Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do 07/2013

Polecane posty

Od tego numeru zmieniamy trochę zabawę przeciekową. Mianowicie przecieki będą się pojawiały w formie newsów na stronie głównej (www.cdaction.pl).

Zgadywać będziecie w komentarzach do tych newsów. Ewentualne dodatkowe podpowiedzi będą zamieszczane jako updaty tych newsów.

Zabawa przeciekowa będzie trwała 4 dni, od poniedziałku do czwartku, a zapowiedź będzie jak zwykle w piątek.

Dziś pierwszy przeciek, więc obserwujcie uważnie naszą stronę WWW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można spytać, dlaczego postanowiliście zmienić miejsce "rozgrywania" przecieków? Spamowanie bezsensownymi odpowiedziami, obciążenie forum czy decyzja z góry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się przenosiny nie podobają. Po co wydziwiać? Komenty do newsów IMHO są słabsze niż na FA, no i strona główna przez te wszystkie bajerki chodzi wolniej niż strony forum. daveNWN weź szybko rozklep przecieki byśmy się męczyć nie musieli :P:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to napisane w tych mało czytelnych komentarzach a nie w zaktualizowanym newsie, więc nie zajarzyłem. Eeeee - z papierowych rzeczy w CDA ja lubię plakaty, a nie systemy RPG :). Czekam na kolejne przecieki, może będzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...