Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

na najwyzszym poziomie wanted sprobuj przezyc 5 minut, nie dosc, ze m4 slabowite na multum celow to na dodatek nie ma szans zniszczyc (i spowodowac wybuch) zadnego pojazdu, jesli nie nawalasz w niego ile wlezie

Na achievement "One Man Army"? ;)

W sumie nic trudnego... Pod warunkiem, że jest się za jakąś osłoną.

Na przykład w szpitalu w Alderney (tam nawet można było przeżyć z mp5 ;)).

Co do realizmu - dla takich akcji jak w misji "Reuniting The Families" (

samochód przelatujący przez billboard ;D

), mogłoby by go nie być w ogóle.

Całkowity realizm jest raczej niemożliwy (chyba że ktoś chciałby ginąć od jednej kulki ;)), a niektóre "urealnienia" trochę ograniczają zabawę.

mniejszy realizm = większe możliwości = więcej zabawy

Lot jetpackiem był bardzo ciekawym doświadczeniem, choć jednej rzeczy mi tam brakowało...

Muzyki, przez co lot był nieco bardziej nużący (muzyka znacznie uprzyjemniłaby go, niekoniecznie z radia - na przykład z walkmana, którego CJ wykorzystywałby przy tej okazji :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja lubię skampić się na jakimś budynku i nawalać w nich ile wlezie.Co do modów fajny jest Parkour Mod i oczywiście podmiana autek.Pamiętam jak kiedyś wymieniłem prawie wszystkie pliki z gry prócz budynków , wtedy gra chodziła bardzo wolno i często wczytywały się tekstury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niemożliwe, że ukończyłeś tą grę w 8 godzin!Mi zajęło to duuuuużooooo więcej, zwłaszcza, że trzeba ciągle jeździć do misji.Ja raz ukończyłem ją z kodami, a potem już bez kodów, bo szukałem poukrywanych broni.Mam pytanie.Kto znalazł wszystkie ostrygi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8h to zdecydowanie za mało. Ja nie zajmowałem się zbieraniem tagów, podkow czy innych jako takich bajerów. Wolałem raczej przechodzić misje, pobawić się w mieście. Gra fajna, dla mnie lepsza od czwórki, do tego fajny, luzacki klimat - kto wie, może Rockstar zrobi wszystkie GTA w next-genie, więc następna część w Vice City, a jeszcze następna wróci do raperskiego Los Santos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://speeddemosarchive.com/GrandTheftAutoSA.html

Czas przechodzenia 6.09 Oczywiście tylko misje z wątku, niezbędne do ukończenia. Także jeśli flamingdragon999 jest gierkowym kozakiem to mógł dać radę. inna sprawa, że przechodzenie takich gier jak SA na czas to dość głupie zajęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpieszy mi się z przechodzeniem gry.A gra fajna znalazłem 87 tagów kilka podków i pare ostryg,chciałem zrobic 100% gry ale nie chcialo mi się po mapie biegac.Polecam stronę http://gta.net.pl/

Ja nie mogłem przejść misji, w której mamy porwać samolot, polecieć nad tamę i co dalej ?? Wyskoczyć się nie da, lądować trudno ... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KID- gra jest fantastyczna-ta gra musi by grą roku. Kupiłem 4 Listopada i cały czas pocinam,pocinam i pocinam!! ona się nie nudzi!! mam nadzieje tylko ze do wersji na PC dołożą więcej ciuchów, wiecej tatuazy i fryzur :(

dab- widze że lubisz NWA?? (BTW nwa rulezz) jesli tak to spodoba ci sie klimat San Andreas (nie mówiąc już o tym że w jednym radiu lecą dwie piosenki NWA, dwie DR.DRE+Snoop, jedna Eazy-E) a.. i jeszcze jeden z ziomków Carla wygląda bardzo podobnie do Eaziego!!

OFFTOP

ej dab o co chodzi z tym że Dre i Eazy sie pokłocili (piosenka chyba [beeep] wit Dre day) dre kompletnie disuje Eaziego?? Eazy ich jakoś zdradzil czy co??

DO WSZYSTKICH

Rocksar zapelnilo cala plytke DVD, wiec SanAndreas bedzie wydana albo tylko na DVD albo na 5000 MB(rozmiar dvd) : 700 MB (rozmiar cd)= okolo 7PLYT CD!!!!

Gierka fajna mi się podoba lepiej niż san andreas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas oceniam tak:

grafika:6

dźwięk:8

grywalność:9+

ocena:8 (dla fanów GTA 8+)

Gra fajna, postacie fajne (oprócz tego

zdradzieckiego grubasa

Big Smoke'a

Trochę dziwi mnie twoja ocena, grafika 6, masz na uwadze to że ta gra już trochę, rozumiem że są gry z lepszą ale jakby nie było najnowsze to to nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie zagrac, przypomniec stare czasy jednak jest problem z pewna misja... : D

Key to her heart problem taki ze wgrałem... patch hot cofee, i nie moge go usunac... A przejsc misji z tym ptachem nie umiem, nie wiem jak mam nacisnac przyciks dy dobrze... dac klapsa (lol)...

Jak to usunac przejsc ; D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas oceniam tak:

grafika:6

dźwięk:8

grywalność:9+

ocena:8 (dla fanów GTA 8+)

Gra fajna, postacie fajne (oprócz tego

zdradzieckiego grubasa

Big Smoke'a

Trochę dziwi mnie twoja ocena, grafika 6, masz na uwadze to że ta gra już trochę, rozumiem że są gry z lepszą ale jakby nie było najnowsze to to nie jest.

Grafika w GTA nigdy nie była jedną z najlepszych stron serii. W IV jest zbyt szarobura, ponura, a w San Andreas niezbyt czuć zmianę w porównaniu do najlepszej z serii Vice City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...