Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Guild Wars (1, 2)

Polecane posty

Ja tam opinie Elda i recenzje z CDA mam gleboko...Bardziej opieram sie na opiniach ludzi ktorzy juz w to troche grali i wiedza o czym mowia. GW zamowilem, za jakis tydzien do mnie przyjdzie i wtedy bede mial zabawe.

Aha - dzieki za wyjasnienie co to jest body scale :) Szkoda ze to tylko w zakresie klasy a nie calosci postaci. Fajnie byloby grac taka niziutka rangerka^.^ (ale ze mnie zboczus hihihi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
Aha - dzieki za wyjasnienie co to jest body scale :) Szkoda ze to tylko w zakresie klasy a nie calosci postaci. Fajnie byloby grac taka niziutka rangerka^.^ (ale ze mnie zboczus hihihi)

Moge Cie pocieszyc, ze Ra tez do najwyzszych nie naleza ;). Najwieksza kobieta to chyba Me...Ale nie jestem pewien...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
To ja mam takie pytanie, bo wydaję mi się, że kupię jednak tą grę jeśli... gra uruchomi się na Athlon 1ghz gf2mx400/400 256 ram?

uruchomic sie powinna...Ale nie recze za plynnosc w kazdej sytuacji. Znam ludzi, ktorzy graja na slabszym sprzecie, a nawet takich, ktorzy uruchomili ja na 633MHz, 196MB RAM i TNT2 :D. Powiem tak. Procek przejdzie...sam mam 1200MHz, taka ilosc RAMu tez nie jest zla. Za to z grafa bedzie ciezko. Teoretycznie gra wymaga minimum cos klasy GF3Ti...Poprostu musialbys dac grafike na prawie minimum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Straszycie tymi kartami to i ja zapytam.

P 2.2 GHz, 256 ram, Geforce FX5200.

Pojdzie jako tako na tym? Bo nic lepszego nie mam :P Gre i tak kupie, ale chcialem wiedziec czy da sie to we w miare rozsadnych detalach odpalic :)

A FX chyba obsluguje shadery, bo mi Thief III chodzil...Skakal ale chodzil :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
Hmm...Straszycie tymi kartami to i ja zapytam.

P 2.2 GHz, 256 ram, Geforce FX5200.

Pojdzie jako tako na tym? Bo nic lepszego nie mam :P Gre i tak kupie, ale chcialem wiedziec czy da sie to we w miare rozsadnych detalach odpalic :)

A FX chyba obsluguje shadery, bo mi Thief III chodzil...Skakal ale chodzil :)

Przy takiej ilosci pamieci na max deltalach bedzie Ci na pewno w miastach skakac.

Karta nie nalezy do najlepszych, ale tutaj w zupelnosci starczy ;).

Czyli bedzie chodzilo w miare dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trochę (bardzo niewiele) pogralem. Oczywiscie gra jest świetna, graficznie powala, a Eldowi zalecam jakiegos terapeutę, bo jeżeli w GW czuć mangę to ja umiem siłą woli przenosić cale miasta. Na razie wykonalem raptem 2 questy, do tego związane z czyms w rodzaju tutoriala (tak jak bylo w WoW, gdzie pierwsze questy mialy wprowadzić w świat gry). Mam juz dwa skille, ale te dostalem automatem, po wykonaniu jednego zadania (mialem krolową jakichs paskudztw zabić. Jako że gram Rangerem dostałem Power shot i coś z Troll w nazwie, w każdym razei sluzy to to do regeneracji życia). Juz jest świetnie, a przecież bylem ledwo w pierwszym, startowym mieście i jednej lokacji, ktorej nawet w polowie nie zwiedziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, a ja chcialbym być juz w domu i grać w to na swoim Radeonie 9600XT. Naturalnei na moim zlomie o nazwie GF 4 MX dziala, ale w mieście, no, powiedzmy ze to jeszcze nie slideshow, ale już malo przyjemna gra. Zwląszcza w miejscach, gdzie siesporo graczy zbiera, bo jak znajdę jakiś spokojny kąt to juz działą znacznie lepiej. Ach, gram na domyślnych ustawienaich, nic z grafikanei madrowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
Juz jest świetnie, a przecież bylem ledwo w pierwszym, startowym mieście i jednej lokacji, ktorej nawet w polowie nie zwiedziłem.

Obawiam sie, ze nie zrobiles pol swiata...skoro 2Q to sadze, ze to jakies...1/10 tutriala ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEhe, no teraz juzzwiedziłem troche wiecej, bo wiecej pograłem. Mam już kilka zadań, wiem gdzie szukać trenera dla swojej klasy i mam quest, zeby zdobyć Bear Pelt. No to zabiłem kilka czarnych niedzwiedzi, ale żaden mi Bear pelt nie zostawil. Trzeba jakiegoś skilla mieć żeby to z nich "zdjąć" czy co? :) I co daje Customize zrobione dla broni? (jeden NPC moze zrobić Customize i potem przy przedmiocie jest customized for, ale nei wiem co to mi daje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
HEhe, no teraz juzzwiedziłem troche wiecej, bo wiecej pograłem. Mam już kilka zadań, wiem gdzie szukać trenera dla swojej klasy i mam quest, zeby zdobyć Bear Pelt. No to zabiłem kilka czarnych niedzwiedzi, ale żaden mi Bear pelt nie zostawil. Trzeba jakiegoś skilla mieć żeby to z nich "zdjąć" czy co? :) I co daje Customize zrobione dla broni? (jeden NPC moze zrobić Customize i potem przy przedmiocie jest customized for, ale nei wiem co to mi daje).

Zeby wypadlo Bear Pelt trzeba miec poprostu szczescie. Niedzwiedzi w tym obszarze troche jest, wiec problemu nie bedzie ;)

Customised weapon daje +20% do obrazen zadawanych dana bronia, ale takiej broni moze uzywac tylko postac, dla ktorej sie to zrobilo. Czyli ewentualna pozniejsza sprzedaz nie wchodzi w gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja mam. Tluklem dzisiaj caly dzien, najpierw sam, potem z Bambusem (eee tzn. Demiliszem :P)

Gra jest swietna, wspaniala i przepiekna, natomiast co do opinii Elda i jego gadania o rzekomej mandze, to wielki czarny...Zjazdowicze wiedza co dalej 8)

Na razie mam jeden dzien za soba i dobre kilka questow juz wykonanych. Teraz trzeba sie bardziej po swiecie rozepchac.

Mam tylko jedno pytanko - jest taki quest ze trzeba dawac kolesiowi przy bramie do Ascalon rozne przedmioty dla jakiejs zafajdanej ksiezniczki. Dalem perle, dalem naszyjnik, a trzeciego za cholere nie moge znalezc;/

Nie wie ktos gdzie on moze byc? Bo juz mnie trafia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pytanko - jako Primary quest jest zdobyć drugą profesję. Można to jakosominąć, tzn. żeby fabula ruszylą dalej, a ja pozostal tylko z podstawową klasą? Niezbyt chcę grać dwuklasowcem, ale jeśli to mus to coś wybiorę. Chyba że mozna quest ominąć albo go "oszukać"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to u mnie raczej druga klasa będzie tylko w nazwie :) (co prawda wskrzeszanie nieumarłych Nekromanty jest interesujace, ale wtedy trzeba by inwestować w Death Magic). Tylko jeszcze nie wiem, jaka to będzie druga klasa.

No i pytanie - czy tylko ja mam takiego farta czy guildwars.pl ma jakąś awarię i nie można wejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
Mam tylko jedno pytanko - jest taki quest ze trzeba dawac kolesiowi przy bramie do Ascalon rozne przedmioty dla jakiejs zafajdanej ksiezniczki. Dalem perle, dalem naszyjnik, a trzeciego za cholere nie moge znalezc;/

Nie wie ktos gdzie on moze byc? Bo juz mnie trafia.

Pomiedzy AA i Devona, kolow wiatraka lezy Piekne..chyba pioro...juz nie pamietam. Ale na pewno tam lezy. Musisz to jeszcze dostarczyc.

Ok, pytanko - jako Primary quest jest zdobyć drugą profesję. Można to jakosominąć, tzn. żeby fabula ruszylą dalej, a ja pozostal tylko z podstawową klasą? Niezbyt chcę grać dwuklasowcem, ale jeśli to mus to coś wybiorę. Chyba że mozna quest ominąć albo go "oszukać"

Tak jak powiedzial Dedek postac musi...Ale postac powinna! Majac dwie klasy posiadasz wieksza roznorodnosc. Zastanow sie dobrze jaka klase wybierzesz bo tej klasu umiejetnosci bedzeisz odblokowywal do rozgrywek PvP. :)

No i pytanie - czy tylko ja mam takiego farta czy guildwars.pl ma jakąś awarię i nie można wejść?

Widze, ze chyba nikt nie przeczytal newsa na ten temat, kiedy jeszcze byl :P. Nasz dostawca zmienia serwer na wydajniejszy przez co nic nie dziala. Maja to zrobic do dzis (piatek) do wieczora. Poki co widze, ze juz "cos" dziala bo pojawia sie blad bazy. Teraz musze poczekac na pojawienie sie Admina, zeby porobil to co trzeba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnei jka jeszcze "byl" to bylem na stronei przelotem i zbytnio na newsy nie patrzylem. A co do drugiej klasy to wciaz sie zastanawiam. Zresztą najpierw chcę wykonać quest "wstępny" u kazdego trenera a potem pomyślę:)

Chimek - widzialeś w Ascalon city bitwę NPC vs. Charr? :)

O, wląsnie - jak to jest? Wiem, ze grajac w trybie RPG wszelkie skille, jakie odblokuję automatycznie przejdą na postać PvP, jaka pojawi sie na moim koncie. Tylko czy są jakieś areny PvP w trybie RPG, czy może da radę z trybu RPG wyslać postać do PvP? Bo gildie mozna chyba tylko w trybie RPG zakladac? A, i da radę iść do Hall of Heroes? Bo co jakiś czas jest wiadomosc, że xxx wygral walkę w Hall of Heroes i Łaska Bogów spadła na Europę/Koreę itp.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja też mam. Nawet już od 15 (opłacało się nie zamawiać bezpośrednio w CDP, nie dość, że dzień wcześniej miałem paczkę, to jeszcze byłem trochę ponad 20zł do przodu). No i mam problem - ta gra strasznie mnie wessała. Jeśli tylko włączę komputer, to nie robię nic innego tylko klikam na ikonkę GW i gram (25k kliknięć myszką w dniu wczorajszym o czymś świadczy :D).

A i jeśli będziecie znowu razem grać, to dajcie mi jakiś znak - z chcęcią zagram z kimś, bo samotne wykonywanie questów, nie zawsze jest przyjemne (i proste), czego dowodem mogą być śmiertki moich herosów. Może mój Mo/Me na 4 poziomie, albo moja El/Mo na 7 też się na coś przyda ;] Obie postacie, są jeszcze przed zrujnowaniem Ascalonu przez Charr ;] Co prawda, byłem już w mieście po tym ataku - inną postacią (choć, też Mo/Me), ale skasowałem ją, bo chciałem wypełnić wszystkie wcześniejsze questy zanim przejdę dalej (no i zebrać całe nowe ubranko :))

Właśnie, znaleźliście wszystkich Collectorów, u których można dostać nowe części ubranka/zbroi? Bo mi poza babką w katakumbach, zaraz na prawo idąc od Ashford Abbey (buty woja mojego brata - za 5 czaszek gargulców), kapłankiem idąc w stronę gór od Foible's Fair (buty mnicha i spódnica czarodziejki - za 3 "wnętrzności" lodowych żywiołaków) i człowiekiem w wiosce na południu wyspy, leżącej na południu Wizard's Folly (rękawice mnicha i czarodziejki - za 3 "wnętrzności" skalnych żywiołaków), nie udało się nic więcej znaleźć (jeszcze :twisted:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Draghmar
O, wląsnie - jak to jest? Wiem, ze grajac w trybie RPG wszelkie skille, jakie odblokuję automatycznie przejdą na postać PvP, jaka pojawi sie na moim koncie. Tylko czy są jakieś areny PvP w trybie RPG, czy może da radę z trybu RPG wyslać postać do PvP? Bo gildie mozna chyba tylko w trybie RPG zakladac? A, i da radę iść do Hall of Heroes? Bo co jakiś czas jest wiadomosc, że xxx wygral walkę w Hall of Heroes i Łaska Bogów spadła na Europę/Koreę itp.?

Przy AC, LA, Yak's Bend i pewnie gdzies dalej, sa Areny losowe...Czesc z nich est niedostepna poprzez PvP. Dzieki temu badac na 7-9lvl mozna sie pobawic na Arenie w AC :).

Do kazdej Areny da sie dojsc postacia PvE i walczyc nia tam. Do Tombsow tez, ale one sa dopiero na samym koncu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...