Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

allor

Pytania do Allora / Ala

Polecane posty

Żeby nie było za dużo niepotrzebnych:

- tak, zajmuję się sprzętem w CDA

- tak, grami również

- tak, mam w domu konsole

- prawie wszystkie

- nie, nie mam Wii, i mieć nie będę (pytanie dlaczego już padło, odsyłam do strony 2)

- muzyki słucham różnej, ulubionych zespołów, za które dałybm się pokroić, nie mam

- podobnie z filmami

- i książkami

- tak, grałem (ale póki co - stan na kwiecień 2012 - już nie gram) w WoWa

- porzuciłem go dla SW:TOR-a (ale obecnie z braku czasu też go odstawiłem)

- grałem i czasami nadal pogrywam w WoT-a

- i gram w ME3, teraz głównie w multi.

- tak, kiwałem głową

- nie, na codzień tego tak często nie robię

I jeszcze gwoli wyjaśnienia - pytania o sprawy mocno prywatne, jeśli nie będą związane z grami / sprzętem, będą ignorowane i/lub kasowane, na resztę postaram się odpowiadać w miarę wolnego czasu, być może nawet częściej niż raz w tygodniu (edit: co po dłuższym przestoju ostatnio nawet zaczęło się udawać :) edit 2: ba, teraz to jestem na forum codziennie :) ).

Jak długo nie odpowiadam, to najpewniej wyjechałem - jak wrócę, nadrobię zaległości, a w międzyczasie Ghost pewnie zabawi się w adwokata ;) (Jakbym długo nie odpowiadał, to pewnie odciął mi neta za ten komentarz ;) )

I jeszcze sprawa ostatnia: póki co śledzę tylko wątek ten oraz Konfigurator, ale ambitny plan jest taki, że z czasem to się poprawi. (edit: poprawiło się, przeglądam wszystkie nowe wątki :) )

Update: jestem po wymianie komputera, a w zasadzie całkowitej wymianie. Poprzedni poszedł dla małżonki do WoWa, a u mnie jest teraz E8400 @ 4 GHz, 4 GB, płyta Gigabyte P45 DS4, monitor Samsung 244T i za słaba do tego wszystkiego GX2, ale na razie na lepszą kartę mnie nie stać, a tą udało mi się zdobyć bardzo tanio. Ale jak pojawią się GF-y w 55 nm (czyli tańsze) to pewnie sobie sprawię. Dlaczego nie 4870 X2? Bo i tak mam problem z temperaturą w obudowie.

Update: Poprzednie było dawno, dawno temu, w galaktyce bardzo daleko stąd, więc nieco zmieniło się w konfiguracji komputerów. Konkrety: w kompie 1 siedzy GeForce GTX 260 (wersja pierwsza, ale i tak daje radę), a w kompie 2 Radeon HD 4870 512 MB. A, jest jeszcze nowy system - W7 RC1 64 bit (w obu komputerach). Od paru dni i jak na razie jest bardzo fajnie :)

Update: Powyższa konfiguracja jest już nieaktualna. Obecnie w kompie siedzi Xeon W3530 (dzięki miłemu sprzedawcy, który wystawił go za połowę ceny, prawdopodobnie nie do końca wiedząco, co to...), 12 GB RAM-u, Momentus XT w roli dysku systemowego i W7 64-bit. Do tego Radeon HD 7970 :happy:, w każdym razie do czasu, aż nie będę go musiał zwrócić i wrócić do GTX-a 280, który wprawdzie nadal daje radę, ale porównania nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, okej, fajnie. Po takim wstepie az sie chce zadawac pytania ;]

Wg mnie bur na sam poczatek nie jest niezbedny, chyba, ze po prostu nie masz ochoty odpowiadac na pytania (ale wtedy po co ten temat i twa obecnosc na forum?)

Ide do qn'ika albo Ghosta - oni sa okej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek, że spaliłeś jakiś element komputera?? Podkręciłeś za mocno procesor? Pytam cię nie jako eksperta w dziedzinie sprzętu, ale jak zwykłego człowieka, lubiącego zapach spalenizny wydobywającej się spod biurka... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie, nie mam Wii, i mieć nie będę

NIe masz znajomych? :P

A na poważnie to skąd takie stwierdznie w tym krótkim wstępie? No i dlaczego by nie mieć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, okej, fajnie. Po takim wstepie az sie chce zadawac pytania ;]

Wg mnie bur na sam poczatek nie jest niezbedny, chyba, ze po prostu nie masz ochoty odpowiadac na pytania (ale wtedy po co ten temat i twa obecnosc na forum?)

Ide do qn'ika albo Ghosta - oni sa okej.

Czemu miała służyć ta wypowiedź?

To tak na wstępie

Jaki gatunek gier OSOBIŚCIE preferujesz?

Z kim najlepiej się dogadujesz w redakcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miala sluzyc temu, bys pomyslal. Ale widzac jakie bzdury na forum wypisujesz mysle, ze nie udalo mi sie. Jesli tego tez nie zrozumiales to powiem inaczej - nabijasz sobie licznik naprawde durnymi postami i myslisz, ze nikt tego nie widzi.

Np. ja to widze i sie niepotrzebnie denerwuje, bo dzieki takim jak ty, redaktorzy (chyba) niechetnie odwiedzaja forum i czytaja bzdury twoje i tobie podobnych. I juz sie nie dziwie reakcjom Cormaca czy temu wstepowi Allora. Bo potem normalny czlowiek chce spytac o cos sensownego a dostaje ochrzan. (pogrubione zostaly slowa klucze).

No i nie wiem czemu przeczytales moja rekacje na wstep Ala zamiast samego wstepu. (tak a propos idiotycznego pytania o kiwanie glową)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miala sluzyc temu, bys pomyslal. Ale widzac jakie bzdury na forum wypisujesz mysle, ze nie udalo mi sie. Jesli tego tez nie zrozumiales to powiem inaczej - nabijasz sobie licznik naprawde durnymi postami i myslisz, ze nikt tego nie widzi.

Np. ja to widze i sie niepotrzebnie denerwuje, bo dzieki takim jak ty, redaktorzy (chyba) niechetnie odwiedzaja forum i czytaja bzdury twoje i tobie podobnych. I juz sie nie dziwie reakcjom Cormaca czy temu wstepowi Allora. Bo potem normalny czlowiek chce spytac o cos sensownego a dostaje ochrzan. (pogrubione zostaly slowa klucze).

No i nie wiem czemu przeczytales moja rekacje na wstep Ala zamiast samego wstepu. (tak a propos idiotycznego pytania o kiwanie glową)

Zgadzam się z tobą potrafię być wkurzający (np. dla Siekiery), ale często moje posty są sensowne.

Mam rozumieć, że twój pierwszy post jest po to żebym co pomyślał, o czym, bo się nie wyraziłeś jasno i klarownie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam pytanie podpisaliście umowe z komputroniekiem?? ponieważ ceny kart i innych częsci są strasznie duże i naprwade w sklepie xxx i xxx kosztuja dużo mniej ( nie podaje stron bo nie wiem czy to dozwolone ) a i co powiesz o tych zestawach ( nie moje złożone przez dwuch gosci z pewnej strony )

Zestaw do 1800 zł (OC procosora):

Płyta: MSI P7N SLI Platinum 355 zł

Procesor: Intel Pentium Dual Core E2160 1.8GH 168 zł

Pamięć: DDR2 2x1GB PC6400 800MHz Goodram 101 zł

Karta: GeForce 9600GT Gainward 512MB 378zł X2 (SLI) 756 zł

Nagrywarka: DVDR Pioneer DVR-215BK Black 84 zł

Dysk: Samsung 320GB 7200 16MB HD321KJ 165zł

Zasilacz: OCZ StealthXStream SLI 500W 200 zł

Razem: 1829 zł

jest to jeden z przykładów i wydaje mi się że zestaw również godny uwagi ( i to jaka cena :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest twoje zdanie odnośnie listu "LordOfMordor" z AR, który napisał że konfiguracja komputerów (Którą ty układasz) jest śmieszna oraz, że "profesjonaliści" mają z tego polewkę. Czy masz takie samo zdanie jak Smuggler?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie za często zaglądasz w ten temat, ale i pytań wielu nie ma.

Tak się jednak zastanawiam, czy uważasz, że Twoja "popularność" na tle innych redaktorów jest mniejsza (z punktu widzenia czytelnika), że jesteś w jakiś sposób niedoceniany przez nas? Czy może po prostu wszyscy znają Cię na tyle, że nie muszą zadawać zbędnych pytań tutaj?

I sytuacja podobna, ale w samej redakcji. Czy tam Twoja wiedza i umiejętności są cenione bardziej niż w przypadku pozostałych redaktorów, może dostajesz bardziej odpowiedzialne, a nawet ciekawsze zadania (lepsze gry do recenzji, pierwszeństwo w delegacjach etc.)? Bo mam rozumieć, że w sprzęcie wiedziesz prym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie odpowiadasz na pytania i w ogóle nie ma Cię na forum?

Smuggler odpowiedział Ci na to pytanie w temacie "pytanie do redakcji".

Allor chyba Ci nie odpowie na pytanie "dlaczego nie odpisujeszz?". Z prostej przyczyny. Bo go nie ma! Ludzie, trochę logiki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie proste,logiczne i składne:

Dlaczego nie tykasz Gothica? Rozumiem "jedynka" bardzo amataroska,sterowanie, ale oprócz sterowania ta gra ma fabułe, ciekawe questy,postacie, grafike która była max. wyżyłowana jak na 2000 rok, więc nie rozumiem dlaczego nie chciałbyś spróbować jeszcze raz bo 8 latach(:PP) podejść do tej gry. :)

P.S W G2 sterowanie jest inne, więc oprócz sterowania musi być jakiś inny powód, a to że Piranha Bytes była amatorską firmą też chyba nie usprawiedliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...