Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

E3 2010

Polecane posty

Szczęśliwie nie ja, chociaż jest drobna igiełka, że dostaje się coś za darmo :P Ale naprawdę szalał bym z zazdrości jak Sony spróbuje PS3 opchnąć publice za darmo... Kto wie, może jak się ludzie będą spodziewać to większa ilość widzów spróbuje do nich wbić... A, bym zapomniał - za mniej niż 2h pokaz EA :D Ciekawe co nam naszykowali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślenia dotyczące Kinecta: powiedzcie, czy mam paranoję? Widząc, że Ubisoft angażuje się w produkcje tytułu dla Kinecta pomyślałem sobie "Cholera, więc teraz producenci zaczną skupiać się na każualowych popierdółkach?". Jasne, tworzą też inne gry - przykłady dostaniemy na innych konferencjach. Ale czy to nie jest tak, że kasa na pierdoły, to zawsze mniej pieniędzy na "normalne" gry...?

I zastanawiam się, czy w Polsce stary X stanieje. Bo przyznam szczerze, że zainteresowałbym się, gdyby taki Elite kosztował koło 800 PLN.

@up: Tak, każdy z publiki dostał nowy model X360 - WiFi, dysk 250 GB, mniejsze rozmiary, kolor: czarny. Nic dziwnego, w sumie większość to dziennikarze. Dostali i będą teraz pisać/mówić o nowym modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Zawsze można optymistycznie założyć, że na każuale idzie mniej kasy z budżetu :) Jednak, na mój chłopski rozum, mniej zatrudni się ludzi do takiej platformówki 2D albo tego Dance Floor gdzie nie mamy otwartego świata a tylko ludzika, tło i muzyczkę w tle do tańca. Jednak aż tak źle nie jest :D Po prostu producenci przy potencjalnym sukcesie "maszynki" węszą całkiem sporą kasę i będą chcieli ugrać jak najwięcej. Przynajmniej ja tak to widzę, choć mogę się mylić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie konferencję oglądałem tylko dla zabicia czasu przed meczem Włochy - Paragwaj i bieda panowie. Cztery poważne gry, z czego o trzech od dawna wiadomo. Reszta to każuale pod Kinecta. A nie, jeszcze zapowiedź interaktywnego benchmarka od Crytek. Tyle, że nic nie pokazali z tego. A mówimy o konferencji jednego z tuzów branży. Na miejscu xboxowców bym się zastanawiał co się dzieje, bo trudno mówić, że jest dobrze (zwłaszcza, że na te 4 gry połowa i tak będzie na PC również)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat trudno chyba mówić o benchmarku na konsolę :P Ta gra (Kingdoms, tak?) może się okazać czymś ciekawym, szkoda, że pokazali tylko teaser. Ale sam setting - czasy gladiatorów - wróży dobrze.

To Crytek, zobaczysz, ze im się uda :smile: Ta firma potrafi robić silniki graficzne i tyle. Cała specjalność Far Cry sprowadzała się do tego, że nie można było grać na Rambo, co w chwili premiery w gatunku było niezwykłe. Jednak po za tym to był po prostu zasobożerny silnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. EA zaczęło NFS: Hot Pursuit - wygląda... Jak stary, dobry HP połączony z Most Wanted. Fajne :P Jest gameplay, dwaj producenci się ścigają. (Premiera w listopadzie)

2. Teraz Dead Space 2 - Miłe zaskoczenie, bardzo przypomina jedynkę, tzn. nie przerodziło się w szybką grę akcji, czego niektórzy się obawiali. Plus nowe potworki, widok na miasto i fajna interaktywna cut-scenka. (Premiera 26 stycznia 2011)

3. Medal of Honor - Zaczęli z 24-osobowym multi na żywo! Brawa za taki początek. TDM, oprawa przypomina trochę połączenie Killzone'a 2 i Modern Warfare :P Mapa dosyć duża, choć ciasna - wąskie uliczki, budynki, coś a'la District z MW. Już 21 czerwca rusza beta na wszystkich platformach! Trailer trybu multi z muzyką Linkin Park - tu trochę czuć BC2. Koniec prezentacji. Przyjemnie.

4. Teraz coś o EA Gun Club - rejestrując się uzyskujemy wcześniejszy dostęp do wersji beta gier, dem, etc. Plus zapowiedź DLC do Bad Company 2... Z podtytułem: Vietnam! Tak, BC2 w czasach Zimnej Wojny w Wietnamie!

5. EA Sports hits the deck. Coś o MMA, Live Broadcast - tworzenie własnego wrestlera, dzielenie się ze znajomymi... Blabla. I EA Active 2, czyli sport przed ekranem z opaskami na rękach (a na www możemy sprawdzać ile kalorii spaliliśmy, yay!). I na koniec NFL, czyli coś, co totalnie mi zwisa. Ale przecież FIFY w USA nie pokażą ;x

6. Filozoficzno-greckomitologiczny wstęp... Do opowiadania o trzeciej części Simsów :P Simy będą uber-inteligentne i obdarzone wolną wolą. Normalnie jak ludzie, łuuhu. Plus trailer - można tymi Simami niezłe filmy obyczajowe ukręcić.

7. Crysis 2 - Gadu-gadu o Nano Kombinezonie, ładne obrazki Nowego Jorku, zapowiedzi "most inteligent enemies ever" (skąd my to znamy...). I gameplay na żywo - kosmici atakują, jeden mini-boss, częściowa destrukcja otoczenia, grafika całkiem niebrzydka, ale rozgrywka jakoś nie powala świeżością. Plus dramatyczna cut-scenka. Teraz prezentujący macha okularami 3D i żegna się. I kolejny trailer. Niby w 3D, ale ja widzę normalnie :P

8. Polski akcent! Andrzej Chmielarz z People Can Fly, Cliffy B i panna z Epic o Bulletstorm (premiera - 22 luty 2011). Live gameplay - graficznie prezentuje się genialnie, IMO lepiej niż Crysis 2. Cały czas coś się dzieje, plus bardzo fajne sposoby ukatrupiania ;p Naprawdę świetna gra się zapowiada! No i bohaterowie sypią żartami i rozmawiają, fajnie brzmiąc przy okazji.

9! Rany boskie! The Old Republic :P Spodziewałem się ich za półtorej godziny! Zapowiedzieli statki dla każdego gracza (jako baza, domek) i "Warzones", w końcu coś o PvP. Nie ogarnę tego dziś :P Puszczają nowy cinematic. A jednak - na szczegółowe info (w końcu!) trzeba czekać do konferencji LucasArts.

Koniec. Zawód nr 1 - Brak Mass Effect 3. Dobranoc :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, spodziewałem się, że zdołam podzielić się wrażeniami jako jeden z pierwszych a widzę, że zostałem wyprzedzony ^^ Brawo za jednoczesne oglądanie i pisanie. Powiem tak - wejście EA od nowego NFS bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, bo dla mnie z kolei wygląda to jak stary, dobry Hot Pursuit, ale połączony z Burnoutem. Bez kitu, ale próby rozwalenia ściganego niczym prawie nie różnią się od takedownów ;D Najmniej chyba spodobał mi się frag. o tym całym fitnesie w wykonaniu EA (nie wiem co tak wszyscy się ostatnio rzucili na tego typu produkcje), wstęp do Simsów i ten cały Gun Club. Może dlatego, że średnio mnie interesuje? ;P Pokaz Crysisa 2 uważam za udany, poza tym 3D, którego internauci skosztować nie mogli... spadający budynek wygląda świetnie. Andrzej niestety się nie nagadał, ale ich tytuł wespół z Epic daje naprawdę radę. A na koniec miałem nadzieję, że pokażą coś więcej niż trailer z Old Republic... Ha, a kto by się spodziewał, że zapowiedzą DLC o Wietnamie - zresztą jak usłyszałem pierwsze sekundy tej piosenki wiedziałem co się szykuje: identyczną przecież użyli w niezbyt dobrym BF: Vietnam. A, na koniec - szkoda, że West & Zampella, którzy byli na pokazie EA (choć kamery ich nie pokazały) nie chcieli ogłosić czegokolwiek. Cóż, czekam na kolejne konferencje, ale Ubisfotu daruję sobie oglądania na żywo :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Black Ops, a przynajmniej jego demko zostało już pokazane :D Jak i Bulletstorm, Dead Space 2...

Prezentacja Ubi... jak mówiłem - zarywać nocy zamiaru nie miałem - tak więc dopiero teraz odpaliłem sobie pokaz trwający jakieś 90min. Początek nie był porywający. Dla mnie Child of Eden wygląda jak gra dla każuali, która po prostu nie wykorzystuje kontrolera. Nic wielkiego ^^ W przerwie do następnych tytułów oczywiście gadka i leci pokaz "Asasyna 2.5" trailerem, który już dobrze znałem wczoraj (ale owacja nadal była). Potem jednak zaczęła się właściwa rozgrywka i powiem - wygląda świetnie! Po prostu świetnie. Warto samemu obejrzeć. Reszta nie była taka zła, ale jedynie jakoś jeszcze Future Soldier przykuł bardziej moją uwagę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, dopiero wróciłem z egzaminu, katorga ta sesja :P

Też nie oglądałem konferencji Ubi, ale z tego co czytam w necie, to nic specjalnego. Obejrzałem też gameplay z AC: Brotherhood... No i cóż, fajny, przyjemny, ale mam nadzieję, że zostawią nam w grze trochę misji wymagających cichego podejścia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF: Vietnam... Znowu Wietnam, o nieszczęsny! Ja to pisałem już w temacie o BF, napiszę i tutaj - niech DICE najpierw skupi się na samej podstawce, usunie błędy, poprawi to, co zostało schrzanione w ostatnim patchu, a nie znowu biorą się za nowe dodatki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja przy tegorocznym E3 (które już teraz okazuje się bardzo udanym!) czekałem, na nowego Assassin's Creed (warto - gra zapowiada się świetnie, jeszcze tylko trailer premierowy z muzyką a la Justice i już wiadomo, ze Ubi ma kolejnego "zgniatacza" w rękawie), Need for Speed (który okazał się nowym Hot Pursuit'em, a nie Red Line'm - mam nadzieję, że Criterion dobrze wyważy poziom trudności, bo u mnie zdarzało się w MW, że juz przy bossie z Czarnej Listy nr.7 ścigało mnie 10 suvów Rhino, po dwa - trzy z każdej strony, przez co odbiłem się od tej gry - ale wierzę, że uda się to twórcom nowego NFS, wszak Paradise było naprawdę świetne - bo poza tym Hot Pursuit zapowiada się wyśmienicie), poza tym (po przepięknym i niezwykle klimatycznym - ta gra świateł!!!! - trailerze) na Deus Ex: Human Revolution i Black Ops, które zdaje się być sporo lepsze od Modern Warfare 2 i mieć w miarę niegłupią fabułę (wszak poprzedni tytuł Treyarch, World at war, pod tym względem też nie był zły). Zaskoczyły mnie też i zaintrygowały Dead Space 2 oraz MGS - Rising

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem konferencję Nintendo i powiem, że nie było aż tak źle ;P Jasne, produkcji dla każuali tam od groma, na początku pokazu nowej Zeldy zaliczyli sporo wpadkę z kontrolerem, który nie działał do końca poprawnie (szczególnie z łukiem) co było tłumaczone zakłóceniami w sieci bezprzewodowej... cóż, coś trzeba było powiedzieć ;D Z gier to jedynie GoldenEye dał jakieś pozytywne wrażenia. Sporo czasu poświęcono Nintendo 3DS bez potrzeby okularów, ale o tym mogli przekonać się tylko ludzie na miejscu. Ot, dla mnie ciekawostka... Mam o wiele większa nadzieje związane z nadchodzącym za niecałe półtorej godziny pokazem Sony :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 2010 jest jak narazie bardzo przyjemne ;) najpierw Microsoft pokazuje działającego Kinecta (i kilka ciekawych tytułów), sporo ciekawych gier (GOW3, Fabel 3, COD:BO). Na koniec prezentacja nowej wersji Xpudła. Później EA - tu niestety bez zaskoczenia. Pokazano przed wszystkim dobrze znane marki, nowych tytułów jak na receptę. Ten trend już się chyba nie zmieni :/. Z drugiej strony, może i tytuły dobrze znane, ale za to jakie :D Crysis 2, TOR, , nowy MoH (ta część, jak mam nadzieje, w końcu pozwoli tej utytułowanej strzelance wrócić na należyte jej miejsce ;) ), DLC do BF:BC2... nie jest źle. Potem na scenę wszedł Ubisoft, tu również bez większego zaskoczenia. Co prawda pokazano kilka nowych tytułów ale większość z nich wygląda jak wczesna alfa (nie licząc bardzo pozytywnego Raymana). Reszta to kolejne części dobrze znanych tytułów - ciekawie wyglądający Ghost recon i najlepsza moim zdaniem gra targów AC2. Nowy, inny, lepszy (?). Na pewno twórcy zdecydowali się na zagęszczenia akcji - powietrze naszpikowane ołowianymi kulami, dynamiczna jazda po mieście, strzelanie z armaty i ciekawa końcówka - mnie przekonuje. Teraz skończyła się konferencja Nintendo... dla mnie? Porażka - kilka nowych tytułów, ale chyba japoński koncern zostaje w tyle za Micro$oftem i Sony, jedyną ciekawostką jest 3DS, ale i to niewiele. Za trochę ponad godzinę Sony, ciekawe jaka będzie ich reakacja na finalną wersję Kinecta.

Tegoroczna edycja E3 przynosi nam wiele dobrych gier, niestety brak wśród nich czegoś nowego. Microsoft ogłosił, że przy pomocy Kinecta stworzył nową gałęź rozrywki i wygląda na to ,że nie rzuca słów na wiatr. Przemysł growy coraz bardziej się ucywilizowywuje, nawet najbardziej hardcorowi gracze wyjdą ze swoich jaskiń by przez chwilę poskakać przed okiem Kinecta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż EA pobiło na głowę prezentację Microsoftu merytorycznie. 3/4 M$ to zachwyty nad Kinectem - czyli Wii bez kontrolera :P

EA przynajmniej pokazało dwie nowe gry, a nie same kontynuacje. Nowe Gearsy od M$ na przykład w ogóle mnie nie zaskoczyły, nie przykuły uwagi - wyglądają jak lekko podrasowana jedynka.

O 22 ma być półgodzinna prezentacja The Old Republic, w tym gameplay. Czekam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co soniacz pokaże, konferencja się za parę minut zaczyna, na gametrailers dobry streaming w HD. Wczoraj jak zobaczyłem te cukiereczki robiące z siebie idiotów na scenie to się lekko zniesmaczyłem a gość prowafzaćy konferencję MS wyglądał jakby bardzo chciał być gdzie indziej ;P. Dobrze że chociaż mocne uderzenie na sam koniec zostawili, jak usłyszałem że już slimka wysyłąją do sklepów a od weekendu będzie dostępny to mnie lekko zatkało, co do gier to zaskoczenia nie było, poza nowym MGS-em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż EA pobiło na głowę prezentację Microsoftu merytorycznie. 3/4 M$ to zachwyty nad Kinectem - czyli Wii bez kontrolera :P

EA przynajmniej pokazało dwie nowe gry, a nie same kontynuacje. Nowe Gearsy od M$ na przykład w ogóle mnie nie zaskoczyły, nie przykuły uwagi - wyglądają jak lekko podrasowana jedynka.

O 22 ma być półgodzinna prezentacja The Old Republic, w tym gameplay. Czekam!

No tak ale to co pokazał EA - choć ciekawe - to tylko (i aż) kolejne gry. Kinect, o ile nie stanie się platformą zarezerwowaną dla casuali, może przynieść prawdziwą rewolucję ;)

za 2 min Sony ;d

@Edit

Po prezentacji Move'a jestem trochę zawiedziony ;/ spodziewałem się czegoś równie dob... ciekawego jak kinetic tymczasem narazie wygląda to tylko na udoskonalony Wiilot ;/ w dodatku na pierwszy rzut oka wcale nie jest taki dokładny. Sony zapewnia, że jego kontroler przeznaczony jest zarówno dla graczy casualowych jak i hardcorowych, tylko obawiam się, że casualowcy wybiorą kinetic'a (lub zostaną przy Wii) ,a hardcorowcy zostaną przy myszce i klawiaturze.

Za to sama prezentacja trzyma poziom :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuls, żartujesz sobie? Jak dla mnie Move pobija Kinecta. No, chyba, że dla Ciebie wyznacznikiem jest brak/obecność kontrolera. Bo dla mnie wyznacznikiem jest zastosowanie w "normalnych" grach. Kinect się sprawdzi w głaskaniu zwierzątek, a Move w strzelankach i grach tj. NBA 2k11 etc. Więc IMO wygrywa :P

Ogólnie konferencja SONY ciekawsza, choć żadnych rewelacji. No i widać, że EA trzyma z SONY, tak jak Activision z M$.

p.s. Co do Move, słyszeliście oklaski? Kinectowi nikt nie bił brawo podczas prezentacji gierek :P

edit na żywo: Valve z Portalem 2 u SONY! Tym bardziej ta konferencja wygrywa :P Portal 2 na PS3! Bożesztymój!

edit live 2: DLC, mapy i beta Assassin's Creed: Brotherhood tylko na PS3! Plus filmik z multi - DM na ulicach Rzymu, ale nie gameplay.

edit live 3: GT 5 - czyżby w końcu podali datę premiery? Prezentują filmik... W grze będzie dostępny Test Track z programu Top Gear. Fajnie. I... Jest data premiery! Już 2 listopada tego roku Gran Turismo 5 w końcu dostępne w sklepach!

edit live 4: InFamous 2 w 2011. Trailer, ale brak opadu szczęki.

edit live 5: Niespodzianka - nowy Twisted Metal. Naparzanka z użyciem wszelkiego rodzaju pojazdów wyposażonych w różne bronie. Piły łańcuchowe + motocykle + auta wyposażone w rakietnice i karabiny + helikoptery. Niezła rozwałka. Bardzo wesoło prezentuje się multi.

edit 6, finalny: Koniec. Teraz - dzięki dwóm bombom (Portal 2 na PS3! I - trochę mniejsza, ale również - premiera GT5 w listopadzie 2010) - na pewno nie zmienię zdania. Bardzo dobry plan całej konferencji - najpierw "przynudzanie" o 3D i Move, a największe niespodzianki growe na końcówkę. SONY > Microsoft, jeżeli idzie o konferencje w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...