Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koziok

Naruto/Shippuuden (seria)

Polecane posty

Witam. Zakupiłem dany tytuł i jestem z niego zupełnie zadowolony. Optymalizacja, efekty i cała grywalność na wielkim poziomie..

jedyny minus do pełni szczęścia, jest to konfiguracja ze sprzętem. W grze przykładowo zamiast ' Wciśnij XXX ' pokazują nam się przyciski z XBOX360... klapa na całego. Jednak mój problem polega na czymś innym.

Bowiem, w opcjach, gra nie czyta mojego pada... próbowałem wszystkich możliwych opcji i nic z tego... jak mi wiadomo, wielu, może i wszyscy, mają taki problem... czy ta gra czyta tylko pada od XBOX360, na którego musimy wydać 3x więcej kasy niż na samą grę, aby pograć, czy być może ktoś już wymyślił, jak prawidłowo skonfigurować swojego pada ? Dla przykładu podam że mam od SPEEDLINK'a , typowa ' podróbka ' pada XBOX360, która sprawuje się rewelacyjnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem (ale jestem blisko) i słyszałem wiele dobrego o grze od znajomych. Ale mam jedno pytanie: czy to prawda, że Hidan (który był bodaj moją ulubionym ninja, jak jeszcze interesowałem się naruciakiem) jest jedną z najgorszych postaci w grze? sad_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.. troche zawiedzony jestem story mode, prowadzenia akcji, przerywników... jakos od polowy gdy naruto juz ogarnal kyuubiego, walki sa za monotonne...a otwarty swiat aktywuje sie dopiero po przejsciu histori z mangi... finalowa walka to jakas kpina

kiedys widzialem jakas czesc na xboxie i bylem mega zachwycony, myslem ze ta czesc bedzie podobna, niestety wielkie rozczarowanie samym systemem walki ;p jak dla mnie jakby strasznie okrojony, pare kombosow, 2-3 techniki, lapanie i troche sztuczek to dla mnei zdecydowanie za malo jak na taka sagę... jako ze znajomymi jeszcze mozna sie troche poklepac, to tak jak dla mnie w story mode walki mozna zakonczyc naprawde w parenascie sekund, bo komputer nic nie blokuje... albo daje sie łapac na te same sztuczki..

jednak port pierwsza klasa, szkoda ze tylko ze opcja multisampling nie dziala nawet na supermaszynach, przez co troche 'kreska' jest pokrzywiona ;)

na plus takze od groma postaci, wybory drogi w fabule, ktore i tak duzo nei zmieniaja, mozna tylko zobaczyc alternatywne wątki, ale zawsze cos ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj grę, 70zł to nie duża cena. Jestem świeżo po prologu i jak narazie jest tak jak się spodziewałem, efekciarsko a wyprowadzane przez nas jak i wrogów ataki są soczyste i sprawiają dużo frajdy, mimo że czasem sekwencje ciosów są strasznie długie. Nie będę tu ukrywał że nie jestem raczej fanem samego Naruto, bo od lat mam romans z Bleachem i to jego chciałbym kiedyś zobaczyć w takiej formie na komputery, niestety nie nadają już nawet anime więc obecnie jest to nierealne.

Wracając do gry, przyciągnęła mnie oprawa, naprawdę robi wrażenie jakbyś oglądał anime z lepszą animacją i samą kreską, tryb historii jest świetnie opowiedziany mimo że odbiega nieco od oryginału, sekwencje qte są efektowne ale koszmarnie chrzanią mi się klawisze, mimo że starałem się dobrać ustawienia jak najlepiej to wolałbym zobaczyć na ekranie klawisz który faktycznie powinienem w cisnąć niż jakieś B i gałkę w lewo. Sterowanie na klawiaturze jest koszmarne, tym bardziej że nie wiadomo nawet za co odpowiadają dane literki. No ale trzeba się przyzwyczaić, nie będę kupował pada z tego tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś może na tyle obeznany, by odpowiedzieć mi na pytanko? Wiemy, że za niedługo wyjdzie bodajże czwarta część, ta co jest super efektowna.

Pytanie to: czy będzie dało się ogarnąć fabułę bez oglądania tysięcy odcinków i grania w poprzednie gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...