Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 07/2010

Polecane posty

A moim zdaniem to : Smok Jerzy - George Dragon (jeżeli dochodzić głębiej to - St. George zabija smoka)

St. George był to rycerz, który zabił smoka pożerającego Alicje . Lamborghini może być alegorią rumaka, na którym jeździł.

csl1315l.jpg

Średniowieczna Anglia. Skończyła się pierwsza krucjata ku odkupieniu Świętego Kraju. Rycerze, giermkowie, mnisi, wszyscy wracają przez Europę do dawno nie widzianej Anglii. Również Jerzy, piękny rycerz, wraca do ojczyzny. Po tym co widział w Palestynie, chce odłożyć na bok swój miecz i wieść spokojne życie. Niestety gdy wkracza na ziemie króla Edgaar'a dowiaduje się, że królewska córka zniknęła. Nie zwlekając wyrusza na poszukiwania podczas których pozna smak prawdziwej legendy.

jest to opis filmu George and the Dragon . Palestyna nawiązywała by do wcześniejszego przecieku (o ile się nie myle, bo przez ten syf to się pogubić idzie)

The Dragon and the George - jest to nowela napisana przez Gordon'a R. Dickson'a i była ona pierwszą "Dragon Knight Series"

Czyli można przyjąć, że wchodzimy w klimaty gry "Dragon Knight" gdzie główny bohater poproszony o zabicie smoka, który "terroryzował" miasto "Strawberry Fields" zamieszkałe tylko przez kobiety ( co może symbolizować rożowe łono? . Nie wiem dokładnie ale skojarzyło mi się to z czymś w czym faceci nie brali udziału xD )Jako bazę kosmiczną możemy uznać system wież, które stoją w mieście . Smok pożerał kobiety i tak miasto stało się zagrożone. Księżniczka Nayla poprosiła wędrownego rycerza (Yamato Takeru) o pomoc w zabiciu smoka :)

I tu uwaga ** gra ma komiksową okładkę Vhsdk-002.jpg

Pytanie tylko, która część :)

# Dragon Knight II

# Dragon Knight III

# Dragon Knight 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chodzi tylko o połowe tesktu druga połowa to ściema prawidłowa połowa to chyba :

Predator calmly waited in the dark passage to the emergence of the creature.

Medallion around his neck trembled nervously. Hunter improved grip on the silver

sword. Although he felt a breath of air approaching a stranger, which indicated,

that this is a big or very fast beast, is not heard no sound completely.

- What the hell is that? " - He thought.

Isaac traveled corridors of a dead space station. He watched carefully all the dark corners.

Somewhere out there lurked the dangerous predator. But why hunt for me? - Thought of leaping over the threshold

the next room. - But I'm not a monster. If anyone should be afraid of it

słasic sure. Because what they can do within those cute like me? In addition różowiutkie? Sure is a Gofer

dissolves such heinous rumors. Further speculation was interrupted by oncoming car.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to fear bo niejaka alice wade pracowala przy tej grze

Alice Wade was an employee of Armacham Technology Corporation. Despite only having basic knowledge of Project Origin, she plays a major role in F.E.A.R. First Encounter Assault Recon, and makes a cameo appearance in F.E.A.R. Extraction Point.

translate

Alice Wade był pracownikiem Armacham Technology Corporation. Mimo tylko o podstawową znajomość Project Origin, ona odgrywa ważną rolę w FEAR First Encounter Assault Recon, i sprawia, że wygląd kamea w FEAR Extraction Point.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś już tego nie zauważyl, ale w tekście zauważyłem 2 błędy:

"Jeśli kogoś należy się bać to na pewno słasic" oraz "ujrzał zdumione twarze Nika, Alicji i różowego łonia".

Może to przemieszczenie 's' ma nam dać jakąś wskazówkę :tongue:

W sumie były 3 takie pomyłki bo słoń został nazwany łoniem 2 razy...

Poza tym ciekawi mnie łamanie akapitów w tekście :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ten trop którym szliście od początku czyli dead space station. A nie chodzi o grę tylko o uszkodzoną stację kosmiczną Skylab. A skoro Skylab to może:

Terminator 3: War of the Machines lub Terminator: Salvation

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Turok..... W pewnym sensie dzieje się w kosmosie a później na innej planecie... Polujesz na dinozaury i na takiego jednego głównego kolesia....... Z samochodami to nie wiem ale może cały ten tekst o samochodach to może duża zmyła..... A na końcu jest że "zdjęła płaszcz i kapelusz, a spomiędzy

fałd kolorowej sukienki wyciągnęła ogromny NÓŻ rzeźnicki"... W Turoku można walczyć nożem... :)) I na początku że "Choć czuł powiew powietrza zbliżającego się obcego, co wskazywało,

że jest to duża lub bardzo szybka bestia"... Dinozaury są szybkie....:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Turok..... W pewnym sensie dzieje się w kosmosie a później na innej planecie... Polujesz na dinozaury i na takiego jednego głównego kolesia....... Z samochodami to nie wiem ale może cały ten tekst o samochodach to może duża zmyła..... A na końcu jest że "zdjęła płaszcz i kapelusz, a spomiędzy

fałd kolorowej sukienki wyciągnęła ogromny NÓŻ rzeźnicki"... W Turoku można walczyć nożem... :)) I na początku że "Choć czuł powiew powietrza zbliżającego się obcego, co wskazywało,

że jest to duża lub bardzo szybka bestia"... Dinozaury są szybkie....:)

Turok był w 89 numerze CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...