Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

League of Legends v.2

Polecane posty

Cały urok koga to synergia mardreda z "W". Nigdy w życiu na top elo nie widziałem kogoś budującego koga na AD (jedynie 5,6 item), a w taki sposób jak przedstawiłem powyżej. AS/Mpene/Mardred to idea koga.

Kolejna sprawa Void staff to item sytuacyjny, jeśli robisz Voida przeciwko osobom z 50 mresist to nie mam pytań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Coś mi te skille Yoricka przypominają. :D O, już wiem! Crix!

Necrotic Ritual: Summons a green ghast that explodes in a cloud of poison, slowing the enemy and dealing damage over time.

Plaga - na obszarze pojawia się toksyczna chmura która może zainfekować istoty, jeśli istota zginie rozsiewa wokoło siebie toksyczną chmurę.

Devouring Ritual: Summons a red ghast that siphons life from his attacks and channels it to Yorick. It also empowers Yorick?s next attack with a hefty amount of lifesteal.

Krwawy bies - bohater przywołuje nieumarłą istotę która żywi sie zmarłymi. Jeśli bies zabije istotę to wzrasta jego atak i leczy sie o 20% max hp zabitej istoty.

His ultimate ability wasn?t yet finalized, but the preferred concept for it sounds amazing. Yorick would pound his shovel into the ground, sending a shockwave forward that wakes the dead beneath the soil. This slam causes skeletal hands to burst through the dirt?if an enemy champion gets caught in the shockwave, the skeletal hands will grab their feet, locking them in place.

Martwe pole - na obszarze z ziemi wyrastają kościane ręce. Zadają obrażenia i spowalniają istoty.

Crix - przyznaj. Kto jest Twoim wtykiem w Riot? :D Przypominam, że Crix wymyślił te skille już wczoraj, a newsy pojawiają się dopiero dzisiaj. :D

Co prawda Yorick przedstawia się jako ktoś z tak inną mechaniką od innych(tak jak Orianna), ale myślę, że Skarner ma tak fajny wygląd, że poważnie zastanawiam się czy nie kupić go w ciemno. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać czasem zadziwiam sam siebie :D Aż wierzyć się ie chce że można tak trafić wymyślając skille tylko dla fanu :D Może to się objawił dar jasnowidztwa :D Po za tym jak widać mam powołanie do zajmowania się nieumarłymi w grach :D Dlatego tak ich lubię XD

Co do Vayne to OP nie jest ale mogę się zgodzić w 100% że jest strasznie wkurzająca... Nie dość że zbliża sie w twoim kierunku z dodatkową prędkością to jeszcze w razie czego przeturla się lub w taki sam sposób oddali się... Jak grałem Swainem to praktycznie nie mogłem jej złapać za pomocą nevermove.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kog to % dps, czyli Madreds + AP/AS. Potrafi wtedy zabierać niemal 20% hp za jednym hitem, mając mega AS. Oczywiście bez resistów, ale to i tak niedorzecznie dużo.

Kiedyś widziałem taki fajny build na niego: Zerki, Guinsoo, Madreds, Rabadon, Abyssal, Wit's End. Najlepszy Kog jaki widziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza "ghast"? serio. Chyba chodziło o ghost, ale moge się mylić.. w każdym razie zwróciłem lee sina ze skinem(kupiłem w blindpacku a dostałem kase jakbym kupił osobno :D) i vladimira(wiem, że to dziwne ale jakoś tak mi nie podszedł.. ), a do tego mam jeszcze 6,3k :) kupiłem co prawda anivie, ale starczy jeszcze na yoricka ze skinem, albo dwoma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Ghast - nie wiem czy istnieje jakiś odpowiednik w języku polskim. Jest zombie, jest ghul to jest i ghast. Nawet nie wiem jak dokładnie tego potwora opisać... Powiedziałbym, że to taki ghul.

@Vayne - fakt. Gdy wyszła jakoś nie była aż tak straszna. Teraz ludzie już ją ogarniają co sprawia, że bardzo szybko do ciebie podchodzi, zadaje duży damage, a ubić ją ciężko bo ma tego stealtha. Zrobi przewrót i nie wiadomo gdzie się pojawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócili mi kasę za moich trzech champinów twitcha vlada i anivie i kupiłem se za to Jaxa , Lux , Ezerala i Orianne. Możecie podać link lub sami jakiś macie build dla orianny bo grało się fajnie ale czułem że build cieniutki miałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu na top elo nie widziałem kogoś budującego koga na AD (jedynie 5,6 item)

Hotshot będzie dla Ciebie raczej wystarczająco top, hm?

I to nie tak, że z pierwszej ręki możesz obserwować top elo :rolleyes:

Chwilowo zaś Kog jest w cieniu Vayne, Ashe oraz Cait głównie ze względu na brak utility.

@Void - nawet samo banshee + naturalny przyrost na wielu postaciach MR daje 100+... Więc albo naiwnie liczysz, że przeciwnik jest idiotą i nie zbuduje ani grama MR, albo grasz vs boty.

Tak czy owak nie dojdziemy do porozumienia w tej kwestii, dlatego powstrzymam się przed dalszymi komentarzami na ten temat.

@Yorick - Morello napisał, że jego ulti już jest inne. Podobieństwo u krwawego biesa leży tylko w lifestealu. I ta trucizna... Naprawdę, jeśli ktoś grał w D2, to raczej nie trudno mu coś skojarzyć tutaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym meczu HotShotGG zrobił go na AD zamiast na najskuteczniejszą wersję ponieważ team robił fail pick poprzez dobranie za dużo AP picków (WW, Singed, Ryze, Support Blitz) * Gra się na 1, max 2 AP. Sam bym go wyśmiał, gdyby zastosował akurat w tym meczu przedstawiony przeze mnie standardowy build Koga. Sytuacja go do tego zmusiła a nie skuteczność buildu, szybkie mres cloack przeciwników sprawiłoby że jego team zostałby wyeliminowany. Więc lekko się tym wkopałeś.

Na temat Voida też popełniasz błąd. Nie mam niestety pod ręką bo jestem w pracy, wykresów skuteczności %Mpene do Mpene, ale uwierz, że Void źle się stackuje z mpene z masteres/run i z tego co pamiętam skuteczny próg 110-115 mresist by się bo bardziej opłacało niż połączenie socers+abbysal (a ten może złożyć tank lub true nuke w teamie). Niestety %Mpene liczony jest na końcu równania. Zadajmy sobie też pytanie w której minucie ludzie mają benshee? Tanky - szybko. Carry/Fighter po butach i 1 itemie ofensywnym najszybciej, więc późne mid game. I co do tego czasu? Penetracja na poziomie 0, w najważniejszym momencie gry (early game) ? Podsumowując, to dobry item, ale z pewnością nie wchodzący w jakiekolwiek core a będący itemem sytuacyjnym.

Jedyne słuszne buty na Koga to socers/mercury no a jak ktoś buduje na berserki na kogokolwiek (może 1-2 wyjątki) to ja pytań nie mam do takiej osoby.

Analizuj, analizuj.

Co do Vayne, chyba obecnie najbardziej snowballowy champ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wygraliśmy mecz, który trwał może z 15 min. W tym czasie miałem 10/1/4 ! a po meczu dostałem... 76 IP -.-

Od czego to jest uzależnione? Bo widze, że nie koniecznie od tego jak gramy...

Ps. czy na stronce można jakoś podejrzeć swoje staty? Bo zalogowałem się i nie mogę niczego znaleźć konkretnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riot uznał, że średnia gra wynosi 40 min, im więcej w górę od tej granicy to więcej IP im krótszy czas, tym nagroda mniejsza.

Możesz uploadować swoje staty za pomocą stronki http://www.lolbase.net/

To przykładowo mój profil http://www.lolbase.net/eu/Kasahara

Można zrobić również sygnaturkę jaką widzisz u mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Kasahara :)

W w folderze logs mam sporo tych pliczków. Narazie wrzuciłem ostatnie dwa.

Jest koniecznośc wrzucania pliku po każdym meczu?

Czy aktualizuje się to jakoś możliwie samodzielnie?

UPDATE - ok doczytałem się, że należy uploadować regulanie. szkoda, że nie można odtworzyć poprzenich logów. Anyway dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super 3 tyg przerwy od Nidalee dobrze mi zrobiły teraz koszę nią wszystkich,no i szpanuje skinem ;) Myślałem ją zwrócić ale jednak ją zostawię.

Hmm to temu za 1 godz grę dostałem 200ip pamiętam ehh Sona i jej super dmg nie pomogły i przegrałem.

Fajny był ten buff w 4 gry z 1000ip mam 3000 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż się dziwię, jak bardzo serio niektórzy biorą tą grę. Ja Renektonem na top z Veigarem przeciw Heimowi solo, TF mid na Vlada, na bot poszła Sona i Shen na Alistara i Irelię. Heim jak to Heim - pchnąć tego konusa ciężko, szczególnie uważając na gank ze strony Eve (tym bardziej, że TF failował swoje ganki) i dodatkowo miał Teleport, więc wieży nijak ruszyć nie mogliśmy. Na dole Shen i Sona mieli staty dość pozytywne, ale co z tego? Przez cały mecz słuchaliśmy, jakie to z nas nuby, że nie możemy Heima pchnąć i w ogóle cały stek najróżniejszych miłych słówek. Eve w pewnym momencie miała 8/0/x, Irelia podobnie. Skończyłem z 1/2/2, oba deady pod własną wieżą, kiedy wbił na mnie Alistar z Flashem i całym teamem za plecami. Sonę raportowałem, nie przepuszczając okazji, żeby jeszcze trochę ją podrażnić ('How angry you are? How?'). Sam często się denerwuję, ale rzucanie wiązankami, kiedy naszą jedyną winą była pchnięta wieża i utrudniona farma to już imo szczyt chamstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odkrycie miesiąca to Janna. Super support champ. Cudownie się nim gra,kiedyś widziałem gościa który poszedł nią w AD ;) Ja wole w mana regen iść (ofc na coopie)

A mój nowy skin Nidalee budzi powszechne zainteresowanie.

@Crix

Gz za te skille nowego champa. Widzę, że mamy polaka w riot team xD

który wie o skillach wcześniej niż Ci co je robią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/E Kasa

@UP - po dreamhacku będzie kolejny patch, czyli um.. Następny wtorek/środa dla EU.

A raportowanie.. Sam w 99% nigdy się nie przejmuję grą i mogę przymknąć oko na to, że ktoś bardziej tryhardowo podchodzi do rozgrywki - mogę zrozumieć, że lubią swoje win:loss ratio, lub chcą trochę więcej IP poprzez wina.. Ale gdy zaczyna się awantura, gdy ktoś zaczyna rzucać niggerami i temu podobnymi, to ręce opadają :rolleyes: Zresztą takich ludzi widzi się w Tribunalu najwięcej, poza leaverami... Więc i sam wtedy raportuję (za faktycznie ostre słownictwo), bo wiem, że Trybunał takowych wcześniej czy później odsieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu udało się zdobyć 26 lvl. Mam nadzieję, że w lipcu po powrocie z Mazur wbije te pozostałe 4 lvl-e. Postanowiłem jednak wykorzystać zdobyte IP i zakupiłem kolejne runki na arm penetration. W tej chwili do kompletu brakuje mi 2 quintów T3, 1 seala, 1 marka i 4 glyphów. Odkurzyłem Ashe i w pierwszym meczu nią miałem staty 6/12/25. Walka była wyrównana, ale trafiłem na ludzi myślących i wykorzystaliśmy moment, gdy przeciwnicy bili Barona. Ubiliśmy ich a potem jeszcze dobiliśmy Barona. Po 2 szturmach midem na nexus przeciwnicy zostali pokonani. Spróbowałem grać Heimem i jest to skuteczna postać do trzymania 1-2 przeciwników na dystans i stopniowego pushowania lane. Niestety ktoś z zespołu nafeeedował Vayne, która w ciągu jednej sekundy zadawała olbrzymią ilość dmg i miała spory AS. Nie było szans, więc team się poddał. Mecz skończony statami 4/4/1. 3 śmierci to zasługa nafeedowanej Vayne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wosq

ale ty to lubisz się chwalić swoimi meczami ;)

Riot niech zacznie robić champów rzadziej bo wole mieć dopracowanych,fajnych,ciekawych niż siekę.

No chyba że celują w swoją ukochaną liczbę tj. over 9000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy champ Skarner (crystal vanguard) to nic innego jak kochany Sand King z Doty więc skille są do przewidzenia w jego wypadku

*facepalm*

Z tego co pamiętam, to HoN kopiuje bezmyślnie postaci z DoTA.

Skarner już ma jedną inną umiejętność, na resztę trzeba poczekać, ale szczeeeeeeeeerze wątpię, by więcej niż ewentualnie jeden skill miał być podobny/powtarzać się.

@UP

Ty narzekałeś na Oriannę nazywając ją nudną i nie wnoszącą nic nowego, a na dodatek jesteś fanem Xina, który jest tak mało intrygujący jeśli chodzi o design, jak to tylko możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze, że w końcu zaczęły pojawiać się posty, o normalnych meczach, zakończonych statami 4/4/1, bo jak widziałem setny post pt"ale z ciebie nub, co ty za idiotyczne buildy podajesz, ja też gram XXX i zawsze mam co najmniej 90/0/120!!!!!111oneoneone", to naprawde miałem już dość..

A ja sobie gram na zmiane Anivką(jak nie ma postaci na mida), Kayle(jak nie ma supportu, albo zamiast tru-tanka np. Shen jest tylko off tank), lub Fiddlem w każdym innym przypadku :) Anivią jeszcze troszke lamie, Kayle nie ma jak lamić, a Fiddlem to zależy od teamu(tzn. w early jestem jednym z lepszych, mid też całkiem, całkiem, ale late leży, jak nie ma bd współpracy). BTW. to jakies rady co do gry Fiddlem w late? bo jak uda mi się wparować w przeciwników z ulti, to dostaje 20stunów, wszyscy mnie focusują i leże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...