Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

@VanitaS

Powiem tak, przerobiony X-Box jest nielegalny. I wierz mi, to że jest mało awaryjny, wcale nie znaczy, że się nie zepsuje. A gwarancji nie masz. Żadna przerobiona konsola się nie opłaca. Tyle powiem. Jak chcesz wiedzieć więcej, zapytaj się moderatorów, dlaczego przerobiona konsola, to nieopłacalny interes :]. Te gry, to pewnie też piraty?

Od siebie dodam, że na Twoim miejscu od razu bym ten "towar" zwrócił tamtemu allegrowiczowi i żądał zwrotu pieniędzy, a masz do tego prawo. Chyba, że już 14 dni minęło od momentu, gdy go kupiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem kłopot związany z kupnem przerobionej konsoli, ale rozmowy na temat opłacalności używania tejże mają się natychmiast skończyć. Jeśli tylko ktoś zacznie tu wymieniać zalety przeróbek to poleci ost. Na tym forum przerobiona konsola=zło i tego się trzymajmy - Fel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem co teraz zrobić

A kontaktowałeś się w końcu z gościem, od którego kupiłeś konsolę? Jak nie, to spróbuj uzgodnić z nim anulowanie aukcji. Chyba, że wpłaciłeś kasę. Wtedy będziesz musiał poczekać na konsolę i ją potem zwrócić. Natomiast, jeśli nie będzie tego chciał, zwróć się do Allegro i poskarż się, że mimo iż masz do tego prawo, kontrahent nie chce oddać pieniędzy, mimo że zwróciłeś zakupiony towar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam mi koleś zaczął smęcić, że nie wie czy się da cofnąć aukcję i że bedzie musiał płacić jakieś koszty...

Szczerze to na allegro zrobiłem tylko kilka zakupów. Nie obrobi mi koło kupra za takie cofanie? I czyli od tego momentu mam mieć już wbite w tą aukcję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całego jego koszty za założenie aukcji to jakieś 2 zł. Oczywiście negatywa może Ci wystawić, tacy są ludzie, ale także ty jemu możesz to zrobić. Powiedz mu że jeśli wystawił towar niezgodnie z regulaminem(niepełny opis) to możesz to zgłosić do Allegro i wtedy on będzie miał tylko kłopoty.

A aukcje masz w swoich danych, ale jeśli nie wystawicie sobie komentarza tylko wy dwaj będziecie o tym wiedzieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak trudno przeczytać tytuły podpiętych tematów?... >>>LINK<<<

EDIT:@DOWN - Nie, nie sprawiłeś problemu, ale lepiej przejrzeć forum zanim zada się jakiś pytanie. W 90% przypadków zaoszczędzasz dużo czasu, ponieważ szybciej jest coś znaleźć niż czekać na odpowiedź. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Jaspery mają awaryjność na poziomie 15%, moim zdaniem to wcale nie jest tak dużo. Chociaż nowy model ma być wykonany w technologii 45nm (poprzedni 65) i mieć jeden duży wentylator zamiast 2 małych (cichsza praca). Jednam moim zdaniem różnica wcale wielka nie jest, jeśli nie jest się zainteresowanym modułem wi-fi to różnicy miedzy x360 i x360 S duże nie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie bedą padać tak często

W sensie jak często? Troszkę to już brzmi zabawnie jak wspomina się 1 serie, co rzeczywiście padały jak muchy, i porównuje je do nowszych. Z całym szacunkiem, ale są to farmazony, bo obecnie x0 ma taka sama awaryjność jak typowy sprzęt komputerowy (grafika,ram czy cos innego) a to, że przeciętny Kowalski nie rozumie jak dbać o konsole to kompletnia inna sprawa ;)

Poczekałbym na nowego, ale tylko dlatego bo ciekawi mnie jak by sie sprawował :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexiej - Teraz to przesadziłeś w drugą stronę. Żeby spalić ram albo grafikę trzeba się mocno starać, a Xboxy (nawet nowsze wersje) padają (nie mówię że często, ale są takie przypadki) bez wyraźnego powodu.

Jeśli ktoś ma dość kasy to może zaczekać, bo eSka ma parę fajnych ficzerów, w innym wypadku. . . też może czekać ;) W końcu ceny fatów spadną po wejściu slimek na rynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...