Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

@Arnie - Wierzysz w to że dadzą możliwość migracji? Nie zdziwiłbym się gdyby poleciały bany...

Choć bądźmy dobrej myśli ;)

Cytat z wywiadu z Kubą Mirskim - "Przykro mi, nie mam dobrej odpowiedzi w tym momencie. Wiemy że migracja kont to jest warunek tego żeby Xbox Live [nie zrozumiałem następnego wyrazu ale jest chyba "posuwał"]. Microsoft pracuje nad tym, ale w tym momencie nie mogę powiedzieć nic więcej"

Czyli nie jest źle ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.chip.pl/news/sprzet/konsole/201...a-pare-miesiecy

Ostatni akapit, mam nadzieję że się to potwierdzi... Jeśli tak to jeszcze tylko kwestia żeby pudełka z grami w PL miały tą samą zawartość na zachodzi, chociażby kody na DLC-ki i żadnych wontów do MS-a już nie mam :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie - Wierzysz w to że dadzą możliwość migracji? Nie zdziwiłbym się gdyby poleciały bany...

Choć bądźmy dobrej myśli ;)

Bez jaj, przecież nawet polscy pracownicy Microsoftu muszą grać na inne kraje, żeby mieć Live :P. Banów nie będzie na pewno, to byłaby skrajna głupota. To przecież tajemnica poliszynela, że w Polsce wszyscy mają konta np. na polską ambasadę w Londynie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to co przewidziałem się sprawdziło. Slim i Live - brakuje tylko oficjalnej ceny Natal/Kniteck (czy jak się to pisze) ;)

Ten nowy slim jakiś taki ładny nie jest jak się mu przyjrzeć. Starszy wygląda jednak lepiej, choć Slimka przypomina trochę pierwszego X'a. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wm igracji kont bardziej niż kwestia teczniczna ważna jest ta prawna i podatkowa. Jeśli np kupujesz coś na koncie na UK to Vat odprowadzasz tam itd., to muszą rozwiązać. Wywiad z Jakubem Mirskim z polskiego MS

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,801...oku_.html?bo=1

Mi się slimek podoba poza jednym detalem, tym zwężeniem na środku, wolałbym jednak proste ścianki jak w facie, ukłon stylu w kierunku PS 3 to odbry pomysł, tego mi w wyglądzie X-a zawsze brakowało, wyglądał prawie jak byle desktop...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nowy Xbox Slim ma wbudowany zasilacz czy nie? Bo tego o ile mi wiadomo nie było widać. Co do konfy wywarła na mnie niezłe wrażenia szczególnie nowy CoD i Girsy. :DNo i ofc Slimka. :P Bardzo ładnie wygląda no i w końcu jest WIFI wbudowane. :D Będę musiał wprowadzić zmianę odnośnie tego punktu w FAQ. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie , jaki mam wziąść kraj żeby nie zostać zbanowanym jak mi się zepsuje xbox ? To 1 pytanie , a drugie to :

Chcę kupić Fable 2 , i mam pytanie , czy wersja GOLD to to samo co Game of the year edition ?

Bo mysle że raczej to samo , ale znalazłem dwa sklepy :

http://www.ultima.pl/Fable_2_PL_Game_of_Th..._Classic/i8142/ - GotYE

http://i-market.pl/?zobacz=122362816 - GOLD

I zastanawiam się , czy to to samo i czy obie są po polsku i obie mają te same dodatki ? Bo drugi sklep wychodzi taniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie , jaki mam wziąść kraj żeby nie zostać zbanowanym jak mi się zepsuje xbox

Nie zbanują Cię za to, że będziesz miał angielski adres, bo nie mają prawa ;) Ergo albo czekasz na Polski Live albo rejestrujesz się na Polską Ambasadę w Londynie i masz Live już teraz i jest to 1000% legalne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Slim robi dobre wrażenie, ale ma też kilka wad, np. już widać, że gniazda HDMI i A/V są zbyt blisko siebie. Osobny zasilacz to inna para kaloszy, byłem pewien, że w Slim go zintegrują, a tu nie :/ Aż tak trudno było? No i rozmiar - jest tylko minimalnie mniejszy, do tego waży tyle samo. Plusy za zgrabny dysk i jeden wentylator. Teraz czekam z jakimi cenami wyskoczą polscy sprzedawcy ;)

Ktoś wie, do czego służy ten port oznaczony "AUX", wyglądający jak przycięte USB?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,802..._listopada.html

cena w sumie ok

swoją drogą to spodobała mi się ta gra (i jak narazie tylko ona na kinect'a - milo nie liczę , bo nie wiadomo czy w ogóle będzie o tym gra :P )

gdyby ją troche jeszcze dopracować byłaby bardzo fajna

EDIT:

Przypomnę jeszcze , że ta cena (150$) nie jest w 100% pewna.

Sam MS nie podał jeszcze ceny , jednak takie rzeczy zwykle się sprawdzają (szczególnie kiedy w grę wchodzi amazon czy inne duże sklepy ).

But although Microsoft didn't reveal an official price at E3 this week, that hasn't stopped retailers from pricing the device themselves. So far, GameStop, Amazon, Wal-Mart, and Best Buy have all listed Kinect at $149, the same price point that was rumored just a few weeks before E3.

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3179960

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj na allegro xboxa Elite. Ze swojej strony popełniłem błąd nie pytając się czy ta konsola jest przerobiona. Okazało się, że tak. Zadzwoniłem do sprzedawcy i się dopytałem o szczegóły. Powiedział mi, że bodajże nic nie naruszył tylko ktoś mu wprowadził kod i mi wyśle inny dzięki któremu po wprowadzeniu konsola znów nie będzie przerobiona. ;]

Czy to naprawdę będzie działać i nie grozi mi żaden banan?

Czy to się równa z utratą gwarancji ze strony microsoftu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj mu tę konsolę. To jest ściema, nie masz już gwarancji więc po prostu mu ją zwróć. Przerabianie konsoli jest dużo bardziej skomplikowanym procesem niż wklepanie kodu, tak samo jest w drugą stronę. Jako konsument masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, choć nie wiem czy to nie działa tylko jeśli chodzi o sklepy. Ale zwróć go bo gwarancji nie zobaczysz, jak się nie da po dobroci zwróć się do obsługi allegro, nie ma coś sie bawić w coś takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...