Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allor

Pytania do Allora / Ala

Polecane posty

1. Allor kiedyś wypożyczyłem książkę o kataklizmach i nagle patrzę-zalana panorama, Wrocław lipiec 1997.Zapewne powódź.Czy ktoś z redakcji o tym wie?Czy wasza ul. Sukiennice 6 też była? Wiem że to po 1 roku waszego istnienia,ale wiecie coś o tym?

2.Jak mam skyrima na X360 i wasze mody z płytek, to czy jak na pendrive'a przeniosę i podłącze go do Xboxa360 to będą działać czy nie?

3.Czy moja karta graficzna Nivida GeForce 710m (sorry, że cię męczę pytaniami technicznymi,no ale...) jest ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam telefonu, a akurat brat czyta Cdaction i podrzucił mi test smartfonów z Waszego poprzedniego numeru (06/2015). Test jest bardzo dobrze napisany z jednym zastrzeżeniem co do cen, śledzę je dość uważnie i szczególnie zwróciłem uwagę na cenę sprzętu apple. Podajesz tam z gregiem cenę np iphone 5 na 1000 zł, kiedy wszystkie znane mi oferty w sieci, biorąc po uwagę te z mało znanych sklepów, zaczynają się od 1500 zł, co jet sporym rozstrzałem. Stąd moje pytanie, skąd ta cena? Rozumiem, że pomijamy ceny pośredników z allegro, którzy faktycznie liczą sobie 1000 zł, nie wspominajac jednak że w przypadku obciazenia paczki cłem i vatem na granicy zapłacimy dużo więcej, jednocześnie nie mając pewności co do tego czy nie otrzymujemy telefonu poserwisowego, gdzie ewentualna procedura zwrotu moze trwac miesiace, gdyż telefony te lecą do nas z rynku chinskiego.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w następnym bądź w którymś z najbliższych numerów mógłbyś zrobić test procesorów i płyt głównych podobny do testu kart graficznych, jaki jest w obecnym numerze?

Pytam - i pośrednio proszę - o to, bowiem zamierzam niedługo kupić nowy PC, ponieważ obecny ma już prawie 7 lat (jego też składałem opierając się na artykułach w Waszym czasopiśmie i generalnie w tym, do czego ma służyć sprawuje się dobrze, ale, no właśnie - ma on prawie 7 lat) i od tamtego czasu w zasadzie za bardzo nie śledziłem tego, co dzieje się na rynku hardware'u, a przeglądanie kilkudziesięciu ostatnim numerów CD-Action raczej mija się z celem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, All;) W najnowszym numerze CDA wyczytałem, że przy pełnej wersji The DIvision miałeś ten sam problem, co ja, a mianowicie Delta 20000984. Czy mógłbyś mi podpowiedzieć, jak sobie z nim poradziłeś i z czym on jest związany? Będę wdzięczny;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie,

(zaczynam w ten sposób zeby nie bylo niejasności ze nie jest to przytyk ktory należy traktować osobiście, bo az do dzis nie miałem zadnych zarzutow do Pana tekstow) ale:

nie mam bladego pojęcia, jak ktos, kto zajmuje sie zawodowo recenzowaniem gier moze sie wykazac tak skrajna niekompetencja  w recenzji Division 2. Otoz Drogi Pan raczyl napisac na stronie 52 ze "sa miedzy innymi trzy duze aktualizacje fabularne czy 3 dodatkowe specjalizacje. Jedyny minus jest taki , ze dodatki te bada dodatkowo płatne …..". Otoz od bodajże pol roku jedna z fundamentalnych informacji nt. D2 (glownie w kontakscie zarzutow w stosunku do innych tytulow AAA) bylo ze JEST DOKLADNIE PRZECIWNIE. Wszystkie one sa bezpłatne niezależnie od edycji jedynie posiadacze pewnych edycji mogą liczyc na nieco wcześniejszy dostep do specjalizacji i dodatkow.

Szczegol? Moze rok czy dwa lata temu. Nie dzis, w dobie ogromnych kontrowersji z monetyzacja tytulow AAA i gownoburz jak ta z Anthem. Z cala pewnoscia jest Pan swiadom ze to NIE jest drobny blad ale cos co zasluguje na sprostowanie bo moze osobom polegającym na Waszym pismie jako zrodle rzetelnych informacji zniechecic gre, ktora w tej kwestii na to nie zasluguje. Sugerowalbym rzetelne klepniecie sie w piers i zamieszczenie sprosotowania.

W tym kontekcie fakt ze Panska recenzja jest w innych sprawach rzetelna (w granicach recenzji) niestety nei zmienia faktu ze to duzy blad. 

Z szacunkiem

Ataniel (chętnie podam nazwisko do wiadomości redakcji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...