Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koziok

Naruto/Shippuuden (seria)

Polecane posty

Moim zdaniem najlepsza gra o Naruto jaka powstała. Trochę dużo chodzenia, ale da się przyzwyczajić. Bardzo udana animacja postaci i fajny sposób używania technik. Według mojego prywatnego rankingu to jedna z najlepszych gier na Xbox 360! Wy co o niej sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj swój egzemplarz będę miał :) wiele się nie spodziewam bo to jest to samo co na konsole tyle, że rozwinięte o nową postać, rozdział w story mode czyli walka z kabuto w sage mode, kostiumy, nowe misje i ładniejsza grafa, reszta jest taka sama jak na konsolach. Tylko, żeby optymalizacja była dobra na co liczę i oby nie było lag na online i spowolnień gry. Ale to jest i tak najbardziej wyczekiwana gra tego roku DLA MNIE, żebyście zaraz nie hejtowali za to więc podkreślam dla mnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to optymalizacja jest w porządku, działa płynnie i sprawnie. Jedyny problem na który mogą zwrócić uwagę przedstawiciele PC Glorious Master Race, to framrate ustawiony sztywno na 30 fps, prawdopodobnie w celu zniwelowania lagów w multi (tak coś gdzieś się ktoś tłumaczył). Poza tym żadnych problemów nie stwierdzono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym żadnych problemów nie stwierdzono.

Jest bug który uniemożliwia grę ludziom z kartami dzwiekowymi asus xonar. Po wybraniu trybu gry (adventure , free battle) robi sie czarny ekran i gra sie zawiesza.Niestety zaliczam sie do tych osób i teraz modlić się o fix do końca weekendu ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie nie ma problemów, zero lagów, ścin itp.

A gra się cudnie, powoli idę z fabułą do przodu, dla mnie jedna z lepszych gier tego roku:)

Ja dostałem w czwartek od Muve. Dla fanów anime to podstawa, jakby ktoś chciał spróbować sił w multi to zapraszam na steama:P

Nigdy nie grałem ale może coś się pogra.

Ach, te walki w tej grze wyglądają i gra się wspaniale, jakbym oglądał anime :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra się bardzo dobrze. Czego akurat nie mogę powiedzieć o multi. Sama rozgrywka, jak najbardziej sprawna, jednak cały czas występują błędy transmisji i tak jedna na pięć walk kończy się sukcesem. Z reszty zaś nas wywala po błędzie.

Oby Namco poprawiło coś w tym względzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam, właśnie instaluję serduszka2.gif

Ciekaw jestem czy w CDA pojawi się recenzja nowego Naruto?

----EDIT----

Wiecie może jak pograć z niestandardowym padem? Mój Hama Pad nie chce działać z grą, X-Padder nie pomógł, a gra na klawiaturze to będzie tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie na klawie jest znośne ale trzeba dość kreatywnie podejść do przycisków, bo dużo jest potrzebnych. Najgorszy są QTE ponieważ gra nadal podaje przyciski z pada (X, Y, A, B) i musisz wciskać ich odpowiedniki na klawie. Czyli to co przypisałeś jako X, Y, A i B z pada, bo klawiaturą tak naprawdę emulujesz pada w tej grze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasek to emo. trollface.gif

Obligatory troll here.

Nie wiem po co spoiler, przecież to niepodważalny fakt smile_prosty.gif

A tak w temacie: ile czasu w grze potrzeba do odblokowania Hinaty jako grywalnej postaci? Bo przyznaję, że w Naruto (mam odsłony z PSP) gram właściwie tylko dla niej smile_prosty.gif Sam pewnie dopiero na świeta będę grę miał, ale z tego co widziałem na YT to walki, zwłaszcza z bossami, są odpowiednie, nie jak to coś z Kizuny Drive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...