miejsca

Warunki atmosferyczne były odpowiednie dla gry w piłkę i Krypta 101 zapełnił się 32950 kibicami.

zarobiłem w ten sposób 800k zł i znów jestem na 'plusie' z kasą.

Teraz można się zająć FA Cupem ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraj-WKSHP

1 - 0 Mike Semrau 15'

2 - 0 Carlo Sciuto 22'

2 - 1 Felisberto Matos 32'

3 - 1 Andrzej Rączy 38'

4 - 1 Yavor Petrunov 48'

5 - 1 Andrzej Rączy 59'

6 - 1 Mike Semrau 73'

7 - 1 Edmund Lidak 74'

Günther Pestel 21'

Günther Pestel 31'

No co tu dużo mówić, gracze Polipa dostali po kuprach. Ich trener jest żądny zemsty i rewanżu (:P) ale chyba zapomniał że za tydzień rusza FA cup i na meczyk troche poczeka (no chyba że się spotkamy w samym pucharze...) Co do meczu zawodnicy zagrali zgdonie z oczekiwaniem, tylko troche wkurza że nowy nabytek dostał czerwoną kartke i nie wiadomo nadal jak gra...no cóż, trza czekać do niedzieli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żądny rewanżu bym był, gdybym nie znał swojego teamu. :) A głównie chodzi mi o trening, bo - uwaga! - dziś po raz pierwszy nie zagrałem meczu tym samym składem, co zawsze! Budżet mi się nieco podreperował (choć nadal jest to jakieś pół bańki na minusie), więc zakupiłem sobie trzech 20-latków z solid podaniami, u których będę trenował rozgrywanie, bo ponoć tak się robi. :P

Co do FA Cup, tym razem prosiłbym o jakąś łatwiejszą grupę, cobym chociaż historyczny jeden punkt zdobył czy coś. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik mnie zaczął straszyć jakimiś Figo i Miccolim w składzie, no to ja sobie ściągnąłem Gomesa.

10. Quintino Gomes (142929472)

Brasil lat 27, dni 6

Stan formy zadowalający, stan kondycji solidny

Jest przyjemny, z charakterem i uczciwy

Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca przeciętny.

Wskaźnik TSI: 42 830

Pensja: 83 560 zł/tydzień

Rozgrywanie: 14/20 nadprzyrodzony

Skrzydłowy: 4/20 słaby

Podania: 7/20 solidny

-Kosztował tylko 10.198.000 więc go zbidowałem wobec przeciętnej formy Erikssona. Tego drugiego wypróbujemy niedługo na pozycji off defa (zadek w defie, olśniewające rozegranie) bo po głowie mi chodzi taktyka bliska norwegii. Jedyne co mi się w nowym nabytku nie podoba to pensja - kłóci się z moimi założeniami taniego teamu, no ale nadal jestem najtańszym zespołem ligi ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarz wrzucony. Oczywiście znajduję się on w temacie pucharowym [LINK] . Ruszamy tj. umawialiśmy się: w środę 27.1. Tam gdzie jest wolne, osoby mogą grać z kim chcą. Niestety jest nas 14, a nie jak zakładaliśmy 16, więc są 2 miejsca puste. Powodzenia.

Ps. Grupy wybierane na zasadzie dzisiejszego rankingu HT.

Edited:

Przesuwamy puchar o tydzień, bo niestety nie wszyscy byli cierpliwi na tyle, by wstrzymać się ustaleniem spara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na szybko wylosowałem Greczynów do spara. A ktoś tu narzekał, że pula nie działa...

Jeszcze jedna sprawa związana z PFA: ponieważ grupy mają różną liczbę drużyn zastanawiamy się nad dwoma rozwiązaniami.

1/ drużyny z trzecich miejsc grają między sobą a te dwie z czwartych walczą o zaszczytne przedostatnie miejsce

2/ najpierw rozgrywany jest baraż między dwoma najsłabszymi drużynami z miejsc trzecich a "czwórkami". Zwycięzcy tych baraży dołączają do dwóch najlepszych "trójek" i i grają o miejsca 9-12, a przegrani o miejsca 13-14.

To drugie rozwiązanie miałoby zapobiec ewentualnym głosom, że jakby ktoś trafił do grupy trzyosobowej, to byłby wyżej. Po prostu taka dodatkowa szansa wykazania wartości swojej drużyny. Przy zastosowaniu tego rozwiązania drużynom w grupach czteroosobowych odejmowałoby się punkty i bramki zdobyte w meczach z ostatnią drużyną, żeby bilans był porównywalny.

Do fazy pucharowej mamy trochę czasu, więc zwracamy się do uczestników pucharu o wyrażenie swojej opinii. Powiedzcie jaką formułę wolicie? My się dostosujemy, Wy będziecie mieć złudne poczucie, że macie wpływ na rozgrywki.

Podpisano: Lato & Kręcina mateusz(stefan) & Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś "złudne poczucie" bo jeszcze byśmy pomyśleli że coś od nas zależy...:P Ja tam jestem za pomysłem numer 2 bo inne rozwiązanie byłoby faktycznie ciut niesprawiedliwe...

Tak patrze na terminarz i wychodzi że mam 2 tygodnie wolnego jeszcze...:P Normalnie to bym się cieszył, ale chciałbym zacząć grę jak najszybciej....No ale cóż, troche słabo obrodziło graczami w tym roku...

Ale ogólnie nie mam na co narzekać, 2 miejsce powinno być moje...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zrobiło mi się tłoczno w zespole, więc jeden z grajków idzie na TL:

Jerry Thurau (236397484)

lat 22, dni 77, następne urodziny: 20.02.2010

Stan formy kiepski, stan kondycji znakomity

Jest sympatyczny, zrównoważony i nieuczciwy

Poziom doświadczenia fatalny, przywódca kiepski.

Wskaźnik TSI:

2 190

Pensja:

4 560 zł/tydzień wliczając 20% premii

Kartki:

0

Kontuzje:

zdrowy

Bramkarz: fatalny

Defensywa: przeciętny

Rozgrywanie: fantastyczny

Skrzydłowy: nędzny

Podania: słaby

Skuteczność: kiepski

St.fragmenty: słaby

cena wywoławcza: 800k

Jakby ktoś był zainteresowany, to zapraszam do licytacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mamo!, ale mam grupę :)

Ja też jestem za drugim rozwiązaniem. Powód prosty-mógłbym zagrać o jeden mecz więcej w pucharze FA i być może choć jeden mecz wygrać :) Poza tym przy mojej mizernej klasie nie chciałbym nikomu zabierać miejsca w fazie pucharowej.

No i przepraszam za umówienie sparingu :wallbash: W przyszłości będę się miał na baczności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraj-Szczecin 5-0

1 - 0 Borys Wróż 13'

2 - 0 B?rge Langballe 28'

3 - 0 B?rge Langballe 52'

4 - 0 Sokratis Gaganis 74'

5 - 0 Edmund Lidak 84'

[]Carlo Sciuto 18'

[]Andro Mujagić 60'

[]Heitor Arbo 75'

Kolejne, już trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo, które tym razem nie było ani przez chwile zagrożone...Dzięki kompletowi widzów udało mi się wydźwignąć z prawie pół milionowego dołka finansowego :) No i wróciłem na pierwsze miejsce w lidze, choć to było do przewidzenia. Troche za to martwi średni występ nowego obrońcy, mam nadzieje że jeszcze pokaże na co go stać. Teraz moi kopacze już nie mogą doczekać się wyjazdu do Hejahowa na rewanż z Polipem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chievo 1 - 7 Witches

Zaskakująco wysokie PICowe zwycięstwo z wiceliderem. Po dwupoziomowym skoku formy, wreszcie obudził się 29-letni napadzior, którym przed sezonem załatałem dziurę w ataku. W dwóch pierwszych meczach nawet nie wpisał się do protokołu, a tu dzisiaj Hattriczek :)

Tak czy inaczej po ostatnim kolosalnym spadku formy i +4/-4 w tym tygodniu, nadal wygląda ona zatrważająco słabo

Za tydzień mecz, który w przypadku mojego zwycięstwa praktycznie rozstrzygnie już sprawę awansu, a potem całe 6 tygodni PICowania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WKSHP 6 - 0 Allianz

Hoho, szał w majtkach i pierogi na sprężynie, czyli pierwsze (historyczne!) zwycięstwo Polipów w VIII lidze - i to jakże okazałe! Rywal nie postawił trudnych warunków, w dodatku od 42 minuty grałem w 10, bowiem obrońca postanowił popajacować i przypłacił to czerwoną kartką, ale i tak udało się strzelić zdumiewająco wiele bramek, a to wszystko przy świetnym posiadaniu (70 i 68%). W lidze wspiąłem aż na 5. miejsce, ale za tydzień czeka mnie wizyta nowego lidera, więc znowu powitam doły tabeli, ale ostatecznie i tak o wszystkim będzie decydował bilans bramkowy słabszych ekip. Tym nie mniej moje szanse na utrzymanie jakby wzrosły.

Co do FA Cup, to właściwie obie opcje mi pasują, bo i tak mam zamiar wyjść z pierwszego miejsca, po czym zrobić rozpierduchę i całą tę imprezę zwyczajnie wygrać, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xeons 3 - 4 Kalafior

Jakże ważne zwycięstwo na wyjeździe. Radość psuje tylko czerwona kartka rozgrywającego. Dobrze chociaż, że dostał ją w samej końcówce meczu i rywal nie zdążył wyrównać. Sytuacja w lidze powoli się krystalizuje: cztery drużyny będą się tłukły o awans, cztery o otrzymanie. Oczywiście Kalafiory zaliczają się do drugiej grupy, więc każdy punkcik jest na wagę złota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozen 5 - 0 Chorzelów

Trzecie zwycięstwo z rzędu, bilans bramkowy 11:1. Za tydzień jadę na wyjazd do wicelidera, ale musiałoby się niebo zawalić, bym przegrał. Forsa na koncie się zbiera, ale ze stadionu kokosów nie ma, bo rywale słabi więc kibice nie zapełniają stadionu. Może na koniec będzie komplet 42 punktów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thurau poszedł za 1.2 mln, czyli tyle ile się spodziewałem. Zrobił miejsce dla młodych. Już dziś mam zamiar na jego miejsce wstawić obiecującego skrzydłowego/WB, któremu koniecznie trzeba podnieść rozgrywanie. Za tydzień zaś powinien zadebiutować Skubik, który właśnie w tym dniu skończy 17 lat i będzie promowany. Jest już zad + 5 treningów w rozgrywaniu, więc powinien po pierwszym seniorskim meczu skoczyć na solida. Wtedy powinno trochę kasy wpaść, szczególnie że ma jeszcze dwa zad boki. A, właśnie... uprasza się tebegowe Gronostaje o niekopanie tego grajka po kostkach w najbliższym meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...