Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

E3 2010

Polecane posty

Powiem wprost. Dla mnie prezentacja Sony owni wszelkie dotychczasowe z kilku powodów :D Kevin Butler - też gościa nie znam, ale tekst miał dobre, Portal 2 - normalnie prawie dostałem opadu szczęki jak nagle pociemniało i usłyszałem głos GLADOS :P, Move, który jest i dla każuali i hardkorów a jednocześnie daje ci coś do trzymania i wymaga ruchu. Jak dla mnie wygrywa na całej długości z Kincectem. Twisted Metal - wjazd ciężarówki i zwariowany klown FTW! :P A same mięso wygląda dosyć ciekawie... czytaj, gameplay. Co prawda nie tak fotorealistycznie jak Gran Turismo 5, które wreszcie ma datę premiery, ale źle nie jest. Co by tam? Ano, inFamous 2 jednak nie spowodował szału, ale dobrze zobaczyć grę w akcji z prawdopodobnie sylwetką głównego złego. Tak czy inaczej, ta konferencja dała mi kolejny powód, że jeśli wezmę się za kupienie konsoli w przyszłości nie myślę o niczym innym jak PS3 :happy: Po prostu jest świetne, IMO.

@down - palec mi się omsknął. Poprawiłem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5, drogi kolego :P Widzę, że zdanie mamy podobne. A Portal 2... To jeszcze do mnie nie dociera, że będę mógł w to zagrać na PS3. Czyżby była szansa na przyszłe gry od Valve... Jako gry PC & PS3 only? I tak, Butler rox!

Teraz zaczyna się prezentacja The Old Republic. Pół godziny. Ale rezygnuję z pisania na żywo, wolę się skupić, mam nadzieję na konkretne info... w końcu. Napiszę za 30 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuls, żartujesz sobie? Jak dla mnie Move pobija Kinecta. No, chyba, że dla Ciebie wyznacznikiem jest brak/obecność kontrolera. Bo dla mnie wyznacznikiem jest zastosowanie w "normalnych" grach. Kinect się sprawdzi w głaskaniu zwierzątek, a Move w strzelankach i grach tj. NBA 2k11 etc. Więc IMO wygrywa :P

No właśnie obawiam się, że żaden z tych kontrolerów się w fps'ach nie sprawdzi :P nie wyobrażam sobie stania przez 6-8h z 2 pałeczkami w ręku. Wszystko wygląda ciekawie (rzucanie grantami itp.) ale w praktyce raczej się nie sprawdzi :/

Ogólnie konferencja SONY ciekawsza, choć żadnych rewelacji. No i widać, że EA trzyma z SONY, tak jak Activision z M$.

p.s. Co do Move, słyszeliście oklaski? Kinectowi nikt nie bił brawo podczas prezentacji gierek :P

Tu się zgodzę, w porównaniu do Sony M$ wypadł słabo, było pozytywnie, żywo i zabawnie :D

edit na żywo: Valve z Portalem 2 u SONY! Tym bardziej ta konferencja wygrywa :P Portal 2 na PS3! Bożesztymój!

edit live 2: DLC, mapy i beta Assassin's Creed: Brotherhood tylko na PS3! Plus filmik z multi - DM na ulicach Rzymu, ale nie gameplay.

edit live 4: InFamous 2 w 2011. Trailer, ale brak opadu szczęki.

No i w końcu pojawiły się dobre powody dla kupna PS3, ale przy GoW'ie, Fable'u czy Forza'ie jakoś mnie nie przekonują...

Imo:

Prezentacja Sony>M$

To co zaprezentowali M$>Sony

:)

@Edit

Mógłby ktoś podlinkować prezentację Tora?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja Sony>M$

To co zaprezentowali M$>Sony

IMO Sony wygrywa w obu wypadkach :D W końcu ktoś musi mieć odmienne zdanie.

Co nam dała konferencja Sony? Najpierw technologia 3D + 20 gier zapowiedzianych, które będą z tego korzystać; KillZone 3, MotorStorm: Apocalypse, The Sly Collection, Gran Turismo 5, Mortal Kombat, Crysis 2; dwie działające gry na Move + zapowiedź, że i dla hardkorowców coś się znajdzie (przewaga IMO nad Kinectem); nowy tytuł Heroes on the Move; nowa kampania reklamowa; wsparcie PSP + 70 nowych (?) tytułów; pokaz LittleBigPlanet 2, występ Kevina Butlera, Medal of Honor, Assassins Creed: Brotherhood, inFamous 2, Twisted Metal. Plus do tego wszystkiego jakaś exclusive zawartość do kilku tytułów... Mało? I don't think so.

Co dało M$? Gears of War 3, Call of Duty: Black Ops, MGS: Rising (i jakieś tylko dla posiadaczy X map packi... jak będą tak holendernie drogie jak do MW2 to strata niewielka ;D) a potem jaranie się jaki to Kinect jest świetny na sześciu każualowym tytułach + zapowiedź, że nowe SW powstaje - tak ma wyglądać gra dla hardkorów? Ja dziękuję. I dlaczego nie mogli zrobić pokazu na żywo? Ano, informacje zostały podane na forum wcześniej :=) Nowa Forza i wersja X360 Slim. Jak dla mnie mniej niż u Sony. Znacznie mniej.

Zniknął za to jeden powód, dla którego można się było wkurzać na M$ - wreszcie będzie polskie wsparcie. I może nawet migracja kont :P

Co do stramingu... G4 zwaliło sprawę z konferencją Sony, bo przy występie Kevina nagle zamarzła i szybko musiałem się ewakuować na GameSpot.

Zostaje tylko konferencja Konami i tyle. Resztę pokazów & informacji wyczytam sobie na stronie CDA zapewne :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbyt poważnie traktujecie słowa o hardcorowym wykorzystaniu Move'a :] na pokazie wyglądało to fajnie - karabin zrobiony z 2 pałeczek, rzucanie grantami przy użyciu ręki itp. Tylko w praktyce mało kto będzie urzywał do tego Move'a - mniejsza precyzja od myszy, mniejsza wygoda od pada, no i komu będzie się chciało stać przez kilka godzin przed ekranem tv machając rękami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie gameplay'e MoHa oraz Crysisa 2... W pierwszej grze za bardzo czuć zapach nowego Battlefielda. Na filmiku gra jest dynamiczna, bardzo podobna do gier z serii Call of Duty, ale jak będzie w rzeczywistości? Znając życie - gra po 4 patchach nadal nie będzie nadawała się do użytkowania... W drugim wypadku, Crysis IMO wypada raczej średnio - nie jest to rewelacja, ale "tylko" porządna gierka, w którą będzie należało pograć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie gameplay'e MoHa oraz Crysisa 2... W pierwszej grze za bardzo czuć zapach nowego Battlefielda. Na filmiku gra jest dynamiczna, bardzo podobna do gier z serii Call of Duty, ale jak będzie w rzeczywistości? Znając życie - gra po 4 patchach nadal nie będzie nadawała się do użytkowania... W drugim wypadku, Crysis IMO wypada raczej średnio - nie jest to rewelacja, ale "tylko" porządna gierka, w którą będzie należało pograć. :)

Co do Crysis'a to mam takie samo zdanie ;) gra dobra, ale nie rewelacyjna. MoH ma już znacznie większe szansę na sukces, i na E3 prezentuje się dużo lepiej od CoD'a ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie urzekły dwie niszowe, trochę dziwne, nowo zapowiedziane produkcje z (a jakże) kraju kwitnącej wiśni: Child of Eden oraz El Shaddai: Ascension of the Metatron. Polecam zobaczyć materiały wideo z tych gier - oczopląs gwarantowany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Child of Eden... Właśnie była to chyba pierwsza gra na konferencji... Nintendo? :) Fakt, oczopląsu można dostać, ale to i podobne produkcje raczej do mnie nie trafiają. Można sobie postać, pomachać rękami & poklaskać (?) żeby zdobywać punkty, ale IMO to coś dla "każuali" ;) BTW. czy gdzieś jest archiwalny zapis konferencji KONAMI? Oprócz Ubisoftu jest to jedyna gdzie właściwie nie wiedziałem kiedy będzie i przespałem nadawanie na żywo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...