Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubro

E3 2013

Polecane posty

Forum Actionum Official E3 thread of no fun allowed

8HKeIrR.png

Jak co roku cała branża zbiera w Los Angeles, żeby pokazać standardową nieudolność i pochwalić się swoim oderwaniem od rzeczywistości. Dla niektórych graczy to święto, a dla innych kolejne wielkie rozczarowanie. Tyle tytułem wstępu.

KONFERENCJE (godziny według naszej strefy czasowej, nie dziękujcie)

Konami pre-show - 19:00 6 czerwca

  • METAL GEAR KOJIMA, Pro Evolution Soccer 2014, Castlevania: Lords of Shadows 2
  • "ważne ogłoszenia"
  • Możliwa data premiery MGR na PC

Microsoft - 18:30 (19:00 start) 10 czerwca

  • XBONE i 15 gier na wyłączność w ciągu roku od premiery konsoli
  • RYSE, Forza 5, Quantum Break + more
  • Kinect Kinect Kinect
  • #dontbelievemajornelsonslies

Ubisoft - 22:00 10 czerwca

  • Assassin's Creed 3,5
  • 2013 GOTY Watch_Dogs
  • Rayman Legends, Splinter Cell Blacklist, nowe Just Dance
  • Możliwe samochodowe MMO od Ivory Tower&Reflections, odkopanie R6 Patriots, Far Cry 4

Electronic Arts - 0:00 11 czerwca

  • SPORTS
  • NFS: Rivals, Battlefield 4, gra od Respawn Ent., Dragon Age 3
  • Możliwe Mirror's Edge 2

Sony - 2:00 11 czerwca

  • #PS4noDRM
  • Vita is dead
  • PS4 games: DriveClub, Knack, Killzone: Shadow Fall, InFamous + more
  • PS3 games: TLoU, Beyond, GT6, Puppeteer

Nintendomination Direct - 16:00 11 czerwca

  • Please understand
  • Bayo 2, Pikmin 3, Pokemon 2013, Windu Waika HD, Smash Bros, 3D Mario, Mario Kart, Mario Tennis, 2014 GOTY Sonic&Mario at the Winter Olympic
  • Nie wiem, może jeszcze Sonic Lost World

MILIONY INNYCH GIER

  • Arma 3
  • Batman: Arkham Origins
  • Call of Duty Dogs
  • Company of Heroes 2
  • DARK
  • Dark Souls 2
  • DayZ
  • Destiny
  • Dying Light
  • Elder Scrolls Online
  • Final Fantasy XIII-3: Please be excited
  • Final Fantasy Nextgen
  • Final Fantasy XIV: Realm Reborn
  • Final Fantasy X+X-2 HD
  • Final Fantasy Tennis
  • Lords of The Fallen
  • Murdered: Soul Suspect
  • Rome 2
  • Saints Row 4
  • The Bureau: XCOM Declassified
  • The Evil Within
  • Wolfenstein: The New Order

KOGO NIE BĘDZIE:

  • 2K (Borderlands, Bioshock, XCOM, itp) nie będzie miało budki na E3. Pomimo tego The Bureau: XCOM Declassified zostanie w jakiś sposób pokazane.
  • Rockstar nie ma nic ciekawego do pokazania i na E3 nie przyjedzie.
  • VALVE

PS Lista gier zawiera tylko te pozycje, których obecność została w jakiś sposób potwierdzona. PC Gaming Master Race uprasza się o nie pisanie komentarzy typu " HURR gdzie Company of Heroes2, Wasteland 2 i Rome 2?". Jeśli pojawi się informacja o tym, że dane pozycje będą na E3 to uzupełnię posta.

Ponadto jeśli coś pokręciłem z godzinami konferencji to proszę o kulturalne zmieszanie mnie z błotem i wyśmianie mojej ignorancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr na marketingowe lanie wody i pranie mózgu mam już nastawiony, daty konferencji gdzieś zapisane (na pewno na szarych komórkach :P), wypadałoby jeszcze znaleźć sobie miejsca gdzie najważniejsze konferencje będą streamowane, ale czas jeszcze jest...

Oczekuję przede wszystkim gier. Konferencję Microsoftu obejrzę tylko po to aby zobaczyć ile wyjdzie z ich zapowiedzi i czy w ogóle podniosą się do jakiejkolwiek marketingowej walki z Sony. Przy wszystkich pozostałych... gaems, moar gaems!

PS. Ciekawostka -

, z tego co załapałem, został poproszony przez Ubisoft o przedstawienie ich gier jego widzom i nie tylko na YouTubie, spodziewajcie się zatem gameplayów na jego kanale ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardzo czy Microsoft ma jeszcze jakąś szansę odbić się katastrofalnej porażce jaką była ich konferencja. Ogólnie rzecz biorąc jestem zainteresowany głównie niektórymi grami, ale szczególnie będę modlił się o nowe informacje o Dark Souls II oraz cokolwiek o The Last Guardian, podobno projekt został przeniesiony na next geny i mam nadzieję, że tylko o jedną generację. Ja nie chce grać w grę o uroczym stworzonku po 30-stce (nie będę płakał przy dzieciach przecież).

Also:

E3 + rok 2013 = Half Life 3 confirmed. Valve tylko udaje, że ich nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto był zainteresowany to tutaj można znaleźć - przede wszystkim - linki do streamów nadchodzących konferencji ;) Co prawda może się okazać, że jakieś z nich mogą paść albo nie być dostępny w naszym pięknym kraju, więc za wszelkie dodatkowe linkacze będę - zapewne nie tylko ja - wielce wdzięczny ;] Ostatecznie stwierdziłem, że dam radę oglądać niemalże wszystkie konferencje, ale do trzeciej nocy nie ma siły abym wyrobił nieważne jak bardzo chciałbym zobaczyć to co ma do zaprezentowania Sony.

Ciekawi mnie bardzo czy Microsoft ma jeszcze jakąś szansę odbić się katastrofalnej porażce jaką była ich konferencja.

Jedyne co w oczach graczy może ich uratować to jakość zapowiedzianych ex'ów, które może a) nie będą casulowym syfem (o czach true hardcore playerów =]) oraz b) zostaną pokazany jakiś materiał z nich a nie pre-renderowana papka. IMHO.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu Watch Dogs pozamiatał równo, więc i w 2013 można by oczekiwać jakiegoś "tytułu z niczego"

Poza tym czekam na nowe wieści o PES-ie (oj całe multum rzeczy da się naprawić względem edycji 2013) Tradycyjnie czekam też na niusy z CoD-a, SR 4, no i ogólnie pokazy nowych konsol w akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konami

itsnothing.gif

1. Social, mobile, casual stuff - loldon'tcare

2. PES 2014 - loldon'tcare

3. Kiefer Sutherland - lubiłem Haytera, ale w sumie jestem otwarty na sugestie; ciągle jestem "nahajpowany" jak mało kto.

4. No MGSV trailer - Faktycznie będzie chyba na konferencji MS albo Sony. Welp.

5. Castlevania - Biorę na PC gdy tylko się pojawi. Trailer bardzo dobry. Love it.

Nic więcej. Wow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konami jeszcze nie oglądałem, ale na pewno jutro sobie usiądę z popcornem do zwiastunu Lords of Shadow 2. Jedynka to jeden z najlepszych slasherów generacji i druga po Alanie Wake'u gra w której wbiłem calaka. Nie rozumiem czemu jest o niej tak cicho. Dla mnie kandydat to TOP5 tego roku, a należy zaznaczyć, że zapowiada się przecież baaaardzo mocna jesień.

Well. Na E3 najbardziej się cieszę na Dragon Age'a III (come to papa), Quantum Break, Bayonettę 2, South Parka. Jak co roku mam nadzieję na zapowiedzi od Ubi - BG&E2 i nowy Prince of Persia (będący PoPem, a nie strzelanką z chwytaniem czasem krawędzi, jak nowy Tomb Raider).

Wiedźmina 3 nie pokazują przy okazji tego cyrku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friston

Tak, z tego co widziałem to Wiedźmin 3 ma pojawić się na E3 i nawet jeden z bardziej popularnych 'jutuberów stwierdził, że planuje dorwać się do produkcji na imprezie ;)

Ze swojej strony najbardziej chyba czekam na nowe materiały z Arma 3, nowego Batmana, Quantum Break (coś więcej niż krótki, prerenderowany trailer), Watch_Dogs i... niespodzianki, jak najwięcej ciekawie zapowiadających się niespodzianek ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zorientowałem, że w rozpisce na górze jest błąd - Ubi i EA powinny być odwrotnie, od 22 na naszych ekranach Dragon Age, Battlefield (i sports, sports, sports), plus może Mirror's Edge 2. Dla mnie bomba, mam jutro egzamin i planowałem siedzieć i czekać do zapowiedzi Dragon Age III a potem iść spać - dwie godziny odpoczynku więcej. Ubi sobie odpuszczę, trailer z Watch_dogsów już jest, najwyżej ominie mnie zapowiedź BG&E2, którym Ubi znów się drażni z graczami.

Trzy godziny z lekkim haczykiem do konferencji Microsoftu. Myślę, że zacznie się od Kinecta wygłaszającego swoje credo:

https://securecdn.disqus.com/uploads/mediaembed/images/514/9513/original.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Konferencja dobra. Dużo gier, Kinnecta i tym podobne poukrywali, ale też same gry mnie niezbyt porwały. Nie mówiąc też o samej konsoli itp.

- MGS oczywiście świetny, ale to multiplatforma. Oby wyszło też na PC, nie tylko konsole.

- Ryse to God Of War z gameplayem z Heavy Rain. Dziękuję, postoję. (a i tak podobno było przyspieszone na pokaz)

- Quantum Break spoko, może (kiedyś) wyjdzie na PC.

- Forza... Pozwolę wypowiedzieć się ekspertowi. Szczęka mi nie opadła. Na szczęście sami powiedzieli, że nawet nie musimy w to grać, samo będzie. tongue_prosty.gif

- Dead Rising nawet, nawet.

- Project Spark. Takie LBP. Tu też samo się wszystko robi.

- Killer Instinct

- Sunset Overdrive. Insomniac (stream mi sciął)? Trailer zapowiada się ciekawie, ale z Fuse też tak było...

- D4 może być naprawdę ciekawe. Jedyny ex którego bym żałował. Choć nawet nie wiedziałem, że trójka wyszła.

- Gierka od twórców Superbrothers: Swords & Sorcery

- World Of Tanks, na x360.

- Minecraft HD. :lol:

- Wiedźmin 3. Kolejna niezła... multiplatforma.

- Battlefield 4. Chmura im się zwiesiła, więc w końcu odpalili z PCta. ;) I mappack pierwszy na Xbone.

- Halo. Z Megazordem wylaniającym się z pod pustyni. Spoko, nie spodziewałem się. I Master Chief noszący kaptur na hełmie.

- Titanfall. Może być OK. COD + jetpacki + mechy. Choć nie jest to SHOGO. Niby mówili, że ex, ale podobno miało być też na PC i x360.

Coś jeszcze było?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wychodzę z założenia, że muszę konsolę kupić jeśli ma 3 gry na wyłączność, które są fajne. XBONE ma dwie. Killer Instinct, które na pewno będzie cudowne i fenomenalne oraz Forza, który wygląda bardzo fajnie (chociaż tego "motorsport" nie widać). Z tego względu XBONE na premierę olewam. Reszta była taka "meh".

Get hype for Sony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumnie zapowiadane exclusive'y były... Ale kilka okazało się mniejszymi gierkami, którymi nie warto raczej zawracać sobie głowy. Ryse może być fajne, ale nie wygląda na grę, dla której warto kupić konsolę. Raczej na grę, w którą można zagrać, jeśli ograliśmy te ciekawsze tytuły.

Jedynym tytułem, który przykuł czubek mojego nosa do monitora był MGS, ale to gra multi-platformowa.

M$ odbił się od dna, do którego wpadł po majowym pokazie, ale nie skoczył zbyt wysoko. Cała konfa o grach - to zdecydowany plus. Jakość gier to już jednak inna para kaloszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencję oglądałem niemal od samego początku, po drodze wpadłem do wesołej ekipy dyskutującej żywo o E3 (pozdrawiam chłopaki! ^_^) i ogólnie mogę powiedzieć, że IMO nie było źle. Na pewno Microsoft pokazał się lepiej dla graczy niż przy #xbonereveal. Faktycznie były gry, większość wyglądała całkiem sensownie, ale to czy pokazywali faktyczny gameplay a nie prerenderowane scenki przyjdzie nam jeszcze poczekać ;] Nie mogę nie wspomnieć o dwóch wpadkach technicznych czyli brak dźwięku przy Crimson Dragon bodaj oraz drugi raz przy Battlefield 4, tutaj bardziej podobała mi się reakcja publiczności (ofc to czarny PR Sony i ich ddos lol) i fakt, że grę odpalili na PC. Poza tym ten Project Spark, wyglądało to nawet ciekawie gdyby nie to, że cały pokaz pachniał dla mnie totalnym oskryptowaniem i IMO to próba wciśnięcia kitu, że przy użyciu tych wszystkich cholernie drogich narzędzi na X1 nie będzie lag spików a można się spodziewać, że będą. QB? Znów nic... Nowe Halo? Przez pierwszych parę sekund myśleliśmy, że to Journey w klimatach dark fantasy sci-fi. Tyle ode mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah to mamy własny temat o E3 ? wink_prosty.gif

OK. Niech mi ktoś powie jak to jest z grami używającymi Chmury. Cały czas online czy będą się łączyć tylko wtedy aby coś pobrać (Forza 5).

Chyba kolega Accoun się nie obrazi jak w podobny sposób wypowiem się o grach.

- MGSV - multiplatformowy tytuł, który wygląda obłędnie.

- Ryse - Jak dla mnie największe ocb (negatywne) całej prezentacji. Miał być slasher na kinecta (na prawdę w Was wierzyłem Crytec) a wyszła gra-stop-klatka-naciśnij X by wygrać. Szkoda. Gameplay wiał sandałem,

- Quantum Break - Poczekam na więcej informacji.

- Forza 5 - AI z Chmury. Drive-Atar, który się uczy a nie jest AI. Always online single player?

- Project Spark - Ciekawa była ta "jazda" na skarpie tongue_prosty.gif

- Killer Instinct - Jakaś tam stara bijatyka, o której wskrzeszenie prosili się gracze. U nas chyba mało znane

- Sunset Overdrive - Czyli najwięksi zdrajcy tej generacji.

- D4 - mało widziałem sad_prosty.gif

- World Of Tanks, na x360 - Zapewne na PS będzie wersja na PS4 biggrin_prosty.gif (free online)

- Minecraft HD - Nie zapłacę Notchowi za jego grę.

- Wiedźmin 3 - Nie interesuję mnie. Chyba, że dwójka będzie lepsza niż nudna jedynka.

- Battlefield 4 - Bum, bum, iskry, w coś ktoś strzela. Wybuch. Wybuch. Kogoś chyba zabili. Jejku jaki syf.

- Halo - Mam zbroję ale dla pewności założę szatę Jedi.

- Titanfall - Chmura = always online?

Edit

Podobno podczas pokazu na żywo Killer Instict gościu zadał 18 ciosów a filmik z tej rozgrywki, który nagrał w tym jakimś tam Studio było ich już 20. Więc co do niektórych pokazów "na żywo" lepiej podchodzić z dystansem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pominęli to bo jest to dość wrażliwy temat. Skupili się tylko i wyłącznie na grach. Eksy, eksy i only for xbox one. Była wzmianka, że raz w miesiącu dostaniesz dwie gry gratis jeśli opłacasz Golda (AC2 i Halo3...........)

Zakładam, że Sony wypowie się na temat DRMów tylko po to aby trollować MS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec konfy EA.

- Battlefield rozwalił. Narzekałem, że gameplay z singla nie wyglądał wiele lepiej od BF3, ale pokaz multi przekonał mnie, że to nie tylko mappack z przyległościami.

- Mirror's Edge 2!...

...when it's ready. :/ No i dużo bicia się w trailerze.

Reszta konferencji mogłaby nie istnieć. Może Battlefront, ale tylko powiedzieli, że będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pominęli to bo jest to dość wrażliwy temat. Skupili się tylko i wyłącznie na grach. Eksy, eksy i only for xbox one. Była wzmianka, że raz w miesiącu dostaniesz dwie gry gratis jeśli opłacasz Golda (AC2 i Halo3...........)

To się Xbox obudził z dawaniem gier za Golda - na sam koniec generacji. Zobaczyli, że Sony się pomysł z Plusem opłacił - postanowili zrobić swoją własną jak zwykle kiepską podróbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie zdążyłem napisać swoich przemyśleń po konferencji EA nim zacząłem się następna zatem pora nadrobić zaległości... nie było tragicznie e a to już coś w stosunku do firmy mającej opinię najgorszej na świecie ;] Było coś o nowym Dragon Age'u i co ciekawe na razie chyba jeszcze nie ma wiadomości jakoby ta część miała pojawić się na PC (chyba, że to kwestia marketingu, że na razie naciskają na to, że gra wychodzi na konsole next-genowe), gameplaya nie pokazani, ale cóż... fanom BioWare to starczy. Gierki sportowe zbyłem machnięciem ręki, od dawna żadna z serii typu FIFA nie interesuje mnie ani trochę. Wreszcie pokazali także Mirror's Edge'a... który nie, nie jest częścią drugą, ale rebootem... serii? Można w ogóle tak powiedzieć? Nie wiem co czai się w głowach oficjeli, co stoi za tą decyzją, ale liczę, że po prostu dostaniemy co najmniej niezłą grę. Dalej Battlefield 4, o którym szerzej napiszę we właściwym temacie oraz z tego co pamiętam to jeszcze pokazali nowego NFSa. Powiedzmy, że raczej zagram i liczę na to, że model jazdy nie wkurzy mnie tak mocno jak ostatnio tongue_prosty.gif

Potem przyszła pora na Ubisoft i chyba potwierdziła się prawda, że ci goście mają najgorszych prowadzących konferencje. Naprawdę ta sporych rozmiarów pani była ucztą dla oczu, ale nie byłem w stanie jej słuchać. Zresztą jak jeszcze pojawiał się ktoś z filmy i wymieniali się sucharowymi tekstami człowiekowi zapał odchodził. Mogę czuć się zawiedziony. Assassins Creed 4? Nowa zajawka, która - w kontekście CGI - była do tej poty najgorszym trailerem, potem troszeczkę gameplayu jaki już był w porządku i miał bardzo fajny kawałek w tle. Watch_Dogs? Pokazali trailer jaki wyciekł już wcześniej i NICZEGO nowego. Wiem, że pewnie paru 'jutuberów będzie nagrywać swoje materiały z samej gry, więc tutaj rejdżu potężnego nie mam. Co jeszcze? The Crew. Tutaj miałem większą pompę z reakcji lubro na czacie. Zajawka była naprawdę świetna, jedna z lepszych jaką widziałem... gameplay? Nie do końca jawił się na tym samym poziomie =] Na koniec gdy już sądziliśmy, że będzie zapowiedziany BG&E2 pokazali... The Division. Czemu męczą nazwisko Clancy'ego? Nie wiem. Wygląda fajnie, ale na razie nie dla PC confused_prosty.gif

Jeszcze raz pozdrawiam czatową ekipę na Steamie ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz pozdrawiam czatową ekipę na Steamie ^_^

Czemu nic o tym nie wiem? :(

Co do Ubisoftu, to:

- Rayman był OK, ale poprzednia część robiła lepsze pierwsze wrażenie.

- Assassin's Creed nie lubię, ale trailer był spoko.

- Watch_dogs miał naprawdę świetny zwiastun i GENIALNY setting, ale boję się o gameplay, żeby nie powtórzyła się sytuacja z AC. W sumie w zeszłym roku (IIRC) jak pokazywali, to podobne było.

- Tom Clancy's The Division. Patrz wyżej, tylko nie tak bardzo. Niezły trailer, setting też, tylko jak samą grę pokazywali, to wyglądało ładnie... i jak dla mnie tylko tyle. Plus MMO mnie nie jara. Wolałbym singla offline.

Reszta chyba jest warta uwagi tylko jako źródło różnorakich żartów tekstowo-obrazkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to naprawdę długie 8 godzin. Całe to E3 wydaje mi się zdominowane przez Xbone. W sumie trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę jakie straty ma do odrobienia Microsoft. Od samego początku wiele zaskoczeń, MGS V jako rozpoczęcie konferencji Microsoftu albo Dark Souls II na tej samej konferencji totalnie mnie rozbroiło. Oczywiście nie mówimy tutaj o tytułach ekskluzywnych, ale jednak.

Konferencja EA: mimo większości swoich postanowień i założeń ciągle jestem zainteresowany Battlefieldem 4, pal licho, że silnik to niebiesko brązowy frostbite i tak naprawdę to BF 3,5 - podoba mi się. Sports, Messi and Dragon Age 3 - don't care.

Konferencja Ubisoftu: Spodobał mi się Rayman i traler The Crew... właśnie, trailer, bo sama gra wypadła od niego "odrobinę" gorzej. Jeśli chodzi o nowe MMO, które nie wygląda zupełnie jak MMO - chcę więcej informacji. Assasin's Creed mimo mojego obojętnego stosunku jednak jako tako mnie zainteresował, bardzo fajne trailery z przyjemną dla ucha muzyką w przypadku drugiego.

2:06

Na polu bitwy została nas trójka. Still waiting for Sony's conference. I'm starving.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wierzę, że to mówię, ale chyba najlepszy posmak zostawiło po sobie Microsoft - nie mówię, że było idealnie albo, że nagle stanę się ich wielkim fanem, ale faktycznie ich konferencja była o grach i parę nowych tytułów pokazali :) Teraz zostało tylko Sony na placu boju i mam nadzieję, że nie zawiedzie i będzie w stanie wytknąć kilka marketingowych wpadek konkurenta, pokażą solidne gry, może zapowiedzą jakiegoś nowego ex'a a przede wszystkim potwierdzą raz na zawsze jak wygląda sprawa z DRM u nich ;] Więcej IMO nie trzeba do szczęścia.

Reszta chyba jest warta uwagi tylko jako źródło różnorakich żartów tekstowo-obrazkowych.

Nie musisz dziękować. Chyba nawet nie muszę tego komentować a uwierz mi, że o tej godzinie walka z głupimi chęciami nie jest prosta :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...