Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Uwagi do moderatorów II

Polecane posty

Tak jak w pierwszej odsłonie - możecie tutaj składać skargi, zażalenia i uwagi co do kadry moderatorskiej. :)

Prosiłbym jednak o UNIKANIE sztandarowego pytania, jakim jest:

"Jak mogę zostać moderatorem?" :) Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja, bo moje ostatnie pytanie nie zostało chyba dostrzeżone pośród wszelkiej maści kolorków. Otóż - w moim profilu widnieje e-mail polipolipolik@op.pl , a faktycznie taką skrzynkę mailową założyłem tylko po to, aby móc się na Forum zalogować, ponieważ pisało, że mój prawdziwy adres, czyli polipolik@op.pl ma już ktoś inny, w co szczerze wątpię. Czy jakimś sposobem mogę sobie ustawić adres z jednym 'poli', bo to jest mój jedyny adres, a na tamten drugi po prostu nic nie przyjdzie? o_O

Załatwione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i ja też w tej samej sprawie co POLIPOLIK, również stworzyłem e-mail tylko po to, aby móc się zarejestrować na tym forum, bo mój e-mail był już zajęty (i to pewnie przez kogoś bliższego z mojej okolicy), a mianowicie chciałbym aby mój e-mail został zmieniony na 666oneway@op.pl Czy jest taka możliwość?

Taki e-mail jest używany przez inną osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Nie, ale czerwony kolor raczej akceptowany nie jest, było już z tego powodu jedno duże zamieszanie (niko14), więc nie radzę zmieniać koloru na czerwony.

A ja mam pytanko: Why? Czemu kilka moich ostatnich postów zostało skasowanych? Bez argumentacji? M.in, w topicu o filmach....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo kolorem czerwonym raczej pisac mozna, ale tak samo jak np. sprawdzianow nie pisze sie czerwonym pisakiem, tak postow raczej nie powinno sie pisac takim kolorem. Inni moderatorzy raczej go nie uzywaja, ale ja uzywam go zawsze do dopisywania sie do cudzych wypowiedzi. Wiekszosc modow ma wybrany kolor, ktorym to robi, akurat w moim przypadku jest to czerwien :). Lepiej wiec go nie uzywac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie jedno małe pytanko . Choć raczej tym powinien się administrator zająć .

Dlaczego nie wprowadzono skryptu łączącego podwójne posty ?

Byłem na innym forum i kiedy dodawałem następnego posta pod swoim to je łączyło .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo forum CDA ma również spełniać fukcje wychowawcze i edukacyjne, na przykład przez brak łączenia postów zachęca do zaznajomienia się z funkcją forum "edytuj" (alternatywna nazwa: "zmień"), która - nawet przy zainstalowaniu hacka na łączenie postów - może okazać się zbawienna, na przykład by wyeliminować błędy ortograficzne, interpunkcyjne, czy te idiotyczne spacje przed kropkami, przecinkami, wykrzyknikami itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phpBB by Przemo rozwiązałoby problem 8)

I przypsorzyła by dodatkowych 30. To już było, była kiedyś próba przejścia na phpbb by Przemo i okazało się to całkowitym niewypałem. Do dziś odczuwamy pewne skutki tej przeprowadzki (brak gg status).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, słyszałem o tym... ale najnowsza wersja phpBB by Przemo (1.12.5) jest stabilna, szybka, bezpieczna - a niedługo ma wyjść phpBB by Przemo 2.0...

nie broń tak przema, bo nie nadaje się na to forum, po prostu jest zbyt pamięcio i procesoro żerne.

owszem można wyłączyć niemal wszystko ale wtedy po co trzymać 1. większą bazę danych [która jest przy przemie] i 2. większą ilość plików, kiedy ma się dokładnie to samo + 1 czy 2 dodatki.

szczególnie że na tym forum jest sporo dodatków które je usprawniają względem normalnego phpBB [choćby supermodzi czy system ostrzeżeń] i przenoszenie fora teraz do przema to kolejny miesiąc walki Ghosta z kompatybilnością skryptów.

IMHO gra nie warta świeczki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tego pytania zadawać w temacie "Zjazdy" bo teraz trwa dyskusja i nie chciałem się wtrącać. Jakie trzeba spełnić kryteria żeby uczestniczyć w zdjeździe FA?

P.S. Gdzie odbędzie sie tegoroczny?

Do tego akurat nie trzeba moderatorów:

1.Żeby uczestniczyć w zjeżdzie musisz mieć zaproszenie. Jeśli go nie masz to raczej nie za bardzo będziesz mógł. Chyba, że przebłagasz Cardinala :)

2.We Wrocławiu (co zresztą już chyba było napisane w dziale "Zjazdy")

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie trzeba spełnić kryteria żeby uczestniczyć w zdjeździe FA?

P.S. Gdzie odbędzie sie tegoroczny?

Tegoroczny III zjazd FA odbywa się tam gdzie zawsze - we Wrocławiu. Powody są chyba znane, dla których to miasto jest stolicą zlotu.

Kryteria są dość niejednoznaczne. CHoć w moim przypadku wystarczyło, że po 2,5 latach uśpionej obeności na forum zacząłem włączać się w tę społeczność. Po prostu trzeba pisać. Pisać dość sporo i z sensem. Ważne, żeby CIę zauważono. Potem jakoś dochodzi do tego, że w tajnym losowaniu wybierają twój nick i wysyłają tajemnego maila na twój adres pocztowy.

EDIT Yossi mnie ubiegł :] To przez te rozmowy na gg. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie zasadnicze do modów, teraz sobie znowu Boiling Pointa zainstalowałem i gram, wchodzę w grach do działu o Boiling Poincie a tam nie ŻADNEGO z moich dawnych postów... Czemu tak się dzieje? Przecież nic złego tam nie napisałem, jak kiedyś napisałem post nie na temat gdzie wyśmiewałem kolesia który ośmieszał fanów pottera w dziale o HP, Amadrienia napisała mi PW że skasowała mój post, a gagatek dostał ostrzeżenie, więc co się stało z tymi postami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie zasadnicze do modów, teraz sobie znowu Boiling Pointa zainstalowałem i gram, wchodzę w grach do działu o Boiling Poincie a tam nie ŻADNEGO z moich dawnych postów... Czemu tak się dzieje? Przecież nic złego tam nie napisałem, jak kiedyś napisałem post nie na temat gdzie wyśmiewałem kolesia który ośmieszał fanów pottera w dziale o HP, Amadrienia napisała mi PW że skasowała mój post, a gagatek dostał ostrzeżenie, więc co się stało z tymi postami?

niestety nie każdy Mod jest Amadrienią i co za tym idzie nie każdy wysyła wiadomości o tym że usuwa post użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

niestety nie każdy Mod jest Amadrienią i co za tym idzie nie każdy wysyła wiadomości o tym że usuwa post użytkownika.

To akurat wiedziałem, ale mnie interesuje dlaczego post został usunięty, tam zdaje sie ktos pytał gdzie znajdzie łaty do wersji polskiej, a ja mu napisałem że w polskiej wersji jest już najnowszy patch 2.0 i na razie nowszego nie dostanie. Wiec czemu uprzejmy, pomocniczy i spełniający wszelkie kryteria post został skasowany... #-o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko głównie do Cardinala, bo to chyba on się tym zajmuje... już nie pierwszy raz zauważyłem, że w dziale, gidze nasi forumowicze się wzajemnie "ostrzeliwują" ruch panuje przez pierwsze 2 tygodnie, a potem staje w miejscu... skoro robi się aż taki zastój, to czy nie można skrócić czasu ostrzału z miesiąca do dwóch tygodni?

Bo nie ma wystarczającej ilości chętnych do następnych obstrzałów. - CRD

Nie kapuję czemu... bycie ostrzeliwanym, to miłe uczucie... wiem coś o tym, a i inni jakoś nie narzekali ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy można by założyć temat do którego moderatorzy przenosili by usunięte posty i tłumaczyli dlaczego je usuneli? Pozwoliło by nam lepiej zrozumieć przyczynę usunięcia ... no i nauczyło czego i gdzie nie pisać. :) Chociaż raz czy dwa usunięto mi posta, w którym nie było nic złego a i dyskusji mocno się on trzymał.

Nie, bo nie będzie każdy moderator się spowiadał z 20-30 postów dziennie. Poza tym, jak zwykle, prawda jest jak d*pa - każdy ma własną. Uważasz, że twój post był ok i został niesłusznie usunięty? Ok. Ale moderator musiał uważać inaczej. Sorka. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkleję tutaj info od Polipolika, który ma problemy z aktywnością na tym forum :) Sprawa też mnie zaintrygowała, bo rangi "zbanowany" też nie ma (może oberwało mu się od jakiegoś bana na IP?)...

"Mój nick to POLIPOLIK, a sprawa jest taka - wszedłem sobie na Forum, a tu się okazuje, że zostałem zeń wyrzucony. Jest to o tyle dziwne, że ani bana, ani żadnego ostrzeżenia nie otrzymałem, starałem się też nie naruszać panującego na FA regulaminu. Może się to wiązać z moją prośbą do Colidora o zmianę adresu e-mail, aczkolwiek nie jestem pewien. Prosiłbym o wyjaśnienie tej sprawy, jeżeli oczywiście jest to możliwe. - POLIPOLIK. (polipolik(at)op.pl)"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma wystarczającej ilości chętnych do następnych obstrzałów. - CRD

To do obstrzału trzeba się samemu zgłosić? :shock: Myślałem, że to ty Cardinal sam wybierasz ofiary i co najwyżej pytasz delikwenta na PW czy się zgadza. Jak by się uprzeć to sam znalazł bym jeszcze przynajmniej z 10 forumowiczów którzy jeszcze nie byli obstrzelani a spokojnie mogli by być. Bo przecież skoro Poważny był to znaczy, że nie starz na forum się liczy tylko ilość sensownych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do obstrzału trzeba się samemu zgłosić? :shock: Myślałem, że to ty Cardinal sam wybierasz ofiary i co najwyżej pytasz delikwenta na PW czy się zgadza.

LOL. Trzeba było przeczytać pierwszą stronę Forumowicze pod obstrzałem 2 i tam wszystkei zasady są jasno i wyraźnie określone. Przecież to nawet jest logiczne. Sam jak wpadłem na pomysł, aby zostać ostrzelany, przeczytałem pierwszą stronę, napisałem do Cardinala, znalazłem jeszcze 2 osoby chętne i była zabawa. Dla chcącego nic trudnego. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...