Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jak by można było kupować w dolcach to nikt przy zdrowych zmysłach nie płacił by w euro.I nie radze kombinować.Można dostać bana i po zabawie.Chociaż nie wiem jak steam sie odnosi do kluczy zakupionych przez strony sprzedające typowo klucze do gier(keye.pl,gamecodes itp.)

Orientuje się ktoś jak jest z kluczami z tych serwisów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam kolege, który mieszka obok obwodu Kalingardzkiego i ma ceny w rublach (ma net rosyjski bo tańszy i lepszy podobno) :laugh: Kupuje głównie u niego bo lepiej dać 44 zł za nowego Deus Ex'a niż 25?... (to był przykład ja nie kupiłem akurat Deus ale cenę zapamiętałem ogólnie jest dużo taniej, z tym że wychodzi 10 rubli = 1.8 bo bierze 0.3 prowizji nie ma bata a 0.5 pobiera PayPal, Mokey baks (czy coś takieg) i jeszcze paypal żeby steam się nie przyczepił.

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do banowania kluczy z rosyjskiego rynku - jeżeli kupuje się u sprawdzonego sprzedawcy aktywując go na rosyjskim vpn, to wówczas nie ma żadnych problemów. Mam kilka takich gier od długiego czasu i wszystkie ładnie śmigają.

Co do kupowania w dolcach czy rublach. Możesz napisać do supportu z prośbą o zniesienie blokady regionalnej na konto. Jednak jest jedno ale.. Musisz mieć konto bankowe w USA lub Rosji by kupować, ale jeżeli przypadkowo je masz to możesz kupować za $ będąc w Europie jak ja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firestone: Ja moze bede brac gify nie klucz u kolegi z obowodu kalingtadzkiego. Nie wiem czy sa wolne miejsca bo pisze z fona a mam go na steam. Wyszloby 19-20 zl za 4 pack a 24 za zwykle (pojedynczo) 4 pack pl kosztuje 25 wiec sie opyla. Na kompie bede za 1h i ci odp na 100% jak to wyglada. Bys bral?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się o HS na forum CDP (albo raczej luźno sformułowałem pytanie). Podobno ma się zacząć 19 grudnia i trwać do 2 stycznia. DO tego czasu mamy Daily Deal z losowaniami.

W tamtym roku terminy był takie: 20 grudnia - 2 stycznia.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja jestem chętny na tego czteropaka DD. Mam kod do PSC na 8 zł, jeśli coś będzie brakowało to resztę dośle przelewem z mbanku. Uderzać na priv.

Jak ktoś nie używa PSC, to mu to 8 zł się mało przyda, więc może nie wiem, sam "rozpocznij"? Bo widzę ze strony kola701 mało inicjatywy wychodzi... Sam z roboty niewiele mogę., więc czekam na priv!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...