Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

To jesteś ślepy. Bez obrazy owcoz.

Wszystko będzie wyglądać lepiej na zwykłym monitorze BEZ tunera TV, bo to tani chwyt. Chyba, że chodzi nam o drogi monitor z tunerem TV który nazywa się telewizor. Patrz, jaka magia.

Nie chce mi się bełkotać technicznie i zaglądać do notatek, ale tak jest. Idźcie i wierzcie w moje słowo. A panu który rozważa kupno X0 i podpięcie go pod monitor - polecam, bo się nie zawiedzie.

Względnie może wydać parę stów na monitor 22-24" o przyzwoitej rozdzielczości i ze złączem HDMI (cyfrowego), jakość będzie odrobinę lepsza niż w przypadku kupna kabla VGA (analogowego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jakaś fenomenalna nie będzie, ale grać się da ;)

Pewnie w szczególności przez to, że nie ma HD?

Muszę przyznać że Twoje słowa: "ale grać się da" trochę mnie załamały, nie przypuszczałem że będzie aż tak kiepsko na monitorze. W takim razie mam dylemat czy w ogóle kupować X'a.

Stary ja dopiero za miesiąc kupuję HD, od dwóch miesięcy cisnę na... (werble)... CRT! Tak, właśnie, stary, dobry CRT. Co prawda mam PS3, nie X'a, ale co za różnica? Powiem tylko tak - bałem się, że będzie okropnie, straszne, jak 800x600 na kompie, albo i gorzej... A byłem zachwycony pierwszym Uncharted czy Killzonem 2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Xbox także zostanie podłączony do telewizora CRT i jakoś z tego powodu nie rozpaczam. Kilku moich znajomych ma podobnie i nie mają żadnych zastrzeżeń co do jakości obrazu. Rzecz jasna HD albo HD ready jest lepsze, ale wybierając budżetowe rozwiązania wcale nie musimy tracić na jakości gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam parę pytań dotyczących kupowania DLC do gier przez Xbox Live. Jakby co , mam konto zarejestrowane na Nowy Jork ( ogólnie , wschodnie USA )

1.Czy żeby wykorzystać Microsoft Points , ( w Marketplace ) trzeba mieć konto Gold?

2.Czy do polskich wersji gier ( w moim przypadku Assasin's Creed 2 i Splinter Cell Conviction )

mogę dokupić DLC? Słyszałem , że do wersji pl nie można dokupować DLC

Dziękuję , i proszę o odp..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś ślepy. Bez obrazy owcoz.

Alez oczywiście - nie przejmuję się tym że zostałem przyrównany do osoby niewidomej.

Wszystko będzie wyglądać lepiej na zwykłym monitorze BEZ tunera TV, bo to tani chwyt.

Czy Wy macie jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Napisałem, że imho na LCD z HD będzie to lepiej wyglądało. A to o tunerze dodałem celem powiedzenia, że lepiej zainwestować w coś co ma kilka zastosowań. Odrobina pomyślunku ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ERR0R
Mój Xbox także zostanie podłączony do telewizora CRT i jakoś z tego powodu nie rozpaczam.

Nikt tu nie rozpacza, chciałem się tylko doradzić.

Pamiętam jak wyglądała gra na PS2 na starym tv jakiś sony 22" - bardzo prędko odechciało mi się grać.

Wiem że stary tv a monitor to jest spora różnica, dlatego (powtarzam) chciałem się doradzić i zapytać o opinię osoby które miały okazję przetestować takie wyjście.

dzięki

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może następnym razem nie używaj słowa imho, albo od razu lepiej nic nie pisz bo wprowadzisz kogoś w poważny błąd.

Jeśli już to lepiej np. zainwestować w monitor z tunerem

Toż napisałem, że LCD z tunerem się nie nadaje do poważnego gamingu i NIE JEST LEPSZE od monitora bez, nawet CRT. Jak będę potrzebował latawca to zgłoszę się do ciebie i wiem, że doradzisz mi paruset osobowego Boeinga - lepiej mieć więcej. Sam pomyśl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że imho na LCD z HD będzie to lepiej wyglądało.

W ilu procent grach? 10%? Bo tyle może wykorzystuje pełne FullHD, a reszta działa w 720p i na LCD nie zobaczysz większych zmian jak masz TV mniejszy niż 40 cali, bo jak masz mniejszy to IMO lepiej kupić HD Ready, bo i tak detali nie zobaczysz. Ja gram na CRT od jakiegoś roku i wszystko jest super. Grafika cudna, pierwszy U1 sprawił, że szczęki szukałem na podłodze, a trzeci GoW, że na klatce schodowej. :) Napisy też da się rozczytać, ofc na LCD będzie obraz i napisy IGŁA, ale mi na razie nie jest to do szczęścia potrzebne, a wy jak sobie chcecie. :P

Dla przykładu odpaliłem GTA 4 na CRT w SD i u kolegi w 720p i jedyne co zauważyłem lepszego na LCD to ostre napisy, grafika taka sama.

szafer:1. Nie, chyba, że kupno danych dodatków jak DLC do GTA 4 tego wymagają.

2. Nie, jak chcesz dokupować DLC do wersji gier polskich to nie da rady. Musisz mieć ich wersje angielskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ERR0R
sprawił, że szczęki szukałem na podłodze, a trzeci GoW, że na klatce schodowej.

Dzięki, w pełni usatysfakcjonowałeś mnie swoją wypowiedzią.

Kupuję X'a :)

W późniejszym terminie (jak się odkuję) dokupię jakiś fajny FullHD 42"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż napisałem, że LCD z tunerem się nie nadaje do poważnego gamingu i NIE JEST LEPSZE od monitora bez

Powiedz mi więc GURU pro gamingu czemu LCDek jest gorszy? I czemu masz taką awersję do monitorów LCD? Czy na monitorze z dodatkowo tunerem gry działają gorzej? Jakoś tego nie uświadczam grając na takowym. Czyżby tuner niszczył obraz?

Z całym szacunkiem, ale kupując x0 wolałbym dodatkowo zainwestować w coś lepszego od zwykłego CRT. Jak nie ma tyle pieniędzy na 42" plazmę to chyba już lepiej kupić coś mniejszego i wygodnie grać np. na kanapie ...

Jak będę potrzebował latawca to zgłoszę się do ciebie i wiem, że doradzisz mi paruset osobowego Boeinga - lepiej mieć więcej. Sam pomyśl.

Thats the spirit! Wreszcie zaczynasz myśleć ekonomicznie!

W ilu procent grach? 10%?

10% to zawsze 10%. Myślenie przyszłościowe jakoś nikogo jeszcze nie zabiło, chyba że znowu się mylę ale zapewne zostanę o tym poinformowany ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie potrafisz zrozumieć bardzo prostych rzeczy - a podobno wnikliwie czytałeś moje posty...

Nie mam awersji do monitorów LCD, wręcz je lubię. Mam jeden planuje zakup kolejnych dwóch.

Czy na monitorze z dodatkowo tunerem gry działają gorzej? Jakoś tego nie uświadczam grając na takowym. Czyżby tuner niszczył obraz?

Gry nie działają gorzej, specu (marny sarkazm). Mówiłem, że nie będę się zagłębiał w techniczne gadanie bo i tak wszystkich zanudzę. W każdym razie, chodzi o to, że monitory z tunerem mają NATYWNIE mniejszą rozdzielność i obraz monitorowy na nich gorzej wygląda. Co więcej - telewizja również na nich gorzej wygląda. Magia sorcererx.gif

Jak tego nie widzisz, to się nie dziwie. Może nie masz porównania i gadasz głupoty? Ale co ja tam wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

Chodziło mi o to, że jeśli tamten zainteresowany (który już wybrał) ma tylko CRT i nie ma TV to może poinformować go o tym, że zamiast dużą kasę na TV można kupić coś co może służyć za TV i "wyświetlacz" do konsoli. Wolałbyś zbierać rok na telewizor i siedziec na kanapie przed CRT? Ja wolałbym jednak zainwestować kasę szybciej i grać w wygodniejszym środowisku. Jednak każdy ma inny punkt widzenia.

Oj i nie obrażaj się. To przecież Ty pierwszy wyskoczyłeś z tym, że chyba jestem ślepy ;)

Ps. I nie - z Guru to nie był sarkazm. Serio w kwestiach konsolowych traktuję Cie z szacunkiem, co nie oznacza, że muszę sie zawsze zgadzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś orientuje się, jak można pobrać najnowszą wersję oprogramowania do xboxa??? Chodzi mi o to, aby konsola obsługiwała pendrivy, które podłączam pod usb. W jaki sposób się ono pobiera?

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajzen, grać się da bez najmniejszego problemu. Minus jest taki, że bez dostępu do internetu nie ściągniesz pojawiających się co jakiś czas na Xbox Live darmowych (dla posiadaczy kodu do Sieci Cerberusa) DLC.

Jeśli jednak ci na nich specjalnie nie zależy (a nie sądzę, by tak było) to spokojnie w ME2 pograsz bez podpinania konsoli do neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo nie wiem, czy dobrze robię. Wczoraj na czas burzy wyłączyłem mojego xboxa od prądu. Czy nic się nie stanie mojej konsoli, gdy będę ją odłączał od prądu na czas burzy itp.???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ERR0R
Mam pytanie, bo nie wiem, czy dobrze robię. Wczoraj na czas burzy wyłączyłem mojego xboxa od prądu. Czy nic się nie stanie mojej konsoli, gdy będę ją odłączał od prądu na czas burzy itp.???

łopatologicznie myśląc, to jest wręcz zalecane do każdego urządzenia el. :smile:

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze czemu nie moge sie podłączyć do neta na konsoli bo wyskakuje : Polaczenie z urzadzeniem sieciowym za pomoca stycznego ip jest nie mozliwe?

Po włączeniu usługi TV przez ADSL nie można użyć żółtego portu Ethernet do podłączenia komputera do Internetu.

To pisze na stronie liveboxa a ja moge tylko przez zółty port to ma jakies znaczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ERR0R

Sory jeśli temat był 100 razy wałkowany.

Znalazłem na necie info, że trzeba zmieniać ustawienia routera, żeby mieć dostęp to XBL ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego tutoriala albo czegoś podobnego. Na innym forum zaś gość mi napisał, że wystarczy, jak zarejestruję się według tego opisu:

http://www.polskilive.pl/index.php?page=nowe-konto

i nic więcej robić nie trzeba.

Bardzo był bym wdzięczny za pomoc, X360 powinienem mieć już w piątek i chciałem odrazu dołączyć do Live.

Jest jeszcze jeden motyw, czytałem wczoraj artykuł na Chipie że w tym roku ma być XBL w Polsce, czy przez to nie dostanę jakiegoś bana na konsolę że łamię regulamin? I czy będzie się dało zmienić państwo, np z USA na PL?

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik jest strasznie skomplikowany wystarczy, że przy pierwszym włączeniu konsoli od razu stworzysz konto online, za pierwszym razem wybierz region GB/US (potem zmień w ustawieniach konsoli, żeby mieć gry w j.pl) i podaj kod pocztowy polskiej ambasady w Londynie/NY. Na wprowadzenie usługi XBL do polski w tej generacji bym nie liczył, ale nadzieję można mieć. Bana nie powinieneś dostać po ewentualnym wprowadzeniu "lajwa" do polski, w końcu wtedy Microsoft musiał by zbanować swoich polskich pracowników, oni też mają konta "nielegalnie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ERR0R

Dzięki za info ;)

właśnie rozpakowałem paczuszkę a w środku duże czarne bydle :icon_twisted:

jutro powinienem dostać kabel SVGA i po 22:00, po pracy odpalamy :icon_twisted:

grałem w gry ostatnio jakieś dwa lata temu i do tego nie na X tylko na PC

na X360 jeszcze nie miałem przyjemności "pykać"

Nie cytujemy ostatniego posta - Fel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...