Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubanonim

Xbox 360

Polecane posty

hmm a takie pytanie około konsolowe mam :smile:

otóż mam jeden praktycznie nie używany obecnie TV CRT 21' (chyba 21 cali :tongue: ) Philipsa model Philips 21PT1354 z tyłu nie ma nic pratycznie oprócz złącza EURO i na antenę!!!! :dry: a z przodu wejście Audio i Video no i na słuchawki to wystarczyło by do podłączenia X360???

a i jeszcze problem taki jest że gdy ogląda się TV i pojawia się duża ilość koloru białego na ekranie to obraz zaczyna tak pulsować i po chwili wyłancza się :dry: nie wie ktoś co to się z nim dzieje???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X360 arcade da się softa aktualizować , bo z tego co wiem to ta wersja nie ma twardziela , a jak nie da się to czy gry będą chodzić normalnie czy tak jak na psp nie będzie się dało wogule włączyć bez odpowiedniej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to fajnie że się da :smile: ale trzeba będzie mieć takiego droższego kabla EURO? prawda? bo obraz inaczej przesyłany czy jakoś tak to czytałem w którymś temacie :dry:

no i to zapchlone wylanczanie się gdy pojawia się biały kolor a jak wiemy gdy X360 się włancza to jest masakrycznie dużo białego :dry: więc chyba dalej jestem bez TV :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazzakollo no z tym Fable 2 na poczatek to się zgodzę bez dwóch zdań :cool:

Ale czy ja będę "szczęśliwym" posiadaczem czy w ogóle będę posiadaczem to jeszcze nie wiadomo niestety :dry:

Istnieje coś takiego, jak interpunkcja, wiesz? - Dracia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pecha do tego xboxa, najpier kilka upatrzonych aukcji nie wygrałem aż w końcu kupiłem Elitka a i się po sprawdzeniu okazało że ma bana, z gościem się trułem pół tygodnia, dziś już byłem nawet zdeterminowany na KP pójść i sprzedaż nielegalnej konsoli zgłosić ale wczoraj w końcu kasę oddał, dla świętego spokoju dopłaciłem i wybrałem coś ze swojego miasta, może tym razem się uda ;P więcej rospisałem się na ten temat na forum GOL-a. Eh allegro mogłoby się bardziej do usuwanai aukcji przerobionych konsol przyłożyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro mogłoby się bardziej do usuwanai aukcji przerobionych konsol przyłożyć...

Czemu mają to robić, skoro mają określony procent od sprzedaży zapewniony? Oni nie patrzą na łamanie prawa, bo jak wytłumaczysz, ze zwykły zwrot pod aukcją uniewinnia w ich mniemaniu sprzedającego? Ile tam jest aukcji x0 po banie, przerabiania, nawet sporo ludzi sprzedaje "gratisy" w postaci 25 gier za kilka złotych ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak zmieni się wizerunek X'a po E3. Już od dość dawna Microsoft dopadła natalowska mania i od przedstawicieli tej firmy nie da się usłyszeć o niczym innych. Mi osobiście wydaje się to dziwne, bo jako gracz wolałbym słyszeć o grach (nie mam X360, ale sobie gdybam, że mam :P), a nie o jakichś pierdołach i typowo każualowych zabawkach. Więc tak się zastanawiam - czy M$ chcę zacząć przedstawiać Xboxa 360 jako nowe Wii Fit? Jasne, przesadzam, ale całe to "Natal to, Natal tamto" daje do myślenia. Rozumiem, że chcą zdobyć więcej klientów, kto by nie chciał.

Choć z drugiej strony - chodzi tu raczej o sam Microsoft i wizerunek konsoli, bo jak na razie grom (Metal Gear na X360! Łolaboga!) i exclusive'om nic nie grozi (Gears of War 3, Halo Reach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakiś gracz HC miałby kupić X0 ze względu na gry, już by to zrobił. Rynek każuali jest jednak dużo większy, a tacy ludzie nie interesują się tym jakie gry są zapowiadane i ogólnie "nie siedzą w temacie". Oni kupują coś bo tak im doradził pad sprzedawca w sklepie i widzieli fajną reklamę w TV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że Micro chyba w ogóle zapomniał, że X360 to też konsola dla hardkorów. Jeżeli największy nacisk położy się na Natala, to sprzedaż rzeczywiście wzrośnie, ale skoro będzie się mówić - tak jak teraz - tylko o tym... To ludzie, którzy chcą pograć w gry, a nie poskakać przed ekranem, zaczną wybierać PS3. Taka siła reklamy. Powiedzmy, że ktoś nie łazi po forach, nie pyta o zdanie, tylko wybiera konsolę sam. Od Microsoftu dostanie peany na cześć Natala i zero informacji o "normalnym" graniu. Spojrzy w stronę SONY i co prawda będzie tam też Move, ale ten zdaje się, że u Japończyków nie panuje taka mania na jego punkcie i podkreślają też cały czas swoje exclusive'y, gry w 3D itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem tę konsolę i jestem lekko wkutfiony :zly: bo muszę czekać na kartę pamięci i modern warfarera 2 :wallbash::wallbash::wallbash:

O dziwo karta pamięci 520 mb (orginał) na allegro kosztuje 30 zł a w sklepie internetowym karta pamięci 64 mb kosztuje 99 zł Dziwne nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, MS też wydaje swoje gry dla graczy HC, GoW, Halo, Fable (to akurat plasuje się gdzieś po środku), Forza (wychodzi co 2 lata, może nowa część zostanie zapowiedziana na E3?). Poza tym masz gry których nie wydaje Microsoft, ale niema ich na PS3, L4D, ME itd. Jaki widać tragedii niema, a Move i 3D bym się zbytnio nie podniecał, to pierwsze to kopia kontrolera Wii (raczej z "hardcorowości" nie słynie), a telewizory mogące wyświetlać obraz w trójwymiarze ma może 1 na 1000 graczy, poza tym niema to i tak żadnego przełożenia na gameplay.

@down: A gdzie ja, że TY to robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tera was rozwale moim brakiem wiedzy :P

Ok, więc tak: Pewnego dnia ( :D ) chciałem podłączyć ( po dłuższej przerwie ) X'a do neta. I się okazuje, że moja konsolka nie widzi <ciach> kabla =.= Moim zdaniem jest on cały, ale nie wiem co robić na wujek google nie pomógł :(

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem - stosowanie przekleństw, nawet wykropkowanych, jest zabronione. Jeśli jeszcze raz zobaczę jakieś w twoim poście zostaniesz ukarany ostrzeżeniem - Felessan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chętnie do pomocy forumowicze !

Mam pytanie:

Jaki nabyć dysk twardy do konsoli xbox 360? Szukam na allegro więc możecie podpowiadać. Czym się kierować przy wyborze i jaki wybrać rozmiar? Do czego on mi się w sumie przyda? Tylko do save'ow?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego dysku Ci nie poradzę , ale

Do czego on mi się w sumie przyda? Tylko do save'ow?

możesz zainstalować gry ( albo ich część ) - dzięki temu wszystko działa szybciej , lepiej i płytę czyta tylko na początku , żeby potwierdzić legalność kopii

możesz ściągać dema z XBL

możesz nagrywać muzykę z audio cd , natomiast nie jestem pewien jak to jest z filmami i mp3 na x'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła obniżka się szykuje:

http://www.onlinecenter.pl/6546/Aktualnosc...-Xbox-Live.html

A poza tymz okazji E3 MS funduje w Gearsie 2 od 16-20 czerwce 6 x exp :-). Ja dziś w końcu swojego klocka dostałem, paręnaście staroci dzięki playswap/goozex już zgromadziłem, na pierwszy ogień gra którą wyjątkowo polubiłem z PieCyka a teraz z aczivami będzie 200% fajniejsza; Pro Street. Nawet nie wiedziałem że tyle dodatków doń wyszło, szkoda że niektóre autka które były w PC-owej wersji tu trzeba kupić :/.

I trza zacząć zbierać na Golda.. Ogólnie po paru pierwszych godzinach wrażenia z x-pudła jak najbardziej pozytywne :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...