Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Guild Wars (1, 2)

Polecane posty

Wracam i... już została tylko Simply Mask, te z bonusem zniknęły. :shock: A ja chcę Hunter's Mask akurat.

A to ciekawe...Moze jakis bug? Zdarzaja sie czasami jakies dziwne rzeczy...A moze zdecydowano, ze w post AC nie bedzie takich masek? Trudno powiedziec.

No wlasnei ciekawa sprawa, bo tak: nie bardzo wiem, jak u kupca kupić określona ilosć materiału, bo jak przeciagam material do odpowiedniego miejsca to od razu wskakuje tam caly zapas (jak kupiec ma 10 Both of Clothes i chcę to kupić 2 to nie mogę, bo zawsze od razu sprzedaje mi 10). I właśnei te maski znikają wtedy, jak zabiore caly material u kupca. Jak mu potem sprzedalem i kupiec znowu to mial to maski wróciły (tylko hja znowu nie miałem materiału na żadną). Dziwne.

No i wczoraj jeszcze dokonałem transakcji z innym graczem - sprzedalem jedna srebrna farbke za 300 golda (sam mialem dwa pojemniczki, znalezione jeszcze w prologu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to bug, czy musze po prostu cala mapke oblatac, zeby go znalezc.

Pewnie raczej to drugie. Z tego co pamiętam, to już w prologu była misja, w której pokazywany był tylko obszar w którym trzeba szukać a konkretnego celu nie pokazywało. To była chyba pierwsza część questu, w której trzeba było znaleźć skórę niedźwiedzia.

A sa umiejetnosci, ktore mozna dostac tylko poprzez przechwycenie ich od bosow

Ale skill potrzebny od łapania nowych dostaje się w nagrodę za jakiś quest, czy trzeba sobie go w jakiś inny sposób znaleźć/kupić?

A ja dopiero (znaczy wczoraj) przeszedłem do postAC. Raczej wolno granie mi idzie, i to mimo tego, że z 99% czasu spędzonego przed kompem poświęcam na granie w GW. Chyba nie jestem w stanie grać równolegle dwoma postaciami i trzeba będzie z jednej zrezygnować. Na szczęście wybór jest raczej łatwy, bo moja czarodziejka w nowym czarnym, stroju piromanty (?? - jakie jest tłumaczenie słowa pyromancer? bo ani piromanta ani piromaniak nie brzmią dla mnie przekonywująco :() nie wygląda już tak miło i to pewnie ona będzie musieć poczekać. ;] A mnich w najlepszym ubranku jaki mogłem dostać nawet ciekawie wygląda. Tylko muszę zarobić "trochę" kasy na farby, żeby przemalować strój na taki milutki bordowy kolor (choć w butelce bardziej przypominał coś pomiędzy niebieskim a fioletem), który udało mi się stworzyć jeszcze w prologu. A najlepsze jest to że nie pamiętam z jakich trzech kolorów się składał :( Na pewno był tam zielony, no i dalej chyba fioletowy i niebieski albo czerwony. Ech, chyba starzeję się...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie raczej to drugie. Z tego co pamiętam, to już w prologu była misja, w której pokazywany był tylko obszar w którym trzeba szukać a konkretnego celu nie pokazywało. To była chyba pierwsza część questu, w której trzeba było znaleźć skórę niedźwiedzia.

Tak, w tym quescie tak było i jeszcze przy Gift for Althea. Też strzałka wskazywała tylko obszar, ale nie wskazywała konkretnego miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, lipa, bo zupelnie nie wiem gdzie w postAC tego szukac ;/ A nagroda jest jakis hunter shot - moze fajny skill :P

Ja sie farbkami na razie nie bawie - tzn. maluje wszystko co sie da na zielono :) Na razie mam zielona maske i leather vest. Jak znajde farbke albo bede przy duzej kasie to sobie kupie :)

Ale moim marzeniem i tak jest czarna zbroja^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam zielona maske i leather vest. Jak znajde farbke albo bede przy duzej kasie to sobie kupie :)

Jeśli chcesz, to po cenie promocyjnej jestem w stanie oddać ci 2 buteleczki, bo chyba tyle mam zbędnych :)

Ale moim marzeniem i tak jest czarna zbroja^_^

Nie powiem, ale najtańszego marzenia to ty sobie nie wybrałeś. Czarna zbroja - to przy dobrych wiatrach jedynie kilkanaście tysięcy złota. Życzę powodzenia przy zbieraniu funduszy, bardzo się przyda...

skąd Wy te kolorki bierzecie?

Ja mam jak na razie tylko 2 czarne flaszki....

Lipa, lipą (a czasem może nawet i świerkiem), ale opłaca się zbierać czarne farby. Ja wczoraj znalazłem i sprzedałem taką jedną - a 3500 złota, które za nią dostałem wystarczyło na kupno dwóm postaciom najlepszych zbroi dostępnych zaraz po przejściu prologu :)

A co do źródła farb - to pierwsze (bardzo kosztowne) można kupić je u handlarzy, ale oni zabijają ceną, np. za czarną życzą sobie chyba ponad 7000. Drugie - kupić od innych ludzi - no, jest taniej - zwykle jakieś 50% upustu w stosunku do cen handlarzy - ale i tak żeby stworzyć jakiś mieszany kolorek trzeba wydać górę kasy. I trzeci - czasami zabite potworki zamiast kasy, czy innego badziewia zostawiają farbki. Rozwiązanie najtańsze, ale trzeba mieć dużo szczęścia, żeby skompletować wymarzone kolorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz, to po cenie promocyjnej jestem w stanie oddać ci 2 buteleczki, bo chyba tyle mam zbędnych

Spoko - jak tylko zdobede troszke kasy. Poza tym jesli ktos chce to ja mam 2xblue, 1xpurple,1xred. Ale to sa te czesciej spotykane :)

Natomiast poszukuje green - tez latwo dorwac, ale nie bede na te hieny (kupcow w Asc) wydawal kasy :P

Jakby co to moj nick Amy Deepshadow.

Nie powiem, ale najtańszego marzenia to ty sobie nie wybrałeś. Czarna zbroja - to przy dobrych wiatrach jedynie kilkanaście tysięcy złota. Życzę powodzenia przy zbieraniu funduszy, bardzo się przyda...

Wiesz - czarna w sensie, ze musze czarne farbki zbierac :) Od kogos raczej nie kupie. No ale wiem ze to drogie marzenie. Kiedys sie jednak spelni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
Ale skill potrzebny od łapania nowych dostaje się w nagrodę za jakiś quest, czy trzeba sobie go w jakiś inny sposób znaleźć/kupić?

W LA jest jakis tam gosc, ktory daje odpowiedni Q. Po jego wykonaniu 2x za darmo, a pozniej za oplata dostaje sie Sygnet Przechwycenia. Wiem, ze gdzies jeszcze mozna go kupic, ale w LA najwczesniej.

A najlepsze jest to że nie pamiętam z jakich trzech kolorów się składał Sad Na pewno był tam zielony, no i dalej chyba fioletowy i niebieski albo czerwony. Ech, chyba starzeję się...

Zapewne cos takiego Ci sei przyda:

Farbki

Poza tym stronka juz prawie dziala...Niedlugo powinna wrocic baza umiejetnosci...Sa pewne bledy jeszcze bo dostawca nam sie nie popisal i trzeba bedzie go zmienic :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - jak tylko zdobede troszke kasy.

A może handel zamienny – jeśli jeszcze ich nie sprzedałeś, to dasz mi czerwony i fioletowy, a ja w zamian 2 zielone i 50 złotka. To chyba uczciwa wymiana będzie?

Więc jeśli jakiś Bogus Raven Arethi będzie się jutro dobijał i pytał czy nie jesteś zbyt zajęty eksterminacją potworków i poszukiwaniem zaginionych, czarnych barwników, to będę to pewnie ja :)

Wiesz - czarna w sensie, ze musze czarne farbki zbierac :)

A w taki razie życzę dużo cierpliwości przy wycinaniu potworków. No, bo żeby zdobyć 5 czarnych farb, to raczej będziesz musiał ich natłuc setki... tysięcy.

Zapewne cos takiego Ci sei przyda: Farbki

Dzięki bardzo, sam bym pewnie tego nie znalazł. Ale to chyba nie dziwne skoro nie tylko nie szukałem, ale nawet nie pomyślałem, że takie coś ktoś mógł stworzyć. Tylko najgorsze jest to, że po zabawach tym programem, ani mieszanka zielono-niebiesko-fioletowa, ani zielono-niebiesko-czerwona, ani nawet fioletowo-niebiesko-czerwona nie przypomina koloru mojego starego ubranka. Czyli z moją pamięcią jest jeszcze gorzej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a ja dzis w końcu kupiłem jakąś umiejetnosć - Kindle Arrows. Z opisu wygląda to jak słabsza wersja Ignite Arrows, jednak Kindle Arrows zadaje troche wiecej obrażeń. O ile na grupe potworów Ignite jest niezastąpione (bo robi bum) to juz na pojedyńczego dobrze użyc kindle - zabiera mniej energii i zadaje wiecej obrażeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może handel zamienny – jeśli jeszcze ich nie sprzedałeś, to dasz mi czerwony i fioletowy, a ja w zamian 2 zielone i 50 złotka. To chyba uczciwa wymiana będzie?

Spoko, umowa stoi :) Ja dzisiaj bede caly dzien, wiec mozesz sie dobijac.

No, a ja dzis w końcu kupiłem jakąś umiejetnosć - Kindle Arrows.

Ano o 1 chyba. Ale ja mimo wszystko wole pozostac przy ignite arrows, bo zwykle gdy leje sie z stworkami to zawsze jest ich tam 2-3 obok siebie. Juz nie mowiac o tym jak slicznie wyglada ignite arrows+dual shot :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam swoją nekromantkę. 11 lvl i daję radę. O ile nie będę się pchał do przodu, to nie ma szans, aby ktoś mnie zabił - chociaż różnie to bywa.

60 life stealing + 39 life stealing + degenerate life 3 + degenerate life 2 i generate life 2 dla mnie i pikuś :)

Dzisiaj po raz kolejny broniłem muru - lubię ten quest - szczególnie ucieczka przed wrogą armią :D

Lecę wykonać Red-Cloaked Deserter :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a wszystko dlatego ze nie ma z wami nieocenionej Amy 8)

Ja dzisiaj od 14 wpadam znowu na GW, takze jak ktos chce questowac, to droga wolna :)

Aha - juz mam wszystko poza bucikami w zielonym kolorze^_^ Jeszcze tylko jedna farbka i jestem szczesliwy :D

W ogole dzisiaj robilismy z Bogusem questa "Defend the wall" - swietna sprawa, a jak zwiewalismy przed wojskami Charr adrenalina tak skakala ze hoho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj robilem Defend the wall z 2 nieznajomych. Najpierw z Ne/E, ale nie dalismy rady, to wrocilismy po jeszcze jedna osobe. Bardzo fajna Mo/E ( czy E/Mo juz nie pamietam ) nam sie trafila. I w momencie kiedy trzeba uciekac rzucila sie w przeciwna strone krzyknela do nas: "You Run", a sama wbila sie w szeregi Charrow. Wiedzielismy ze dlugo nie pozyje ale dzieki temu zyskalismy cenne sekundy. Widac tylko bylo jas spdajace zdrowie czsami sie podnosi, aby po chwili opasc na dobre...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac tylko bylo jas spdajace zdrowie czsami sie podnosi, aby po chwili opasc na dobre...

Ech...Wspaniale. Co prawda jeszcze takiego czegos nie doswiadczylem, bo my Rip jak umieramy to wszyscy razem :D Raz tylko dzisiaj sie udalo Wren&Bambusowi wyrwac ze szponow Garfazza :)

Ale mnie sie strasznie podobalo jak gralem ze znajomym z redakcji i on mial nekromante. Szukalismy drogi do pewnego miejsca, w pewnym momencie on z ociaganiem (nekro ma swietna animacje /point) wzniosl reke i powiedzial tylko "Tędy". Brzmi banalnie ale kamera tak swietnie to uchwycila ze jakos wpadlo mi w pamiec.

Hyhy...A jutro szturmujemy okolice frontier, n'est pas? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie szturmować bezemnie. Powiedzcie o któej zaczynacie grę, tyto postaram się obudzić :) Ja mam cel - zrobić Pacman's Ranger - cała zbroja żołta, tylko łuk zielony - na pewno bezie łatwiej niz robić czarną zbroję :P

Ktoś mi wyjaśni fenomen GW - w pewnym momencie jest tak, ze nie dostaje sie exp za wiekszość potworków, bo różnica w poziomach jest zbyt wysoka. Mimo to gra za cholerę się nie nudzi i leje się następnych 5 wrogow mimo iż wiadomo, ze najwyzej jakiś przedmiocik sie dostanie. No i GW z każdym dniem grania jest co raz lepsze :D Ta gra jak nic zasluguje na 10 - na GP pewnie dostanie, postaram sie przeforsować taka ocenę na Gamelogu, ale to niemalze Mission Immposible.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze gramy razem - jutro rano jak tylko z roboty wroce i sie przespie to uruchamiam guild wars :)

A co do fenomenu...Sam nie wiem :D Mnie tez, mimo ze teraz rzadko dostaje exp za stworki, a jezeli juz to jakies marne 4-6 punktow. A gra sie nie nudzi i tyle :)

To niemozliwe po prostu. Heh, tak sobie mysle ze sie podniecamy tym wszystkim, a jeszcze nawet nie sprobowalismy PVP...Moze sie kiedys spikniemy (np. jutro) na kilka niezobowiazujacych dueli na arence w Ascalon?

Taki maly sparring.

Aha - mam pierwsza czarna farbke :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmmm, chyab pojawił mi sie bug graficzny. Znalazlem sobie dzis nowy łuk, tradycyjnie pomalowałem na zielono, wchodze z miasta i ok - w ekwipunku zielony, w grze zielony. Chwile potem dostalem sporo lepszy łuk, naturalnei znowu pomalowalem na zielono. Wychodze z miasta - w ekwipunku luk caly zielony, ale w grze zielony jest tylko uchwyt, a przecież w GW istnieje doklądne odwzorowanie przedmiotow z ekwipunku na normalny ekran. Ciekawe czy dye Revmover i kolejne malowanie mogloby "naprawić" buga. Tylko troche kasy żal.

Przy okazji - jak jakiś nowy Ranger dolaczy do gildii Magic&Sword i bedzie chcial zielony łuk 9-13 obrażeń, +20 health, +5 Energy to niech sie zgłosi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...