Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allor

Pytania do Allora / Ala

Polecane posty

mam monitor samsunga czy jeśli będzie działał non stop przez jakieś 5 godz. każdego dnia to czy może sie popsuć??

Może. Pytanie po jakim czasie. Ale szanse są mniejsze niż jakby działał przez 10 godzin dziennie, a tyle mniej więcej działają kompy w redakcji - i jeszcze się żaden nie zepsuł. Nie są to wprawdzie Samsungi, a iiyamy, ale z podobnego przedziału cenowego. Samsunga za to mam w domu (dwa różne) i jeszcze nic z nim się nie dzieje, więc trwałością bym się zbytnio nie przejmował, zwłaszcza że i tak mają co najmniej 2 lata gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy JOY PAD APOLLO MULTIMEDIA GP-5222 DUAL IMPACT to dobry pad

Zależy co rozumiesz pod pojęciem dobry. Jeśli grasz od czasu do czasu to wystarczy.

Jeśli jednak grasz często to kupiłbym jakiegoś Logitecha, będzie sprawny nawet po paru latach - w redakcji w każdym razie jeszcze żaden nie padł, a gramy raczej sporo.

Może już widziałeś to pytanie setki razy, ale ja i tak je zadam.

Dlaczego zapominasz o przkazaniu screenów dla DTP?? :P

Dobre pytanie :)

A tak serio - tak jakoś.

A tak bardziej serio - bo tekst zrzucam do konkretnego katalogu i jest spokój. Ze screenami jest nieco więcej zachodu, więc czasami zostawiam to sobie na później. A jak zapomnę, to potem przychodzi Wielki Zły i krzyczy "Allor screeny!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź, bo piszesz że wersja na PC ma się nie różnić od konsolowej, ale to nie prawda, bo konsolowa jest przewodnią. Zakładam jednak że chodzi ci o to, że PC-towa ma być ładniejsza...

Generalnie F3 jest robiony na X360, wersja PC jest portem. Nie ma więc np. lepszych tekstur. Ale ponieważ PC-ty mają obecnie dużo większe możliwości niż dowolna konsola, to np. te same tekstury mogą być użyte także na obiektach znajdujących się dalej. Dlatego wersja PC-towa powinna być lepsza - na prezentacji w siedzibie Bethesdy wyglądała imo lepiej, choć ustawienia wcale nie były na maksa.

I jeszcze jedno - bardzo szybko do Obliviona pojawiły się mody, które sprawiły że wyglądał o niebo lepiej niż w momencie premiery. F3 jest na tym samym engine (tyle że ulepszonym), więc w jego przypadku będzie tak samo. Czyli nie dość że już na starcie PC-towy F3 będzie lepszy, to jeszcze bardzo szybko stanie się jeszcze lepszy, co mam nadzieję wyczerpuje temat :)

Ok wielkie dzięki za odpowiedź, naprawde nie musiałeś tak wyczerpująco odpowiadać no ale dziękuje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie :)

A tak serio - tak jakoś.

A tak bardziej serio - bo tekst zrzucam do konkretnego katalogu i jest spokój. Ze screenami jest nieco więcej zachodu, więc czasami zostawiam to sobie na później. A jak zapomnę, to potem przychodzi Wielki Zły i krzyczy "Allor screeny!"

Al, zapomiałeś o kilku znakach @!!@##$!!@!@@!, !@!#@!#!!~&%#. Heh, a nie możesz przykleić jakieś karteczki na monitor czy co? Trza sobie radzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za odpowiedź, naprawde nie musiałeś tak wyczerpująco odpowiadać no ale dziękuje. ;)

Nie ma sprawy :)

Al, zapomiałeś o kilku znakach @!!@##$!!@!@@!, !@!#@!#!!~&%#. Heh, a nie możesz przykleić jakieś karteczki na monitor czy co? Trza sobie radzić.

Żebym przydział żółtych karteczek wyczerpał w dwa dni?

A tak serio - w sprzęcie w większości z tym problemów nie mam, więc wydaje mi się, że chodzi o jakąś tradycję czy cuś, bo racjonalnego wytłumaczenia nie mam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo zdziwiło iż w ostatnich numerach nie było nawet zapowiedzi/małej wzmianki/a co dopiero testu tego potworka żale się do ciebię bo to ty jesteś spec od hardware w redakcji...

będą testy w next numerze cda??

Hmmm, a po co? Znaczy - wersje z 1GB nie mają już sensu (testy i 4850, i 9600 będą w następnym CDA), bo są droższe a wydajność mają taką samą. Wersja z 2GB jest już całkowicie pozbawiona czegokolwiek, ze zdrowym rozsądkiem włącznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak bardziej serio - bo tekst zrzucam do konkretnego katalogu i jest spokój. Ze screenami jest nieco więcej zachodu, więc czasami zostawiam to sobie na później. A jak zapomnę, to potem przychodzi Wielki Zły i krzyczy "Allor screeny!"

Spoko AL! Jak przyjdzie Wielki Zły jeszcze raz drzeć papę to daj znać. Skrzyknie się paru chłopaków. "Zawsze się znajdzie większa ryba" ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Allorze czy nie nudzą cię już czasem te wyjazdy itp.??

Nudzą? Nie. Zazwyczaj wrażeń jest aż nadto, zwłaszcza jak na sam wyjazd nałożą się jeszcze terminy oddawania tekstów czy wysyłki czasopisma. Więc nieco rozwijając odpowiedź - czasami, jak już całkiem padam ze zmęczenia, mam dość, ale to szybko przechodzi :)

1. Jaka była twoja pierwsza praca?

2. Gdzie się nauczyłeś tyle o sprzęcie?

1. Pierwsza poważna to właśnie CDA - nie jestem aż tak stary :)

2. Najpierw czasopisma, teraz głównie internet / materiały firm sprzęt produkujących. Publicznie dostępnej informacji jest całe mnóstwo, jedyny problem to czas i - przynajmniej dla niektórych - fakt, że większość jest jednak po angielsku.

Jaki jest wedlug Ciebie najlepszy obecnie darmowy mmorpg?

Nie wiem. Czasu wolnego mam akurat tyle, że wystarcza mi na WoWa. Dwa MMO to już za dużo na jedno życie.

Allor...grasz w jakieś gry RPG i h'n's ?? i czy je lubisz (chodzi mi o gatunek)

RPG - tak, w zasadzie we wszystkie poza cyklem Gothic. Czyli można powiedzieć że lubię i to bardzo :)

H'n'S - tu jest już gorzej, ze względu na czas, ale w Diablo na pewno sobie pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no ja właśnie pykam w Diablo 2, nie wiem, czy twoim zdaniem jedynka jest lepsza niż 2?? i czy czekasz na Diablo 3? jakie masz co do niej odczucia??

Grałem już jakiś czas temu, do jedynki nie wracałem po dwójce, a wrażenia... cóż, jedynka była dla mnie mocno przełomowa, dwójka to tylko sequel. Bardzo dobry, ale nie było już tej świeżości, a że na dłużej mnie nie wciągnęła, więc subiektywnie cieplej wspominam jedynkę.

Co do 3 - tak, czekam. I jak już pisałem wcześniej, jej założenia mi się podobają (czyli gra dla osób, które mają mniej czasu niż potrzeba na WoWa, a do tego czują się w nim zagubieni - takie przedszkole dla WoWa jak najbardziej jest mi na rękę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie na ile wycenic taki zestaw

Intel Pentium 4 3,2GHz, 2x512 Mb DDR PC 3200 Kingston, HDD Segate 200Gb, płyta główna Asus P5GD1 Pro ( zaw. Karta muzyczna, karta sieciowa), karta graficzna Sapphire Radeon 3650 (512 Mb DDR3), nagrywarka DVD, zasilacz 420V Chiftech, FDD, Karta TV Leatdek TV 2000XP, nowoczesna obudowa z wyświetlaczem LCD, Monitor LCD Samsung SyncMaster 713N (17cali, czas reakcji 8ms, kontrast 750:1). Przepraszam za błędy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez co odbiłeś się od Gothica?

Początkowo też mnie odrzucił, sterowaniem, przez nikłą znajomość sterowania i i niewiedzą, co ja mam teraz zrobić. Powróciłem i zaparłem się. Przeszedłem z przyjemnością jedynkę i zacząłem dwójkę (dzięki CDA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam,czy nie kłuję ci w serducho to,że jakiś czas temu dałeś za 8800GTX niemal 2000zł,a teraz możesz kupić 4850 za mniej niż 500zł,który w dodatku jest od twojego GPU szybszy?

Wiesz 1500zł drogą nie chodzi :)

PS.Czy wymienisz swoje obecne GPU na radka 4850?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...