Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

E3 2010

Polecane posty

Ja najbardziej czekam na informacje o grach:

Assassin's Creed: Brotherhood - po świetnej dwójce czuję niedosyt i chciałbym jak najszybciej dokończyć historię Ezia,

Batman: Arkham Asylum II - kontynuacja gry roku 2009, nic więcej mówić nie trzeba,

Mafia II - od lat wyczekiwana kontynuacja prześwietnej Mafii,

Portal II - w część pierwszą nie grałem, ale w niedalekiej przyszłości mam zamiar, więc i automatycznie na część drugą czekam,

Shank - przeczytałem o niej w najnowszym CD-A i bardzo mi się spodobała :)

Oczekuję również jakichś informacji na temat usługi LIVE w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt już nie wie, o co chodzi z Portalem 2 i co kombinuje Valve. Duke na głównej stronie, daty, przesunięcia co chwilę...

Oficjalnie prezentacja Valve została odwołana i nie wiadomo co z "niespodzianką". Niektórzy spekulują, że Newell i s-ka pojawią się na konferencji EA, bo są z nimi związani na zasadzie EA Partners.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zechce mi się oglądać całość

Dlatego właśnie wolę poczytać sobie relację na stronce CD-A, a w nastęnym numerze - opisy wszystkich prezentowanych gier. Ciekaw jestem, czy TEN Duke, to prawdziwa nowa część kolejnego Duke'a, czy kolejny fake, który zostanie porzucony po kilku miesiącach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kilka tytułów czekam bez ustanku. Między innymi na wspomnianą już kontynuację HL2. Czy będzie to episode 3, cz HL3 to już inna kwestia, ważne żeby było Half Life i by wyjaśniło się coś więcej [;

Dalej F.E.A.R 3. Bo dość oryginalnym zakończeniu części drugiej

(Alma w ciąży, najprawdopodobniej z głównym bohaterem części drugiej, 'F.E.A.R' pomyśleć co z tego wyjdzie ^^ ;O)

.

Przydałby się też Crysis 2, bo pierwsza część miała całkiem ciekawą fabułę i interesuje mnie, czy 2 będzie z nią powiązana, czy zupełnie o czym innym.

No i na koniec zostało The Old Republic, które chcę ujrzeć, bo jestem fanem Star Wars [;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzić? :) Jeśli to nie plotka a wygląda, że nie, bo na poparcie są zdjęcia to może będzie kolejna dobra odsłona cyklu NFS. Bardzo mile wspominam pierwszy Hot Pursuit i cóż... na chwilę obecną pozostaje mi tylko liczyć na to, że dopracuję grę :D BTW. mniej niż 24h do konferencji M$. Ciekawe co tam szykują...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam przede wszystkim na zupełnie nową markę, coś, o czym będę mógł myśleć w każdej chwili, w której normalnie nie myślałbym o niczym :laugh:. Brakuje mi trochę świeżości na rynku. Poza tym bardzo napalam się na The Last Guardian (nowa gra Team Ico, kto nie wie, niech poczyta - to jest właśnie ta moja upragniona świeżość!) i liczę na zapowiedź Ico i Shadow of the Colossus podbite do HD i wydane na PS3.

No, nie oszukujmy się, jeszcze jedno - chcę, żeby perypetie smoka Spyro doczekały się godnej kontynuacji, zamiast kaszanek serwowanych nam przez ostatnią dekadę :tongue:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a za czym ja czekam ?? :D Aha już wiem...

1. Gothic: Arcania Tale - chce zobaczyć jak im to wyszło(mam nadzieję, że mi ruszy, bo jak Gothic 3 z koszmarną optymalizacją mi chodził to już wszystko mi raczej ruszy). Kocham Gothica, a szczególnie 2 pierwsze części + NK.

2. Fallout New Vegas- 3 mi się podobała, więc Vegas nie może być gorszy

3. Risen 2?? - wątpię, żeby było, ale co pomarzyć można :)

4. TES V- może w końcu zrobią następną cześć i nam pokażą na E3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że konferencja EA dopiero o 23 :D Bo ja do 21 w robocie, a mogę nockę zawalić na E3, mam tylko nadzieję, że będzie jakaś dobra transmisja ;] Najbardziej czekam na Dead Space 2, mam nadzieję na jakiś gameplay. Chciałbym też zobaczyć jakiś teaser Mass Effect 3 i Battlefield 3 :D Czekam też na jakieś info o BF 1943 na PC. Nie wiem czy wytrwam do konferencji Ubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... czyżby Kinect było tym co ma wstrząsnąć branżą & zrobić jeszcze większą niespodziankę niż Natal? :PPoza tym, powiedzcie mi: czy to po prostu jedno i to samo urządzenie pod inną nazwą? W końcu nie zrozumiałem z newsa :) Poprawka, już wiem... Tylko, że na razie nie widzę w tym niczego rewolucyjnego - możliwe, że na papierze to wszystko wydaje się mniej efektowne niż w rzeczywistości. Cóż, czekam do konferencji M$, która że leci od 19:00 pewnie przyciągnie moją uwagę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Kinect to nowa nazwa Natala. Tak po prostu - bardzo sprytne i logiczne, reklamować projekt przez rok jako Natal, żeby w ostatniej chwili zmienić nazwę :P

Żadna rewolucja, nic nadzwyczajnego, zastosowanie tylko w grach każualowych (które mnie osobiście nie interesują). Jak już napisałem w komencie pod newsem - Kinect będzie dobry tylko dla tych, którzy chcą grać w każualowe gry takie jak na Wii, tylko nie stać ich na Wii (chociaż, czy nie lepiej trochę dorzucić i kupić to Wii, które ma też takie hity jak Mario Galaxy etc?).

Ja tam czekam na zapowiedź slima, dzięki któremu stare X'y stanieją :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to MS wszystkich przerobił. Zmiana nazwy i puszczenie jakichś sześciu każualowych gierek. I na to ludzie rok czekali? :laugh: Żal mi teraz niektórych osób (niekoniecznie z tego forum), którzy przez ten rok widzieli w Natalce niemalże mesjasza, który wymiecie konkurencję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl//news_8Q7lH,m3_Gwiezdne...obacz_film.html

Trochę... żal :P Spływ pontonem (zapewne takie elementy będą przeważać w całej grze), a potem jedno machnięcie mieczem. Na dodatek - co najsmutniejsze - to FAKE. Postać porusza się szybciej, niż gość stojący przed ekranem. Chyba coś im nie wychodziło i przygotowali sobie "gotowca" z aktorem odgrywającym gracza. Szkoda uniwersum Star Wars na coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka... polecam tą stronę :D Na GS zbyt długo trwał proces buferowania...

http://g4tv.com/e32010/pressconference

Co prawda wkurzyłem się tylko na przepuszczenie demka CoD: Black Ops jak i informacje od Petera, że niby Fable III jest "ekskluzywne" na X360 :P Nie wiem czy nie ma konkretnych informacji, czy zwyczajnie robi publiczność w balona albo my jako PCtowyc zostaliśmy oszukani :/ Jak skończy się relacja napiszę coś więcej...

PS. Aha, na G4TV jest widoczny cały czas czat ;D Tam dopiero jest walka fanbojów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto normalny woli grać w samochodówki trzymają powietrze zamiast pada, czy prawdziwej kierownicy do X'a...? :P

Wszystkie inne gry do Kinecta to każualówki. Żadnych rewelacji, ale strasznie się to ogląda, jak się tym podniecają.

Ale, ale! Nowy X360 zapowiedziany! W tym tygodniu w sklepach! I będzie kosztować tyle samo, co stary - 299 $. Rany boskie, co się dzieje, apokalipsa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak i informacje od Petera, że niby Fable III jest "ekskluzywne" na X360 :P Nie wiem czy nie ma konkretnych informacji, czy zwyczajnie robi publiczność w balona albo my jako PCtowyc zostaliśmy oszukani :/

Nie, po prostu ta ekskluzywność dotyczy tylko rynku konsol. Jedyne co ciekawe na tej konferencji to Live w Polsce, bo to oznacza, że i GfW będzie normalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, najlepsza była reakcja ludzi na czacie jak wszyscy zaczęli pisać, że też chcieli by tam być i dostać nowego X360 :P A co Kinecta - też nie wiem czym się ludzie podniecają. I jeszcze mówią, że nie mogli tego dostarczyć wcześniej... :) Aha, już to widzę... Czym jedynie różnił by się pokaz przy tym Ferrari z tym systemem i z padem? Ruchami, może płynnością kamery, bo po prostu trzeba by dotykowo wybierać opcje. Gdzie tu rewolucja? IMO, szału nie ma i nie sądzę, żeby Move również go spowodował :) Co do gier niekażualowych, które niestety na prezentacji były w odwrocie - bardzo ciekawie wyglądał gameplay MGS: Rising. Ładne ciachanie mieczem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...