Jump to content

Bezi85

Forumowicze
 • Posts

  64
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Bezi85

 • Rank
  Ork
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

2,101 profile views
 1. Wie ktoś jakie ID w Gibbed's ME3 Save Editor Modyfikacji do Gry Mass Effect 3 mają Kelly Chambers i Diana Allers ? Szukałem w całym internecie i nie wiem. Chodzi mi o zmianę Romansu Kelly Chambers i Diany Allers żeby można było, jeśli chodzi o Kelly Chambers to ona mówi co słychać (ang. What's up),a Dianę to źle potoczyłem rozmowę a przecież nie będę się cofał o 10h. gry do tyłu.
 2. Sorry że tak późno bo teraz zauważyłem, a wracając do tematu mam najniższy poziom. Nadal tego nie rozwiązałem. Czy jest jakaś modyfikacja/trainer która sprawia że można dokonywać więcej ruchów transferowych ? Jeśli ktoś zna, niech ktoś poleci, góry dziękuje.
 3. Gram w Mass Effect 3 jako Komandor Shepard Mężczyzna i chciałbym mieć Romans ze Specjalistką Traynor. Stąd pytanie jak zrobić by się dało? Wiem oficjalnie że się nie da. Widziałem na YouTube że się da. Więc jak ? Przeczesałem cały Internet i na YouTube widziałem filmik w tytule było Male Shepard Traynor Romance Mod WIP (Shower Scene) Co by o znaczało że to ModWIP. Ale to jest tylko na YouTube. Szukałem i nie ma. Stąd pytanie czy istnieje coś takiego czy to tylko wymysł twórcy filmiku. Przydałby się link do Modyfikacji z góry dziękuje, albo porada. A może sobie odpuścić? Nie zamierzam grać Shepardem Kobietą więc to odpada.
 4. Otóż kupiłem na Origin Mass Effect 3. Zaciekawiło mnie bo ma i dodatki piszę tak w szczegółach gry. Jestem ciekaw czy są darmowe chodzi mi o Wersje Rozszerzoną. Gdy wciskam Pobierz jest napisane że czy zezwalam na to i Zapłać teraz, o co tu chodzi zapłać przecież miało być darmowe. Nie mam zamiaru wydawać sporo kasy na grę bo po co raz zapłaciłem to wystarczy, może nie kosztowało mnie drogo tylko 34 zł, ale nie zamierzam więcej płacić. Stąd pytanie czy tę DLC są darmowe? Czy trzeba płacić? Gdzieś wyczytałem że tę dodatki DLC były darmowe ale do 12 Kwietnia 2014. Czy gdy gram w grę to mogę instalować DLC i nie zaczynać od nowa, czy muszę zacząć grać od nowa ? Proszę o odpowiedź. Temat rozwiązany do zamknięcia. Znalazłem w Internecie na stronie EA Help artykuł o tym że jest za darmo dodatek Wersja Rozszerzona
 5. Ile jest Cieniostworów w Gothic II bez NK ? Dostałem zadanie od Buster'a o Rogach Cieniostworów. Jako że tej umiejętności nauczyłem się w 1 Rozdziale a mam 4 rozdział. Buster otrzymał ode mnie 17 rogów. A moje pytanie ile ich jest w Dwójce bez Nocy Kruka. W żadnym poradniku nie pisze ile ich jest może ktoś z was wie.
 6. Dlaczego jak w wchodzę na stronę Football Manager Story to jest napisane że np. Verratti kosztuje 25mln ? a gdy chce kupić to PSG chcę 80 mln również też jest tak z Dybałą, Marquinhos'em. Przypomnę że mam wersje 15.3.2. a w FM Story jest napisane np. 25 mln ? (in patch 15.3). Co to za Patch czy ja mogę mieć ten Patch? I jaka to wersja. Natomiast w Centrum Fm'a napisane jest że Piłkarz w wersje 15.1.3. O co biega z tymi wersjami mógł by mi ktoś wyjaśnić. Zapomniałbym mam FM'a (Football Managera) 15. Gra oryginał jeśli o to chodzi. Głupio nazwałem. Mam pytanie czy da się zmienić tytuł tematu.
 7. Temat rozwiązany do zamknięcia. Ściągnąłem plik No Work Permits i zacząłem grać od nowa.
 8. Otóż gdy gram w FM 2015 Juventus'em nie mogę sprowadzić 2 piłkarzy spoza UE i czy jest jakiś patch lub plik albo w Edytorze żeby tego nie było. Cytuje ,,W składzie może znajdować się nie więcej niż 2 piłkarzy spoza UE sprowadzonych z zagranicy w jednym sezonie.(Obecnie 2)". Mogę sprowadzić tylko piłkarzy z UE. Co jest bardzo ale to bardzo uciążliwe i frustrujące. Chciałbym kupić jakiegoś Argentyńczyka lub Brazylijczyka. Czy muszę grę zacząć od nowa. Sprawdziłem w FM 2014 i tak nie było mogłem do woli kupować piłkarz spoza UE.
 9. Tak jak w tytule zacząłem grać na poziomie Średnim związku z tym pytanie czy aby nie za trudno będzie się nim grało. Grę przeszedłem 2 na łatwym, stwierdziłem że to jest za łatwy poziom, więc stwierdziłem że lepiej wyższym zagrać. Jak uważacie dobrze zrobiłem czy źle? Czy gra będzie za trudna?
 10. Niebieskim kółkiem zaznaczyłem to ile propozycji transferowych mogę dokonać chciałbym więcej opcji transferowych niż 3 ale mogę tylko 3. Sezon drugi się zaczął czyli 2007/2008 .Przed Superpucharem kraju.Czy da się zrobić ale jak. Drugie pytanie jest takie gdzie mogę sprawdzić wersje gry sprawdzałem readme nie ma w menu gry też nie ma w Ccleanerze/Revo Uninstaller. A czy da się przenieść do klubu piłkarza który jest tylko w reprezentacji np. Luka Modrić.
 11. Czy da się w Trybie Menedżerskim w karierze menadżerskiej dokonywać transferów bez limitu zakupowego, z klubu lub do klubu. Mogę dokonywać tylko 3 a chciałbym więcej albo z dużym limitem transferu, z budżetem nie mam kłopotu jest duży tylko nie mogę dokonywać z więcej niż 3 transferami. Może być limit np. z 20 ruchami transferowymi i tak bym wszystkich nie wykonał. Zapomniałbym jeszcze nie wiem jaką mam wersje gry sprawdzałem w readme,w menu również w Ccleaner'ze, Revo Uninstaller, w Panelu Sterowania. Dodałem też zrzuty ekranu/Screenshoty na czerwono zaznaczyłem kółkiem o tym co mówiłem już i mi chodzi żeby zmienić.
 12. Jak można sprawdzić wersje gry FIFA 07 bo sprawdzałem readme i w exe. a nawet w Ccleanerze i nie pisze.
 13. Zacząłem grać w FIFIE 07 Arsenal'em jednak okazuje się że w kadrze na rozgrywki ligowe jest 5 rezerwowych zamiast 7 więc postanowiłem pobrać legalnie Creation Masters 07 a gdy zmieniłem z 5 na 7 w Anglii. To nagle nie mogę wczytać save z Arsenalu do pulpitu a gdy chce zagrać mecz nie ma składu. Wie ktoś jak w FIFIE 07 zrobić żeby w Angielskiej lidze było 7 rezerwowych z góry dzięki.
 14. Temat rozwiązany do zamknięcia. Wybrałem Lorda Renwicka bo po słowach Liuven wskażuje że to on współpracuje z Królem Rhobarem III.
 15. Jak w tytule. Lord Renwick współpracuje z Królem Rhobarem III czy Hertan. Dawno grałem więc nie pamiętam. Bo chciałbym wybrać w tym zadaniu po stronie Króla Myrtany. A może nikt. Proszę o odpowiedź.
×
×
 • Create New...